Hoşgeldiniz!

Alphan Videoları İzle

Alphan'ı Yatağıyla Beraber Havuza Attılar - Big Brother Türkiye 02:51
Alphan'ı Yatağıyla Beraber Havuza Attılar - Big Brother Türkiye 4.850 izlenme - 1 yıl önce Ev halkından Alphan'a inanılmaz yatak şakası! Ev halkı bir gün öncenin şaka intikamını alıyor. Big Brother Türkiye bugüne kadar ülkemizde yapılmış en büyük TV yarışma formatı yatırımı sonucu hayata geçirilmiştir. Big Brother Türkiye evi İstanbul'da dev bir plato içerisine 5 aylık bir sürede kuruldu. Bugüne kadar bir TV yarışması için hazırlanan en büyük kapalı alan stüdyosu niteliğinde olan Big Brother Türkiye evi içerisinde ek olarak yarışmacıların zorlu görevleri ve oyunları oynayabileceği ek bir oyun parkur alanı ve bir de kapalı havuz bulunmakta. Dev Big Brother Türkiye evi hiç bir anı kaçırmamanız için ev 7 gün 24 saat tam 90 kamera takip ediliyor olacak! Sunuculuğunu ise Asuman Krause üstleniyor.
Çok Korkunç:d 00:19
Çok Korkunç:d 3.552 izlenme - 8 yıl önce çok korkunç,gerilim,,,,,,,,,,,
Alphan Yoldaşları - İstanbul Role Play 00:43
Alphan Yoldaşları - İstanbul Role Play 1.683 izlenme - 7 yıl önce alphan yoldaşları - İstanbul role play tanıtım videosu...
Alphan Diskalifiye oldu Ev Halkı Şokta - Big Brother Turkiye 02:23
Alphan Diskalifiye oldu Ev Halkı Şokta - Big Brother Turkiye 170 izlenme - 1 yıl önce Big Brother Turkiye - Alphan diskalifiye oldu, ev halki sokta Big Brother Türkiye diğer reality yarışmaların tam tersine yardımlaşma ve pozitif rekabet üzerine kurulmuştur. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni. Az Çatışma Bol Eğlence Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 15 Yıldır Zirvede Yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen, tam 15 yıldır Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de.
Çanakkale Yolun Sonu (2013) – Filmden Sahneler #1 “Çıkarma” 02:40
Çanakkale Yolun Sonu (2013) – Filmden Sahneler #1 “Çıkarma” 1.236 izlenme - 4 yıl önce 25 Nisan 1915… Osmanlı İmparatorluğu’nun direniş kapısı olan Çanakkale, gemi yoluyla geçilememiş ve işgalciler, çaresiz bir manevrayla Gelibolu kıyılarına çıkartma yapmaya başlamışlardır. İşgal kuvvetlerinin belki de en büyük direnişi gördükleri koy, o andan sonra mağlup bir ordunun adıyla anılacaktır; Anzak Koyu. Hilal-i Ahmer cemiyetindekiler ve Muhsin’le Hasan’ında içinde bulunduğu destek birliği beş günlük yolculuğun sonunda, 25 Mayıs 1915’te cepheye ulaşırlar. Hasan, siperlere indiği anda, savaşın hayal ettiğinden daha acımasız olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Daha ilk gün, bir Anzak askeriyle siper içerisinde burun buruna gelir ve abisinin son anda yardımına koşmasıyla kıl payı hayatta kalır. Birkaç gün sonra Muhsin bir Anzak keskin nişancıyı vurup, daha önce Balkan savaşında da komutasında yer aldığı Yüzbaşı İbrahim Adil tarafından keskin nişancılık görevine getirilir. Muhsin’inse İbrahim Adil’den tek bir isteği vardır. Kardeşi Hasan’ı geri hizmete çektirmek… O andan sonra Muhsin, bir diğer keskin nişancı Şeref’le birlikte yüksek rütbeli düşman askerlerini avlayacak, kardeşi Hasan’sa ikmal çadırlarından cepheye tüfek ve mermi sandıkları taşıyacaktır. Muhsin’in nişancılık ve sızma konusundaki hüneri, düşman hattında kısa sürede efsane olmasına yol açar. Bu durum karşısında Anzak askerlerin bile içten içe nefret ettikleri İngiliz Binbaşı Steward, karşı atağa geçmek ve kendi canını korumak amacıyla ordunun en iyi nişancısı olan, onbaşı William Eagle’ı Anzak koyuna getirtir. Eagle’ın tek bir görevi vardır. Mümkün olduğunca çok subay öldürmek ve bütün koya nam salan Muhsin’in dikkatini çekip bu hünerli Türk nişancının hayatına son vermek…
Alphan Yoldaşları Haş Haş Ekimi 02:11
Alphan Yoldaşları Haş Haş Ekimi 387 izlenme - 7 yıl önce alphan yoldaşları haş haş ekimi
Alphan Gösteri 04:45
Alphan Gösteri 360 izlenme - 8 yıl önce
Alphan Yoldaşları - Fark Var 01:51
Alphan Yoldaşları - Fark Var 148 izlenme - 7 yıl önce alphan
Onur Sinan Ve Alphan'dan TamTam Dansı - Big Brother Türkiye 02:22
Onur Sinan Ve Alphan'dan TamTam Dansı - Big Brother Türkiye 66 izlenme - 1 yıl önce Big Brother Türkiye diğer reality yarışmaların tam tersine yardımlaşma ve pozitif rekabet üzerine kurulmuştur. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni. Az Çatışma Bol Eğlence Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 15 Yıldır Zirvede Yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen, tam 15 yıldır Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de.
Melis Alphan'ın Bana Husumeti Var! 01:00
Melis Alphan'ın Bana Husumeti Var! 124 izlenme - 4 yıl önce Tv8'de yayınlanan Aramızda Kalsın programına katılan Seren Serengil gazeteci Melis Alphan'a sert eleştiriler yaptı.
Kameraman Yusuf Alphan 01:10
Kameraman Yusuf Alphan 528 izlenme - 8 yıl önce grup batmanlilar
Komik Gencler 00:11
Komik Gencler 495 izlenme - 8 yıl önce amatör ama güzel bi vidyo
Türkiye'de mobilden bir dünya markası çıkabilir mi? [Mobil14] 24:28
Türkiye'de mobilden bir dünya markası çıkabilir mi? [Mobil14] 72 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de mobilden bir dünya markası çıkabilir mi? Alphan Manas - Yönetim Kurulu Başkanı, Brightwell Holdings BV Webrazzi Mobil 2014
Alphan Hoşlandığı Bir Kıza Nasıl Yaklaşır? - Big Brother Türkiye 03:20
Alphan Hoşlandığı Bir Kıza Nasıl Yaklaşır? - Big Brother Türkiye 19 izlenme - 1 yıl önce Alphan hoşlandığı bir kıza nasıl yaklaşır? :) Erkekler odasında Alphan anlattıklarıyla arkadaşlarını güldürüyor. Big Brother Türkiye diğer reality yarışmaların tam tersine yardımlaşma ve pozitif rekabet üzerine kurulmuştur. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni. Az Çatışma Bol Eğlence Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 15 Yıldır Zirvede Yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen, tam 15 yıldır Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de.
İnşirah-Kurdele Nakaratalphan Kurtoğlu 04:47
İnşirah-Kurdele Nakaratalphan Kurtoğlu 59 izlenme - 6 yıl önce dore on the beat
Emre Ve Alphan 06:09
Emre Ve Alphan 15 izlenme - 2 yıl önce emre ve Alphan çocukların kalesine saldırıyor emre ve Alphan yasal değildir emre ve Alphan gerçektir!!!
Data Center Konferansı 2014 Sektör İçin Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 00:44
Data Center Konferansı 2014 Sektör İçin Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 15 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, Data Center konferansının üretici ve tüketiciyi bir araya getirmesi açısından çok önemli olduğunu belirtti.
Alphan'a Büyük Vurgun 01:53
Alphan'a Büyük Vurgun 5 izlenme - 1 yıl önce Alphan'a Büyük Vurgun! Ev halkıyla evden gitmeyip son haftaya kadar kalacağına dair ev halkının erkekleriyle iddiaya giren Alphan, evden gitmesi karşılığında iddiaya girdiklerine; 5’er parça kıyafet ve bir adet parfüm bırakacak gitmezse eğer herkesden 5 parça kıyafet ve 1 adet parfüm alacaktı. Haftanın Finalinde elenen Alphan oldu ve erkekler Alphan’ın dolabını ele geçirdi.
Schneider Electric 2007 Yılından Bu Yana It Çözümleri Sunuyor' 00:51
Schneider Electric 2007 Yılından Bu Yana It Çözümleri Sunuyor' 12 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, firmalarının 2007 yılında APS'yi kendi bünyelerine dahil ederek İT sektörüne giriş yaptığını belirtti.
Ağ ve Platformların Gücü [Summit 2013] 22:32
Ağ ve Platformların Gücü [Summit 2013] 20 izlenme - 4 yıl önce Ağ ve Platformların Gücü Moderator: Melek Pulatkonak (TurkishWIN) Alphan Manas (Keiretsu Forum) Laren Cucinotta (TED) Luise Gruner (Axel Springer Plug | Play) Webrazzi Summit 2013
Data Center Teknolojisi Son Yıllarda Enerji Verimliliğine Odaklandı' 00:54
Data Center Teknolojisi Son Yıllarda Enerji Verimliliğine Odaklandı' 8 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, Data Center'ın daha çok enerji verimliliği üzerine yoğunlaştığını belirtti.