Hoşgeldiniz!

alphan

Alphan'ı Yatağıyla Beraber Havuza Attılar - Big Brother Türkiye 02:51
Alphan'ı Yatağıyla Beraber Havuza Attılar - Big Brother Türkiye 4.930 izlenme - 2 yıl önce Ev halkından Alphan'a inanılmaz yatak şakası! Ev halkı bir gün öncenin şaka intikamını alıyor. Big Brother Türkiye bugüne kadar ülkemizde yapılmış en büyük TV yarışma formatı yatırımı sonucu hayata geçirilmiştir. Big Brother Türkiye evi İstanbul'da dev bir plato içerisine 5 aylık bir sürede kuruldu. Bugüne kadar bir TV yarışması için hazırlanan en büyük kapalı alan stüdyosu niteliğinde olan Big Brother Türkiye evi içerisinde ek olarak yarışmacıların zorlu görevleri ve oyunları oynayabileceği ek bir oyun parkur alanı ve bir de kapalı havuz bulunmakta. Dev Big Brother Türkiye evi hiç bir anı kaçırmamanız için ev 7 gün 24 saat tam 90 kamera takip ediliyor olacak! Sunuculuğunu ise Asuman Krause üstleniyor.
Çok Korkunç:d 00:19
Çok Korkunç:d 3.558 izlenme - 8 yıl önce çok korkunç,gerilim,,,,,,,,,,,
Alphan Yoldaşları - İstanbul Role Play 00:43
Alphan Yoldaşları - İstanbul Role Play 1.684 izlenme - 8 yıl önce alphan yoldaşları - İstanbul role play tanıtım videosu...
Çanakkale Yolun Sonu (2013) – Filmden Sahneler #1 “Çıkarma” 02:40
Çanakkale Yolun Sonu (2013) – Filmden Sahneler #1 “Çıkarma” 1.252 izlenme - 5 yıl önce 25 Nisan 1915… Osmanlı İmparatorluğu’nun direniş kapısı olan Çanakkale, gemi yoluyla geçilememiş ve işgalciler, çaresiz bir manevrayla Gelibolu kıyılarına çıkartma yapmaya başlamışlardır. İşgal kuvvetlerinin belki de en büyük direnişi gördükleri koy, o andan sonra mağlup bir ordunun adıyla anılacaktır; Anzak Koyu. Hilal-i Ahmer cemiyetindekiler ve Muhsin’le Hasan’ında içinde bulunduğu destek birliği beş günlük yolculuğun sonunda, 25 Mayıs 1915’te cepheye ulaşırlar. Hasan, siperlere indiği anda, savaşın hayal ettiğinden daha acımasız olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Daha ilk gün, bir Anzak askeriyle siper içerisinde burun buruna gelir ve abisinin son anda yardımına koşmasıyla kıl payı hayatta kalır. Birkaç gün sonra Muhsin bir Anzak keskin nişancıyı vurup, daha önce Balkan savaşında da komutasında yer aldığı Yüzbaşı İbrahim Adil tarafından keskin nişancılık görevine getirilir. Muhsin’inse İbrahim Adil’den tek bir isteği vardır. Kardeşi Hasan’ı geri hizmete çektirmek… O andan sonra Muhsin, bir diğer keskin nişancı Şeref’le birlikte yüksek rütbeli düşman askerlerini avlayacak, kardeşi Hasan’sa ikmal çadırlarından cepheye tüfek ve mermi sandıkları taşıyacaktır. Muhsin’in nişancılık ve sızma konusundaki hüneri, düşman hattında kısa sürede efsane olmasına yol açar. Bu durum karşısında Anzak askerlerin bile içten içe nefret ettikleri İngiliz Binbaşı Steward, karşı atağa geçmek ve kendi canını korumak amacıyla ordunun en iyi nişancısı olan, onbaşı William Eagle’ı Anzak koyuna getirtir. Eagle’ın tek bir görevi vardır. Mümkün olduğunca çok subay öldürmek ve bütün koya nam salan Muhsin’in dikkatini çekip bu hünerli Türk nişancının hayatına son vermek…
Alphan Diskalifiye oldu Ev Halkı Şokta - Big Brother Turkiye 02:23
Alphan Diskalifiye oldu Ev Halkı Şokta - Big Brother Turkiye 176 izlenme - 2 yıl önce Big Brother Turkiye - Alphan diskalifiye oldu, ev halki sokta Big Brother Türkiye diğer reality yarışmaların tam tersine yardımlaşma ve pozitif rekabet üzerine kurulmuştur. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni. Az Çatışma Bol Eğlence Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 15 Yıldır Zirvede Yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen, tam 15 yıldır Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de.
Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Her Şey - Günün Ekonomisi 05.02.2018 Pazartesi 14:57
Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Her Şey - Günün Ekonomisi 05.02.2018 Pazartesi 9 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK'te Ebru Baki'nin sunduğu Günün Ekonomisi'ne konuk olan BTCTurk CEO'su Alphan Göğüş, Bitcoin ve kripto paraların hem geçmişini hem de geleceğini anlattı.
Alphan Yoldaşları Haş Haş Ekimi 02:11
Alphan Yoldaşları Haş Haş Ekimi 387 izlenme - 8 yıl önce alphan yoldaşları haş haş ekimi
Alphan Gösteri 04:45
Alphan Gösteri 369 izlenme - 9 yıl önce
Alphan Yoldaşları - Fark Var 01:51
Alphan Yoldaşları - Fark Var 148 izlenme - 8 yıl önce alphan
Melis Alphan'ın Bana Husumeti Var! 01:00
Melis Alphan'ın Bana Husumeti Var! 141 izlenme - 5 yıl önce Tv8'de yayınlanan Aramızda Kalsın programına katılan Seren Serengil gazeteci Melis Alphan'a sert eleştiriler yaptı.
Kameraman Yusuf Alphan 01:10
Kameraman Yusuf Alphan 530 izlenme - 9 yıl önce grup batmanlilar
Onur Sinan Ve Alphan'dan TamTam Dansı - Big Brother Türkiye 02:22
Onur Sinan Ve Alphan'dan TamTam Dansı - Big Brother Türkiye 68 izlenme - 2 yıl önce Big Brother Türkiye diğer reality yarışmaların tam tersine yardımlaşma ve pozitif rekabet üzerine kurulmuştur. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni. Az Çatışma Bol Eğlence Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 15 Yıldır Zirvede Yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen, tam 15 yıldır Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de.
Komik Gencler 00:11
Komik Gencler 495 izlenme - 8 yıl önce amatör ama güzel bi vidyo
Türkiye'de mobilden bir dünya markası çıkabilir mi? [Mobil14] 24:28
Türkiye'de mobilden bir dünya markası çıkabilir mi? [Mobil14] 74 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de mobilden bir dünya markası çıkabilir mi? Alphan Manas - Yönetim Kurulu Başkanı, Brightwell Holdings BV Webrazzi Mobil 2014
Geleceği Şekillendirecek Olan Şey Ne? - Para Dedektifi 13.08.2017 Pazar 44:58
Geleceği Şekillendirecek Olan Şey Ne? - Para Dedektifi 13.08.2017 Pazar 18 izlenme - 6 ay önce Cem Seymen, hızla değişen dünyanın yeni mesleklerini ve göz alıcı teknolojik gelişimlerini ekranlara taşıdı. 4. sanayi devriminde ayakta kalmak için neler yapmalı, gençlerimize hangi becerileri kazandırmalıyız? Dijital okur yazarlık nedir? Geleceği şekillendirecek olan şey algoritmanın bizzat kendisi midir? Tüm bu soruların cevabı Para Dedektifi'nde.
İnşirah-Kurdele Nakaratalphan Kurtoğlu 04:47
İnşirah-Kurdele Nakaratalphan Kurtoğlu 60 izlenme - 6 yıl önce dore on the beat
Data Center Konferansı 2014 Sektör İçin Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 00:44
Data Center Konferansı 2014 Sektör İçin Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 15 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, Data Center konferansının üretici ve tüketiciyi bir araya getirmesi açısından çok önemli olduğunu belirtti.
Schneider Electric 2007 Yılından Bu Yana It Çözümleri Sunuyor' 00:51
Schneider Electric 2007 Yılından Bu Yana It Çözümleri Sunuyor' 13 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, firmalarının 2007 yılında APS'yi kendi bünyelerine dahil ederek İT sektörüne giriş yaptığını belirtti.
Alphan Manas Mektebim Okulları Zirvedekilerde Konuştu Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı 30:52
Alphan Manas Mektebim Okulları Zirvedekilerde Konuştu Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı 3 izlenme - 8 ay önce 12.05.2017 Alphan Manas Mektebim Okulları Zirvedekilerde Konuştu Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu Mektebim Okulları mektebim zirvedekiler,mektebim okulları,haliç kongre merkezi,sadabad salonu,ümit kalko,fuat sancak Mektebim Bu Yılda Geleneği Bozmadı, Zirvenin İsimleri Öğrencilerle Buluştu… Lise kademesinde eğitim gören öğrencilere erken yaşta doğru adımlar atmalarını sağlayarak kariyer planlamalarında yol göstermeye çalışan Mektebim, rol model olacak, konusunda uzmanlaşmış, girişimcilik ve liderlik öyküleriyle fark yaratan isimleri Zirvedekiler programında öğrenciler ile buluşturdu. Bu yıl 3.sü düzenlenen Mektebim Zirvedekiler, 12 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, Pepe’nin yaratıcısı ve Düşyeri Yapım Ceo’su Ayşe Şule Bilgiç, onedio.com Kurucu Ortağı ve İş Geliştirme Müdürü Çağan Yıldırım, sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın üstlendiği programda öğrencilerle bir araya geldi. “Yeni şeylerden korkmayın” Başarı hikâyeleriyle öğrencilere ilhan kaynağı olan konuşmacılardan Brighwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Futüristler Derneği Onursal Başkanı Alphan Manas, İnovasyon ve gelecek teknoloji trendleri üzerine düşüncelerini ifade ederek, “Başarının nereden geleceğini bilemezsiniz. Küçükken hiperaktif bir çocuktum, bu durum başka alanlara yönelmeme sebep oldu. Farklı alanlarda kendimi keşfettim ve uzmanlaştım. Başarının en temel sebebi yeni şeylerden korkmamak ve öğrenmekten vazgeçmemektir.” dedi. “Hayallerinizden asla vaz geçmeyin” Öğrenciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Düşyeri Yapım CEO’su ve Pepe’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, “ Türkiye’de bu işe başladığımızda cebimizde 5 kuruşumuz yoktu, uzun sürede harcadığımızı bile kazanamadık ancak hayallerimizden hiç vaz geçmedik. Bu başarının en büyük sebebi budur. Hayallerinizden asla vaz geçmeyin” diyerek konuşmasını tamamladı. Türkiye’nin en ünlü internet sitelerinden biri olan onedio.com’un kurucu ortağı ve bugünkü başarısının mimarlarından Çağan Yıldırım, “onedio.com’u ilk kurduğumuz haliyle şu an geldiği nokta arasında çok fark var. Bu süreçte bir sürü başarısızlık yaşadık ancak yılmadık. Başarısızlık önünüzdeki en büyük kazançtır, başarısız olmaktan asla korkmayın.” Dedi. Lise öğrencileri arasında gerçekleştirilen Fikrinle Gel İş Fikirleri Yarışması’nın finalistlerinin ödüllerini de aldığı zirvede, Mektebim öğrenci konseyi üyelerine akademik yıl boyunca yaptıkları çalışmalardan dolayı onur plaketleri takdim edildi.
Ağ ve Platformların Gücü [Summit 2013] 22:32
Ağ ve Platformların Gücü [Summit 2013] 20 izlenme - 4 yıl önce Ağ ve Platformların Gücü Moderator: Melek Pulatkonak (TurkishWIN) Alphan Manas (Keiretsu Forum) Laren Cucinotta (TED) Luise Gruner (Axel Springer Plug | Play) Webrazzi Summit 2013
Data Center Teknolojisi Son Yıllarda Enerji Verimliliğine Odaklandı' 00:54
Data Center Teknolojisi Son Yıllarda Enerji Verimliliğine Odaklandı' 8 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, Data Center'ın daha çok enerji verimliliği üzerine yoğunlaştığını belirtti.