Hoşgeldiniz!

alpina style

inci doku efekt www.cetintoplar.tr.gg 18:16
inci doku efekt www.cetintoplar.tr.gg 6.993 izlenme - 7 yıl önce alpina style beyaz tokmak kartela içinde gösterilen dokuinci dokulu boya yüzeye saten rulo yardımı ile iki kat olacak şekilde uygulanır. üçüncü kat uygulaması yapılırken boya kurumasına müsaade edilmeden ikinci bir kişi tarafından beyaz tokmak ile yüzeyde sekiz şekli çizilerek boyaya son desen verilir.0 539 9891424
efekt boya  www.sosyeteboyaci.tr.gg 01:18
efekt boya www.sosyeteboyaci.tr.gg 2.717 izlenme - 7 yıl önce güderi bez uygulaması
kelebek rulo efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 01:26
kelebek rulo efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 2.063 izlenme - 7 yıl önce kelebek rulo efekt uygulaması
mermer doku efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 07:30
mermer doku efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 1.212 izlenme - 7 yıl önce uygulanacak yüzeylermermer doku uygulaması yapılacak yüzeylerin düzgün sağlam nemsiz ve kendini taşıyabilen yüzeyler olması gerekmektedir. yüzey mutlaka alpina macun ile düzgün ve pürüzsüz hale getirilmelidir. macunlu yüzey üzerine alpina macun astarı rulo ile sürülmelidir. zemin hazırlığı için zayıf ve tozuma karakterinden dolayı kesinlikle saten alçı kullanılmamalıdır. uyarı üçüncü kat uygulamalarda diğer katlardan daha fazla boya kullanılmalıdır.
Kelebek Blok Efekt  .sosyeteboyaci 01:02
Kelebek Blok Efekt .sosyeteboyaci 1.211 izlenme - 7 yıl önce kelebek blok uygulaması
varak efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 09:08
varak efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 1.145 izlenme - 7 yıl önce uygulanacak yüzeyleralpina style varak kesinlikle düz yüzeyler üzerine uygulanmamalıdır. zemin hazırlığı yapıldıktan sonra; grenli akrilik ve mineral esaslı kaplamalar boyanabilir duvar kağıtları üzerine uygulama yapılmalıdır.
dalga doku efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 06:36
dalga doku efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 1.002 izlenme - 7 yıl önce alpina style efekt fırçauygulama yöntemine göre farklı desen elde etmek mümkündür. dalgalı doku kullanıma hazırdır ve ürün kesinlikle inceltilmemelidir. uygulamada kesinlikle geniş hareketler yapılmamalıdır. uygulama 1 alpina macun astarı fırça ile sonkat desen yönünde taranarak sürülmelidir. dalgalı doku alpina style efekt fırçasına az miktarda alınmalı ve istenilen desen yapısına göre ya kısa ve dairesel hareketlerle ya da çapraz hareketlerle yüzeye uygulanmalıdır. 5 -10 dakika sonra yüzey te
kumlu metalik efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 04:53
kumlu metalik efekt www.sosyeteboyaci.tr.gg 919 izlenme - 7 yıl önce alpina style efekt fırçaalternatif 1 alpina macun astarı fırça ile son kat desen yönünde taranarak sürülmelidir. kumlu metalik doku alpina style efekt fırçasına az miktarda alınmalı ve istenilen desen yapısına göre kısa ve dairesel hareketlerle ya da çapraz hareketlerle yüzeye uygulanmalıdır. 5 -10 dakika sonra yüzey temiz yumuşak ve geniş ağızlı bir fırça yardımı ile taranmalı ve son desen hali verilmelidir.
efekt seffaf tarak 00:46
efekt seffaf tarak 666 izlenme - 7 yıl önce su bazlı özel doku tanecikleri içeren dekoratif özellikli son kat iç cephe boyasıdır.
efekt kelebek 01:26
efekt kelebek 450 izlenme - 7 yıl önce su bazlı özel doku tanecikleri içeren dekoratif özellikli son kat iç cephe boyasıdır.