Hoşgeldiniz!

Alpler Videoları İzle

İsviçre Alpleri'nden Adrenalin Dolu Bir Atlayışa! 02:08
İsviçre Alpleri'nden Adrenalin Dolu Bir Atlayışa! 2.551 izlenme - 6 ay önce Adrenalin dolu 2 dakikaya hazır mısınız! Jamie Lee, İsviçre Alpleri'nden çılgın bir atlayışa imza attı. İzlemesi dahi adrenalini tavan yaptıran Jamie'nin o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İsviçre Alplerinde Adrenalinin Dibine Vuran İnsanlar 01:55
İsviçre Alplerinde Adrenalinin Dibine Vuran İnsanlar 140 izlenme - 6 gün önce İsviçre Alplerini hiç böyle görmemişsinizdir. Adrenalin tutkunu insanlar Alplerde çılgınca paraşütle atladılar.
3000 Metre Yükseklikte En Uzun Yürüyüş 03:25
3000 Metre Yükseklikte En Uzun Yürüyüş 918 izlenme - 8 ay önce Çok sık tanık olduğumuz slackline sporu bu defa bir tık daha ileriye giderek Fransız Alpleri’nde yer alan 3000 metre irtifadaki bu kayalıklara geldi. Pablo Signoret, Rafael Bridi ve Guilherme Coury topladıkları tüm cesaretleriyle 200 metrelik yürüyüş için tüm ekipmanını toplayarak yola koyuldu. Fransız Alpleri'ndeki diğer zirvelerden farklı olarak Dibona'nın dik ve çıplak kayalıklardan oluşan zirvesi yürüyüş için ideal bir konum olduğunu söyleyen ekip rekor kırmak için bu hattı seçmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
deutz pulluk 4 16 03:14
deutz pulluk 4 16 1.445 izlenme - 2 yıl önce deutz pulluk prformans
akcatı 01:15
akcatı 7.217 izlenme - 9 yıl önce jet tarımcılık
Çığın düşme anı ve sporcunun yaşadığı dehşet 02:39
Çığın düşme anı ve sporcunun yaşadığı dehşet 1.063 izlenme - 4 yıl önce İsviçre Alpleri'nde kayak yapan Fransız sporcu Julien Lopez, çığ düşmesi sonucu kara gömüldü. 5 dakika boyunca kar altında kalan Lopez, arkadaşları tarafından güçlükle kurtarıldı. Yaşananlar an be an görüntülendi. Freeride World Tour etkinliğinde yarışan Lopez, geçtiğimiz hafta İsviçre Alpleri'nde nefes kesen bir gösteriye imza attığı sırada çığ düştü. Bir süre boyunca üzerine doğru gelen kar kütlesi önünde kayan Fransız sporcu, dengesini kaybedip düştükten sonra kara gömülmekten kurtulamadı. Dağcılar için tasarlanan ABS hava yastığını kullanan Lopez, fazla derine gömülmeyince 5 dakika sonra arkadaşları tarafından çıkarıldı. Julien Lopez, olaydan yara almadan kurtuldu. Kaza hakkında açıklamalarda bulunan Fransız sporcu, "Çığ ilk düştüğünde kendim kurtulmaya çalıştım ama kar ölümcül seviyeye gelince hava yastığını kullandım. Biraz geç kaldım ve gömüldüm. Yine de hava yastığı derinlere gitmemi engelledi ve hayatımı kurtardı" diye konuştu.
Zermatt, İsviçre (Alpler) 11:46
Zermatt, İsviçre (Alpler) 610 izlenme - 2 yıl önce We're heading for Zermatt, Switzerland one of the most beautiful towns in the Alps, surrounded by mountain peaks up to 15,000 feet high. Most famous for the dramatic Matterhorn, there are many other majestic sites to enjoy in this remote mountain area. So remote that you can’t drive or fly there, the Alpine resort village of Zermatt is surrounded by some of Europe’s highest mountains that shelter it from the outside world. Like mythical Shangri-La in the Himalayas, this is a magical wonderland. The quaint little village of Zermatt is situated in the midst of woods and pastures, in a mountain-girded valley, nearly 5,500 feet above the level of the sea. The town of Zermatt, while dense, is geographically small. There are three main streets which run along the banks of the river Matter Vispa, and numerous cross-streets, especially around the station and the church which forms the centrer of Zermatt. In general anything is at most a thirty-minute walk away. Streets are narrow and lined with shops, restaurants, hotels and inns near the rail station. Homes and houses are throughout, some perched on the lower edge of the mountains, and a mixture of very old wood-hewn beamed walls 100s of years old with newer buildings and homes (probably only a century old!) Most buildings and homes are chalet style, some very historic, others more modern, but all blended in with the "Old World" charm and Alpine architecture. Swiss watch shops, clothing boutiques, and souvenir shops with everything from Swiss brass bell key chains to lacy handkerchiefs for sale, Swarovski Crystal figurines and jewelry, cuckoo clocks, Goebel Hummels, Reuge Music boxes, fine porcelain dolls. Bakeries abound as do gourmet food stores. We discovered that the best buy on chocolate bars were in the grocery stores. Of course there are many shops that sell clothing and accessories for hiking and skiing. Most of these stores also rent skiing equipment and the people who work at the stores can help anyone choose the best equipment to rent for a successful day on the slopes. In the old village, beside the Grand Hotel Zermatterhof, about 30 ancient buildings show the traditional building style of the original Walser residents. The barns and grain stores, up to 500 years old, are a piece of living history and reveal how the mountain farmers of Zermatt once lived. Their sun-beaten wooden walls are made of larch wood and stand on stilts with round stone slabs on top to prevent rodents and insects from entering. The roofs of these typically Valais-style buildings are covered with shingles made of flat stone slabs.
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Alpler ve Tokyo 19:21
Laff-a-lympics Olimpiyatları - Alpler ve Tokyo 668 izlenme - 2 yıl önce Yarışmamızın bu bölümü Alpler ve Tokyo'da geçmektedir. Keyifli seyirler. 1977 yılında Hanna Barbara tarafından yapılan çizgi dizidir. 24 bölüm süren çizgi filmde, çizgi karakterlerden oluşan üç takım her hafta dünyanın farklı bir şehrinde çeşitli yarışmalarda yarışmaktadırlar.
Cem Yılmaz - Avrupa'ya Döşeme (Heidi İçerir) 03:10
Cem Yılmaz - Avrupa'ya Döşeme (Heidi İçerir) 536 izlenme - 2 yıl önce cem yılmaz' ın çektiği ve o yıllarda türk reklam sektörü için zamanının ötesinde olan başarılı panasonic reklamları tadını yakaladığı reklam.
Alp Dağı'nda Mono Coaster 05:35
Alp Dağı'nda Mono Coaster 487 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Avrupa'nın en büyük dağ silsilesi olan Alp dağının Avusturya sınırına dahil olan tarafına Mono Coaster adında raylı sistem eğlence aracı kurulmuş. Tek kişilik olan bu araçla Alp dağından inmek gayet keyifli görünüyor.. İzliyoruz..
Sanatsal Mermer Ocağı Çalışması 02:53
Sanatsal Mermer Ocağı Çalışması 210 izlenme - 2 yıl önce İtalyan sanatçı ve film yapımcısı Yuri Ancarani'nın İtalya'nın kuzeybatısında Apuan Alplerinde çektiği mükemmel görüntüler. İş makinelerini yöneten abimiz bir orkestra şefi gibi, hayranlık duydum.
7'den 70'e Herkesi Kendine Hayran Bırakan Alpler 03:51
7'den 70'e Herkesi Kendine Hayran Bırakan Alpler 133 izlenme - 1 yıl önce 7'den 70'e Herkesi Kendine Hayran Bırakan Alpler Martin Heck'in gözünden Dolomites ve İtalyan Alplerinin eşsiz doğal güzelliğini izlerken büyüleneceksiniz.
Kaykayla Alpler'den Aşağı Uçmak 02:02
Kaykayla Alpler'den Aşağı Uçmak 171 izlenme - 2 yıl önce Kaykayla Alpler'den Aşağı Uçmak Adrenalin deposu görüntüler. İki arkadaşın Alpler'den aşağıya kaykaylarla uçuşunu izliyoruz.
Askerlerin Ertuğrul Gazi Türbesinde Nöbet Değişimi 01:12
Askerlerin Ertuğrul Gazi Türbesinde Nöbet Değişimi 7 izlenme - 3 hafta önce Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Bey'in babası Ertuğrul Gazi'nin Bilecik'in Söğüt ilçesinde bulunan türbesinde Valiliğin girişimiyle artık saygı nöbeti tutulmaya başlandı. Askerler nöbette o dönemin savaşçıları olan Alplerin kıyafetlerini giyiyor
Alpler'de Keşfedilmeyi Bekleyen Dağ Köyleri Kendine Hayran Bırakıyor 01:03
Alpler'de Keşfedilmeyi Bekleyen Dağ Köyleri Kendine Hayran Bırakıyor 17 izlenme - 2 ay önce Doğa ile iç içe olan İsviçre dağ köyleri görenleri muhteşem güzelliğiyle büyülüyor.
Heyecan Verici Görüntüsüyle Alplerde Kayak Keyfi 03:13
Heyecan Verici Görüntüsüyle Alplerde Kayak Keyfi 28 izlenme - 5 ay önce Mer de Glace üzerindeki Sam Favret, Fransız Alp'lerinin muhteşem manzarası eşliğinde kayak konusundaki hünerlerini sergiliyor. Bu eğlenceli dakikaların keyfini çıkarın!
Bir Kartalın Gözünden Alpler 01:42
Bir Kartalın Gözünden Alpler 105 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşın biri kartalın sırtına kamera yerleştirmiş gençler Alp'leri farklı bi yöntemle göstermiş işte olay bu.
Germanwings Uçağı Enkazında Bulunan Kara Kutu Hasarlı Çıktı 01:42
Germanwings Uçağı Enkazında Bulunan Kara Kutu Hasarlı Çıktı 112 izlenme - 2 yıl önce Fransız Alpleri’nde düşen Alman Germanwings Havayolları’na ait Airbus A320 yolcu uçağının enkazında çalışmalar sabahın ilk ışıklarıyla tekrar başladı. Uçağın kokpit içi konuşmaları kaydeden kara kutusu ekipler tarafından bulunsa da hasarlı olduğu tespit edildi. Ancak uzmanlar hala cihazdan bazı bilgilerin alınabileceğini belirtiyor.
Bir Kartalın Gözünden Alpler 01:42
Bir Kartalın Gözünden Alpler 118 izlenme - 3 yıl önce Fransız Alpleri'nde uçan bir kartalın sırtına küçük bir kamera yerleştirilerek çekilen bu video hakkında fazla söze gerek yok. Güneydoğu Fransa'daki Mer de Glace buzulu bölgesinde kaydedilen görüntülerde, kartalın Mont Blanc eteklerindeki uçuşu izleyenlerde tarif edilmesi zor duygular ve büyük bir hayranlık uyandırıyor... İyi Seyirler...
Kartala Kamera Taktılar 01:42
Kartala Kamera Taktılar 106 izlenme - 3 yıl önce Kartala takılan kamerayla işte bu görüntüler kaydedildi. Keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.
İsviçre Alpleri'nden Adrenalin Dolu Bir Atlayışa Hazır mısınız? 02:08
İsviçre Alpleri'nden Adrenalin Dolu Bir Atlayışa Hazır mısınız? 6 izlenme - 6 ay önce Adrenalin dolu 2 dakikaya hazır mısınız! Jamie Lee, İsviçre Alpleri'nden çılgın bir atlayışa imza attı. İzlemesi dahi adrenalini tavan yaptıran Jamie'nin o anları...
Türk Dağcılardan Alpler'de Zirve Tırmanışı 04:46
Türk Dağcılardan Alpler'de Zirve Tırmanışı 17 izlenme - 2 yıl önce Dağcıların çektiği görüntüler- Uludağ Dağcılık Kulübü Başkanı İsmet Şentürk'ün açıklamaları Türk dağcılardan Alpler'de zirve tırmanışı- Uludağ Dağcılık Kulübünden iki sporcu, Alpler'in en zor rotasına sahip zirvelerinden Aiguille Verte'ye tırmandı- Dağcılar, 4 bin 122 metrelik zirveye tırmanışlarını vücutlarına monte ettikleri küçük kameralarla kaydetti- Uludağ Dağcılık Kulübü Başkanı Şentürk: - "Etrafımızda akan çığların, düşen taşların arasından 550 metrelik bir buz kulvarından tırmanarak zirveye ulaştık" MİRAÇ KAYA - Alp Dağları'nın 4 bin 122 metre yüksekliğindeki Aiguille Verte zirvesine tırmanan Bursalı iki dağcı, zorlu parkuru aşma mücadelesini vücutlarına bağladıkları küçük kameralarla görüntüledi.
Alplerden Kayak Yarışı - Freddie Wong 01:13
Alplerden Kayak Yarışı - Freddie Wong 32 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Alplerden konuk oluyor, izleyelim efendim.