Hoşgeldiniz!

ALS hastaları

Gigi Hadid'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:13
Gigi Hadid'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 1.806 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı. Bu sefer kıllı vücutlar yerine, sitemize yakışan bir kişiyi SI Swimsuit'in sevdiğim mankenlerinden Gigi Hadid hanımın performansına göz atıyoruz.
 Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 2.101 izlenme - 4 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 919 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Lady Gaga'nın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Lady Gaga'nın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 716 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artması yakında Türkiye sınırlarına da ulaşarak ünlüler tarafından yapılacağını gösteriyor. Lady Gaga'nın adayları: Adele, Michael Rapino, Vincent Herbert, ve Arthur Fogel
Tolga Çevik'ten Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 00:28
Tolga Çevik'ten Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 586 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik, ALS hastalığının farkındalığı kampanyasına destek vermek için Burak Kut'un meydan okumasını kabul etti; Ezgi Mola, Fırat Parlak ve Özer Atik'e meydan okudu! #icebucketchallenge
İzel'den Als Hastalarına İce Bucket Challenge Desteği! 00:37
İzel'den Als Hastalarına İce Bucket Challenge Desteği! 293 izlenme - 4 yıl önce İzel'den Als Hastalarına İcebuckedchallenge Desteği! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 00:13
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 391 izlenme - 4 yıl önce Demet Akalın da ALS'ye dikkat çekmek için yürütülen kampanyaya katıldı, başından aşağı buzlu su dökerek İbrahim Tatlıses ve Murat Boz'a meydan okudu.
Lady Gaga'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Lady Gaga'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 282 izlenme - 4 yıl önce ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artması yakında Türkiye sınırlarına da ulaşarak ünlüler tarafından yapılacağını gösteriyor. Lady Gaga'nın adayları: Adele, Michael Rapino, Vincent Herbert, ve Arthur Fogel
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 270 izlenme - 3 yıl önce Dwyane Wade'de buzlu su dökenler kervanına katılıyor. Bakalım daha kimleri göreceğiz.
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 01:36
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 144 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde sıkça gördüğümüz ünlü kişilerin ALS hastaları için buzlu su dökmesini göre Ergen bıyıklı popçumuz Justin Bieber'de durmamış ve kendiside yapmış.İzliyoruz efendim..
Shaquille O'Neal'ın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmemesi! 00:14
Shaquille O'Neal'ın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmemesi! 155 izlenme - 3 yıl önce Nba'in efsanelerinden Shaquille O'neal'ın ice bucket challenge'a girişini izleyelim efendim.
Adriana Lima Da Meydan Okudu! 00:14
Adriana Lima Da Meydan Okudu! 133 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca Ünlü Seksin Manken Adriana Lima Als Hastaları İçin Buz Kovası Meydan Okuma Yaptı.
Dj Tiësto Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 00:35
Dj Tiësto Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 89 izlenme - 3 yıl önce Als hastaları için başlatılan kampanya'ya Tiesto'da katıldı