Hoşgeldiniz!

Als Hastaları Videoları İzle

Gigi Hadid'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:13
Gigi Hadid'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 1.712 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı. Bu sefer kıllı vücutlar yerine, sitemize yakışan bir kişiyi SI Swimsuit'in sevdiğim mankenlerinden Gigi Hadid hanımın performansına göz atıyoruz.
 Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 1.944 izlenme - 2 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 744 izlenme - 2 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Tolga Çevik'ten Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 00:28
Tolga Çevik'ten Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 531 izlenme - 2 yıl önce Tolga Çevik, ALS hastalığının farkındalığı kampanyasına destek vermek için Burak Kut'un meydan okumasını kabul etti; Ezgi Mola, Fırat Parlak ve Özer Atik'e meydan okudu! #icebucketchallenge
İzel'den Als Hastalarına İce Bucket Challenge Desteği! 00:37
İzel'den Als Hastalarına İce Bucket Challenge Desteği! 293 izlenme - 3 yıl önce İzel'den Als Hastalarına İcebuckedchallenge Desteği! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lady Gaga'nın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Lady Gaga'nın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 462 izlenme - 2 yıl önce ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artması yakında Türkiye sınırlarına da ulaşarak ünlüler tarafından yapılacağını gösteriyor. Lady Gaga'nın adayları: Adele, Michael Rapino, Vincent Herbert, ve Arthur Fogel
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 00:13
Demet Akalın'da Başında Su Dökerek Als Hastalarında Destek Oldu 388 izlenme - 3 yıl önce Demet Akalın da ALS'ye dikkat çekmek için yürütülen kampanyaya katıldı, başından aşağı buzlu su dökerek İbrahim Tatlıses ve Murat Boz'a meydan okudu.
Lady Gaga'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Lady Gaga'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 279 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artması yakında Türkiye sınırlarına da ulaşarak ünlüler tarafından yapılacağını gösteriyor. Lady Gaga'nın adayları: Adele, Michael Rapino, Vincent Herbert, ve Arthur Fogel
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 193 izlenme - 2 yıl önce Dwyane Wade'de buzlu su dökenler kervanına katılıyor. Bakalım daha kimleri göreceğiz.
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 01:36
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 134 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde sıkça gördüğümüz ünlü kişilerin ALS hastaları için buzlu su dökmesini göre Ergen bıyıklı popçumuz Justin Bieber'de durmamış ve kendiside yapmış.İzliyoruz efendim..
Adriana Lima Da Meydan Okudu! 00:14
Adriana Lima Da Meydan Okudu! 133 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca Ünlü Seksin Manken Adriana Lima Als Hastaları İçin Buz Kovası Meydan Okuma Yaptı.
Shaquille O'Neal'ın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmemesi! 00:14
Shaquille O'Neal'ın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmemesi! 116 izlenme - 2 yıl önce Nba'in efsanelerinden Shaquille O'neal'ın ice bucket challenge'a girişini izleyelim efendim.
Dj Tiësto Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 00:35
Dj Tiësto Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 66 izlenme - 2 yıl önce Als hastaları için başlatılan kampanya'ya Tiesto'da katıldı
Chp'li Nazlıaka, Merkel'e Meydan Okudu 00:30
Chp'li Nazlıaka, Merkel'e Meydan Okudu 34 izlenme - 2 yıl önce Chp'li Aylin Nazlıaka, Als Hastaları İçin Başlatılan Bir Kova Buz Kampanyasına Katılarak, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e Meydan Okudu. chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Als Hastaları İçin Başlatılan Ice Bucket Challenge (bir Kova Buz) Kampanyasına Katıldı. merkel'e Meydan Okudu meclis Bahçesinde Bir İlki Gerçekleştirerek Başından Aşağıya Bir Kova Buzlu Su Döken Nazlıaka, Almanya Başbakanı Merkel’e Meydan Okudu. O Anları Instagram Hesabından Da Paylaşan Nazlıaka, Videoyu ‘als Hastaları İçin Tbmm’den Angela Merkel’e Meydan Okuyorum. Türkçe Bilmiyor Ama İstihbaratı Kuvvetli!’ Notuyla Paylaştı.
Eminem Als  Hastalarına Destek Verdi 00:35
Eminem Als Hastalarına Destek Verdi 31 izlenme - 2 yıl önce Eminem ALS Hastalarına Desteğini Esirgemedi
Galaxy S5'ten ALS'ye destek 00:15
Galaxy S5'ten ALS'ye destek 20 izlenme - 2 yıl önce Samsung Galaxy S5, ALS hastaları için başından aşağı buzlu su döktü. Bakalım kimlere meydan okudu? İşte o görüntüler #iceBucketChallenge #birkovabuz #SamsungGalaxyS5