Hoşgeldiniz!

Als Ice Bucket Challenge Videoları İzle

Als İçin Buzlu Su Nasıl Hazırlanır ? 00:39
Als İçin Buzlu Su Nasıl Hazırlanır ? 10.255 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Önemli Duyuru Ve #als #ıcebucketchallenge 06:08
Önemli Duyuru Ve #als #ıcebucketchallenge 1.494 izlenme - 2 yıl önce Önemli Duyuru Ve #ALS #Icebucketchallenge. Facebook'ta Paylaş. Burak Oyunda Resmi İzlesene Kanalı Kanalı Burak Oyunda Resmi ..
Cem Yılmaz - Ice Bucket Challenge 00:31
Cem Yılmaz - Ice Bucket Challenge 1.053 izlenme - 2 yıl önce CemYılmaz ice bucket challenge akımı için oluşturduğu tepkisini izliyoruz..
Esra Ceyda Ersoy Kardeşlerin Buzlu Su İle İmtihanı 00:15
Esra Ceyda Ersoy Kardeşlerin Buzlu Su İle İmtihanı 778 izlenme - 2 yıl önce Cicişler de bu kampanyadan prim sağladıklarına göre bu işin boku çıkmış demektir. Ağaoğlu'na meydan okuduktan sonra buzlu su kafadan aşağıya dökülür ve bir orgasm sesi gelir. Karıların buzlu suya verdikleri tepki bile bir seks unsuru mk. Bu işin sonu buzlu bademe kadar gider, demedi deme İbrahim!
İş Makinesiyle Ice Bucket Challenge Yapan Amca 00:28
İş Makinesiyle Ice Bucket Challenge Yapan Amca 927 izlenme - 3 yıl önce İyi kalbi Türk amcamız ALS hastalığına destek olmak için iş makinesiyle üzerine su döktürüyor. Bu durum tüm duyarlı insanları ilgilendiriyor.
Arkadaşım Hoşgeldin Ezgi Mola Tolga Çevik #ALS Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE  ALS Destek 01:02
Arkadaşım Hoşgeldin Ezgi Mola Tolga Çevik #ALS Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE ALS Destek 648 izlenme - 3 yıl önce Ezgi Mola Als Farkındalık Als Ice Bucket Challenge #alsicebucketchallange BAGIS ICIN ALS.ORG.TR Ezgi mola En Kaliteli YouTube Kanalı Lütfen Abone Olunuz Teşe...
Amanda Cerny Als Buzlu Kova Kampanyası 01:04
Amanda Cerny Als Buzlu Kova Kampanyası 485 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastalarına Duyarlılık İçin Amanda Cerny Kafasınabuzlu Kova Dökülüyor.
Tatum Miranda & Jenn Morillo ALS  - Buzlu Su Yarışması 01:21
Tatum Miranda & Jenn Morillo ALS - Buzlu Su Yarışması 399 izlenme - 2 yıl önce Bu kızların kim olduğunu bilmiyorum ama kovayı döken Dan Bilzerian. Manyak hayat yaşayan bu poker oyuncusu adamımızında ALS videosu vardı. 10bin dolar bağışlamış. neyse bu bacılarımız da Austin Brown, Dexter Jackson ve Anthony Gilardi ye meydan okumuşlar.
Babası Tarafından Basılan Genç - ALS Ice Bucket Challenge 00:28
Babası Tarafından Basılan Genç - ALS Ice Bucket Challenge 330 izlenme - 2 yıl önce OxiChampion ALS hastalarına destek olmak amaçlı yapılan "Ice Bucket Challenge"organizasyonu için buz dolu suyu döktü. Aynı desteği Lionel messi , C.Ronaldo , Kun Aguero Ezequiel Lavezzi de yaptı.
03:41
"ALS Ice Bucket Challenge" Kazaları 31 izlenme - 3 ay önce Bir dönemin su israfı olan meydan okuma mühaberesinden kalan komik kazaları izliyoruz kardeşlerim. Keyifli seyirler...
Nicole Kidman Als Ice Bucket Challenge 00:53
Nicole Kidman Als Ice Bucket Challenge 358 izlenme - 3 yıl önce Nicole Kidman meydan okumayı kabul etti ve als hastalarına destek oldu.
Als Ice Bucket Challenge Kazaları 03:08
Als Ice Bucket Challenge Kazaları 239 izlenme - 3 yıl önce Als Ice Bucket Challenge yapan amatörler bakın nasıl kazalar geçirdiler.. Gülsek mi hallerine üzülsek mi bilemedik maalesef.. herkese iyi seyirler diliyoruz... abone olmayı unutmayın lüten...
Paul Bissonnette Als Ice Bucket Challenge 02:34
Paul Bissonnette Als Ice Bucket Challenge 275 izlenme - 3 yıl önce We'd Like To Thank Keith Yandle Of The Phoenix Coyotes For The Nomination Of Paul Bissonnette, And We'd Like To Call Out Lebron James, Aaron Rodgers And Russ...
Melanie Iglesias ALS Hastaları İçin Buzlu Su Dökmesi 00:31
Melanie Iglesias ALS Hastaları İçin Buzlu Su Dökmesi 164 izlenme - 2 yıl önce Ve en sonunda beklenen gol geliyor ve sitenin yakından tanıdığı, sessiz alkışlarımızın biricik kahramanı Melanie Iglesias da 'Ice Bucket Challenge' akımına kapılıp buzlu su altına giriyor..Gönül isterdi ki buzlu suyu yeyince kuyruğu kapıya sıkışmış kedi gibi kaçmasın fakat olmuyor..Gördüğünüz kadarıyla artık..Yapacak bi şey yok..
Hilary Duff ALS Ice Bucket Challenge 00:57
Hilary Duff ALS Ice Bucket Challenge 148 izlenme - 3 yıl önce İce Bucket Challenge Als Hastalığına Dikkat Çekmek Ve Yardım ... Facebook Ceo'su Mark Zuckerberg'ten Ünlü Oyuncular Hilary Duff Ve Mickey ...
Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson #als Ice Bucket Challenge - One Direction 03:15
Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson #als Ice Bucket Challenge - One Direction 166 izlenme - 3 yıl önce Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson Als Ice Bucket Challenge - One Direction Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson Als Ic...
Galatasaray Veysel Sarı ve Necati Ateş  ALS Buz Kovası Meydan Okuma - ALS Ice Bucket Challenge #ALS 01:05
Galatasaray Veysel Sarı ve Necati Ateş ALS Buz Kovası Meydan Okuma - ALS Ice Bucket Challenge #ALS 128 izlenme - 3 yıl önce Veysel Sarı ve Necati Ateş'den ALS Hastalarına Destek #Icebucketchallenge
ALS Ice Bucket Challeng Rus Kızı: Rus Usulü Ice Bucket Challenge 00:31
ALS Ice Bucket Challeng Rus Kızı: Rus Usulü Ice Bucket Challenge 127 izlenme - 3 yıl önce ALS Ice Bucket Challeng Rus Kızı: Rus Usulü Ice Bucket Challenge"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Harry Styles - Niall Horan - Liam Payne Als Ice Bucket Challenge - One Direction 02:57
Harry Styles - Niall Horan - Liam Payne Als Ice Bucket Challenge - One Direction 154 izlenme - 3 yıl önce One direction grubunun üyelerinden Harry Styles de Ice Bucket Challenge kampanyasına destek verdi. Buz dolu kovalar başından aşağıya adeta yağmur oldu aktı..
Kristen Stewart And Nicholas Hoult Als Ice Bucket Challenge 01:30
Kristen Stewart And Nicholas Hoult Als Ice Bucket Challenge 120 izlenme - 3 yıl önce Kristen Stewart ve Nicholas Hoult ALS Ice Bucket Challenge yapıyor ama biraz farklı bir tarzda.. Alışılmışın dışındaki icebucket..
50 Cent Als Ice Bucket Challenge 00:43
50 Cent Als Ice Bucket Challenge 118 izlenme - 3 yıl önce 50 Cent ALS Ice Bucket Challenge- 50 Cent to Donate $750k if Floyd Mayweather Reads 'Harry Potter'
En Komik 10 Ice Bucket Challenge Kazası 05:32
En Komik 10 Ice Bucket Challenge Kazası 134 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Kazalarının en komik 10 videolarını izliyoruz! iyi seyirler.....
Cem Yılmaz Gora Als Ice Bucket Challenge Buz Kovası 00:46
Cem Yılmaz Gora Als Ice Bucket Challenge Buz Kovası 125 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz GORA Ice Bucket Challenge 23.08.2014 Cem Yılmaz gora Ice Bucket Challenge 23.08.2014 Cem Yılmaz gora Ice Bucket Challenge 23.08.2014 Cem Yılmaz Ic...
Hande Subaşı Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge 00:24
Hande Subaşı Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge 91 izlenme - 3 yıl önce Hande Subaşı Hande Subaşı Als Hastalarına Destek Hande Subaşı Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge Hande Subaşı Meydan Okuma Serenay Sarıkaya Ha...
Atiba Hutchinson Does Als Ice Bucket Challenge 00:55
Atiba Hutchinson Does Als Ice Bucket Challenge 111 izlenme - 3 yıl önce Amyotrofik lateral skleroz (ALS), aynı zamanda motor nöron hastalığı olarak da anılan, merkezî sinir sisteminde, omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır.
Adriana Lima'da Als Hastalarına Destek Verdi 00:45
Adriana Lima'da Als Hastalarına Destek Verdi 71 izlenme - 3 yıl önce Adriana Lima'da Als Hastalarına Destek Verdi Adriana Lima Als Ice Bucket Challenge "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lily Allen ALS Ice Bucket Challenge 00:33
Lily Allen ALS Ice Bucket Challenge 83 izlenme - 3 yıl önce Lily Allen de ALS'e destek vermek adına buz dolu kovayı başından aşağıya boşalttı. Amaç Als hastalığının ne denli önemli olduğuna dikkat çekmek!
Emre Çolak'tan ALS Hastalarına Destek (Ice Bucket Challenge) #ALS 00:12
Emre Çolak'tan ALS Hastalarına Destek (Ice Bucket Challenge) #ALS 82 izlenme - 3 yıl önce (Ice Bucket Challenge) Bir kova buz kampanyası destek çığ gibi ilerliyor. Sosyal Sorumluluk Kampanyası’na Emre Çolak’tan da Destek Geldi.
Gazze İçin Moloz Dökmek - Rubble Bucket Challenge 01:11
Gazze İçin Moloz Dökmek - Rubble Bucket Challenge 84 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığı için farkındalık yaratmak ve yardım toplamak için başlatılan kampanya farklı alanlarda da farkındalık yaratmak için yayılarak devam ediyor. Ürdünlü komedyen Muhammed Darwaza evleri başlarına yıkılan Gazzeli çocuklar için Rubble (Moloz) Bucket Challenge akımını başlatıyor ve bence kendimizi Gazzeli çocukların yerine koyabilmemiz için sahiden etkili bir eyleme imza atıyor.
Gareth Bale Als'ye Karşı Destek 00:29
Gareth Bale Als'ye Karşı Destek 60 izlenme - 3 yıl önce Gareth Bale ALS Ice Bucket Challenge