Hoşgeldiniz!

altan tan

Altan Tan'ın Midyat'tan Kovulması 00:29
Altan Tan'ın Midyat'tan Kovulması 3.315 izlenme - 2 yıl önce Terör örgütünün siyasi kolu olan HDP'nin milletvekillerinden Altan Tan dün Midyat'ta yaşanan patlamadan sonra olay yerine geldi ancak öfkeli vatandaşlar Altan Tan'ı olay yerinden kovdular..
CHP Süt Vermeyen Bir İnek Gibi - Altan Tan 00:31
CHP Süt Vermeyen Bir İnek Gibi - Altan Tan 3.512 izlenme - 3 yıl önce HDP milletvekili Altan Tan, ''Arkadaşlarım beni yanlış anlamasın ama bu bir benzetmedir ne olur bunu bir espiri olarak görsünler bu söylediklerimi CHP yerli inek gibi dünya kadar ot yedirirsin beslersin ama sütünde bir artma ve ya bir azalma olmaz" dedi.
Altan Tan Ben Şeriat 01:00
Altan Tan Ben Şeriat 1.847 izlenme - 5 yıl önce Altan Tan Ben Şeriat
Banu Güven Altan Tan'a Kürtçe Karşılık Verdi 01:00
Banu Güven Altan Tan'a Kürtçe Karşılık Verdi 1.985 izlenme - 5 yıl önce BDP'li Tan Şirin Payzın'a Kürtçe "Çok teşekkür ederiz , başım gözüm üstüne" deyince Banu Güven de Kürtçe "sipas dikim"(teşekkür ederim) diyerek programa veda etti.
cnn türk'de sert özerlik tartışması 09:14
cnn türk'de sert özerlik tartışması 1.629 izlenme - 7 yıl önce bdp'nin özerklik açıklamaları kamuoyunda tartışılmaya başlandı. cnntürk ekranlarında karşı karşıya gelen prof. özcan yeniçeri ile yayına diyarbakır'dan katılan altan tan sert açıklamalarda bulundular.. programın spikeri tartışma boyunca güç anlar yaşadı.. işte o anlar...!
Altan Tan'a Canlı Yayında Terörist Taziyesi Soruldu (Tarafsız Bölge) 02:59
Altan Tan'a Canlı Yayında Terörist Taziyesi Soruldu (Tarafsız Bölge) 609 izlenme - 2 yıl önce Altan Tan'a canlı yayında terörist taziyesi soruldu HDP'li milletvekili Altan Tan, HDP'li vekillerin taziye çadırına ziyareti sorulunca kıvırdı.
Altan Tan Canlı Yayını Terk Etti 02:43
Altan Tan Canlı Yayını Terk Etti 792 izlenme - 5 yıl önce BDP'li Altan Tan, Öcalan görüşmesiyle ilgili Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'ın iddialarına sinirlenip canlı yayını terketti.
Bdp'li Altan Tan Canlı Yayını Terk Etti 01:00
Bdp'li Altan Tan Canlı Yayını Terk Etti 953 izlenme - 5 yıl önce BDP'li Altan Tan, Kanal A televizyonunda katıldığı canlı yayını, kanalın genel yayın yönetmenine kızıp terk etti.
Sedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde Oynat 01:14
Sedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde Oynat 228 izlenme - 2 yıl önce HDP'li Altan Tan, Sedat Peker'in oğlunun Diriliş dizisinde oynamasını TBMM gündemine getirdi. Sedat Peker sert bir açıklamayla Tan'a tepki gösterdi. .
Tarafsız Bölge - Altan Tan - Yolsuzluk Var mı Yok mu? 04:20
Tarafsız Bölge - Altan Tan - Yolsuzluk Var mı Yok mu? 483 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzluk üzerine bir programda Altan Tan soruyor; Yorumsuz. Yolsuzluk var mı, yok mu?
Altan Tan - HDP'nin Barajı Geçmesi Davutoğlu'na Yarar 05:55
Altan Tan - HDP'nin Barajı Geçmesi Davutoğlu'na Yarar 225 izlenme - 2 yıl önce Tarafsız bölge programına çıkan HDP milletvekili Altan Tan'ın bazı sözleri dikkatimi çektiği için sizlerle paylaşmak istedim. Programın başında AKP'nin 276 milletvekili sayısını tutturamayacağını vurgulayan Tan ilerleyen dakikalarda HDP'nin barajı geçmesinin Davutoğlu'nun işine yarayacağını vurguladı (05:25). Program boyunca Yeni Türkiye Yeni Ortadoğu söylemini dilinden düşürmeyen, demokrasi özgürlük tanımı yaparken tarikatlara izin verilmesini isteyen Sn. Tan, Yeni Türkiye'de barış teröristin, adalet hırsızın ellerinde. HDP barajı geçerse karanlık olan geleceğimiz zifiri hale gelecektir.
İmralı'da Neler Görüşüldü? 01:00
İmralı'da Neler Görüşüldü? 378 izlenme - 5 yıl önce İmralı'ya giden heyette bulunan Altan Tan, görüşmenin detaylarını anlattı.
Altan Tan Kimdir? 02:06
Altan Tan Kimdir? 254 izlenme - 2 yıl önce Altan Tan Biyografi, Altan Tan Kim, Altan Tan, Altan Tan Hayatı, Altan Tan Kimdir, 20.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Altan Tan Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
HDP'li Altan Tan, CHP İçin 00:36
HDP'li Altan Tan, CHP İçin "Yerli İnek Gibi" Dedi 138 izlenme - 3 yıl önce Altan Tan katıldığı bir TV programında, CHP için "yerli inek" benzetmesi yaparken, Kılıçdaroğlu için de "Müslümanım dediğini duymadık" dedi.
AKP'li Özlem Zengin: Delegeler Hediye ile Belirleniyor 01:40
AKP'li Özlem Zengin: Delegeler Hediye ile Belirleniyor 147 izlenme - 3 yıl önce Mağdur edebiyatının en önemli temsilcilerinden olup akp kadın kolları başkanıymış kendisi. Ekşi sözlükten konuyla çok alakalı olmasa da durumu biraz olsun izah edebilecek bir alıntı yapacağım. uzunada1969 nicki yazar yazmış; bugün akp hükümetinde hırsızlığa, yolsuzluğa, zulme, yalana, riyakarlığa, iftiraya ve cinayete bulaşmış insanlar nerelerden mezun oldular acaba ve hangi değerlerle yetiştirildiler? mesele islami değerler değildir. mesele, islami değerlerin içeriğini zerre önemsemeyen, sadece ismen islami verileri kullanarak, dogmalar dünyasında ortaçağ kilisesi yobazlığına bütün toplumu hapsetmektir. bu hapis, iktidardakilerin rahatça çalmalarına, rahatça hükmetmelerine, rahatça öldürmelerine, rahatça küçük çocuklar üzerindeki cinsel hazlarını gidermelerine hizmet edecektir. batı, iktidar hırsı uğruna metafizikten arsızca yararlanmayı terk ederken ortadoğuya aynı niyet uğramadığı için daha uzun süre bu makyavelistler yüzünden sürüneceğiz.
Ne Oluyor? - 30 Eylül 2014 Salı 02:18:52
Ne Oluyor? - 30 Eylül 2014 Salı 192 izlenme - 3 yıl önce İki ayrı tezkere aynı gün mecliste olacak? Peki içeriklerinde neler olacak? Türkiye, Suriye ve Irak tezkerelerini kullanacak mı? Şirin Payzın sordu; Dengir Mir Mehmet Fırat, Faruk Loğoğlu, Özcan Yeniçeri, Altan Tan, Abdülkadir Selvi ve Deniz Zeyrek Ne Oluyor'da tartıştı.
Ece Üner'in Canlı Yayında Oruç Kazası 01:00
Ece Üner'in Canlı Yayında Oruç Kazası 242 izlenme - 5 yıl önce Habertürk ekranlarında istenmeyen kaza! Dün akşam ekranlara gelen programda sunucu Ece Üner'in başına talihsiz bir olay geldi. Üner, Ankara ile İstanbul arasındaki saat farkını unutunca komik duruma düştü.
Hdp'li Tan: Linç Olayının Üzerinden 30 Gün Geçti Tek Bir Gözaltı Yok 01:28
Hdp'li Tan: Linç Olayının Üzerinden 30 Gün Geçti Tek Bir Gözaltı Yok 93 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'da, 6-7 Ekim olaylarında 3 gencin bir evin içinde öldürüldüğüne dikkat çeken Altan Tan, "30 gün geçmesine rağmen tek bir gözaltı ve tutuklama yok." dedi.
Altan Tan: CHP Yerli İnek Gibi 00:30
Altan Tan: CHP Yerli İnek Gibi 56 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren Altan Tan, Cumhuriyet Halk Partisi için ilginç bir benzetmede bulundu.
 Altan Tan'dan CHP'lileri çıldırtan benzetme 00:31
Altan Tan'dan CHP'lileri çıldırtan benzetme 51 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren Altan Tan, Cumhuriyet Halk Partisi için ilginç bir benzetmede bulundu.
PKK'ya 'Silah Bırak' Dedi; Ensar Vakfı'na Sahip Çıktı -Altan Tan 02:50
PKK'ya 'Silah Bırak' Dedi; Ensar Vakfı'na Sahip Çıktı -Altan Tan 24 izlenme - 2 yıl önce PKK'ya "kayıtsız, şartsız silahlarını sustur" diyen Altan Tan, Türkiye'nin konuştuğu tecavüz olayı için de "Ortada tecavüz olayı var ancak bütün kurumu suçlamak yanlış" dedi.
A9 TV’de Ufuk Uras, Altan Tan, Timur Selçuk, Nasuh Mahruki, Can Ataklı’dan Doğu Perinçek’e kadar her 02:05
A9 TV’de Ufuk Uras, Altan Tan, Timur Selçuk, Nasuh Mahruki, Can Ataklı’dan Doğu Perinçek’e kadar her 7 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar’ın 18 Temmuz 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/254348/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/A9-TV’de-Ufuk-Uras-Altan-Tan-Timur-Selcuk-Nasuh-Mahruki-Can-Atakli’dan-Dogu-Perincek’e-kadar-her-fikirden-insanlarin-dusuncelerine-yer-veriyoruz-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Eğrisi Doğrusu - 17 Haziran 2016 01:10:00
Eğrisi Doğrusu - 17 Haziran 2016 20 izlenme - 2 yıl önce PKK terörü ve devletin terörle mücadelesi Kürtleri nasıl etkiliyor? Muhafazakar Kürtlerin eğilimi ne yönde, yeni bir parti kurulacak mı? Bugün seçim olsa bölgede sandıktan ne çıkar? Çözüm Ortadoğu’da mı, Avrupa modelinde mi? Muhafazakar HDP Milletvekili Altan Tan ve Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Doç. Dr. Vahap Coşkun Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırıyor.
Tarafsız Bölge -   11 Nisan 2016 02:17:56
Tarafsız Bölge - 11 Nisan 2016 28 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa’daki Bakanlar Kurulu… PKK/PYD aynıdır tartışması… Terör yandaşlarının vatandaşlıktan çıkarılması konusu ve terörle mücadelede gelinen nokta… Ahmet Hakan sordu, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Gazeteci/Yazar Oral Çalışlar ve Avukat Rıza Saka tartıştı.
HDP'li Tan: HDP, PKK'nın Yanlışına da 'Yanlış' Diyebilmeli 00:37
HDP'li Tan: HDP, PKK'nın Yanlışına da 'Yanlış' Diyebilmeli 8 izlenme - 1 yıl önce Demirtaş'la yaşadığı söz düellosu sonrası sessiz olan Altan Tan, Kuzey Irak televizyonuna konuştu: HDP PKK'nın de yanlışına yanlış diyebilmeli. Ana mesele budur.
Tarafsız Bölge   22 Şubat 2016 02:39:07
Tarafsız Bölge 22 Şubat 2016 26 izlenme - 2 yıl önce PYD-PKK ilişkisi… Rusya'nın yanlışlıkla PYD kampını vurması... Suriye'deki ateşkes arayışları... PYD'nin Kuzey Suriye hedefi ve terörle mücadelede gelinen nokta...Ahmet Hakan sordu; Dış Politika Uzmanı Soli Özel, Doç.Dr. Mehmet Şahin, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan ve Doç. Dr. Erdinç Yazıcı Tarafsız Bölge'de gündemin önemli konularını değerlendirdi...
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması 08:06
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması 9 izlenme - 2 yıl önce HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, "PKK'nın acilen silahları susturması lazım. Devletin de acilen demokratikleşme, hak ve özgürlükleri genişletmesi, sorunun çözümüyle ilgili her türlü kesimle müzakereye başlaması lazım." dedi.
Altan Tan: Hassas Günler Olmasa Bu Alçaklar Kızılay'da Dayak Yerdi 01:50
Altan Tan: Hassas Günler Olmasa Bu Alçaklar Kızılay'da Dayak Yerdi 7 izlenme - 2 yıl önce HDP'li Milletvekili Altan Tan, Ankaragücü-Amedspor maçında çıkan olaylarla ilgili "Türkiye'nin hassas günleri olmasaydı bu alçaklar Kızılay Meydanı'nda dayak yerdi." dedi.
HDP'li Tan, Amedspor ve Deniz Naki'ye Verilen Cezayı Sordu 00:36
HDP'li Tan, Amedspor ve Deniz Naki'ye Verilen Cezayı Sordu 7 izlenme - 2 yıl önce Altan Tan, Amedspor ve Deniz Naki'ye verilen cezaları, 'asker selamı, rabia işareti' gibi hareketleri örnek göstererek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan hesap sordu.
Tarafsız Bölge   16 Aralık 2015 02:06:15
Tarafsız Bölge 16 Aralık 2015 10 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’da “Hendek” operasyonu başladı… Cizre ve Silopi’de ise “Süpürme” operasyonları için düğmeye basıldı… Peki operasyonlar, kırsaldan şehre inen PKK terör örgütünün uzantılarını temizleyebilecek mi? Ahmet Hakan sordu, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan Tarafsız Bölge’de yanıtladı…