Hoşgeldiniz!

altaylar

Şemistan Elizamanlı - Tanrı Türk'e Yar Olsun 05:15
Şemistan Elizamanlı - Tanrı Türk'e Yar Olsun 1.466 izlenme - 2 yıl önce Şemistan Elizamanlı'nın eseri, sözleri aşağıdadır. Ben özümle bağdaştım Atlanıp dağlar aştım Bir kurtla karşılaştım Dedi uğurlar olsun Tanrı Türk'e yar olsun Yar oldu yollar bana Söyledi diller bana Turan eller var olsun Düşmanlar kahrolsun Tanrı Türk'e yar olsun TURAN ELLER VAR OLSUN TANRI TÜRK'E YAR OLSUN Ben kurtlarla ulaştım Altayları dolaştım Şamanımla bağlaştım Dedi uğurlar olsun Tanrı Türk'e yar olsun DEDİ UĞURLAR OLSUN TANRI TÜRK'E YAR OLSUN Yar oldu yollar bana Söyledi diller bana Turan eller var olsun Düşmanlar kahrolsun TURAN ELLER VAR OLSUN TANRI TÜRK'E YAR OLSUN Dolaştıkça Turan'ı Andım Bilge Kağan'ı Gördüm Fatih Sultan'ı Dedi uğıurlar olsun Tanrı Türk'e yar olsun DEDİ UĞURLAR OLSUN TANRI TÜRK'E YAR OLSUN Yar oldu yollar bana Söyledi dillerb ana Turan elller var olsun Düşmanlar kahrolsun Tanrı Türk'e yar olsun
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 46:29
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 2.126 izlenme - 2 yıl önce 9 Bölüm olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır. Tarcan 50 yaşlarında babadan kalma bir eczacı. Tarcan biraz içine kapanık, Daha çok bilimle kimya, simya olayları ile ilgilenen bir tip. Üniversitede okurken tanıştığı ilk aşkı tarafından bir doktora tercih edildiği için kadınlardan nefret ediyor ve onlardan olabildiğince uzak duruyor. Ancak bu durum Tarcan'ın eczanesinin bulunduğu mahalledeki 23 yaşındaki Şebnem'i görmesiyle değişiyor. Duyguları alt üst olan Tarcan, Şebnem'e sırılsıklam aşık oluyor. Fakat aralarında 20 yaş fark var. Tarcan bundan sonraki hayatını aradaki bu yirmi yaşı kapatmaya adıyor ve babasından kalan formül defterini kullanarak kendini gençleştirmek için deneylere başlıyor. Kısmen başarılı da oluyor. Ancak kafasındaki hesaplar deneye uymuyor ve geliştirdiği iksiri içince Şebnem kendisinden 14 yaş büyük oluyor. Yani Tarcan, iksiri içince dokuz yaşındaki afacan'a dönüşüyor. Tarcan çok büyük bir hata yaptığını anlıyor anlamasına ama iş işten geçiyor. Çünkü, Tarcan'ın ne zaman afacan, afacan'ın ne zaman yeniden Tarcan olacağı belli değil. Bu gizemli dönüşüm hiç beklenmedik anlarda sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor. Hem Tarcan hem de afacan zor ve bir o kadar da kahkaha yaşıyor. Müzik : Temel Zümrüt Yayın Kanalı : Kanal D Türü : Sit-com komedi (alıntıdır)
Altay Dağları ( Altai Mountains) 02:50
Altay Dağları ( Altai Mountains) 1.809 izlenme - 10 yıl önce Türküz, Türkçüyüz , Atatürkçüyüz. ATSIZCILAR
Yusufcan Altaylar - Medineye Varmadım 02:38
Yusufcan Altaylar - Medineye Varmadım 453 izlenme - 5 yıl önce Yusufcan Altaylar - Medineye Varmadım
Savunma Hataları 2 04:07
Savunma Hataları 2 180 izlenme - 7 yıl önce Bıçaklı saldırılar esnasında yapılan hatalar.
Yusufcan Altaylar 01:04
Yusufcan Altaylar 72 izlenme - 5 yıl önce 14 Ocak 2012
Yusufcan Altaylar - Uzun İnce Bir Yoldayım 04:33
Yusufcan Altaylar - Uzun İnce Bir Yoldayım 49 izlenme - 5 yıl önce Yusufcan Altaylar - Uzun İnce Bir Yoldayım
Ulytau - Jumyr Kylysh (Uludağ - Keskin Kılıç) 04:15
Ulytau - Jumyr Kylysh (Uludağ - Keskin Kılıç) 16 izlenme - 2 yıl önce Film tadında bir klip ve muhteşem müzik. Türk kültürünün bir çok öğesini barındıran bir çalışma. Videolarımızın devamı için kanalımızı ya da internet sitemizi ziyaret ediniz.