Hoşgeldiniz!

alternatif

Manuş Baba - Eteği Belinde 03:38
Manuş Baba - Eteği Belinde 221.987 izlenme - 3 ay önce Manuş Baba'nın, Kınay Production etiketiyle yayınlanan "Dönersen Islık Çal" albümünde yer alan "Eteği Belinde" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Manuş Baba Düzenleme: Manuş Baba Yönetmen: Ahmet Can Tekin "Eteği Belinde" şarkı sözleri ile Geliyor bak kalem kaşlı. Eteği belinde gül de takmış gül de takmış. Al dudaklar mor sümbüller. Öyle de güzel ince de belli ince de belli. Yar beline beline sarılamam. Ah geceden duramam. Ah öteden beriden bakış atma ah yerimde duramam. Ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı. Ah günahı sevabı boynuma, gel bu gece koynuma. Dedim ona. Ey güzel, böyle mi geçer bu geceler bu geceler. Neymiş anam bizim bu keder ne zamana kadar böyle gider böyle gider. Yar beline beline sarılamam. Ah geceden duramam. Ah öteden beriden bakış atma ah yerimde duramam. Ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı. Ah günahı sevabı boynuma, gel bu gece koynuma.
Rocco Sıkışeker “yelkenli” 00:20
Rocco Sıkışeker “yelkenli” 957.802 izlenme - 4 yıl önce Bir üniversite bahçesinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco Sıkışeker “mancınık” 00:19
Rocco Sıkışeker “mancınık” 861.767 izlenme - 4 yıl önce Bir üniversite amfisinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Kalben - Fırtınalar 03:43
Kalben - Fırtınalar 182.813 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri: Sana benziyor sevdiğim herkes Başıma gelmedi böylesi bir kez Zannettiklerim oldu, inandıklarım Anlattıklarım vardı ve de anladıklarım Aradım, ararken bir anda bulduklarım oldu Ama sen, hiç yoktun O güzel yüzü görmek için uyanıp gece yarısı Susuz kalmış dudakları Aralanır hemen arası... Ve bana gülümser, Ya da bir şey der. Yaşıyorsak eğer, yaşıyorsak eğer Böyle yaşamak her şeye bedel. Senden başkası kimmiş, neymiş? Bilmiyorum. Birileri zile basmış. Yok, ben duymuyorum. Fırtına çıkmış göğsünde, Dinliyorum seni sevgilim. Büyük aşklar hep bitermiş. Tamam, korkmuyorum. Atlarıyla geldi ordu, ben gitmiyorum. Soruları sorunlara çarptım, Sana bölmüyorum beni sevgilim. Sevgilim. Kalben'nın, Zoom & DMC etiketiyle yayınlanan "Kalben" albümünde yer alan, "Fırtınalar" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.
Rocco Sıkışeker “tekerlek” 00:17
Rocco Sıkışeker “tekerlek” 763.841 izlenme - 4 yıl önce Bir üniversite kantininde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Kalben - Ben Her Zaman Sana Aşıktım 02:55
Kalben - Ben Her Zaman Sana Aşıktım 54.179 izlenme - 3 ay önce Kalben'in, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Sonsuza Kadar" albümünde yer alan "Ben Her Zaman Sana Aşıktım" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Kalben Düzenleme: Berkant Ali İncesaraç Yönetmen: Berkant Ali İncesaraç "Sonsuza Kadar" şarkı sözleri ile Ben her zaman sana aşıktım. Ben her zaman sana aşıktım. Daha görmemiştim seni; Hiç bilmiyorken eşsiz ismini, Reddettim bu zalim dünyanın cismini, is-ti-fa ettim. Ben her zaman sana aşıktım. Ben her zaman sana aşıktım. Piyango, 25 trilyon devretti. Bu adi düzen üzerime devrildi. Geleceği hainler mi resmetti? Ben korkup kaçmadım; sen göstersene kendini. Ben her zaman sana aşıktım. Ben her zaman sana aşıktım. Cennetin sahibi karnı burnunda hamile; Ama yer vermiyor otobüsteki hergele. Hayat üç perdelik tatsız bi' kabare, Biz seninle çocuk kalalım mı habire? Ben her zaman sana aşıktım. Ben her zaman sana aşıktım. Ben sizi birine benzettim. Ben sizi kendinize benzettim. Ben bu işi bi’ işe benzettim; Ama, adını koymadan istifa ettim
Kalben - Doya Doya 02:51
Kalben - Doya Doya 149.888 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: 70 kilo derdim var Anne bana simit al Neden burda değilsin? Rahat bir yerde misin? 70 kilo derdim var Baba bana kavun al Kavunu da hiç sevmem Sen bunu bilir misin? Dinlemiyor insanlar Bence anlatamadım Derinimde yaram var Bence saklayamadım Üleşiyor şeytanlar Nehirleri içimde Hoşt köpekler deyipte Kafayı dağıtamadım Ah güvercinim, beyaz eşim, tek dişim Sevemiyormuş meğer katı kalbim doya doya Ah seviştiğim, sevildiğim, yenildiğim Değemiyormuş meğer taş ellerim doya doy Kalben'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Kalben" albümünde yer alan "Doya Doya" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Gizem Berk - Yaşanmış Ne Varsa 02:59
Gizem Berk - Yaşanmış Ne Varsa 143.051 izlenme - 1 yıl önce Gizem Berk'in, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Midas'ın Kulaklığı Canlı Akustik Performans Serisi" albümündeki "Yaşanmış Ne Varsa" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Flört - Yorgun Düştüm 03:46
Flört - Yorgun Düştüm 56.154 izlenme - 6 ay önce Flört'ün, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Bambaşka" albümünde yer alan "Yorgun Düştüm" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Ozan Kotra Müzik: Ozan Kotra, Ata Akdağ Düzenleme: Flört Yönetmen: Murat Şenöy "Yorgun Düştüm" şarkı sözleri ile Acaba kendime şöyle bir çay mı demlesem? Gece uzun, Suskunlar’ı okurum Ya da her şeyi boş verip bir film mi izlesem? Belki bir an olsun seni unuturum Üzdün beni, beni çok üzdün Anılarınla boğulmaktan yorgun düştüm Üzdün beni, beni çok üzdün Anılarınla boğulmaktan yorgun düştüm Yorgun düştüm, yorgun düştüm Bir an olsun unutmadım o güzel günleri Birbirimize verdiğimiz sözleri Kalp kırmaya değer mi, onca şeyden sonra? Şimdi seni unutmaya mecburum! Üzdün beni, beni çok üzdün Anılarınla boğuşmaktan yorgun düştüm Üzdün beni, beni çok üzdün Anılarınla boğulmaktan yorgun düştüm Yorgun düştüm, yorgun düştüm
Şehreküstü - Gel Dokun 04:04
Şehreküstü - Gel Dokun 95.756 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Her şeyi bir şeyden vazgeçmek için sildim attım Sonra kendime yollar tüneller açtım saklandım Solmuş şehirlerde dolaştım sonbahar gibi Yapraklarımı bıraktım Gel dokun kalbimin içinde Bizden bir şeyler var Tuhaf şekilde Gel dokun kalbimin içinde Bizden bir şeyler var Tuhaf şekilde Şehreküstü'nün, Balyoz Müzik etiketiyle yayınlanan "Dudağımdaki Tat" albümünde yer alan "Gel Dokun" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Serdar Can
Başıbozuk - Hemofili 04:30
Başıbozuk - Hemofili 68.685 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Odamda martı sesleri İçimin çöplüğünde beslenir onlar Ve ağzımın yarısını sana açtım Doyduğumdandır yokluğuna Hep sana açtım Odamda derin bir sessizlik Boğacak konuşmaya çalışsam Sözcüklerimi öldürecek Bir karabasan sanki Seveceksen yolun çok uzun Ama zaten yüreğim Gidilecek yer değil Arayan arayan arayan aşkı Bir ceset gibi Yüreğim gidilecek yer değil Arayan arayan arayan aşkı Bir ceset gibi Başıbozuk'un, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "30" albümünde yer alan "Hemofili" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Kaan Tangöze - Bekle Dedi Gitti 04:40
Kaan Tangöze - Bekle Dedi Gitti 110.409 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Bekle dedi gitti Ben beklemedim O da gelmedi, ya Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi Aşk ateşi yanar, yanar söner mi Gönül yarası bir gün geçer mi Öyle sevdim, içim dışım enerji Dur bakalım, döner belki Bekle dedi gitti Ben beklemedim O da gelmedi, ya Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi Eğer başını alıp kaçıp giderse Olur da bir gün beni terk ederse Hangi dağda ölürüm bilmem, bilinmez Gitsin bakalım, kolaysa öyle Bekle dedi gitti Ben beklemedim O da gelmedi, ya Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi Ah bebeğim beni ne çok severdi Ruh ikizim, canım derdi Ne oldu şimdi, bu aşk böyle biter mi Dur bakalım, döner belki Bekle dedi gitti Ben beklemedim O da gelmedi, ya Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi Kaan Tangöze'nin, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Gölge Etme" albümünde yer alan "Bekle Dedi Gitti" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Hastayı Soyunarak Tedavi Etmek 01:09
Hastayı Soyunarak Tedavi Etmek 24.162 izlenme - 6 ay önce Bazı hastalıkların tedavisi için ilaçtan daha fazlasına gerek duyulmaktadır. Saksonyus hastalığı teşhisi koyulan Selim'e alternatif tıp ile şifa aranmaktadır. İşte bu hastalığının en önemli şifası da hasta karşısında soyunmaktır.
Athena - Ses Etme 05:25
Athena - Ses Etme 61.286 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri - Athena - Ses Etme Kovalıyorsun kendi kendini Hayat buysa ben yokum der gibi Dönüyorsun hep aynı yere Yeni baştan başlıyormuş gibi Sar yaranı mikrop kapmasın Varsa bir bardak su iç üstüne Geçer geçer biraz aslında Sonra bir bakmışsın, boş bir oda Ayartıyor kalbini Dolaşırsa kanında deli deli Erirsin de çaresi yok İncitiyor dur sakın ses etme Bu satırı sen yazdın bu onun suçu değil Öyle ol istedin, geber istedin Teker teker nasıl yazdınsa Öylesine bakmışsın İşte o kadar Kırar gibidir Sever gibidir Aslında sever gibidir Athena'nın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Altüst" albümünde yer alan "Ses Etme" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Gökhan Özoğuz & Hakan Özoğuz Yönetmen: Gönenç Uyanık (Depo Film)
Muse - Dig Down 04:15
Muse - Dig Down 21.773 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri: When hope and love has been lost And you fall to the ground You must find a way When the darkness descends And you're told it's the end You must find a way When God decides to look the other way And a clown takes the throne We must find a way Face the firing squad Against all the odds You will find a way Dig down Dig down Dig down And find faith When you're close to the edge With a gun to your head You must find a way When friends are thin on the ground And they try to divide us We must find a way We have entered the fray And we will not obey We must find a way Yeah Dig down Dig down Dig down And find faith When they've left you for dead (Dig down) And you can only see red (Dig down) You must find a way Dig down Dig down Dig down Find faith We won't let them divide (Dig down) We will never abide (Dig down) We will find a way Dig down Dig down Dig down Faith Dig down Dig down Faith
Arzu & Tayfun - Duman Gibi 03:46
Arzu & Tayfun - Duman Gibi 1.063 izlenme - 3 hafta önce Arzu ve Tayfun'un, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Duman Gibi" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Arzu ve Tayfun Çetinkaya Düzenleme: Selim Öztürk Yönetmen: Serhat Hayri Yardımcı Yönetmen: Burak Elmalı "Duman Gibi" şarkı sözleri ile Göz gözü görmez ama Ben kalbimden diliyorum Varlığın bana zor ama Yokluğunda eriyorum Yanmaya yanarım daha ama Senden bir ses bekliyorum Kimseler duymasın daha ama Ben onu çok seviyorum Bana öyle geliyordu Geçip gidiyordu Duman gibi sözlerimi İçine çekiyordu
Emre Aydın Git 03:41
Emre Aydın Git 94.451 izlenme - 9 yıl önce emre aydın hayranlarına gelsin :)
Mahmut Çınar - Kalbim 03:28
Mahmut Çınar - Kalbim 845 izlenme - 4 hafta önce Mahmut Çınar'ın, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Kalbim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Mahmut Çınar Düzenleme: Hüseyin Çebişci "Kalbim" şarkı sözleri ile Bir şemsiye altı Bir çocuk parkı Çoksesli bir şarkı Kalbim... Bir poyraz yeli Bir bahar seli Bazen pazar yeri Kalbim... Ama, görmemiş olsa seni Onu seçmemiş olsan da Bir anlamı olur muydu, bilmem Bilemem Kalbin... Ona güzel baktın İki kanat taktın Koynunda yattın Zalim... Neden bilmem bıktın Yalanına kattın Bir korkuya sattın Zalim... Kaybolmamış olsa Senin o dar sokaklarında Evini bulur muydu, bilmem Bilemem Kalbim...
Emrah Değirmenci - Ateş Sönmeden 03:53
Emrah Değirmenci - Ateş Sönmeden 745 izlenme - 3 hafta önce Emrah Değirmenci'nin, Kınay Production etiketiyle yayınlanan "Ateş Sönmeden" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Emrah Değirmenci Düzenleme: Emrah Değirmenci Yönetmen: Eray Aydın "Ateş Sönmeden" şarkı sözleri ile Solmuş yıpranmış bir yaprak daha ellerimizde duruyor öylece Ne kadar su versekte faydası yok çırpınsakta kuruyor gözlerimizin önünde Yeniden canlanırmı anılar yıkılmalı o bitmeyen duvarlar Geriye dönmek kolay mı her şey yandı mı aşabilir miyiz yeniden geçtiğimiz zor yolları O kadar kaybedilen hisler varki gördüklerimizden sonra Gitmeden ölmeden tükenmeden tutkumuz geri gelir mi Artık cevap ver son bir kez Koşsam peşinden gelsem Kalbin kabul eder mi Göze alsak bütün dertleri Sevgimize değer mi aşk bunu söyler mi Ruhun sever mi affeder mi Ateş sönmeden bu ayrılık biter mi
Tuna Kiremitçi & Sena Şener - Birden Geldin Aklıma (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları) 03:35
Tuna Kiremitçi & Sena Şener - Birden Geldin Aklıma (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları) 10.723 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri: Sena Şener: Sen yağmuru çok seven küçücük şey Ben kendine geç kalan bir kadın Beni sevmesen de görmesen de hayat sürerdi yine Ama kendimi sevmezdim şimdiki kadar Tuna Kiremitçi: Beni seçmesen de yok desen de ateş yanardı yine Ama gülmeyi bilmezdim şimdiki kadar Tuna Kiremitçi - Sena Şener: Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Tuna Kiremitçi: Sen kalbime denk gelen küçücük şey Ben kendini aşk sanan bir adam Beni sevmesen de görmesen de hayat sürerdi yine Ama kendimi sevmezdim şimdiki kadar Sena Şener: Beni seçmesen de yok desen de güneş doğardı yine Ama gülmeyi bilmezdim şimdiki kadar Tuna Kiremitçi - Sena Şener: Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Birden geldin aklıma yakıverdin ışıkları Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan Tuna Kiremitçi & Sena Şener'in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları" albümünde yer alan "Birden Geldin Aklıma" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.
Deprem Gürdal - Kağıttan Uçak (Berkhan Başer remix) 03:49
Deprem Gürdal - Kağıttan Uçak (Berkhan Başer remix) 6.359 izlenme - 7 ay önce Deprem Gürdal'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Kağıttan Uçak (Berkhan Başer remix)" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Deprem Gürdal Düzenleme: Berkhan Başer Şarkı Sözleri (lyrics): Bak geçmişe adım kaldı mı izlerimde. Çok değiştik hatrım kaldı mı hislerinde. Hayır söyleme duymak istemem sensizliği. Yalanda olsa kulağıma fısılda özlediğini. Sırdaşım oldun, arkadaş oldun. Zor zamanlarda, alışkanlık oldun. Önümde kağıttan bir uçak, binerim gezerim. Sen uyurken camından geçerim. Düşünce parçalanan bir yağmur gibi. Umudumu sonsuza yükledim. Sen uyurken baş ucunda bekledim.
Istanbul Arabesque Project - Sana Benziyor 04:31
Istanbul Arabesque Project - Sana Benziyor 987 izlenme - 4 hafta önce Istanbul Arabesque Project'in, BCB Müzik etiketiyle yayınlanan "Sana Benziyor" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Hamza Dekeli Müzik: Uğur Bayar Düzenleme: Barbaros Akbulut Yönetmen: Ercan Şencan
Sena Şener - Sevmemeliyiz 05:54
Sena Şener - Sevmemeliyiz 3.509 izlenme - 5 ay önce Sena Şener'in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Sevmemeliyiz" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Sena Şener Düzenleme: Sena Şener Yönetmen: İdil Dizdar, Said Dağdeviren "Sevmemeliyiz" şarkı sözleri ile Gün alır sessiz, büyür yanımda Her adım, her anımda Gün olur sensiz Utanıp olmaktan Bilerek yanarım aslında Güler bana Ağladığım gece yarısı İnsanlığın garip sancısı Belki de biz Öğrenmeliyiz Belki de biz Sevmemeliyiz Her şeyi gören sen Göremedin mi beni? Her şeyi duyan sen Duyamadın mı beni? Her şeyi bulduysan Bulamadın mı beni? Her şeyi bilen sen Bilemedin bir beni! Belki de biz Öğrenmeliyiz Belki de biz Sevmemeliyiz Demlenir içim kendim olmaktan Süzerek yaşarım aslında Gün olur sensiz Utanıp olmaktan Bilerek yanarım aslında Güler bana
Volkan Yırtıcı - Bu Sahne Bitiyor  03:29
Volkan Yırtıcı - Bu Sahne Bitiyor  539 izlenme - 3 hafta önce Volkan Yırtıcı'nın, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Düşün" albümünde yer alan "Bu Sahne Bitiyor" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Berna Güzey Yırtıcı Müzik: Volkan Yırtıcı Düzenleme: Volkan Yırtıcı Yönetmen: Berna Güzey, Volkan Yırtıcı, Artifeks Medya Kurgu : Yiğit Küçükkibar Volkan Yırtıcı'nın Dijital Medya Hesapları https://www.facebook.com/volkanyiritici https://www.twitter.com/volkanyiritici https://www.instagram.com/volkanyiritici
Flort - Mamu (Yaşar Kurt) / #akustikhane #garajkonserleri 03:27
Flort - Mamu (Yaşar Kurt) / #akustikhane #garajkonserleri 23.881 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Ah mamu mamu mamu Beyaz güller kurudu mamu Beyaz güller kurudu Benim gönlüm sarardı mamu Ah mamu mamu mamu Tut beni kuş olayım mamu Bir kanadımda güneş Bir kanadımda rüzgar mamu Ah mamu mamu mamu O beni niçin bıraktı mamu O beni bıraktı ama Sonra da pişman oldu mamu O beni bıraktı ama Sonra da pişman oldu mamu Beyaz güller kurudu Benim gönlüm sarardı mamu Söz & Müzik: Yaşar Kurt http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor... Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com
Lal - Dinmiyor 04:04
Lal - Dinmiyor 8.253 izlenme - 1 yıl önce Aynalar cevap vermiyor, sorularıma Geceler ah geceler sensiz Dokun bana dokun dokun Canımı yakma Dokun bana dokun dokun Canımı yakma Acım hiç dinmiyor daha da derine iniyor artık Acım hiç dinmiyor daha da derine derine Aynalar cevap vermiyor, sorularıma Geceler ah geceler sensiz Dokun bana dokun dokun Canımı yakma Dokun bana dokun dokun Canımı yakma Acım hiç dinmiyor daha da derine iniyor artık Lal'in, Balyoz Müzik etiketiyle yayınlanan "Tabu" albümünde yer alan "Dinmiyor" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Hilal Gür Aranjör: Celal Babadağ
Ceylan Ertem - Kavaklar (Sezen Aksu Tribute) 06:24
Ceylan Ertem - Kavaklar (Sezen Aksu Tribute) 21.709 izlenme - 4 yıl önce Söz: Metin Altıok Müzik: Onno Tunç Şarkı Sözleri (Lyrics) Ah kavaklar ah kavaklar Bedenim üşür yüreğim sızlar Beni hoyrat bir makasla Ah eski bir fotoğraftan oydular Orda kaldı yanağımın yarısı Kendini boşlukla tamamlar Ah omuzumda bir kesik el ki Hala hala durmadan kanar Ah kavaklar ah kavaklar Acı düştü peşime Ah kavaklar ah kavaklar Ardımdan ıslık çalar
Tuna Kiremitçi & Jehan Barbur - Bu Aşk Burada Biter (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları) 03:53
Tuna Kiremitçi & Jehan Barbur - Bu Aşk Burada Biter (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları) 7.102 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim Yüreğimde bir çocuk, cebimde bir revolver Bu aşk burada biter iyi günler sevgilim Ve ben çekip giderim bir nehir akıp gider Bir hatıradır şimdi dalgın uyuyan şehir Solarken albümlerde çocuklar ve askerler Yüzün bir kır çiçeği gibi usulca söner Uyku ve unutkanlık gittikçe derinleşir Yan yana uzanırdık ve ıslaktı çimenler Ne kadar güzeldin sen, nasıl eşsiz bir yazdı Bunu anlattılar hep, yani yiten bir aşkı Geçerken bu dünyadan bütün ölü şairler Tuna Kiremitçi'nin, Ocak ayında Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanacak olan "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları" projesinde yer alan "Bu Aşk Burada Biter" (Jehan Barbur ile düet) isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Şiir: Ataol Behramoğlu Müzik: Tuna Kiremitçi
Swedish House Mafia - Don't You Worry Child Feat. John Martin 06:35
Swedish House Mafia - Don't You Worry Child Feat. John Martin 36.729 izlenme - 5 yıl önce ( Andry J Alternative Bootleg Remix )
Özlem Tekin - Beni Yakan Aşkın 03:46
Özlem Tekin - Beni Yakan Aşkın 29.027 izlenme - 6 yıl önce özlem tekin - beni yakan aşkın - (alisayar)