Hoşgeldiniz!

alternatif eğlence

Rocco Sıkışeker “yelkenli” 00:20
Rocco Sıkışeker “yelkenli” 957.830 izlenme - 4 yıl önce Bir üniversite bahçesinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco Sıkışeker “mancınık” 00:19
Rocco Sıkışeker “mancınık” 861.767 izlenme - 4 yıl önce Bir üniversite amfisinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco Sıkışeker “tekerlek” 00:17
Rocco Sıkışeker “tekerlek” 763.841 izlenme - 4 yıl önce Bir üniversite kantininde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe 2013 Tanıtım Filmi 02:07
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe 2013 Tanıtım Filmi 2.184 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar, son zmanlarda tıklanma rekoru kıran videolarımıza ilgi çok fazla, geçenlerde Harman Dergisi ve Hürriyet Gazetesi gelmişti. Bugün de kimler gelmiş. Şanzelize Kafe'nin yükselişi devam ediyor.
Traktör Savaşları - Alternatif Anadolu Eğlencesi 01:15
Traktör Savaşları - Alternatif Anadolu Eğlencesi 373 izlenme - 2 yıl önce Dün izlediğimiz Zincirleme traktör gömülmesi vidyosundan sonra http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77321/zincirleme-traktor-gomulmesi-gornaya-bastin-mi yapılan bazı yorumlar bu vidyoyu da yükleme ihtiyacı doğurdu. Uyarmadan edemeyeceğim sakın evde denemeyin zaten bu tür zevkler bir çoğumuza göre çok lükstür. Eğlenmek için milyarlar harcayanları hep imrenerek seyredeceğiz. Gördüm ki Anadolu ile ilgili bilinmeyen gerçekler var. Eğitici öğretici site alkışlarlayaşıyorum sunar. Parçalanan Traktörler... Bu arada bazı önemli bilgileri de vereyim 1-Mahsülden sonra paralar geldimi içki su gibi akar 2-İçerken birbirine takılanlar kafalar güzelleşince iddialşmaya başlar 3-Araziye çıkılır ve traktörler çekiştirilir 4-Köydeki kameralı cep telefonu olan arkadaşlar ulusal yayına çıkarmışcasına bu durumu kaydeder. iyi seyirler