Hoşgeldiniz!

Alternatif Tıp Videoları İzle

Kırışıklık ve Leke Giderici Avakado Maskesi - İbrahim Saraçoğlu 08:29
Kırışıklık ve Leke Giderici Avakado Maskesi - İbrahim Saraçoğlu 7.727 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kırışıklık ve lekelere çözüm olarak avokado kremini ve kremden yapılmış maskeyi öneriyor. Kırışıklık ve cilt lekeleri için maske tarifi veriyor.
Prolaktin Yüksekliği için Kür - İbrahim Saraçoğlu 02:07
Prolaktin Yüksekliği için Kür - İbrahim Saraçoğlu 1.756 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, prolaktin hormonunun yüksekliğini önlemek için kür tarifi veriyor.
Dr. Ömer Coşkun -  Boks Antrenmanı 03:51
Dr. Ömer Coşkun - Boks Antrenmanı 1.355 izlenme - 2 yıl önce Daha önce şiir, doğaçlama konusunda tecrubelerini izlediğimiz Ömer Coşkun bu defa spor konusunda, boks antrenmanını izliyoruz.. Videoda Ömer Coşkun'un kum torbasına kendini dövecekmiş gibi bakması dikkat edilir cinsten..
Sedef Taşı 03:02
Sedef Taşı 1.378 izlenme - 7 yıl önce Sedef Taşı
Uzay Teknolojisiyle Bel Fıtığı Tedavisi 04:59
Uzay Teknolojisiyle Bel Fıtığı Tedavisi 997 izlenme - 2 yıl önce Yüzde yüz yerli sanayi tarafından geliştirilen yeni bir tedavi aracı. Örnek uygulamanın çekildiği mekan Testere filmi sahnesini anımsatmasa daha etkili olabilirdi. Allah akıl fikir versin diyoruz.
İbrahim Saraçoğlu - Bitkisel Tiroid Kürü 01:16
İbrahim Saraçoğlu - Bitkisel Tiroid Kürü 1.503 izlenme - 4 yıl önce Tiroide Bitkisel çözüm olup olmadığı konusunda İbrahim Saraçoğlu'nun fikirleri soruluyor. Saraçoğlu ise alınan tiroidin yerine hiçbir kürün fayda etmediğini, ilaç kullanılması gerektiğini söylüyor.
Kehribar Taşı 03:39
Kehribar Taşı 972 izlenme - 7 yıl önce Kehribar Taşı
Dünyanın Alternatif Tıp 'a Bakışı 01:26
Dünyanın Alternatif Tıp 'a Bakışı 791 izlenme - 7 yıl önce kanser tedavisinde ve diğer tedavilerde kullanılan birçok bitki türkiyeden temin ediliyor. işlenip ilaç formatına getirilip yine bizim ülkemize satılıyor.
Canlı Yayın'da Şaşkınlık! 01:03
Canlı Yayın'da Şaşkınlık! 844 izlenme - 4 yıl önce Prostat problemi yaşayan dayımız tüm içtenliğiyle konuşmaktadır, sunucu kızımız tüm içtenliğiyle gülümsemekte, alternatif tıp uzmanımız ise yelpaze palmiyesine kafayı takmış durumdadır. İşte karikatürlerden çıkmış bir kesit izleyeceğiz.
Karanfilin Faydaları Nelerdir? 03:11
Karanfilin Faydaları Nelerdir? 8 izlenme - 6 gün önce Karanfilin Faydaları Nelerdir? – Karanfil koklanırsa uyku getirir, çiğnenirse ağız ve vücudun kokusunu güzelleştirir, ağız yaralarına diş eti hastalıklarına ve iltihaba iyi gelir. – Soğana daldırılan birkaç diş karanfil söğüşe, çorbaya, av ve kümes etlerine, toz halinde köfteye, keklere, meyva salatasına, aşureye, zerdeye, helvaya, baharatlı ekmeğe katılır. Böyle muhteşem bir doğa harikası evden eksik edilir mi? Karanfil yağı alırken doğal ve ekolojik olanları tercih edin. Karanfilin etken maddelerinde faydalanabilmek için alırken taze olmasına dikkat edin, tanesinin tepeleri dolu ve elinize alıp hafif ufalayınca kokusu keskinse taze demektir. Karanfil ile hazırlanan bitki çayı diğer bitki çayları gibi çabuk bozulmaz, buzdolabında 2 gün kadar dayanır ve diş temizliğinde kullanılabilir. 6 diş karanfil 2 bardak suda, yaklaşık 20 dakika, üstü kapalı, hafif ateşte, sıvı yarıya ininceye kadar kaynatılır, süzülür. Hazımsızlık, ishal, şişkinlik ve karın ağrısı için, yemeklerden sonra bu çaydan 1 çorba kaşığı içilir. Aynı çaya bal katılırsa nefes darlığına, bronşite ve sinüzite iyi gelir. Yemekten sonra çiğnenen bir diş karanfil ağız kokusunu giderir. Çin’de bedeni kuvvetlendirmek, özellikle bayanların regl problemlerini önlemek için belli bir süre (ortalama 7-10 gün) her gün 1 rafadan yumurta(özgür tavuk yumurtası tavsiye edilir), 1 tatlı kaşığı toz karanfil ve 1 çorba kaşığı bal karıştırılarak yenir. KARANFİL ÇAYI NASIL HAZIRLANIR? Karanfil Çayı her bir fincan için 5-10 karanfil hafifçe dövülere hazırlanır. Dövülmüş ve inceltilmiş olan karanfillerin üzerine kaynar su ilave edilir 10 dk bekletilerek tüketilir. Çayın daha güçlü olabilmesi için 20 dk da bekletilebilir. Karanfil çayını tarçın kabuğu ile tatlandırmak mümkündür. Ayrıca Melisa, sigara bırakılmasına bağlı sinirlilik halinin giderilmesinde önemli bir katkı sağlayacak ve güzel aroması ile karanfil/tarçın karışımının lezzetini artıracaktır.
Yediklerimize Dikkat Edelim 08:23
Yediklerimize Dikkat Edelim 773 izlenme - 7 yıl önce uzmanların açıklamalarına ve analizlere göre 2020 yılında kanser hastalığında ciddi bir artış bekleniyor gerekli kurumlar önlemlerini aladursun bizde temkini olalım daha fazla bilgi ve alternatiftedavi için www.alternatifedaviler.gen.tr
Akuamarin Taşı 03:08
Akuamarin Taşı 643 izlenme - 7 yıl önce Akuamarin Taşı
Akuenerji Nasıl Uygulanır 10:12
Akuenerji Nasıl Uygulanır 453 izlenme - 7 yıl önce akuenerji nasıl uygulanır akuenerji dr. baki dökme
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 00:53
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 296 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir gencimiz daha kendini insanlığa adamasın. Kahramanımız baş ağrısına ilginç bir yöntem bulduğunu iddia etmektedir. Ancak işin teorik kısmını kafada güzel kurmasına rağmen pratikte bir takım sorunlarla mücadele etmek zorundadır. Not : Edinilen bir başka bilgiye göre bu yöntemi uygulayan kişi kör oldu, kolonya firmasına dava açtı ve zengin oldu. Kolonya firmasının sahibi de bu videoyu izledikten sonra baş ağrısından öldü.
Firuze Taşı 02:57
Firuze Taşı 378 izlenme - 7 yıl önce Firuze Taşı
Akik Taşı 03:43
Akik Taşı 355 izlenme - 7 yıl önce Akik Taşı
Şifalı Doğal Taşlar- Baki Cihangiroğlu Doğanın Definesini Tanıtıyor 07:54
Şifalı Doğal Taşlar- Baki Cihangiroğlu Doğanın Definesini Tanıtıyor 327 izlenme - 5 yıl önce taşlarla tedavi mümkün mü?taşlar nasıl yararlı oluyor?
Yeşim Taşı 03:36
Yeşim Taşı 271 izlenme - 7 yıl önce Yeşim Taşı
Kaplangözü Taşı 03:33
Kaplangözü Taşı 248 izlenme - 7 yıl önce Kaplangözü Taşı
Yildiz Taşı 03:07
Yildiz Taşı 246 izlenme - 7 yıl önce Sifali Taslar Yildiz Taşı
Anason Çayının Faydaları ve Zararları 01:21
Anason Çayının Faydaları ve Zararları 12 izlenme - 2 hafta önce • Soğuk algınlığı iyileştirir • Öksürüğü geçirir • Bronşiti iyileştirir • Zatürreyi iyileştirir • Sinüzite iyi gelir • Menopoz semptomlarını hafifletir • Hıçkırığı geçirir • Emziren annelerin sütünü artırır • Astım ataklarını sakinleştirir • Boğmaca tedavisinde kullanılır • Larenjit tedavisinde kullanılır
Migren 01:59
Migren 233 izlenme - 7 yıl önce migren agrılarına alternatif çözüm migrenson
Kuvars Taşı 03:15
Kuvars Taşı 226 izlenme - 7 yıl önce Kuvars Taşı
Ekonat 01:43
Ekonat 208 izlenme - 7 yıl önce Tamamlayıcı tıp konusunda uzman Ender Saraç'ın ramazan programında organik ve ekolojik ekonat ın tanıtımı yapıldı.Programda Ender Saraç , Ekonat genel temizlik-ekonat ağartıcı-ekonat kireç önleyici ekonat leke çıkartıcı ürünlerinin anlatılmasından sonra konu hakkındaki yorumlarını yaptı.Ekonat doğal antiseptik ve antibakteriyel olup egzema ve sedef rahatsızlıklarında koruyucu ve tedavi edici özelliklere sahiptir.Ekonat etko sertifikalıdır.
Habertürk Güne Bakış Hipnoz Ve Alternatif Tıp 03:03
Habertürk Güne Bakış Hipnoz Ve Alternatif Tıp 129 izlenme - 3 yıl önce Uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulma mücadelesinde hipnoz güçlü bir araçtır. Bonzai ve ... Habertürk Güne bakış Hipnoz ve alternatif tıp.
Aventurin Taşı 03:24
Aventurin Taşı 202 izlenme - 7 yıl önce Aventurin Taşı
İnci Taşı 02:56
İnci Taşı 201 izlenme - 7 yıl önce İnci Taşı
Çöven Otunun Faydaları 01:33
Çöven Otunun Faydaları 4 izlenme - 2 hafta önce Terletici özelliği bulunmaktadır. İdrar ve balgam sökücüdür. Ateş düşürücüdür. Adet sökücü özelliği bulunmaktadır. Vücudun gevşemesini ve rahatlamasını sağlar. Cilt hastalıklarında alternatif tedavi olarak kullanılır. Özellikle egzama ve uyuzda etkilidir. Bronşit için ve göğsü yumuşatmak için kullanılabilir.Çöven üzerine önemli bir araştırma da İngiliz bilim insanları tarafından yapılmıştır. Araştırmaya göre ‘Bahar Yıldızı’ olarak da adlandırılan bu bitki çoğu lösemi hastasına umut kapısı olacağı tespit edilmiştir. Araştırmayı oğlunu lösemiden kaybeden Dr. David Flavell ve eşi Bee yürüttü. Çöven şifalı bitkisinin çiçeklerinde lösemi ilaçlarının etkisini artıracak bir öz madde bulunmaktadır. Bu madde sayesinde birçok lösemili hasta tedavi edilebilecektir. araştırmaların tam olarak netlik kazanması için çalışmalar devam etmektedir.
Obsidyen Taşı 02:55
Obsidyen Taşı 192 izlenme - 7 yıl önce Obsidyen Taşı
Biyoenerji ile Check up2 04:57
Biyoenerji ile Check up2 92 izlenme - 2 yıl önce Biyoenerji ile 3-5 Dakikada Masrafsız, Radyasyonsuz Check up. "Biyoenerji ile ayakta duran bir kişinin bütün rahatsızlıkları (hiç dokunmadan, 3-5 dakika içinde, bir nevi check up yapılarak) tespit edilebilmektedir.” Biyoenerjinin farkında olmanız, gelecek kuşaklara aktarılması ve birçoğunuzun Biyoenerjiyi hissederek-algılayarak başarması ve canlar kurtarması dileği ile Sevgiler…”