Hoşgeldiniz!

altın top

Yılın Futbolcusu Cristiano Ronaldo 04:02
Yılın Futbolcusu Cristiano Ronaldo 31.923 izlenme - 4 yıl önce FIFA ve France Football'un düzenlediği FIFA 2013 Altın Top ödülünü (Ballon d'Or) Real Madrid'de forma giyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo kazandı. Dünya futbolunda gözler bu ödüle çevrilmişti. Bayern Münih'ten Ribery, Real Madrid'den Cristiano Ronaldo ve Barcelona'dan Lionel Messi Ballon d'Or'a aday olarak gösterilmişti. Herkesin merakla beklediği FIFA 2013 yılı Altın Top ödülü (Ballon d'Or) sahibini buldu. İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen ödül töreninde kazanan Cristiano Ronaldo oldu. Alman basını haklı çıktı Altın Top ödülünün sahibi açıklanmadan önce Alman basını Sport Bild, kazanını ilan etmişti. Alman Spor Dergisi'nin internet sitesinde çıkan haberde, yetkililerin FIFA kaynaklarından edindikleri bilgiye göre, Portekizli futbolcu Ronaldo'nun Altın Top ödülünün sahibi olacağı ifade edilmişti. İŞTE YILIN 11'İ: Yılın kalecisi ödülün sahibi: Manuel Neuer - Bayern Münih Yılın savunma oyuncuları: Thiago Silva - Dani Alves - Lahm - Sergio Ramos Yılın orta saha oyuncuları: İniesta - Xavi - Ribery Yılın hücum oyuncuları: C.Ronaldo - Z.İbrahimovic - Messi İLGİNÇ DİYALOG En iyi hücumcuların açıklanmasının ardından moderatörün "Bu takımda en çok golü kim atardı?'' sorusuna C.Ronaldo ''Ben atardım!'', İbrahimovic ''Ronaldo benim kadar atardı!'', Messi ise ''Herkes eşit atardı!'' yanıtını verdi. FIFA yılın başkanı: Belçikalı Uluslararası Olimpiyat Komitesi Başkanı Jacques Rogge Yılın Kadın Teknik Direktörü: Silvia Neid Yılın Erkek Teknik Direktörü: Jupp Heynckes 2013 FIFA Fair Play ödülü: Afganistan Futbol Federasyonu'nun oldu. Yılın golü: İbrahimovic'in oldu. FİFA Balloon D'or Onur Ödülü: Bu sezon ilk defa verilen ödül dünya futbol tarihinin en efsane oyuncularından Pele'ye verildi. Yılın en iyi kadın oyuncusu: Almanya Milli Takımı'nın kalecisi Nadine Angerer Yılın Futbolcusu: Cristiano Ronaldo.
Messi'nin 5. Kez Ballon d'Or Ödülünü Alması 00:55
Messi'nin 5. Kez Ballon d'Or Ödülünü Alması 5.496 izlenme - 2 yıl önce Lionel Messi Cristiano Ronaldo ile birlikte aday olduğu Ballon dor ödülünü rakibinin elinden alarak 5. kez bu dalda en iyi futbolcu oldu. Messi ödülünü kazandığı açıklandığında mütevazi şekilde kendisinin çağırılmasını bekledi. Messi açıklamasında:"Ronaldo'nun son 2 yılda üst üste ödül aldığını izledikten sonra burada olmak çok özel ve ayrı bir zevk" diye konuştu. Ödülü alanı ise Kaka açıkladı.
2013 Yılın Futbolcusu - Cristiano Ronaldo 01:30
2013 Yılın Futbolcusu - Cristiano Ronaldo 3.015 izlenme - 4 yıl önce FIFA ve France Football'un düzenlediği FIFA 2013 Altın Top ödülünü (Ballon d'Or) Real Madrid'de forma giyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo kazandı. Dünya futbolunda gözler bu ödüle çevrilmişti. Bayern Münih'ten Ribery, Real Madrid'den Cristiano Ronaldo ve Barcelona'dan Lionel Messi Ballon d'Or'a aday olarak gösterilmişti. Herkesin merakla beklediği FIFA 2013 yılı Altın Top ödülü (Ballon d'Or) sahibini buldu. İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen ödül töreninde kazanan Cristiano Ronaldo oldu. Alman basını haklı çıktı Altın Top ödülünün sahibi açıklanmadan önce Alman basını Sport Bild, kazanını ilan etmişti. Alman Spor Dergisi'nin internet sitesinde çıkan haberde, yetkililerin FIFA kaynaklarından edindikleri bilgiye göre, Portekizli futbolcu Ronaldo'nun Altın Top ödülünün sahibi olacağı ifade edilmişti. İŞTE YILIN 11'İ: Yılın kalecisi ödülün sahibi: Manuel Neuer - Bayern Münih Yılın savunma oyuncuları: Thiago Silva - Dani Alves - Lahm - Sergio Ramos Yılın orta saha oyuncuları: İniesta - Xavi - Ribery Yılın hücum oyuncuları: C.Ronaldo - Z.İbrahimovic - Messi İLGİNÇ DİYALOG En iyi hücumcuların açıklanmasının ardından moderatörün "Bu takımda en çok golü kim atardı?'' sorusuna C.Ronaldo ''Ben atardım!'', İbrahimovic ''Ronaldo benim kadar atardı!'', Messi ise ''Herkes eşit atardı!'' yanıtını verdi. FIFA yılın başkanı: Belçikalı Uluslararası Olimpiyat Komitesi Başkanı Jacques Rogge Yılın Kadın Teknik Direktörü: Silvia Neid Yılın Erkek Teknik Direktörü: Jupp Heynckes 2013 FIFA Fair Play ödülü: Afganistan Futbol Federasyonu'nun oldu. Yılın golü: İbrahimovic'in oldu. FİFA Balloon D'or Onur Ödülü: Bu sezon ilk defa verilen ödül dünya futbol tarihinin en efsane oyuncularından Pele'ye verildi. Yılın en iyi kadın oyuncusu: Almanya Milli Takımı'nın kalecisi Nadine Angerer Yılın Futbolcusu: Cristiano Ronaldo.
FIFA Ballon d’Or (Altın Top) Ödülü Lionel Messi'nin oldu! 00:14
FIFA Ballon d’Or (Altın Top) Ödülü Lionel Messi'nin oldu! 1.023 izlenme - 2 yıl önce Lionel Messi Cristiano Ronaldo ile birlikte aday olduğu Ballon dor ödülünü rakibinin elinden alarak 5. kez bu dalda en iyi futbolcu oldu. Messi ödülünü kazandığı açıklandığında mütevazi şekilde kendisinin çağırılmasını bekledi. Messi açıklamasında:"Ronaldo'nun son 2 yılda üst üste ödül aldığını izledikten sonra burada olmak çok özel ve ayrı bir zevk" diye konuştu. Ödülü alanı ise Kaka açıkladı.
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 03:47
Bir Gavatlık Hikayesi - Sevgide Hiç Gurur Olur mu? 696 izlenme - 3 yıl önce Memleketinde reklam olmasın diye metresini otobüsle İstanbul' a getirip; Taksim Kristal Otel' de işi bitirir Hüseyin...Tokmaktan sonra yeni derbiye hazırlanmak için otelin barında kampa girmek şarttır ama kaleciyi karşı takımın antrenörüne kaptırmadan.Senin metres forvetmiş Hüseyin.Harbiden sevgide gurur olmazmış...
Altın Top Ödülü'nün Sahibi Cristiano Ronaldo Oldu 00:26
Altın Top Ödülü'nün Sahibi Cristiano Ronaldo Oldu 785 izlenme - 4 yıl önce Yılın 11'i ise şöyle: Manuel Neuer, Phillip Lah, Sergio Ramos, Thiago Silva, Dani Alves, Xavi, Iniesta, Franck Ribery, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ve Zlatan Ibrahimovic T24 Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve France Football dergisi tarafından yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü, Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun oldu. İsviçre'nin Zürih kentinde gerçekleştirilen ödül töreninde 2013 yılının Ballon d'Or ödülü, diğer adaylardan Lionel Messi ve Franck Ribery'i geride bırakan Cristiano Ronaldo'ya verildi. Kadınlarda yılın en iyi futbolcusu ödülüne ise, Almanya Kadın Milli Takımı Kalecisi Nadine Angerer layık görüldü. Erkeklerde yılın teknik direktörü Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes, kadınlarda ise yılın teknik direktörü Almanya Kadın Milli Takımı Teknik Direktörü Silvia Neid seçildi. Yılın en iyi golü için verilen FIFA Puskas Ödülü ise, İsveç Milli Takımı formasıyla Almanya'ya attığı golle aday gösterilen İsveçli futbolcu Zlatan İbrahimovic'in oldu. FIFA Yılın Fair Play Ödülü de Afganistan Futbol Federasyonu'na verildi. Ayrıca kariyerinde 3 Dünya Kupası bulunan tek isim olan Brezilyalı efsane Pele'ye de Ballon d'Or onur ödülü verildi. Öte yandan yılın 11'i ise şu şekilde belirlendi: Yılın kalecisi: Manuel Neuer (Bayern Münih) Yılın en iyi defans oyuncuları: Phillip Lahm (Bayern Münih), Sergio Ramos (Real Madrid), Thiago Silva (PSG), Dani Alves (Barcelona) Yılın en iyi orta saha oyuncuları: Xavi (Barcelona), Iniesta (Barcelona), Franck Ribery (Bayern Münih). Yılın en iyi forvetleri: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Lionel Messi (Barcelona), Zlatan Ibrahimovic (PSG).
Benim Böceğim İşini Bilir 02:19
Benim Böceğim İşini Bilir 810 izlenme - 3 yıl önce Çöl, dağ, bayır farketmez, doğada böcekler bile sarışın bir bağyan gördümü affetmez. Seçilim kanunu üzerine çekilmiş bu filmimizde önce böceklerin içgüdülerini irdeleyecek, daha sonra da fizik kanunlarına atıfta bulunarak 80 mm top mermisinin rüzgarlama etkisini öğreneceğiz. Bir taşla 2 kuş vuracağız.
bırhan2 02:01
bırhan2 1.444 izlenme - 10 yıl önce bırhannnn
FIFA  Ballon d'Or  Ödülü Cristiano Ronaldo'nun! 04:37
FIFA Ballon d'Or Ödülü Cristiano Ronaldo'nun! 629 izlenme - 3 yıl önce 2014 Ballon d'Or sahibini buldu. Ödül, geçen yıl da ödülü alan Cristiano Ronaldo'nun oldu. Geçtiğimiz yıl Cristiano Ronaldo'nun kazandığı ödülün 2014 yılındaki sahibi Zürih'te yapılan törenle belli oldu. Ödül, bir kez daha Ronaldo'nun oldu. Cristiano Ronaldo, toplamda 3. kez Ballon d'Or'un sahibi oldu. Ödülünü alan yıldız futbolcu, "Beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Teknik direktörüme, takım arkadaşlarıma ve kulübümüzün başkanına... Unutulmaz bir yıldı. Bu tip bir ödülü kazanmak çok özel bir duygu. Ben daha çok çalışıp, bu ödüllerin sayısını arttırmak istiyorum. Daha fazla kupa kazanmak istiyorum. Takımım için, annem için, babam için, oğlum için bunları kazanmak ve daha iyi bir oyuncu haline gelmek istiyorum. Tüm Portekiz'e de bu mesajı göndermek istiyorum. Bu ödülü üç farklı kez kazanmak çok bambaşka.. Ben tüm zamanların en önemli oyuncularından birisi olmayı hep isterdim. Bu inanılmaz gecede bana olan destekleriniz için teşekkür ederim" diye konuştu. Öte yandan Fatih Terim ve Arda Turan oylarını Ronaldo'dan yana kullandılar.
Cristiano Ronaldonun Çıkardığı Tuhaf Ses (Ballon Dor) 00:25
Cristiano Ronaldonun Çıkardığı Tuhaf Ses (Ballon Dor) 618 izlenme - 3 yıl önce Diğer adayları messi ve neuer olan 12 ocak 2015 tarihli ballon d'or ödül töreninde cristiano ronaldo'nun altın topu ödülünü kazanınca çıkardığı ses.
Messi'den Ronaldo'ya: 00:03
Messi'den Ronaldo'ya: "Haydi başka bahara..." 338 izlenme - 2 yıl önce 2015 Altın Top ödülünü kazanan Messi'den Ronaldo'ya: "Haydi başka bahara..."
Ronaldo hayranları Platininin evine 61 top attı 01:32
Ronaldo hayranları Platininin evine 61 top attı 611 izlenme - 3 yıl önce Fifa Altın Top ödülü için Alman kaleci Neuer'i tercih eden UEFA Başkanı Platini'nin evine 61 top atılarak, Ronaldo'nun geçen sezon attığı gol sayısına atıfta bulunuldu.
Ronaldo'nun Çıkardığı Tuhaf Sesi Bir de Böyle İzleyin (Ballon d'or) 00:11
Ronaldo'nun Çıkardığı Tuhaf Sesi Bir de Böyle İzleyin (Ballon d'or) 392 izlenme - 3 yıl önce Diğer adayları messi ve neuer olan 12 ocak 2015 tarihli ballon d'or ödül töreninde cristiano ronaldo'nun altın topu ödülünü kazanınca çıkardığı ses.
Hooop Hooop Altın Tooop 00:50
Hooop Hooop Altın Tooop 1.093 izlenme - 9 yıl önce hooop hooop altın tooop ve ege
Cristiano Ronaldo'nun Ballon D'or'u Kazanınca Çıkardığı Ses 00:08
Cristiano Ronaldo'nun Ballon D'or'u Kazanınca Çıkardığı Ses 437 izlenme - 2 yıl önce Diğer adayları messi ve neuer olan 12 ocak 2015 tarihli ballon d'or ödül töreninde cristiano ronaldo'nun altın topu ödülünü kazanınca çıkardığı ses.
2015 FIFA Altın Top adayları açıklandı 00:48
2015 FIFA Altın Top adayları açıklandı 222 izlenme - 2 yıl önce Futbol dünyasının en prestijli ödülü olan 2015 FIFA Altın Top'un (Ballon D'or) ödülünün adayları açıklandı. FIFA yetkilileri ve "France Football" dergisi tarafından belirlenen listede erkeklerde ve kadınlarda FIFA Altın Top ile FIFA Yılın Teknik Direktörü ödüllerinin adayları açıklandı.
 Nou Camp'ta Messi'ye büyük destek 00:39
Nou Camp'ta Messi'ye büyük destek 184 izlenme - 2 yıl önce Barcelona Arjantinli yıldızı Lionel Messi taraftarlar önünde 5. kez kazandığı Altın Top ödülüyle poz verdi.
Metin2 Rumeli Altın Top Açımı 89 Tane Thelimit 01:26
Metin2 Rumeli Altın Top Açımı 89 Tane Thelimit 210 izlenme - 4 yıl önce Thelimit ve Sinceyoure'den Selamlar :)
Yılın Oyuncusu 5. Kez Lionel Messi Seçildi - Ballon d'Or 01:44
Yılın Oyuncusu 5. Kez Lionel Messi Seçildi - Ballon d'Or 172 izlenme - 2 yıl önce Sezonun en iyi oyuncusuna verilen Ballon D'or ödülünü, Barcelona forması giyen Arjantinli Lionel Messi kazandı.
Altın Top fotoğraf çekimi 'Cheese please' 01:02
Altın Top fotoğraf çekimi 'Cheese please' 171 izlenme - 2 yıl önce Altın Top ödül töreni öncesinde yaşananları FIFA aktardı...
O bir uzaylı! 00:29
O bir uzaylı! 170 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın en iyi oyuncusuna verilen Altın Top ödülünü 5. kez alan Arjantinli yıldız Lionel Messi için hazırlanan kısa reklam filmi
En iyi Linoel Messi! 02:16
En iyi Linoel Messi! 171 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen 2015 Altın Top ödül töreninde FIFA tarafından yılın futbolda en iyileri açıkladı. 2015 Altın Top ödülünü kim kazandı? Barcelona'dan Neymar ile Lionel Messi, Real Madrid'den ise Cristiano Ronaldo'nun aday olduğu 2015 yılının futbolcusu ödülünü kazanan oyuncu belli oldu. Kullanıcıların yüzde 42'sinin oyunu alan Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, 2015 yılı Altın Top ödülünün sahibi oldu ve bu ödülü toplamda 5. kez kazandı. Arda Turan 2015 Altın Top ödülünde kime, kaç puan verdi? Barcelona'nın çiçeği burnunda yıldızı ve Milli takımımızın kaptanı Arda Turan'ın, Messi, Ronaldo ve Neymar'ın aday olduğu 2015 Altın Top ödülünde kime, kaç puan oy verdiği belli oldu. Arda Turan 'ın Ballon d'Or oylamasında Lionel Messi'ye 5 puan, Neymar'a 3 puan, Suarez'e ise 1 puan verdiği belirlendi. 2015 yılının en iyi kadın futbolcusu ödülünü kim kazandı? Carli Lloyd (ABD Milli Takımı), Aya Miyama (Japonya Milli Takımı), Celia Sasic (Almanya Milli Takımı) isimlerinin aday olduğu 2015 yılının en iyi kadın futbolcusu ödülünü kazanan futbolcu belli oldu. 2015 yılının en iyi kadın futbolcusu ödülünü ABD Milli Takımı oyuncusu Carli Lloyd kazandı. 2015 yılının en iyi kadın teknik direktörü kim oldu? Jill Ellis (ABD Milli Takımı), Mark Sampson (İngiltere Milli Takımı), Norio Sasaki (Japonya Milli Takımı) isimlerinin aday olduğu 2015 yılının en iyi kadın teknik direktörü ödülünü kazanan teknik kadın belli oldu. 2015 yılının en iyi kadın teknik direktörü ödülünü yine ABD Milli Takımı'ndan teknik direktör Jill Ellis kazandı. İşte FIFA'nın açıkladığı 2015 yılının en iyi 11'i! 2015 yılının en iyi 11'inde hangi oyuncular var? FIFA her yıl düzenlediği Altın Top ödül töreninde 2015 yılının en başarılı 11'ini de açıklayarak yıldız oyuncuları tek tek sahaya çağırdı. FIFA tarafından kullancı oylarıyla belirlenen yılın 11'inde Neuer, Silva, Marcelo, Ramos, Alves, Modric, Pogba, Iniesta, Neymar, Messi ve Cristiano Ronaldo yer aldı. 2015 yılının en iyi 11'inde Barcelona ve Real Madrid'den 4'er oyuncu yer alırken, Juventus, Bayern Münih ve Paris Saint Germen'den ise 1'er oyuncu en iyi 11 arasında yer aldı. FIFA 2015 yılının en iyi teknik direktörü kim oldu? Guardiola, Luis Enrique ve Şili Milli Takımı'nda büyük başarılara imza atan Jorge Sampaoli'nin aday olduğu yılın teknik direktörleri listesinde en iyisi Barcelona'nın hocası Luis Enrique seçildi. Luis Enriquie yoğun iş temposu nedeniyle gala gecesine katılamadı. 2015 FIFA Puskas Ödülü'nü kim kazandı? 2015 yılında atılan en iyi golün sahibine verilen FIFA Puskas Ödülü'nü kazanan oyuncu belli oldu. FIFA 2015 Puskas yılın golü ödülü Brezilya'nın Tombense takımında forma giyen Wendell Lira'nın oldu. Wendell Lira yaptığı konuşmada "Tanrıya şükrediyorum bu anı bana yaşattığı için. Aileme teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
Tolga Altın Top 04:23
Tolga Altın Top 223 izlenme - 6 yıl önce tepecikli tolga altın top
ronaldo 06:22
ronaldo 283 izlenme - 8 yıl önce kİm buu ?? İnsan olmadğı kesin ama böle biri insan olamaz:==:o süpqerrrrr
Cristiano Ronaldo, Altın Top Ödülünü İade Ediyor: Tarihin En İyisi Messi 01:05
Cristiano Ronaldo, Altın Top Ödülünü İade Ediyor: Tarihin En İyisi Messi 10 izlenme - 2 ay önce Real Madrid'in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo, 3-0'lık Barcelona yenilgisi sonrasında "Altın Top ödülünü iade edeceğim. Bu ödülü hak etmiyorum." dedi.
İbrahimovic'e büyük sürpriz 00:47
İbrahimovic'e büyük sürpriz 124 izlenme - 2 yıl önce İsveç'te yılın enlerinin belirlendiği ödül töreninde yılın futbolcusu, Zlatan Ibrahimovic seçildi. Altın Top ödülünü kazanan yıldıza törende bir sürpriz yapıldı. Daha önce bir maça çıkarken hayranı olan küçük bir İsveç taraftarını ödül törenine çıkarttılar...
Altın Top (Ballon d'Or) 2017'nin Sahibi Cristiano Ronaldo! 00:43
Altın Top (Ballon d'Or) 2017'nin Sahibi Cristiano Ronaldo! 13 izlenme - 3 ay önce 2017 Altın Top (Ballon d'Or) ödülünü, Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo kazandı.
2013 Altın Top Sahibi - Cristiano Ronaldo 02:28
2013 Altın Top Sahibi - Cristiano Ronaldo 133 izlenme - 4 yıl önce Altın Top sahibini buldu! 2013 yılının en iyi futbolcusuna verilecek Altın Top ödülünü Ronaldo kazandı..
Altın Top Tunahanın Macerası 02:33
Altın Top Tunahanın Macerası 265 izlenme - 10 yıl önce yusufun dramı :( :( :( çok acıı
Cristiano Ronaldo'yu Birde Böyle İzleyin (Ballon d'or Ödülü) 01:27
Cristiano Ronaldo'yu Birde Böyle İzleyin (Ballon d'or Ödülü) 90 izlenme - 3 yıl önce 2014 Ballon d'Or sahibini buldu. Ödül, geçen yıl da ödülü alan Cristiano Ronaldo'nun oldu. Geçtiğimiz yıl Cristiano Ronaldo'nun kazandığı ödülün 2014 yılındaki sahibi Zürih'te yapılan törenle belli oldu. Ödül, bir kez daha Ronaldo'nun oldu.