Hoşgeldiniz!

Altındağlı

Hayatı Tesbih Yapmışım Sallıyormuşum 01:19
Hayatı Tesbih Yapmışım Sallıyormuşum 11.896 izlenme - 4 yıl önce "Altındağlı" yakında yeni bölümleriyle Show TV'de izleyicileriyle buluşacak.
Şafak Sezer 01:14
Şafak Sezer "Hayatı Tesbih Yapmışım, Sallıyormuşum" 5.518 izlenme - 4 yıl önce Şafak Sezer, Dizinin Yeni Tanıtım Fragmanında Hayatı Tespih Yapmışım Sallıyormuşum Şarkısıyla Oynadı.
Altındağlı Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 01:03
Altındağlı Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 2.349 izlenme - 4 yıl önce Yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapan Show TV,yeni sezon yayın dönemi dizilerini açıkladı. Yaklaşık altı yeni diziyle yeni sezona girecek olan Show TV, “Altındağlı” adlı bir dizi projesi hazırlığında. Hande Ataizi ve Aydemir Akbaş’ın başrollerinde yeraldığı dizide Şafak Sezer de yer alacak. Dizi bir mafya babasının hikayesini konu olacak veçekimlerin kısa bir süre sonra başlanması bekleniyor. “Altındağlı” çok yakında izleyicisiyle Show TV’de buluşuyor!
Altındağlı Yakında Show Tv Ekranlarında 01:03
Altındağlı Yakında Show Tv Ekranlarında 325 izlenme - 4 yıl önce Altındağlı - Tanıtım Başrollerini Hande Ataizi, Şafak Sezer, Aydemir Akbaş ve Başak Sayan gibi isimlerin üstleneceği "Altındağlı" yakında Show TV ekranlarında!
Altındağlı Dizisi Jenerik - Çakma The Sopranos 01:34
Altındağlı Dizisi Jenerik - Çakma The Sopranos 218 izlenme - 3 yıl önce The Sopranos'u yeni bitirmiş, etkisinden hala çıkamamış biri olarak internette dolaşırken böyle bir komedi ile karşılaştım. Labirent şeklinde sanırım ülkemizin yolları, aynı yerleri iki kez geçiyor. Ayrıca adamlara helal olsun The Sopranos'un jeneriği 1.35 saniye , altındağlının ise de 1.35 bu kadar özentili benzetmişler. O muhteşem anlamlı süper sözleri. Her gün bin türlü bela başımda Çok sert zannediyorlar beni İçim sıkılıyor benim bu ara.. Bu şehri komple patlatasım var. Hiçbir şey iyiye gitmiyor ki Hangi korkudan ecele fayda var. Delik var ruhumda hep büyüyen Hepsini her gün çok dövesim var Düzelemem ki ben sizler varken Hepinize harbi ayar veresim var Sağdan soldan yetti artık Aranızdan çekip gidesim var Herkes yürekli boş konuşuyor Kafamda bunlar yankılanıyor Baktım bu böyle hiç olmuyor Kendi kendimde kaybolasım var.