Hoşgeldiniz!

altındal

Türkiye'de Gerçekleşmiş Kehanetler - Aytunç Altındal - Öteki Gündem 20:53
Türkiye'de Gerçekleşmiş Kehanetler - Aytunç Altındal - Öteki Gündem 12.347 izlenme - 1 yıl önce Aytun Altındal'ın bazı kitaplarını okuma fırsatı bulmuştum ama kitaplarındansa kendisini televizyondaki haber programlarında daha fazla takip etme imkanım olmuştu. Gayet başarılı bir araştırmacı bir tarihçi videoyu eleştiren olabilir destekleyen olabilir ama eleştiriden önce şu adamın kitaplarını okuyun sonra eleştirirsiniz. not: Mutlaka okuyun adamın kitapları çok fazla kafada yormuyor basit bir anlatım dili zaten var ve oldukçada başarılı birisidir.
 Evrim Teorisi ve Ateizm : Aytunç Altındal - Kuantum Teolojisi, 14:24
Evrim Teorisi ve Ateizm : Aytunç Altındal - Kuantum Teolojisi, 2.896 izlenme - 9 ay önce Aytunç Altındal, Türkiyenin ileri gelen en iyi araştırmacısı ve teologlarından biridir. Kendisini fazla anlatmak istemiyorum bilmeyen ve merak eden araştırsın lütfen. Bu videoda Aytunç Altındal, aklını kullanan insanların(hristiyan, müslüman, ateist, yahudi farketmez) kafasında bir çok yeni konu ve o konular hakkında bir çok soru işareti bırakıyor(aslında o soruları cevaplıyor ama siz yinede inanmayıp kendiniz araştırın..). Kendisine Allah'tan rahmet, sizede iyi seyirler diliyorum..
Aytunç Altındal - Kehanete Göre Abdullah Gül'den Sonra Devlet Yıkılacak 07:56
Aytunç Altındal - Kehanete Göre Abdullah Gül'den Sonra Devlet Yıkılacak 8.445 izlenme - 2 yıl önce Geçen Sene Hayatını Kaybeden Araştırmacı Yazar Aytunç Altındal'ın Konuk Olduğu Öteki Gündem Programından Bir Kesit.programın Konusu Kehanetler Tarihi.1453 Yılında Ortaya Atılan Kehanete Göre Türkiye Cumhuriyeti 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Sonra Çöküş Sürecine Girecek Ve Yıkılacak.kehanetin Sahibi Abimizin Türk Tarihiyle İlgili Gerçekleşmiş Birçok Kehaneti De Bulunuyor.
Aytunç Altındal - Kehanete Göre Abdullah Gül'den Sonra Devlet Yıkılacak. 07:56
Aytunç Altındal - Kehanete Göre Abdullah Gül'den Sonra Devlet Yıkılacak. 3.944 izlenme - 1 yıl önce Geçen sene hayatını kaybeden araştırmacı yazar Aytunç Altındal'ın konuk olduğu Öteki Gündem programından bir kesit.Programın konusu Kehanetler Tarihi.1453 yılında ortaya atılan kehanete göre Türkiye Cumhuriyeti 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den sonra çöküş sürecine girecek ve yıkılacak.Kehanetin sahibi abimizin Türk tarihiyle ilgili gerçekleşmiş birçok kehaneti de bulunuyor.
Aytunç Altındal - Keltler ve Türkiye Kelimesinin Anlamı 12:59
Aytunç Altındal - Keltler ve Türkiye Kelimesinin Anlamı 1.747 izlenme - 9 ay önce "Türkiye Adı Değişsin Anadolu Halklar Cumhuriyeti Olsun", bir kadın çıktı böyle bir açıklama yaptı. Hepimize öğretildi "Türkiye, türke ait olan anlamındadır". Aytunç Altındal bu ezberi bozuyor ve ilginç bir açıklamada bulunuyor. Muhtemelen aramızdan bir "parçacık fizikçisi" çıkıp bunun yalan olduğunu söyleyecektir vesselam. "Türkiye" ismi bizi ayrıştıran değil tamamiyle "bir" olmamızı sağlayacak etkenlerden birisidir, kendisine Allahtan rahmet, sizede iyi seyirler dilerim. http://www.galloturca.com/galatians_files/galatianwords.htm
Aytunç Altındal Nasıl Öldürüldü 01:10
Aytunç Altındal Nasıl Öldürüldü 2.476 izlenme - 1 yıl önce 2 hafta önce kanser olmayan bir kişinin biyopsi ve kan örneklerine rağmen son evrede kanser aşamasına gelmesinin tıp dünyasında mümkün olmayacağını belirten Dr. Naciye Selin Şenocak Altındal, "Sadece ben değil, doktorları bile öldürüldüğünü iddia ediyor. Allah Rahmet eylesin.
O Gazeteci Kanıtladı Terörist-Başı Fethullah Gülen Vatikan'ın Gizli Kardinalidir 00:37
O Gazeteci Kanıtladı Terörist-Başı Fethullah Gülen Vatikan'ın Gizli Kardinalidir 260 izlenme - 2 ay önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun: http://www.avrupaturkgazetesi.com/o-gazeteci-kanitladi-terorist-basi-fethullah-gulen-vatikanin-gizli-kardinalidir/
Sadık Altındal - Bas Bas Zeybeği 02:51
Sadık Altındal - Bas Bas Zeybeği 2.656 izlenme - 5 yıl önce
Sadık Altındal - Dirmilin Çalgısı 03:25
Sadık Altındal - Dirmilin Çalgısı 1.629 izlenme - 5 yıl önce
Aytunç Altındal ve Günümüzdeki Tatlısu İslamcıları 14:18
Aytunç Altındal ve Günümüzdeki Tatlısu İslamcıları 480 izlenme - 11 ay önce "Papa 15. Benedikt(Nursialı Benedikt); "Rusya savaşta kaybeder ve oranın hızlıca katolik olması sağlanır" diye düşünmüştü, ama tam tersi oldu. Parçalanan Osmanlı oldu ve Rusya için hazırlanan taktik Osmanlıya uygulandı. Osmanlıya misyoner ordu gönderildi. Nursialı Benedikt'in tanrısal sözleri istanbul gazetelerinde yayımlandı. Bu sayede binlerce insan katolikleşti. (bkn=Tevfik Fikretin oğlu Haluk) "Birisi", Nursia'lı Benedikt'tin, türkçeye çevrilmiş en ünlü "Nizamnamesi"'nden yararlanarak "Risaleler" yazmaya ve onun gibi tilmizler edinmeye başladı. Ne hikmetse Aziz Benedikt NURSİA'dan dünyaya yayılmaya başlamıştı rastlantıya bakın ki bu SOFU müslümanda NURSİ idi. " - Aytunç Altındal Hepimiz bu sitede nurcuların videolarını görüyoruz. Kimisi kalemle evrimi çökertiyor kimisi "sevgililer gününü kutlama", "noeli kutlama" deyip, tatlı görünecek videolar çekiyorlar. Peki ama bunların asıl oluşumları hakkında neler biliyoruz? İşte tam bu soruya rahmetli Aytunç Altındal cevap veriyor bize.
Aytunç Altındal Türkiye'de Yapılan Tüm Darbeler Yeni Dünya Düzeni Karanlık Örgütler Ve Tarihin Bilin 50:24
Aytunç Altındal Türkiye'de Yapılan Tüm Darbeler Yeni Dünya Düzeni Karanlık Örgütler Ve Tarihin Bilin 521 izlenme - 2 yıl önce Aytunç Altındal Türkiye'de Yapılan Tüm Darbeler Yeni Dünya Düzeni Karanlık Örgütler Ve Tarihin Bilin
Aytunç Altındal - Toplum Dilsizleştirildi Ve Tarihsizleştirildi 04:12
Aytunç Altındal - Toplum Dilsizleştirildi Ve Tarihsizleştirildi 1.189 izlenme - 4 yıl önce Aytunç Altındal - Toplum Dilsizleştirildi Ve Tarihsizleştirildi
Sadık Altındal - Gitme Turnam 04:37
Sadık Altındal - Gitme Turnam 1.002 izlenme - 5 yıl önce
Aytunç Altındal öldü! İşte Aytunç Altındal'ın son röportajı 05:06
Aytunç Altındal öldü! İşte Aytunç Altındal'ın son röportajı 835 izlenme - 3 yıl önce Aytunç Altındal, bir süredir tedavi gördüğü kanser hastalığına yenik düştü ve yaşamını yitirdi.
Sadık Altındal - Yayla Yolları 03:07
Sadık Altındal - Yayla Yolları 868 izlenme - 5 yıl önce
Burdurlu Sadık Altındal Vazgeç Gönlüm 2011 04:26
Burdurlu Sadık Altındal Vazgeç Gönlüm 2011 802 izlenme - 4 yıl önce Burdurlu sadık altındal vazgeç gönlüm 2011
Aytunç Altındal; Necmeddin Erbakan'a Kurulan Komplo 10:08
Aytunç Altındal; Necmeddin Erbakan'a Kurulan Komplo 504 izlenme - 3 yıl önce "Erbakan'la 3 Gün" röportajıyla tarihe not düşen araştırmacı yazar Aytunç ALTINDAL vefat etti. Yeni günaydın 23 24 aralık 1993
Arif Altındal İkola Kaiser 00:53
Arif Altındal İkola Kaiser 587 izlenme - 4 yıl önce Tropheus İkola Kaiser
Sadık Altındal - Bağı Var Ovası Var 03:05
Sadık Altındal - Bağı Var Ovası Var 726 izlenme - 5 yıl önce
Sadık Altındal 2012 Ayrılıklar Düştü Şansıma 03:04
Sadık Altındal 2012 Ayrılıklar Düştü Şansıma 394 izlenme - 4 yıl önce Sadık altındal 2012 ayrılıklar düştü şansıma
Olayın IMF Boyutunu Gözden Kaçırmayın - Aytunç Altındal 07:43
Olayın IMF Boyutunu Gözden Kaçırmayın - Aytunç Altındal 175 izlenme - 1 yıl önce Uluslararası istihbarat uzmanı Aytunç Altındal'dan gündemle ilgili açıklamalar. Söylediklerinin doğru yada yanlış olduğuna karar verebilecek potansiyele sahip değilim, yalnızca paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Sadık Altındal - Cemile Kız 02:39
Sadık Altındal - Cemile Kız 408 izlenme - 5 yıl önce
Aytunç Altındal son yolculuğuna uğurlandı 01:24
Aytunç Altındal son yolculuğuna uğurlandı 281 izlenme - 3 yıl önce Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden gazeteci, yazar ve araştırmacı Aytunç Altındal son yolculuğuna uğurlandı.
Sadık Altındal - Askerdir Benim Yarim 03:02
Sadık Altındal - Askerdir Benim Yarim 450 izlenme - 5 yıl önce
Sadık Altındal - Züleyha 04:19
Sadık Altındal - Züleyha 290 izlenme - 5 yıl önce
Burdurlu Sadık Altındal - Seher Vakti 03:47
Burdurlu Sadık Altındal - Seher Vakti 297 izlenme - 4 yıl önce Burdurlu Sadık Altındal - Seher Vakti
Sadık Altındal - Kozlucanın Efesi 02:23
Sadık Altındal - Kozlucanın Efesi 293 izlenme - 5 yıl önce
göven ördek 06:07
göven ördek 324 izlenme - 6 yıl önce burdurlu sadık altındal göven ördek
Sadık Altındal - Sılama Götür Beni 02:38
Sadık Altındal - Sılama Götür Beni 280 izlenme - 5 yıl önce
Yunus Emre Altındal 02:33
Yunus Emre Altındal 179 izlenme - 4 yıl önce YUNUS EMRE ALTINDAL 2012 ANKARA'NIN BAĞLARI 2012