Hoşgeldiniz!

altınmeşe

Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Sensiz Bir Gün 05:10
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Sensiz Bir Gün 63.374 izlenme - 3 yıl önce Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Sensiz Bir Gün (2014)
İzzet Altınmeşe  - Leyla Leyla 02:25
İzzet Altınmeşe - Leyla Leyla 41.643 izlenme - 4 yıl önce İzzet Altınmeşe - Leyla Leyla
İzzet Altınmeşe - Dert Bir Degil 03:59
İzzet Altınmeşe - Dert Bir Degil 31.108 izlenme - 2 yıl önce İzzet Altınmeşe - Dert Bir Degil
Uzayda Uyumayın Ulan Diye Bağırmak - Gora 00:12
Uzayda Uyumayın Ulan Diye Bağırmak - Gora 1.952 izlenme - 2 ay önce Gora filminin en komik sahnelerinden biri olduğunu düşünüyorum. Arif, Bob Marley Faruk ve Robot 216 ile Gora gezegeninde rakı sofrası kuruyor, İzzet Altınmeşe'nin yorumuyla ünlü Şak Şak Şakırdama şarkısını söylüyor ve itlik kopukluk yaparak Gora sakinlerinin huzurunu kaçırmak için ''Uyumayın ulan!'' diye bağırıyor.
İzzet altinmeŞe - unutulmuyor 05:03
İzzet altinmeŞe - unutulmuyor 40.028 izlenme - 7 yıl önce
İzzet Altınmeşe-Yaş ağıdı 07:20
İzzet Altınmeşe-Yaş ağıdı 4.628 izlenme - 1 yıl önce İzzet Altınmeşe-Yaş ağıdı Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bir güzel ki, on yaşına girince, Gonca güldür de henüz açılır On birinde, gonca diye koklarlar; On ikide, elma diye saklarlar; On üçünde cevr-ü cefa çekerler ; On dördünde, hamre şekere benzer. On beşinde, güzelliğin çağıdır; On altıda, gören aklın dağıtır; On yedide, göğsü cennet bağıdır; Uzanır kameti selviye benzer. On sekizde, hem artırır zarını, On dokuzda, terk eylemiş arını. Yirmisinde, gözdedir şikârını, Zincirlerden kopmuş aslana benzer. Yirmi beşten sonra, bıyık burulur; Otuzunda, akan sular durulur; Otuz beşte, hep günahları sorulur; Yalana karışmış irfana benzer. Kırk yalında, gazel dökülür bağlar; Kırk beşinde, ettiklerine ağlar; Ellisinde, insanlara bel bağlar; Dağ başına çökmüş dumana benzer. Elli beşte, sızı iner dizine; Altmışında, duman çöker gözüne; Altmış beşte, hiç bakılmaz yüzüne; Geldi geçti, şimdi yalana benzer. Altmış beşten sonra, beli bükülür; Bütün damarından kanlar çekilir. Gel gel diye toprak çağırır Ahreti gözetir süphana benzer. Beni ağlatma ki sen de gülesin (Leyli Leyli) Hem murada hem maksuda eresin (Leyli Leyli)
İzzet Altınmeşe - Dertli Pınar 03:30
İzzet Altınmeşe - Dertli Pınar 24.366 izlenme - 4 yıl önce İzzet Altınmeşe - Dertli Pınar
İzzet Altınmeşe - De Get Bayburt (Canlı) 04:20
İzzet Altınmeşe - De Get Bayburt (Canlı) 8.345 izlenme - 1 yıl önce Kemal Sunal'ın söylemesinden sonra ünlenen De Get Bayburt türküsünü bu sefer İzzet Altınmeşe seslendiriyor. Yöre: Şanlıurfa | Kaynak Kişi: Yılmaz Kayral-Hayri Erkaslan | Derleyen: İzzet Altınmeşe | Notalayan: Mehmet Özbek |
İzzet  Altınmeşe - Derdo Derdo 05:20
İzzet Altınmeşe - Derdo Derdo 19.060 izlenme - 4 yıl önce İzzet Altınmeşe - Derdo Derdo
İzzet Altınmeşe - Mamoş 1976 04:26
İzzet Altınmeşe - Mamoş 1976 17.402 izlenme - 4 yıl önce İzzet Altınmeşe Mamoş 1976
İzzet Altınmeşe - Derdo Eş 03:22
İzzet Altınmeşe - Derdo Eş 14.357 izlenme - 4 yıl önce İzzet Altınmeşe - Derdo Eş
avaramu-İzzet altınmeşe 02:45
avaramu-İzzet altınmeşe 25.498 izlenme - 7 yıl önce
izzet altınmeşe dertli pınar fliminden nette ilk 03:54
izzet altınmeşe dertli pınar fliminden nette ilk 10.506 izlenme - 5 yıl önce
İzzet Altınmeşe - SEV GÜLEY 03:42
İzzet Altınmeşe - SEV GÜLEY 3.478 izlenme - 1 yıl önce İzzet Altınmeşe'nin Sev Güley adlı türküsü. Şarkı sözleri: Gidene bak gidene sev güley Sarılmış gül dikene sev güley
Selahattin Alpay - Dağları Aşam Dedim ( İzzet Altınmeşe ) 03:34
Selahattin Alpay - Dağları Aşam Dedim ( İzzet Altınmeşe ) 15.057 izlenme - 5 yıl önce
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe  Nenni Bebek (Elma Attım Yuvarlandı) 04:37
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe Nenni Bebek (Elma Attım Yuvarlandı) 4.382 izlenme - 1 yıl önce Favori parçalarımdan biri iki dev isimden harika bir parça Nenni bebek olarak bilinen ''Elma Attım Yuvarlandı'' Yöre: Tunceli-Ovacık-Zeranik | Kaynak Kişi: Maksut Uşağı Aşireti | Derleyen: Ferruh Arsunar | Sözleri: Elma attım yuvarlandı Gitti beşiğe dayandı Bebek uykudan uyandı Nenni oğul oğul Nenni yavrum yavrum Nenni gülüm gülüm Nenni bebek bebek Sana bebek diyemedim Kalkıp meme veremedim Nenni oğul oğul Nenni yavrum yavrum Nenni gülüm gülüm Nenni balam balam Kızlar gelin çaydan geçek Çay bulanık nerden içek Bebek ölmüş kefen biçek
İzzet Altınmeşe - Fadike 05:00
İzzet Altınmeşe - Fadike 2.561 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Selda Bağcan'dan Zazacasını eklediğim türkünün Türkçe'sini ekliyorum. İzzet abimiz türküyü ıslıkla başlatıyor ve uzun hava ile bitiriyor.
İzzet Altınmeşe - Memo Mardelliye 04:49
İzzet Altınmeşe - Memo Mardelliye 8.789 izlenme - 4 yıl önce ibo Show canli
İzzet Altınmeşe - Hanım Kızlar 04:10
İzzet Altınmeşe - Hanım Kızlar 8.584 izlenme - 5 yıl önce
İzzet altınmeşe - düğmeli 03:35
İzzet altınmeşe - düğmeli 10.671 izlenme - 7 yıl önce İzzet altınmeşe - düğmeli
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Unutulmuyor 05:45
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Unutulmuyor 6.594 izlenme - 3 yıl önce Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Unutulmuyor (2014)
Avare, İzzet Altinmeşe 02:49
Avare, İzzet Altinmeşe 10.944 izlenme - 7 yıl önce 1977, avara mu, süper bİ vİdeo klİp, türkçe, İzzet altinmeŞe, ekleyen:aydos0618@
İzzet Altınmeşe - Fırat 04:51
İzzet Altınmeşe - Fırat 6.683 izlenme - 5 yıl önce
İzzet Altınmeşe - Mamoş (1976) 04:26
İzzet Altınmeşe - Mamoş (1976) 2.041 izlenme - 1 yıl önce 1976, taş plak kayıtlı İzzet Altınmeşe'den Mamoş türküsü sözleri ve hikayesi ile birlikte sizlerle, dinlerken ister eşlik edebilirsiniz, dilerseniz de hikayesini okuyabilirsiniz. Mamoş Türküsü Yöresi: Elazığ Derleyen: Fikret Memişoğlu Söz: Fikret Memişoğlu Pencereden bir taş geldi Ben sandım ki Mamoş geldi Uyan Mamoş, uyan Mamoş Başımıza ne iş geldi Penceresi yeşil perde Yeni düştüm ben bu derde Kör olasın Bekir Hoca Nasıl yatak bu dar yerde Eyvah Mamoş, eyvah Mamoş Tabip getir, imdada koş Penceresi yeşil yaprak Mamoş giyer siyah kalpak Kör olasın Bekir hoca Yatağımız kara toprak Evlerinde koyun kuzlar Vuruldum ben yaram sızlar Öldüğümü aramim ben Yetim kaldı yavru kızlar Di kalk Mamoş, Mamoş, di kalk Başımıza yığıldı halk Evlerinin ardı kavak Yağmur yağar ufak ufak Kör olasın Bekir hoca Ağzımdaki kurşuna bak Pencerenin önü çardak Rakı içdik bardak bardak Kör olasın Bekir Hoca Koymadın ki murad alak Eyvah Mamoş, Mamoş eyvah Doktor çağır, yarama bak Dış kapıyı, araladın ; Ak bahtımı, karaladın. Kör olasın Bekir hoca Mamoş'u da yaraladın Mamoş, palton tutayım mı Hayrın için satayım mı Mezarında boş yer var mı Ben de girip yatayım mı Mamoş ninni, Mamoş ninni Bilinmez kim kime kinni Bekir hoca vurdu beni Bekir hoca vurdu seni Bekir Hoca'nın , Mamoş la Firdevs'i, jandarma Ali'ye vurdurması üzerine çıkarılmıştır Hikayesi: Elazığ'ın Koca Mustafa Paşa mahallesinde oturan Bekir Hoca'nın genç ve güzel bir karısı vardır. Bekir Hoca Harput'ta namusu ve iyiliğiyle tanınan yumuşak başlı temiz bir insandır. Karısı ise gençliğin verdiği tecrubesizlikle evli olduğu halde komşularından, soylu bir aileden olan genç, yakışıklı Mamoş (Memet) ile ilişki kuracak kadar toydur daha. Mamoş'la Bekir Hoca'nın karısı arasındaki sevgi gittikçe alevlenir.Etraf da bunu sezmeye başlamıştır. Fakat sevdalılar buna rağmen her şeyden habersizdirler.Fırsat buldukça buluşur, konuşur, sevişirler. Bekir Hoca bunun neye varacağını hesaplamaktadır. Bir gün karısına Harput'a gideceğini ve akşam dönmeyeceğini söyler. Bu fırsattan yararlanan genç kadın Mamoş'u eve davet eder, yerler, içerler, eğlenirler. Bekir Hoca ise Harput'a gitmeyecektir.Karanlık bastırınca eve gelir, sessizce kendi anahtarıyla kapıyı açar, sevdalıların bulundukları odaya gelir.İçerden onların eğlenceli çığlıklarını duyar, tabancasını çekerek odaya girer. Girer girmez tabancasını ateşler, Mamoş'u kalbinden, karısını da ağızından vurarak öldürür.Bu olaydan sonra Bekir Hoca zabıtaya teslim olur. Adil bir heyetin eve gelip olayı yerinde incelemelerinden sonra, duruşma sonunda Bekir Hoca beraat eder. İçli olan bu türkünün hikayesinde de böylece büyük bir ders yatmaktadır.
İzzet Altınmeşe - Düğmeli 03:40
İzzet Altınmeşe - Düğmeli 5.372 izlenme - 2 yıl önce GUVENPANEL-05372300979
İzzet Altınmeşe - Aşağıdan Bir Yel Esti 03:12
İzzet Altınmeşe - Aşağıdan Bir Yel Esti 7.616 izlenme - 5 yıl önce
İzzet Altınmeşe -Melek Soylum 02:36
İzzet Altınmeşe -Melek Soylum 4.864 izlenme - 4 yıl önce İzzet Altınmeşe & Melek Soylum
yazımı kışa çevirdin 03:59
yazımı kışa çevirdin 16.282 izlenme - 8 yıl önce ev stüdyosu kaydı (amatör)
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Türküler Bizi Anlatır 04:33
Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Türküler Bizi Anlatır 4.865 izlenme - 3 yıl önce Belkıs Akkale & İzzet Altınmeşe - Türküler Bizi Anlatır (2014)
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 02:10
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 2.148 izlenme - 1 yıl önce İzzet Altınmeşe, adını bilemeyeceğim eski bir filmde, sevgilisi Oya Aydoğan'la cilveleşip, Nazey türküsünü söylüyor. Türküyü Oya hanımın söylememiş olabilir. Ne de olsa eski filmler hep seslendirme.