Hoşgeldiniz!

altunay

bursaspor şarkısı 01:55
bursaspor şarkısı 26.085 izlenme - 7 yıl önce texas
Komşular 1.Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 00:47
Komşular 1.Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 327 izlenme - 1 ay önce Senaryosunu Zehra Çelenk’in yazacağı, yönetmenliğini Canan Evcimen’in yapacağı Komşular Dizisinin yapımcısı ise Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden Med Yapım. Komşular Dizisi 1985 yılında Avustralya’da yayın hayatına başlayan NEIGHBOURS isimli diziden uyarlanacak. NEIGHBOURS dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Oldukça uzun soluklu olan NEIGHBOURS dizisi Avustralya’da yayımlanan en uzun dizi oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 2.Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 00:34
Komşular 2.Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 271 izlenme - 1 ay önce Senaryosunu Zehra Çelenk’in yazacağı, yönetmenliğini Canan Evcimen’in yapacağı Komşular Dizisinin yapımcısı ise Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden Med Yapım. Komşular Dizisi 1985 yılında Avustralya’da yayın hayatına başlayan NEIGHBOURS isimli diziden uyarlanacak. NEIGHBOURS dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Oldukça uzun soluklu olan NEIGHBOURS dizisi Avustralya’da yayımlanan en uzun dizi oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 3.Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 00:35
Komşular 3.Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 123 izlenme - 4 hafta önce Senaryosunu Zehra Çelenk’in yazacağı, yönetmenliğini Canan Evcimen’in yapacağı Komşular Dizisinin yapımcısı ise Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden Med Yapım. Komşular Dizisi 1985 yılında Avustralya’da yayın hayatına başlayan NEIGHBOURS isimli diziden uyarlanacak. NEIGHBOURS dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Oldukça uzun soluklu olan NEIGHBOURS dizisi Avustralya’da yayımlanan en uzun dizi oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 2.Hafta Fragmanı (13 Kasım Pazartesi) 00:35
Komşular 2.Hafta Fragmanı (13 Kasım Pazartesi) 41 izlenme - 1 hafta önce Komşular 2.Hafta 6. Bölümüyle 13 Kasım 2017 Pazartesi Akşamı Saat 17:00'da!... 4. Bölüm Özet: Hapisten çıkan Ersin’in İstanbul’a geliş amacını öğrenmeye çalışan Demir gergindir. Demir’le vakit geçiren Deniz, Demir’den hoşlanan kardeşi Simge’nin sorularına maruz kalır. Suzan gelini Canan’ın hamile olduğunu zanneder ama işler göründüğü gibi değildir. Test yaptıran Önder ve Canan, ailenin duyunca hiç sevinmeyeceği bir sonuçla karşılaşır. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapım: MedYapım Yapımcı: No 9 Yapım/Yağmur Ünal Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 4.Tanıtım Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) 00:33
Komşular 4.Tanıtım Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) 83 izlenme - 4 hafta önce Komşular 1. Bölümüyle 06 Kasım 2017 Pazartesi Akşamı Saat 17:00'da!... Senaryosunu Zehra Çelenk’in yazacağı, yönetmenliğini Canan Evcimen’in yapacağı Komşular Dizisinin yapımcısı ise Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden Med Yapım. Komşular Dizisi 1985 yılında Avustralya’da yayın hayatına başlayan NEIGHBOURS isimli diziden uyarlanacak. NEIGHBOURS dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Oldukça uzun soluklu olan NEIGHBOURS dizisi Avustralya’da yayımlanan en uzun dizi oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 3.Hafta Fragmanı (20 Kasım Pazartesi) 00:35
Komşular 3.Hafta Fragmanı (20 Kasım Pazartesi) 9 izlenme - 3 gün önce Komşular 3. Hafta 11. Bölümüyle 20 Kasım 2017 Pazartesi Akşamı Saat 17:00'da!... 10. Bölüm Özet: Beklenmedik yakınlaşmanın şaşkınlığını daha atamadan Deniz ve Demir yeni sorunlara yelken açar. Osman kaybolan danası Şanslı’ya dair aldığı notla sarsılır. Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan aranan Canan, yıllar önce yitirdiği oğluna kavuşma ihtimalinin heyecanını yaşar. Engin Buse’ye duyduğu aşk için yaptığı fedakarlığın sorgulanmasına dayanamaz. Ersin Demir’in peşini bırakmak niyetinde değildir, çemberi giderek daraltır Haldun’la yaşadıkları hesaplaşmada Yavuz, onun en büyük sırrını bildiğini yüzüne haykırır. Demir’in kendisinden sakladığı büyük sırrın peşine düşen Deniz’i, Ersin’in kaldığı evde bir sürpriz beklemektedir. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapım: MedYapım Yapımcı: No 9 Yapım/Yağmur Ünal Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 3.Bölüm - Simge Araba Kullanırsa! (8 Kasım Çarşamba) 04:11
Komşular 3.Bölüm - Simge Araba Kullanırsa! (8 Kasım Çarşamba) 28 izlenme - 2 hafta önce 08 Kasım 2017 Çarşamba – Simge araba kullanırsa! - Komşular 3. Bölüm 3. Bölüm Özet: Demir Deniz’den iyiden iyiye etkilenmeye başlamışken, eski dostu, yeni düşmanı Ersin tekrar karşısına çıkarak her şeyi alt üst eder. Demir’in kızkardeşi Beliz’in, aileden gizli Ersin’le görüştüğünü öğreniriz. Mahallenin çapkın bekarı Aksel, Simge’nin dürtmesiyle Deniz’le ilgilenmeye başlar. Kasap Osman, Haldun’la ticaret yapma hevesiyle sıkı bir hazırlığa girişmiştir. Osman’ın karısı Suzan, biricik oğlu Önder’e bir türlü yakıştıramadığı gelini Canan’a, çocuklarının olmaması bahanesiyle eziyet edip durur. Demir’in tavırlarındaki gelgitler Deniz’in tepesini attırır. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 3.Bölüm - Nazlı'yı Yine Başına Aynı Şeylerin Gelme Korkusu Sardı! (8 Kasım Çarşamba) 02:02
Komşular 3.Bölüm - Nazlı'yı Yine Başına Aynı Şeylerin Gelme Korkusu Sardı! (8 Kasım Çarşamba) 23 izlenme - 2 hafta önce 08 Kasım 2017 Çarşamba – Nazlı'yı yine başına aynı şeylerin gelme korkusu sardı! - Komşular 3. Bölüm 3. Bölüm Özet: Demir Deniz’den iyiden iyiye etkilenmeye başlamışken, eski dostu, yeni düşmanı Ersin tekrar karşısına çıkarak her şeyi alt üst eder. Demir’in kızkardeşi Beliz’in, aileden gizli Ersin’le görüştüğünü öğreniriz. Mahallenin çapkın bekarı Aksel, Simge’nin dürtmesiyle Deniz’le ilgilenmeye başlar. Kasap Osman, Haldun’la ticaret yapma hevesiyle sıkı bir hazırlığa girişmiştir. Osman’ın karısı Suzan, biricik oğlu Önder’e bir türlü yakıştıramadığı gelini Canan’a, çocuklarının olmaması bahanesiyle eziyet edip durur. Demir’in tavırlarındaki gelgitler Deniz’in tepesini attırır. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 1.Bölüm 1.Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) 00:33
Komşular 1.Bölüm 1.Fragmanı (6 Kasım Pazartesi) 37 izlenme - 3 hafta önce Komşular 1. Bölümüyle 06 Kasım 2017 Pazartesi Akşamı Saat 17:00'da!... Senaryosunu Zehra Çelenk’in yazacağı, yönetmenliğini Canan Evcimen’in yapacağı Komşular Dizisinin yapımcısı ise Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden Med Yapım. Komşular Dizisi 1985 yılında Avustralya’da yayın hayatına başlayan NEIGHBOURS isimli diziden uyarlanacak. NEIGHBOURS dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Oldukça uzun soluklu olan NEIGHBOURS dizisi Avustralya’da yayımlanan en uzun dizi oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 2.Bölüm - Nazlı ve Tunç Aynı Yerde Tekrar Karşılaştılar. (7 Kasım Salı) 04:46
Komşular 2.Bölüm - Nazlı ve Tunç Aynı Yerde Tekrar Karşılaştılar. (7 Kasım Salı) 15 izlenme - 2 hafta önce 07 Kasım 2017 Salı – Nazlı ve Tunç aynı yerde tekrar karşılaştılar. - Komşular 2. Bölüm 2. Bölüm Özet: Demir otel açılışında yeniden karşılaştığı Deniz’in, çıkarları uğruna mahalleliyi kandırdığı düşündüğü Haldun’un kızı olduğunu anlamıştır. Deniz’in küçük kardeşi Simge de Demir’e kafayı takmıştır. Yavuz’la Demir arasındaki çatışma, Demir’in işini bırakması nedeniyle tırmanmıştır. Demir evdeki duruma tepki olarak, arkadaşı Engin’in oto tamirhanesinde çalışmaya başlamıştır. Deniz’le aralarındaki çekim ve gerilim sürer… Demir’in esas babasının kimliği Nazlı’nın geçmişine gömülü bir sırdır. Nazlı, yıllar sonra Tunç’la karşılaşmanın şokunu atlatamazken Tunç’un karısı Seza’yla yüz yüze gelir. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 2.Bölüm - Demir ve Engin Çok Dertli! (7 Kasım Salı) 02:47
Komşular 2.Bölüm - Demir ve Engin Çok Dertli! (7 Kasım Salı) 12 izlenme - 2 hafta önce 07 Kasım 2017 Salı – Demir ve Engin çok dertli! - Komşular 2. Bölüm 2. Bölüm Özet: Demir otel açılışında yeniden karşılaştığı Deniz’in, çıkarları uğruna mahalleliyi kandırdığı düşündüğü Haldun’un kızı olduğunu anlamıştır. Deniz’in küçük kardeşi Simge de Demir’e kafayı takmıştır. Yavuz’la Demir arasındaki çatışma, Demir’in işini bırakması nedeniyle tırmanmıştır. Demir evdeki duruma tepki olarak, arkadaşı Engin’in oto tamirhanesinde çalışmaya başlamıştır. Deniz’le aralarındaki çekim ve gerilim sürer… Demir’in esas babasının kimliği Nazlı’nın geçmişine gömülü bir sırdır. Nazlı, yıllar sonra Tunç’la karşılaşmanın şokunu atlatamazken Tunç’un karısı Seza’yla yüz yüze gelir. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
altunaylar--hidrolik odun kırma-yarma makin 03:44
altunaylar--hidrolik odun kırma-yarma makin 1.483 izlenme - 8 yıl önce sanayi sitesi j blok no:5 vezirköprü/samsun
Komşular 3.Bölüm - Simge ve Deniz Karşı Karşıya... (8 Kasım Çarşamba) 01:58
Komşular 3.Bölüm - Simge ve Deniz Karşı Karşıya... (8 Kasım Çarşamba) 11 izlenme - 2 hafta önce 08 Kasım 2017 Çarşamba – Simge ve Deniz karşı karşıya... - Komşular 3. Bölüm 3. Bölüm Özet: Demir Deniz’den iyiden iyiye etkilenmeye başlamışken, eski dostu, yeni düşmanı Ersin tekrar karşısına çıkarak her şeyi alt üst eder. Demir’in kızkardeşi Beliz’in, aileden gizli Ersin’le görüştüğünü öğreniriz. Mahallenin çapkın bekarı Aksel, Simge’nin dürtmesiyle Deniz’le ilgilenmeye başlar. Kasap Osman, Haldun’la ticaret yapma hevesiyle sıkı bir hazırlığa girişmiştir. Osman’ın karısı Suzan, biricik oğlu Önder’e bir türlü yakıştıramadığı gelini Canan’a, çocuklarının olmaması bahanesiyle eziyet edip durur. Demir’in tavırlarındaki gelgitler Deniz’in tepesini attırır. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 1.Bölüm - Demirin Böcek Korkusu Yeni Bir Aşkın Başlangıcı mı Olacak? (6 Kasım Pazartesi) 04:14
Komşular 1.Bölüm - Demirin Böcek Korkusu Yeni Bir Aşkın Başlangıcı mı Olacak? (6 Kasım Pazartesi) 11 izlenme - 2 hafta önce 06 Kasım 2017 Pazartesi – Demirin böcek korkusu yeni bir aşkın başlangıcı mı olacak? - Komşular 1. Bölüm 1. Bölüm Özet: İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu’ndayız… Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun’un yanına taşınan Deniz, mahalle lisesinde edebiyat öğretmenidir. Ankara’da başına gelen kötü olaylar sonucu üniversiteyi bırakan Demir, burada yeni bir hayat kurma telaşındadır. Karısı Seza’nın yeni otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı’yla karşılaşır. Mahallede günlük hayat koşturmacası sürerken, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun’un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştirecektir… Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Umre 2009 -Kabe 00:49
Umre 2009 -Kabe 1.086 izlenme - 8 yıl önce mayıs 2009 umre ziyaretinden mürsel altunay,mehmet çavdar,ismail bingöl,özkan şen,engin kardeşim..
Mc Hercai 07:35
Mc Hercai 598 izlenme - 7 yıl önce mc hercai
Komşular 1.Bölüm - Şefika ve Osman'ın Et Pazarlığı! (6 Kasım Pazartesi) 02:20
Komşular 1.Bölüm - Şefika ve Osman'ın Et Pazarlığı! (6 Kasım Pazartesi) 7 izlenme - 2 hafta önce 06 Kasım 2017 Pazartesi – Şefika ve Osman'ın et pazarlığı! - Komşular 1. Bölüm 1. Bölüm Özet: İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu’ndayız… Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun’un yanına taşınan Deniz, mahalle lisesinde edebiyat öğretmenidir. Ankara’da başına gelen kötü olaylar sonucu üniversiteyi bırakan Demir, burada yeni bir hayat kurma telaşındadır. Karısı Seza’nın yeni otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı’yla karşılaşır. Mahallede günlük hayat koşturmacası sürerken, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun’un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştirecektir… Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
vezirköprü gokart mahoni nin maceraları 00:27
vezirköprü gokart mahoni nin maceraları 758 izlenme - 9 yıl önce mahoni gokartla drift yolunda çok ilginç izle...
Başkanın Kaza Anı Kameralara Böyle Takıldı 02:28
Başkanın Kaza Anı Kameralara Böyle Takıldı 308 izlenme - 3 yıl önce Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın makam aracı Silivri yakınlarında kaza yaptı. O kaza anı ise amatör bir kameraya böyle takıldı.
Komşular 1.Bölüm - Demir'in İstifa Ettiğini Öğrenen Yavuz Çok Sinirlendi! (6 Kasım Pazartesi) 01:53
Komşular 1.Bölüm - Demir'in İstifa Ettiğini Öğrenen Yavuz Çok Sinirlendi! (6 Kasım Pazartesi) 5 izlenme - 2 hafta önce 06 Kasım 2017 Pazartesi – Demir'in istifa ettiğini öğrenen Yavuz çok sinirlendi! - Komşular 1. Bölüm 1. Bölüm Özet: İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu’ndayız… Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun’un yanına taşınan Deniz, mahalle lisesinde edebiyat öğretmenidir. Ankara’da başına gelen kötü olaylar sonucu üniversiteyi bırakan Demir, burada yeni bir hayat kurma telaşındadır. Karısı Seza’nın yeni otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı’yla karşılaşır. Mahallede günlük hayat koşturmacası sürerken, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun’un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştirecektir… Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Abdurrahman Ada Canlı Yayında 06:14
Abdurrahman Ada Canlı Yayında 916 izlenme - 7 yıl önce sultangazili giresunlular derneği başkanı abdurrahman ada mavi karadeniz tv de yönetimi ile canlı yayına çıktı. abdurrahman ada nın konuşmasının bir bölümü
Komşular - Seza Hanım, Osma'nın Pastırma Israrına Daha Fazla Dayanamadı ve Bayıldı! (7 Kasım Salı) 02:28
Komşular - Seza Hanım, Osma'nın Pastırma Israrına Daha Fazla Dayanamadı ve Bayıldı! (7 Kasım Salı) 1 izlenme - 2 hafta önce 07 Kasım 2017 Salı – Seza Hanım, Osma'nın pastırma ısrarına daha fazla dayanamadı ve bayıldı! - Komşular 2. Bölüm 2. Bölüm Özet: Demir otel açılışında yeniden karşılaştığı Deniz’in, çıkarları uğruna mahalleliyi kandırdığı düşündüğü Haldun’un kızı olduğunu anlamıştır. Deniz’in küçük kardeşi Simge de Demir’e kafayı takmıştır. Yavuz’la Demir arasındaki çatışma, Demir’in işini bırakması nedeniyle tırmanmıştır. Demir evdeki duruma tepki olarak, arkadaşı Engin’in oto tamirhanesinde çalışmaya başlamıştır. Deniz’le aralarındaki çekim ve gerilim sürer… Demir’in esas babasının kimliği Nazlı’nın geçmişine gömülü bir sırdır. Nazlı, yıllar sonra Tunç’la karşılaşmanın şokunu atlatamazken Tunç’un karısı Seza’yla yüz yüze gelir. Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komşular 1.Bölüm - Demir'in Söylediklerine Deniz Çok Bozuldu! (6 Kasım Pazartesi) 03:20
Komşular 1.Bölüm - Demir'in Söylediklerine Deniz Çok Bozuldu! (6 Kasım Pazartesi) 1 izlenme - 2 hafta önce 06 Kasım 2017 Pazartesi – Demir'in söylediklerine Deniz çok bozuldu! - Komşular 1. Bölüm 1. Bölüm Özet: İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu’ndayız… Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun’un yanına taşınan Deniz, mahalle lisesinde edebiyat öğretmenidir. Ankara’da başına gelen kötü olaylar sonucu üniversiteyi bırakan Demir, burada yeni bir hayat kurma telaşındadır. Karısı Seza’nın yeni otele müdür olmasıyla yıllar sonra mahalleye dönen Tunç, eski aşkı Nazlı’yla karşılaşır. Mahallede günlük hayat koşturmacası sürerken, kıvılcımlanan eski-yeni aşklar ve Haldun’un kökü geçmişe dayanan planları tüm dengeleri değiştirecektir… Konu & Hikaye: Neighbours Erinsborough'un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya'da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985'te Seven Network'te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu. Fox TV’de başlayacak dizi Komşular’ın konusu da uyarlandığı Neigbours ile aynı olması bekleniyor. Yapımcı: No 9 Yapım Yönetmen: Canan Evcimen ve Göksel Aydın Senaryo: Zehra Çelenk Oyuncu Kadrosu: Gizem Altunay Mustafa Barış Koçkar Arda Esen Sema Şimşek Mehmet Uslu Zafer Esen Demircan Kaan Yalçın Kevork Türker Serap Önder Komşular Hafta İçi Her Gün Saat 17:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fatih Altunay 02:09
Fatih Altunay 242 izlenme - 8 yıl önce bu şarkı fatih altunayya aittir sozu ve bestesi
Duygusal Rap 07:53
Duygusal Rap 238 izlenme - 7 yıl önce herkes dinlesinn çok çok duygusal rap
Umut Öztürk Bugün Tv'de Canlı Yayındaydı 1.bölüm 09:37
Umut Öztürk Bugün Tv'de Canlı Yayındaydı 1.bölüm 350 izlenme - 6 yıl önce umut öztürk bugün tv'de sultangazi belediye başkanı cahit altunay'ı konuk etti..
Beyaz Show - İsmail Altunay 01.03.2013 05:10
Beyaz Show - İsmail Altunay 01.03.2013 232 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Show-İsmail Altunay 01.03.2013 02.03.2013 günü Kanal D kanalına yüklediğim 'Beyaz Show - İsmail Altunay 01.03.2013' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanald kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Beyaz Show - İsmail Altunay 05:10
Beyaz Show - İsmail Altunay 178 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Show - İsmail Altunay
umut öztürk bugün tv'de canlı yayındaydı 2.bölüm 06:27
umut öztürk bugün tv'de canlı yayındaydı 2.bölüm 70 izlenme - 6 yıl önce umut öztürk bugün tv'de sultangazi belediye başkanı cahit altunay'ı konuk etti..