Hoşgeldiniz!

alüminyum

Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum 02:45
Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum 201.705 izlenme - 3 yıl önce Eritilmiş alüminyum karınca yuvasına dökülüyor ve ortaya çıkan görüntü inanılmaz.
Karpuzun İçine Kaynar Alüminyum Dökersen Ne Olur 02:47
Karpuzun İçine Kaynar Alüminyum Dökersen Ne Olur 5.917 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada yaptıkları deneyler ile bilinen çift, bir karpuzun içine sıvı alüminyum dökerek olacakları tahmin etmeye çalışıyorlar.
Alüminyum Folyo Pres Makinesiyle Katlanırsa 04:42
Alüminyum Folyo Pres Makinesiyle Katlanırsa 2.572 izlenme - 6 ay önce Alüminyum Folyo hidrolik pres makinesinde preslenirse nasıl olur, hangi sonuç elde edilir izliyoruz.
Karpuzun İçine Erimiş Alüminyum Dökülürse 02:47
Karpuzun İçine Erimiş Alüminyum Dökülürse 1.792 izlenme - 6 ay önce Birkaç damla erimiş metalin üzerine sıçramasıyla yaşanabilecek faciayı göze alıp, karpuzun içine sıvı alüminyum döken adam, deneyin sonunda sanat eseri ortaya çıkarıyor.
Karınca Yuvasına Alüminyum Dökülürse Ne Olur? 02:32
Karınca Yuvasına Alüminyum Dökülürse Ne Olur? 7.897 izlenme - 3 yıl önce Karınca Yuvasının Yapısını Öğrenmek İçin Bilim İnsanları Tarafından Yapılan Bu Deneyde Boş Bir Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum Döküyorlar.alüminyum Yuva...
Babek Zencani Türkiye Yatırımı 10:51
Babek Zencani Türkiye Yatırımı 2.489 izlenme - 8 ay önce Beyler içerik türkiyeye yaptığı yatırımı anlatıyor. Açıklama ise bakanlara yaptığı yatırım. “Zencani, kendisine ait havayolu şirketleriyle Türkiye’ye soktuğu altın/paranın çıkarılması sırasında Türkiye’deki ortağı aracılığıyla Türk yetkililere yüksek miktarda rüşvet verildiğini itiraf etti. Zencani üç Türk bakana bizzat ne kadar para verdiğini isimlerini söyleyerek anlattı. Verdiği rakam toplamda 137 milyona denk geliyordu. Zencani, Türkiye’de dağıtılan rüşvetin toplam rakamını da verdi: 8.5 milyar dolar! İddia ettiği 8.5 milyar dolar ‘komisyon’un asıl büyük kısmının dağıtımını ise Türkiye’deki kolunun bildiğini söylüyordu.” http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/turkiyede-8-5-milyar-dolar-rusvet-dagittim-1170127/
Alüminyum Folyo Nasıl Çok Amaçlı Kullanılır? - Pratik Bilgiler 03:15
Alüminyum Folyo Nasıl Çok Amaçlı Kullanılır? - Pratik Bilgiler 4.112 izlenme - 1 yıl önce Merhaba! Evlerimizde bulundurduğumuz alüminyum folyolar genelde yemekleri daha uzun süre saklamak için kullanılıyor.Aslında alüminyum folyoyu daha etkili kullanmak mümkün! Bu video da sizlere bunu anlayıtorum.Eminim işinize yarayacaktır.İyi seyirler! İlginizi Çekebilir! Plajda Özel Eşyalarınızı Nasıl Koruma Altına Alırsınız? izl.sn/8715065 Suyun Yukarı Doğru Hareket Etmesi Nasıl Sağlanır? izl.sn/8716827 Dizüstü Bilgisayar Isınma Ve Sinyal Gücü Zayıflığı Sorunu Nasıl Çözülür? izl.sn/8717253 Pil Ve Bulaşık Teli ile Nasıl Ateş Yakılır? izl.sn/8718973 Sıcak Teneke Kutuyu Soğuk Suya Sokarsak Ne Olur? izl.sn/8721576 Pratik Bilgiler Sosyal Ağ Adresleri İnternet Sitem: www.uraslapratikbilgiler.com Facebook:https://www.facebook.com/PratikBilgil... Twitter: https://twitter.com/piratikbilgiler Onedio:http://onedio.com/profil/pratik-bilgiler İnstagram: http://instagram.com/mescalin Kamera : Nikon V1 İkinci kamera : Canon Eos 600 D Bazen üçüncü kamera : iphone 6 Işık : Reflekta led Montaj Programı : Edius Seslendirme Programı : AVS Mikrofon : M Audio microphone Yaka Mikrofonu: Rode Gözlük Markası : RVS BY V rvsbyv Ayakkabı Markası : Genelde New Balance Tişörtler : Bir çok marka giyiyorum ama favorim her zaman Lacoste 'tur. Kanalımda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler , " oha yok artık diyorum " diyeceğiniz deneyler , arkadaşlarınıza hadi sen de yap diye iddiaya girebileceğiniz oyunlar , basit oyuncaklar , kimyasal ve fiziksel deneyler , mutfak için püf noktaları , film dizi şarkı müzik kitap önerileri , kariyer tavsiyeleri , bulabilirsiniz. Daha fazla Pratik Bilgiler videosu izlemek için tıklayın: http://www.izlesene.com/pratikbilgiler Bu videoları çekerken yıllarca Atv , Show Tv gibi kanallarda en son ve en güncel haberleri sunan ve seslendiren biri olarak hem ciddi ama çoğunlukla eğlenceli, komik, fail ve mizah dolu bir anlatım kullanıyorum. Uras Benlioğlu
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 09:38
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 3.083 izlenme - 11 ay önce Denizli'nin Yatağan ilçesinde özel üretilen bu bıçaklar konusunda abimiz oldukça iddaalı. Bıçağın keskinliğini kanıtlamak için traş oluyor. Bakalım sürmene bıçak ustalarından nasıl bir yanıt gelecek..
Erimiş Alüminyum Karınca Yuvasına Dökülürse 02:39
Erimiş Alüminyum Karınca Yuvasına Dökülürse 2.528 izlenme - 3 yıl önce Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum Dökülürse..
Ufoların 250 Bin Yıl Öncesinden Dünya'yı Ziyaret Ettiğinin Kanıtı 00:59
Ufoların 250 Bin Yıl Öncesinden Dünya'yı Ziyaret Ettiğinin Kanıtı 139 izlenme - 1 ay önce Romanya’nın Mure? nehri kıyısında bulunan bu alüminyum parçanın 250.000 yıllık olduğunu tahmin ediyor. UFO uzmanları bu el yapımı olduğu tespit edilen nesnenin yıllar önce dünyayı ziyaret eden uzaylılar tarafından düşürülmüş olma ihtimalini gündeme getirdi. Gizemli cisim Aiud kasabasındaki çiftçiler tarafından toprağın 10 metre derinliğinde bulundu. Alüminyum ilk kez 200 yıl önce üretilmeye başlandı Alüminyum insanlar tarafından yaklaşık 200 yıl önce üretilmeye başlandı. Dolayısıyla 250 bin yaşında olabilecek bu alüminyum parçanın keşfi heyecan yaratıcı olarak nitelendiriliyor. Tabi eğer yapılan metal yaşı raporu doğruysa. UFO’dan düştüğü iddia edilen cismi işçiler buldu Metal parçalar 1973 yılında Romanya’da ortaya çıkarıldı ve keşfin ayrıntıları halkla paylaşılmadı. Romanya’nın merkezinden çok uzak olmayan Mures nehri yakınlarında çalışma yapmakta olan işçiler tarafından bulunan 3 ilginç parçanın iki tanesinin fosil olduğu belirlendi. Üçüncü parça ise bu tuhaf hafif metaldi.
Hidrolik Pres Makinesiyle, Alüminyum Folyo En Fazla Kaç Kez Katlanabilir? 05:47
Hidrolik Pres Makinesiyle, Alüminyum Folyo En Fazla Kaç Kez Katlanabilir? 570 izlenme - 7 ay önce Aşırı tatmin edici görüntülerde bugün, Alüminyum Folyo ve Azrail'i hidrolik pres makinesi var. Youtube kanalı Hydraulic Press Channel bu defa da bir tutam folyoyu en fazla ne kadar katlayabilirim diyerek kolları sıvamış, izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karpuzun İçine Kaynar Alüminyum Dökersen Ne Olur  02:47
Karpuzun İçine Kaynar Alüminyum Dökersen Ne Olur 831 izlenme - 2 yıl önce Karpuzun İçine Kaynar Alüminyum Dökersen Ne Olur? Youtube'da yaptıkları deneyler ile bilinen çift, bir karpuzun içine sıvı alüminyum dökerek olacakları tahmin etmeye çalışıyorlar.
Kumdan Kalıp ve Kalıba Döküm Nasıl Yapılır? 06:45
Kumdan Kalıp ve Kalıba Döküm Nasıl Yapılır? 592 izlenme - 1 yıl önce Kumdan kalıba alüminyum dökümü (kum döküm) nasıl yapılır hep birlikte onu izliyoruz efendim. Bu videoda abimiz bu kalıp yöntemi ile pek de şık olmayan alüminyum spor arabalar döküyor Not: Videonun başında adı geçen firma ile hiç bir alakam yok.
Karınca Yuvasına Sıvılaştırılmış Alüminyum Dökülürse Ne Olur? 02:29
Karınca Yuvasına Sıvılaştırılmış Alüminyum Dökülürse Ne Olur? 1.353 izlenme - 3 yıl önce Karıncaların Gizemli Dünyaları Ve Yapıları Hala Tam Anlamıyla Çözülebilmiş Değil
Lava Lambasının İçine Erimiş Alüminyum Dökülürse 02:41
Lava Lambasının İçine Erimiş Alüminyum Dökülürse 606 izlenme - 2 yıl önce Fişe takıldığında ışığı yanan ve ışığın ısısı ile içindeki lava hareketleri ile muazzam gözüken bir lamba türü olan Lava Lambalarının içine erimiş alüminyum dökülürse ne olacağını izleyeceğiz. Muhtemelen siz de daha önce biz gibi böyle bir olaya tanıklık etmemişsinizdir. Eğer etmediyseniz ortaya nasıl bir sonuç çıkacağını hep birlikte izleyelim.
Kompozit Panel Kaynak 01:00
Kompozit Panel Kaynak 753 izlenme - 2 yıl önce alüminyum kompozit panel işlemeleri hakkında sizlere görsel bilgilerer aktarmak için buradan paylaşım yapmak istiyoruz. http://www.atametal.net
Ateş Karıncasına Alüminyum Dökmek 02:39
Ateş Karıncasına Alüminyum Dökmek 1.022 izlenme - 3 yıl önce Ateş Karıncasına Alüminyum Dökmek
Adnan Oktar'ın Romanyalı Talebesi - Bedina 01:24
Adnan Oktar'ın Romanyalı Talebesi - Bedina 668 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın internayşınıl talebe ağını bilmeyenimiz yoktur. İşte Adnan hocamızın Romanyadan gelmiş olan talebesi.Maşallah.
İstal Alüminyum 09:05
İstal Alüminyum 1.727 izlenme - 6 yıl önce üretiminin her anını ve kalitesini kontrol etmenin kendisini geliştirmenin anahtarı olarak gören istal alüminyum ile yapmış olduğumuz röportaj.
Erimiş Alüminyum Karınca Yuvasına Dökülürse 02:39
Erimiş Alüminyum Karınca Yuvasına Dökülürse 696 izlenme - 3 yıl önce Erimiş Alüminyum Karınca Yuvasına Dökülürse Ne Olur Diye Merak Etmişler. Bilim İçin Yapılsa Da Kanuni Sultan Süleyman Ve Ebussuûd Efendi'nin Arasında Geçen K...
Alüminyum Folyonun 5 Kullanım Alanı 04:21
Alüminyum Folyonun 5 Kullanım Alanı 108 izlenme - 4 ay önce Alüminyum Folyonun 5 Kullanım Alanı Alüminyum Folyonun, işe yaradığı 5 ayrı kullanım alanı Mr. Gear tarafından anlatıldı.
Kompozit Panel Derz İşçiliği 00:09
Kompozit Panel Derz İşçiliği 402 izlenme - 2 yıl önce alüminyum kompozit panel ürünlerinde 35 yıllık piyasa tecrübemizi sizlerle görsel olarak paylaşıyoruz.
Feniş Alüminyum Tanıtım Filmi 07:54
Feniş Alüminyum Tanıtım Filmi 1.132 izlenme - 7 yıl önce feniş alüminyum tanıtım filmi
Karpuzun İçine Eritilmiş Alüminyum Dökersek Ne Olur? 02:31
Karpuzun İçine Eritilmiş Alüminyum Dökersek Ne Olur? 328 izlenme - 2 yıl önce Birkaç damla erimiş metalin üzerine sıçramasıyla yaşanabilecek faciayı göze alıp, karpuzun içine sıvı alüminyum döken adam, deneyin sonunda sanat eseri ortaya çıkarıyor. YouTube'un arka sokaklarında birbirinden tuhaf kanallar bulunuyor. Bunların çoğu bilim adına öyle çılgın şeyler yapıyor ki bazen bunları izlemek bile büyük gerilim yaratabiliyor. ORTAYA SANAT ESERİ ÇIKTI Mesela birkaç damla erimiş metalin üzerine sıçramasıyla yaşanabilecek faciayı göze alıp, karpuzun içine sıvı alüminyum döken The Backyard Scientist adlı çılgın bir kullanıcı var. Yüksek sıcaklıktaki alüminyumun karpuzu delip geçmesi veya yakıp bitirmesinin dışında pek tezahür edilemeyen bir şekilde sonuçlanan deney, neyse ki ortaya kelimenin tam anlamıyla "deneysel" bir sanat eseri ortaya çıkarmış.
Boş Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum Dökülüyor 02:45
Boş Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum Dökülüyor 332 izlenme - 2 yıl önce Boş karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum dökülüyor ve ortaya çıkan muhteşem sanat Harika.
Kırılmayan Cam Tanıtımı - Hadi Hop Beraber 01:35
Kırılmayan Cam Tanıtımı - Hadi Hop Beraber 685 izlenme - 2 yıl önce Cam balkonların kırılmazlığını kanıtlamak üzere yapılan deneyde, Fuat Usta'nın kendi şahaserini kendi yıkması oldukça manidar. deneyi huşu içinde izleyen fuat usta, kendisinin de deneye dahil edilmesi ve en sonda "gitti güzelim cam" bakışı gözlerden kaçmıyor.
alüminyum cephe kaplama 00:49
alüminyum cephe kaplama 743 izlenme - 5 yıl önce alüminyum giydirme cephe sistemleri alüminyum kompozit levha kaplama alüminyum strüktürel slikon cephe transparan cam cephe alüminyum ofis bölmeler cam ofis bölmesi
Kavunun İçine Erimiş Alüminyum Dökülürse ne Olur? 03:25
Kavunun İçine Erimiş Alüminyum Dökülürse ne Olur? 240 izlenme - 1 yıl önce Mahallemizin bilim adamları The Backyard Scientist ekibinden bu hafta ilginç bir buluş izleyeceğiz. Kavunun içine döktükleri erimiş alüminyum ile meyvenin içini çıkartan ekip biraz ilginç bir sonuçla karşılaştı. Meğersek severek yediğimiz kavun içinde bir el bombası taşıyormuş...
Alsu Katlanabilir Çamaşırlık 01:38
Alsu Katlanabilir Çamaşırlık 1.151 izlenme - 6 yıl önce sabit montajlı katlanabilen yer kaplamayan geniş asma kapasiteli çamaşırlık. çamaşır asma telleri ss304 kalite paslanmaz çelik. otel motelturistik tesislerkuaförler evler ve iş yerleri için ideal. ayak altında durmaz rüzgarda uçmaz. kullanırken risk almazsınız. .
Erimiş Alüminyum Kuru Buzun Üzerine Dökülürse Ne Olur? 05:53
Erimiş Alüminyum Kuru Buzun Üzerine Dökülürse Ne Olur? 152 izlenme - 11 ay önce Şimdiden söyleyelim tahmin ettiğiniz şey olmuyor. Sıvı nitrojenin üzerine dökülen erimiş alüminyumda ise işler biraz kavruluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."