Hoşgeldiniz!

Amaçsız

Amaçsız Çocuklardan Amaçsız Videolar ( 195) 04:42
Amaçsız Çocuklardan Amaçsız Videolar ( 195) 10.177 izlenme - 2 yıl önce Amaçsız çocuklardan oluşan ve kendi oluşturdukları ring etrafında çektikleri videolar ile kendi fight club'larını yapan gruptan amaçsız ve anlamsız bir video. Not: Lan be ne izledim ? Video yüklenmedi ise adresi: https://www.facebook.com/nebeklion/videos/1986392091586605/
Dayak Yeme Garantili Dövüş Teknikleri 07:47
Dayak Yeme Garantili Dövüş Teknikleri 2.777 izlenme - 2 yıl önce Nasıl bir kafa yaşadığını merak ettiğim Osman Çakır isimli arkadaşımız, kavgada nasıl yumruk atılır isimli videosunda verdiği taktiklerle, dayak yememizi garanti altına alıyor.
Minecraft Kral Modu !!! | Modlu Survival Bölüm 1 17:57
Minecraft Kral Modu !!! | Modlu Survival Bölüm 1 1.446 izlenme - 2 yıl önce Selamlar beyler Minecraft fazla çekmeyi istemiyordum ama Hem özlemişim hemde aranızda çekmemi söyleyen arkadaşlar olduğu için çekelim dedik ve Modlu olarak survivalın ilk bölümünü çektik. İzlesene Kanalımız:https://www.izlesene.com/kanal/Amacsi... G2A Sponsor:https://www.g2a.com/r/comeplayonur Bağış İçin Paypal :onurcanyusuf@gmail.com Facebook :www.facebook.com/TheComePlay Twitter :www.twitter.com/TheAmacsizTV Steam:comeplayon Google : https://plus.google.com/ ComePlay ------------------Aşşağıdaki Videolarımada Bakabilirsiniz------------------ CS:GO Trailer: https://goo.gl/4a77Jt Youtuberlerin Kazancı: https://goo.gl/rMXwhz Kanal Tanıtımı: https://goo.gl/bbOzZq GTA 5 İlk video: https://goo.gl/TY4H8P KOMİK MONTAJ: https://goo.gl/ihdlhn Rocket league serisi: https://goo.gl/Y8O3n3 Bu serinin 2.bölümünde modlar çok daha fazlalaştırılmıştır 2.bölümü bekleyin :)
 Amaçsız Erkek 00:05
Amaçsız Erkek 1.697 izlenme - 4 yıl önce Amacsız Erkek
Serdar Kanal Şifresini Verdi! - Hermit Craft - Bölüm 1 28:22
Serdar Kanal Şifresini Verdi! - Hermit Craft - Bölüm 1 1.253 izlenme - 1 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2500 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Kaktüse Oturan Amaçsız Youtuber Dayı  01:00
Kaktüse Oturan Amaçsız Youtuber Dayı 249 izlenme - 1 yıl önce Youtube da izlenme sayısı kasıcaz diye şekilden şekle giren youtuberlar da son noktayı sanırım bu dayı koyuyor. Şimdi üzerine oturuyor Allahdan ilerleyen zamanlarda töğbestağfrullah insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor yahu.
Amaçsız Ali İle Nasıl Tanıştım! - Steve Vs Alex #17 18:56
Amaçsız Ali İle Nasıl Tanıştım! - Steve Vs Alex #17 289 izlenme - 11 ay önce Merhabalar arkadaşlar bu videoda steve vs alex oynadık ve sizlere amaçsız ali ile nasıl tanıştığımızı anlattık! Eğer sizde bu eğlenceli,komik videoyu izlemeyi unutmayın! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Reklam & Sponsorluk (Business): azizgaming35@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Facebook'tan takip et: https://www.facebook.com/azizgaming35 Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları izleyip bana destek verdiğiniz için teşekkürler! Gizza Partneri OL: http://goo.gl/Mzt1XE
Liselilerce Hazırlanmış Kısa Uzun Eşek Filmi 01:29
Liselilerce Hazırlanmış Kısa Uzun Eşek Filmi 651 izlenme - 3 yıl önce Uzun Eşeğin tarihçesi olabilir. Çok kült bir film olacağa benziyor.
Kendi Kendine Elektrik Veren Amaçsız Dayı 00:44
Kendi Kendine Elektrik Veren Amaçsız Dayı 112 izlenme - 1 yıl önce Alkolü fazla kaçırmış olacak ki böyle bir amaçsızlığa başvurmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İki Dakikada 12.000 Kalorilik Protein Tozunu İçen Amaçsız Genç 06:49
İki Dakikada 12.000 Kalorilik Protein Tozunu İçen Amaçsız Genç 251 izlenme - 2 yıl önce Matt Stonie isimli genç cüssesine bakmadan 2,5 kiloluk protein tozunu 12 bardağa bölerek iki dakikada içmeye çalışıyor. Bu 12 bardağın kalori olarak karşılığı 12.000. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scootera Tuhaf Binme Tarzı 00:15
Scootera Tuhaf Binme Tarzı 6 izlenme - 1 hafta önce Scooterı ayakta kullanmak yerine direksiyonuna oturup kullanan amacı anlaşılmamış genci izliyoruz. Eğlenceli gibi sanki...
Amaçsız Oğuzhan Videoyu Bastı! - (Minecraft) 19:47
Amaçsız Oğuzhan Videoyu Bastı! - (Minecraft) 32 izlenme - 3 ay önce Merhabalar arkadaşlar bu videoda egg wars oynadık oynadık ve adalet birliği takımı oynadık! Eğer sizde bu eğlenceli,komik videoyu izlemeyi unutmayın! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Reklam & Sponsorluk (Business): azizgaming35@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Facebook'tan takip et: https://www.facebook.com/azizgaming35 Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları izleyip bana destek verdiğiniz için teşekkürler! Gizza Partneri OL: http://goo.gl/Mzt1XE
Ali'nin Kolu Koptu ! - Azizgaming35 11:48
Ali'nin Kolu Koptu ! - Azizgaming35 313 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar arkadaşlar bu videoda ali ile beraber deathrun oynadık ! Eğer sizde bu eğlenceli,komik videoyu izlemeyi unutmayın! Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Facebook'tan takip et: https://www.facebook.com/azizgaming35 Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları izleyip bana destek verdiğiniz için teşekkürler!
Lav & Teneke Kola (Atom Mühendislerine Özel) 00:45
Lav & Teneke Kola (Atom Mühendislerine Özel) 372 izlenme - 3 yıl önce sitemizin genç atom miyendizlerine özel bu videodaki olay neden yapılmış niçin yapılmış, nasıl bir beklenti içerisindelermiş bilemiyorum da amaç viral reklamsa o bile olamamış gibi durmakta. Neyse dünyayı kurtarmanıza bu kadar ara verdiğinize göre site içeriklerine bok atmaya devam edebilirsiniz genç atom miyendizleri.
Soğukta Çırıl Çıplak Dolaşan Adam 00:24
Soğukta Çırıl Çıplak Dolaşan Adam 81 izlenme - 1 yıl önce Sokakta çırıl çıplak dolaşan amaçsız adamı trolleyen şoförü izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Acayip Canı Sıkılan Amaçsız ve Sapık Grup 03:44
Acayip Canı Sıkılan Amaçsız ve Sapık Grup 400 izlenme - 5 yıl önce Acayip Canı Sıkılan Amaçsız ve Sapık Grup
Ne İdüğü Belirsiz Amerikan Reklamı 01:01
Ne İdüğü Belirsiz Amerikan Reklamı 204 izlenme - 3 yıl önce Böyle bi Amerikan reklamına pek rastlamamıştım, görünce sizlerle de paylaşmak istedim. Kaynaktaki videonun yorumcuları, bu olsa olsa İranlı ya da Ermenistan'lıdır demişler. Hayret kimse de Türk bu dememiş şaşırdım. Yer Amerika Tarzana, Burbank Bulvarı'ymış.
Scorp - Amaçsızca Bir Şey Yap 01:02
Scorp - Amaçsızca Bir Şey Yap 77 izlenme - 2 yıl önce Amaçsızca Bir Şey Yap
Amacının Dışında Amacı Olmayan Efe 00:55
Amacının Dışında Amacı Olmayan Efe 102 izlenme - 3 yıl önce Bu genç arkadaşımız hayata karşı biraz çılgın ve amaçsız olmak istiyor ve sizleride amaçsız olmaya davet ediyor.
Aşırı Amaçsız sihirbazlık Gösterisi 00:15
Aşırı Amaçsız sihirbazlık Gösterisi 14 izlenme - 5 ay önce Çılgın bir çay kaşığı gibi kaybolur ve smokin hızıyla geri döner. Muazzambir gösteri değil mi? Keyifli seyirler...
Kendini Sepete Sıkıştıran Amaçsız Genç 02:16
Kendini Sepete Sıkıştıran Amaçsız Genç 16 izlenme - 6 ay önce Şu duruma küçükken düşmeyeniniz yoktur herhalde? Ama evladım sen kocaman adam olmuşsun tabii sıkışırsın ona.
Dünyanın en gereksiz makinesinin yeni versiyonu 00:37
Dünyanın en gereksiz makinesinin yeni versiyonu 150 izlenme - 5 yıl önce
Çocuklara Verilen Karşı Cins İletişim Teknikleri 00:22
Çocuklara Verilen Karşı Cins İletişim Teknikleri 107 izlenme - 3 yıl önce Videoda bir çocuğun diğer cinse karşı yetiştirilme bölümünü izleyeceğiz. Sonra efendim ''yeni nesil niye böyle''..yok ''niye abazanlar'' falan..
Rus İşi Amaçsız Kötülük 00:25
Rus İşi Amaçsız Kötülük 67 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da yolda seyreden otomobilin altına kaya atan amaçsız Rus genci. 24.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Rus İşi Amaçsız Kötülük' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kırmızı Işıkta Birdir Bir Oynayan Amaçsız Yurdum İnsanı 00:51
Kırmızı Işıkta Birdir Bir Oynayan Amaçsız Yurdum İnsanı 62 izlenme - 3 yıl önce Bir Türk işi video daha. Akşam gezisine çıkan bu elamanların canı oldukça sıkılmış olsa gerek, kırmızı ışık yandığı an birdir bir oynamaya başlıyorlar. Sırasıyla atlayan elamanlar bizleri güldürürken düşündürüyor. Şahsen ben gülmüş olsam da, entel site ahalisinin de yorumlarını merak etmiyor değilim. Herneyse, izleyelim..
Rakip Kulübesindeki Çantayı Tekmeleyerek Oyuncuların Üstüne Atmak 00:48
Rakip Kulübesindeki Çantayı Tekmeleyerek Oyuncuların Üstüne Atmak 31 izlenme - 3 yıl önce Copa Sudamericana'da oynanan Deportivo Capiata-Caracas maçında ev sahibi ekipte forma giyen Fabio Escobar, Caracas yedek kulübesinin önünde bulunan sağlık çantasını tekmeleyerek yedek oyuncuların üzerine attı. Oyuncular ise haliyle üzerine yürüyünce hakem olaya el koydu. Taraftarların büyük tepki gösterdiği anlar böyle yansımış kameraya efendim. Yorum sizin. İzleyelim..
Minecraft - HerobrineChamber - Bölüm 5 [ YES BİÇ :D ] [w/Amaçsızİnsan] 19:33
Minecraft - HerobrineChamber - Bölüm 5 [ YES BİÇ :D ] [w/Amaçsızİnsan] 27 izlenme - 2 yıl önce Minecraft indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Merhaba uykulular. Bugün sizlerle Herobrine Chamber oynuyoruz Videoyu beğenmeyi unutmayın :) Server İP : play.itsjerryandharry.com [Premium]
Uykulu Oyuncu Kanal Tanıtımı :D 01:09
Uykulu Oyuncu Kanal Tanıtımı :D 11 izlenme - 2 yıl önce Minecraft indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Bu ganalda ne var merak mı ediyon ? VİDEOYU İZLE ! :D Beğenmeyi ve her zaman söylediğim şeyleri yapmayı unutmayın :D Video Edit : Amaçsız İnsan www.facebook.com/UykuluOyuncu ------ Tek gerçek facebook sayfası !
Hunger Games - Bölüm 8 [ En Amaçsız Video :D ] w/Amaçsızİnsan 20:29
Hunger Games - Bölüm 8 [ En Amaçsız Video :D ] w/Amaçsızİnsan 8 izlenme - 2 yıl önce Minecraft indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Merhaba Uykulular bugün Amaçsızla Hunger Games oynadık :) videoyu beğenmeyi yorum atmayı ve paylaşmayı unutmayın. Amaçsız İnsanın kanalı : http://www.youtube.com/channel/UCysgDhvjhomk95PA6mj1YRw www.facebook.com/UykuluOyuncu
Minecraft - Turf Wars - Bölüm 2 [ Saklanbaç :D ] [w/Amaçsızİnsan] 34:28
Minecraft - Turf Wars - Bölüm 2 [ Saklanbaç :D ] [w/Amaçsızİnsan] 11 izlenme - 2 yıl önce Minecraft indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Merhaba arkadaşlar bugün amaçsızla Turf Wars oynadık. Eğer beğendiyseniz videoyu beğenmeyi yorum atmayı favorilere ekleyip paylaşmayı unutmayın :) İyi Seyirler ^-^ www.facebook.com/UykuluOyuncu ------ Tek gerçek facebook sayfası !