Hoşgeldiniz!

amano

karides saldırısı 04:12
karides saldırısı 1.936 izlenme - 9 yıl önce katil karides olarak tanınan anentome helena salyangozlarını akvaryuma koyduğumda; amano ve kiraz karideslerinin bu salyangozlara saldırısı beni çok şaşırttı. onları yemeyi başaramadılar.Şimdilik.
karides gıdası salatalık 03:46
karides gıdası salatalık 566 izlenme - 9 yıl önce ekli dosyada karideslerin salatalığı nasıl hevesle yediklerini izleyebilirsiniz.
karides gıdası spirulina tablet 03:10
karides gıdası spirulina tablet 451 izlenme - 9 yıl önce karideslerime spirulina tablet verdim. besleyici bu gıdaya tepkileri oldukça heyecan vericiydi. tabletlerin tek sakıncası dağılıp akvaryum içine ya da taban kumu arasına partiküller halinde çökerek suyu kirletmesi. ben de durumu tahmin ettiğim için yarım tablet verdim ki onu bile bitirmeleri üç saati buldu. bu konuda dikkatli olmak gerek.
yumurtalı amano karides 00:33
yumurtalı amano karides 425 izlenme - 9 yıl önce tankımda bulunan amano karideslerin taşıdığı yumurtalar ilgi çekici bir hal aldı. sanırım bu bolluğun bir sebebi de beslenme olsa gerek.
karides gıdası pul yem 02:47
karides gıdası pul yem 365 izlenme - 9 yıl önce karideslere verdiğim pul yemin yadırganmadan yendiğini izleyebilirsiniz
karides gıdası bezelye 02:46
karides gıdası bezelye 263 izlenme - 8 yıl önce karideslere haşlanmış ve kabuğu soyulmuş bezelye verdim. İştahla yediler.
karides gıdası bakla 03:28
karides gıdası bakla 260 izlenme - 9 yıl önce haşlanmış baklanın kabuğunu soyduktan sonra karideslere verdim. severek yediler ve bitene kadar da başından ayrılmadılar.
karides gıdası kabak 03:00
karides gıdası kabak 218 izlenme - 9 yıl önce karideslerime verdiğim çiğ ve haşlanmış kabağa olan ilgi çok fazla değildi. salatalık daha ilgi çekiciydi.