Hoşgeldiniz!

Amare Videoları İzle

Stoudemire Kararı Beğenmedi Hakeme Gözlük Verdi  00:08
Stoudemire Kararı Beğenmedi Hakeme Gözlük Verdi 2.270 izlenme - 5 ay önce NBA'den ayrılarak İsrail Ligi'nde Hapoel Jerusalem'e transfer olan Amare Stoudemire ilginç bir hareketle gündeme oturdu. Beğenmediği bir hakem kararının ardından sürekli taktığı gözlüklerini çıkarıp hakeme uzatan tecrübeli oyuncuya hakemler sadece bakmakla yetindi.
Kut'ül Amare Nedir? - Sokak Röportajı 02:44
Kut'ül Amare Nedir? - Sokak Röportajı 2.341 izlenme - 12 ay önce Kut'ül Amare, Çanakkale kadar önemli Yüksel, 1. Dünya Savaşı'nda Osmanlı'nın iki cephede zaferi olduğunu belirterek; “Birincisi Çanakkale kara ve deniz zaferleri, ikincisi ise Kut'ül Amare. Bu zafere bugüne kadar önem verilmedi, oysa Çanakkale zaferi kadar önemli. Kut-ül Amare'de çok sayıda İngiliz askeri esir alınmıştır.'' diye konuştu. Osmanlı ordusunun birçok cepheden çekilmeye başladığı sırada kazanılması açısından Kut Zaferi'ni önemsediğini belirten Yüksel; “1915 sonlarında Rus birliklerinin güneye sarkması, Palandöken ve Erzurum sınırlarını ihlal edip, Bitlis ve Siirt'e kadar ilerlemesine rağmen Kürt aşiretleri ciddi bir biçimde Kut'ül Amare'de yer almıştır.” dedi.
Kut'ül Amare Zaferi'nin Kutlanmasını Demokrat Parti Yasakladı - İlber Ortaylı 07:23
Kut'ül Amare Zaferi'nin Kutlanmasını Demokrat Parti Yasakladı - İlber Ortaylı 3.723 izlenme - 12 ay önce İlber Hoca aslında kimse tarafından gizlenmeyen, araştırma yapan herkesçe bilinen bu zaferin Türkiye'de 1952'ye değin kutlandığını fakat Menderes liderliğindeki DP idaresinin bu kutlamaları Birleşik Krallık ve Fransa gibi ülkelerden tepki almaktan çekinmesi nedeniyle yasak ettiğini açıklıyor.
Son Büyük Zafer - Kut'ül Amare 01:48
Son Büyük Zafer - Kut'ül Amare 162 izlenme - 12 ay önce Kut'ül Amare için hazırlanan kısa bilgilendirme videosudur.
Siempre Te Amare 04:22
Siempre Te Amare 344 izlenme - 5 yıl önce lightning video
Yeşilçam'ın Duygusal Müziği (Il Dritto Il Amare - Tony Osborne) 02:16
Yeşilçam'ın Duygusal Müziği (Il Dritto Il Amare - Tony Osborne) 266 izlenme - 2 yıl önce Zulüm filminde olduğu gibi özellikle Tarık Akan ve Türkan Şoray filmlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan bu melodiyi siz de müziğin ilerleyen saniyelerinde tanıyacaksınız,müzik usta Tony Osborne a aittir efenim.
Amare Stoudemire'ın Yediği İnanılmaz Fake! 00:08
Amare Stoudemire'ın Yediği İnanılmaz Fake! 247 izlenme - 2 yıl önce Detroit Pistons - New York Knicks maçında her ne kadar Jamon Gordon'ın Carlos Arroyo'dan yediği fake kadar olmasa da o tarz bişey yaşandı efendim, izliyoruz.
2005 Smaç Yarışması Efsane Smacı -  Amare ve Nash 01:04
2005 Smaç Yarışması Efsane Smacı - Amare ve Nash 173 izlenme - 2 yıl önce All-Star haftasonu ziyadesiyle akla ilk gelen efsane smaçlardan biri kesinlikle Amare ve Nash ikilisinin bu smacı. Nash'in futbol ile sıkı fıkı oldugunu zaten bilmekteyiz , bu yeteneklerini kullanınca Amare'nin pek de bir şey yapmasına gerek kalmıyor da diyebiliriz. İyi seyirler efenim.
Francesco Napoli - Te Amare 03:04
Francesco Napoli - Te Amare 133 izlenme - 2 yıl önce Francesco Napoli - Te Amare (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Francesco Napoli - Te Amare (Official Video) Francesco Napoli - Te Amare Francesco Napoli - Te Amare Francesco Napoli - Te Amare Francesco Napoli - Te Amare Francesco Napoli - Te Amare Francesco Napoli - Te Amare
Başbakan Davutoğlu: Kut'ül Amare Büyük Bir Zaferdir 03:20
Başbakan Davutoğlu: Kut'ül Amare Büyük Bir Zaferdir 57 izlenme - 12 ay önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul'da düzenlenen Kut'ül Amare Zaferi'nin 100. yıl kutlamalarında konuştu. Kut'ül Amare Zaferi'nin 100. yılında İstanbul'da gerçekleştirilen kutlama töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, şunları söyledi: "BÜYÜK BİR ZAFER" "Kut'ül Amare ruhu, değerler için bereketli biz zemin olmuştur. Bu milletin kolay lokma olmadığını gördüler. Büyük bir zafer. "O GÜNÜN ZORBALARI BUGÜN BU TOPRAKLARA YENİDEN MUSALLAT OLDU" O günün zorbaları bugün bu topraklara yeniden musallat oldu. Kut'ül Amare'de yenilenler, Osmanlı'yı nasıl parçalarız diye plan yürüttüler. Bu sıradan bir kazanılan bir savaş değildir. "TÜRK SEBATI İNGİLİZ İNADINI KIRMIŞTIR" Türk sebatı İngiliz inadını kırmıştır. Düşmanının bile necip dediği bir millete ait olmak ne büyük şereftir. Dün savaş şartlarında esirlere nasıl davranmışsak bugün de ayrım yapmadan savaştan kaçanlara öyle sahip çıkıyoruz. Çünkü bizi şehitlerimiz birbirimize bağlıyor. Bizim sadece geçmişimiz değil, geleceğimiz de birdir."
Nba - Amare Stoudemire Mix 02:46
Nba - Amare Stoudemire Mix 451 izlenme - 9 yıl önce amare'nin yao'ya vurduğu 3 blok var bu videoda izleyin.
Luyanna ft. Papi Sanchez - Amare  (French Version) 03:31
Luyanna ft. Papi Sanchez - Amare (French Version) 172 izlenme - 3 yıl önce Music video by Luyanna ft Papi Sanchez performing Amare French version. (P) 2013
Amare Veramente & Laura Pausini - Dedicato Al Mio Angelo 04:00
Amare Veramente & Laura Pausini - Dedicato Al Mio Angelo 113 izlenme - 2 yıl önce Amare Veramente & Laura Pausini - Dedicato Al Mio Angelo
Amare Stoudemire'ın Yediği İnanılmaz Fake! 00:08
Amare Stoudemire'ın Yediği İnanılmaz Fake! 89 izlenme - 3 yıl önce Detroit Pistons - New York Knicks Maçında Amare Stoudemire'nin Yediği Mükemmel Fake.
TRT Driliş'ten Sonra Yeni Bir Efsaneyle Geliyor Kut'ül Amare Zaferi 01:42
TRT Driliş'ten Sonra Yeni Bir Efsaneyle Geliyor Kut'ül Amare Zaferi 4 izlenme - 2 ay önce TRT Driliş'ten Sonra Yeni Bir Efsaneyle Geliyor Kut'ül Amare Zaferi
Kut'ül Amare Sancağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verildi 01:38
Kut'ül Amare Sancağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verildi 21 izlenme - 12 ay önce Kut'ül Amâre Zaferi'nin 100. Yılı kutlaması nedeniyle Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen anma programında, zaferi kazanan 6. Ordu'nun sancağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a takdim edildi. Erdoğan, sancağı üç kez öpüp başına koyduktan sonra teslim aldı. Konuşmaların ardından Kut'ül Amâre Zaferi'ni anlatan bir oyun sergilendi. Gösterinin ardından da, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kut Valisi Malik Halef ve Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal oyuncularla birlikte sahneye çıktı. Zaferi kazanan 6. Ordu'nun sancağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a takdim edildi. Cumhurbaşkanı sancağı üç kez öpüp alnına koyduktan sonra, oyuncuları kutladı. Bu sırada, Kut Valisi Malik Halef, Kut'tan getirdiği toprağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sundu. Daha sonra, sahneye TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da gelerek, hep birlikte objektiflere poz verdiler. Dedeleri Kut'ül Amâre'de şehit düşmüş aşiret liderleri de, üzerinde Türk Bayrağını simgeleyen ay-yıldızın bulunduğu sancağı Erdoğan'a takdim ettiler.
Kut'ül Amare Zaferi  Ahmet Anapalı Bilinmeyen Tarihi Anlattı 16:07
Kut'ül Amare Zaferi Ahmet Anapalı Bilinmeyen Tarihi Anlattı 6 izlenme - 2 hafta önce Kut'ül Amare Zaferi Ahmet Anapalı Bilinmeyen Tarihi Anlattı
Kûtu'l-Amare Zaferi'nin 100. Yılı 08:42
Kûtu'l-Amare Zaferi'nin 100. Yılı 18 izlenme - 12 ay önce 29 Nisan 2016 kutlamayı unuttuğumuz bir bayramın yıl dönümü. Oysa 1952 yılına kadar tıpkı 30 Ağustos gibi Zafer Bayramı olarak kutlanıyordu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kûtü'l-Amâre zaferinin yıl dönümü olarak kutladığı “Kut Bayramı”, İngilizlerin isteği üzerine 1952 yılında müfredattan çıkarılmış ve bir daha kutlanmamıştı. KUT-ÜL AMARE SAVAŞINDA NELER OLDU? Yeni kurulan Osmanlı 6. Ordusu'nun Komutanlığı'na atanarak 5 Aralık'ta Bağdat'a varan Mareşal Colmar Freiherr von der Goltz Paşa'nın emriyle Irak ve Havalisi Komutanı Miralay (Albay) 'Sakallı' Nurettin Bey'in birlikleri 27 Aralık'ta Kut'u kuşattı. İngilizler Kut'u kurtarmak için General Aylmer komutasındaki kolorduyla hücuma geçti ancak, 6 Ocak 1916 tarihli Şeyh Saad Muharebesi'nde 4.000 askerini kaybederek geri çekildi. Bu muharebede 9. Kolordu Komutanı Miralay 'Sakallı' Nurettin Bey görevinden alındı ve yerine Enver Paşa'nın kendisinden bir yaş küçük olan amcası Mirliva Halil Paşa (Kut) getirildi. İngiliz Ordusu, 13 Ocak 1916 tarihli Vadi Muharebesi'nde 1.600, 21 Ocak Hannah Muharebesi'nde 2.700 askeri kaybederek geri püskürtüldü. İngilizler mart başında tekrar taarruza geçti. 8 Mart 1916'da Sabis mevkiinde Miralay Ali İhsan Bey komutasındaki 13. Kolordu'ya hücum ettilerse de 3.500 asker kaybederek geri çekildiler. Bu yenilgiden dolayı General Aylmer azledilerek yerine General Gorringe getirildi. 29 Nisan 1916 Townshend birlikleri diğer 13 general, 481 subay ve 13.300 er ile birlikte Osmanlı Kuvvetleri'ne teslim oldu. Kuşatmada, İngiliz kuvvetleri ve müttefikleri 23.000 ölü ve yaralı, Osmanlı kuvvetleri 10.000 şehit ve yaralı vermiş, 13.100 (bazı kaynaklara göre 18.000) İngiliz askeri esir alınmıştır.
Slam Dunk2 03:25
Slam Dunk2 130 izlenme - 8 yıl önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2016 Gafı 00:20
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2016 Gafı 16 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da katıldığı "Kutul Amare" etkinliğinde yaptığı konuşmada "Bundan bir asır önce 29 Nisan 2016'da" ifadelerini kullandığı bir gafa imza attı.
Slam Dunk 03:01
Slam Dunk 147 izlenme - 8 yıl önce luke ridnour ve amare stoudemire'nin slam dunk performansları.
İngilizlerin önemli mağlubiyeti Kutul Amare zaferi nasıl gerçekleşti 04:08
İngilizlerin önemli mağlubiyeti Kutul Amare zaferi nasıl gerçekleşti 7 izlenme - 6 ay önce İngilizlerin önemli mağlubiyeti Kutul Amare zaferi nasıl gerçekleşti?
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kut'ül Amare Zaferi Kutlamalarında Konuştu 02:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kut'ül Amare Zaferi Kutlamalarında Konuştu 8 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kut'ül Amare Zaferi'nin 100.yıl kutlamalarında konuştu. Kut'ül Amare Zaferi'nin 100. yılında Lütfi Kırdar Kongre Sarayı'ndaki kutlama töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şunları söyledi: "GAZİ VE ŞEHİTLERE RAHMET DİLİYORUM" "Gazi olan şehit olan tüm askerlerimizi rahmetle anıyorum. Şair diyor ya "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğruna ölen varsa vatandır." Anadolu evlatları vatanın her karışını kanıyla yoğurdu. Terörle mücadelede şehit olan tüm askerlerimize rahmet, gazileremize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tüm medeniyetlerin gözbebeği Anadolu'yu bunca yıldır muhafaza edebilmemizin gerisinde büyük bir millet vardır. Millet olarak temsil ettiğimiz bu geniş algının arkasındakileri çok iyi idrak etmek zorundayız.
tyson chandlers big rejection on wade 00:27
tyson chandlers big rejection on wade 39 izlenme - 5 yıl önce
amare stoudemire flies over joel anthony 00:17
amare stoudemire flies over joel anthony 36 izlenme - 6 yıl önce
İngilizlerin Büyük Yenilgisi Kutul Amare Zaferini Unutturmayacağız 02:06
İngilizlerin Büyük Yenilgisi Kutul Amare Zaferini Unutturmayacağız 4 izlenme - 11 ay önce İngilizlerin büyük yenilgisi Kutul Amare zaferini unutturmayacağız Adnan Oktar’ın 18 Nisan 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
were takin over facebook - amare stoudemire nbatownhall 00:14
were takin over facebook - amare stoudemire nbatownhall 12 izlenme - 5 yıl önce
amare stoudemire shows no love for shane battier 00:40
amare stoudemire shows no love for shane battier 15 izlenme - 5 yıl önce
amare throws down over joel anthony 00:21
amare throws down over joel anthony 11 izlenme - 5 yıl önce
amare goes baseline for the slam! 00:21
amare goes baseline for the slam! 6 izlenme - 5 yıl önce