Hoşgeldiniz!

amasyaspor

Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 01:37
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 8.213 izlenme - 7 ay önce Haberin detayları; Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta Yeni Amasyaspor ile Erbaaspor arasında oynanan maçın ardından karışan yeşil sahada Erbaasporlu bir futbolcuyu attığı yumrukla yere seren Yeni Amasyaspor’un 35 yıllık malzemecisi Reşat Özlü, yumruğun maçın skoruyla ilgisinin bulunmayıp namus davası olduğunu iddia etti. Yumruk attığı Erbaaspor’lu futbolcu Murat Saykal’ın geçen yıl Yeni Amasyaspor’da oynadığını anlatan Reşat Özlü, “Bu arkadaş geçen sene bizde oynuyordu. Yedik, içirdik. Beraber gezdik, dolaştık. Bir hafta önce benim kızıma sosyal medyadan 'Arkadaş olmak istiyorum' diye mesaj çekmiş. Ben de 'Bu namus davası kenara çekilin' dedim” ifadelerini kullandı.
AMASYASPOR 04:31
AMASYASPOR 1.782 izlenme - 4 yıl önce AMASYASPOR
Yeni Amasya Spor Oyun Havası #ŞEHZADELER TARAFTAR GRUBU 03:59
Yeni Amasya Spor Oyun Havası #ŞEHZADELER TARAFTAR GRUBU 211 izlenme - 2 yıl önce #YAŞASINTAMBAĞIMSIZŞEHZADELER söz müzik: ORHAN COŞKUN ULUCAK
amasyaspor 05:45
amasyaspor 682 izlenme - 6 yıl önce amasyaspor
yeni amasyaspor 00:16
yeni amasyaspor 609 izlenme - 5 yıl önce facebook.com/yeniamasyaspor / yeni amasyaspor - bölgesel amatör lig 4.lig
Kızına Mesaj Yazan Futbolcuyu Dövdü! 01:46
Kızına Mesaj Yazan Futbolcuyu Dövdü! 97 izlenme - 7 ay önce Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta Yeni Amasyaspor ile Erbaaspor arasında oynanan maçın ardından karışan yeşil sahada Erbaasporlu bir futbolcuyu attığı yumrukla yere seren Yeni Amasyaspor’un 35 yıllık malzemecisi Reşat Özlü, yumruğun maçın skoruyla ilgisinin bulunmayıp namus davası olduğunu iddia etti. Yumruk attığı Erbaaspor’lu futbolcu Murat Saykal’ın geçen yıl Yeni Amasyaspor’da oynadığını anlatan Reşat Özlü, “Bu arkadaş geçen sene bizde oynuyordu. Yedik, içirdik. Beraber gezdik, dolaştık. Bir hafta önce benim kızıma sosyal medyadan 'Arkadaş olmak istiyorum' diye mesaj çekmiş. Ben de 'Bu namus davası kenara çekilin' dedim” ifadelerini kullandı.
Futbolcuyu tek yumrukla yere serdi 01:08
Futbolcuyu tek yumrukla yere serdi 97 izlenme - 7 ay önce Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta Yeni Amasyaspor ile Erbaaspor arasında oynanan maçın ardından yeşil saha karıştı.
Amasyaspor Şehzadeler 07:26
Amasyaspor Şehzadeler 449 izlenme - 6 yıl önce akşamın esen sert rüzgarda birde çişeleyen yağmurda tit tir titreyerek amasya için hiç bir çıkarı olmadan mucadele eden bu 2 arkadaşımıza sadece saygı duyuyoruz... ve başkalarınınd aibret almasını istiyoruz..videoyu profılınızde paylaşınız.
AMASYASPOR 08:11
AMASYASPOR 157 izlenme - 4 yıl önce AMASYASPOR
salih turgut telefon bağlantısı sezai yüksel 03:19
salih turgut telefon bağlantısı sezai yüksel 390 izlenme - 7 yıl önce wwwamasyahabernet
Amasyaspor Ve Merzifonspor Yöneticileri bir araya geldi. 04:16
Amasyaspor Ve Merzifonspor Yöneticileri bir araya geldi. 167 izlenme - 3 yıl önce Amasyaspor Ve Merzifonspor Yöneticileri bir araya geldi.
şehzadeler... sprey çalışması..amigo sinan 00:45
şehzadeler... sprey çalışması..amigo sinan 166 izlenme - 6 yıl önce 12 hazıran stadyumu şehzadeler sprey çalışması.. çarşı sinan..kara faruk. gazi can..ve birçok gönül veren dostlar