Hoşgeldiniz!

amazon

Robot Kargocular 01:08
Robot Kargocular 225.983 izlenme - 4 yıl önce Teslimatlar Artık Robot Kargocular ile kapınıza hava yoluyla gelecek bu kısa videoyu izleyin.
Anakonda ile Karşılaşan Balıkçıların Korkudan Topuklaması 00:59
Anakonda ile Karşılaşan Balıkçıların Korkudan Topuklaması 1.087 izlenme - 2 hafta önce Güney Amerika'da bulunan amazon nehrinin kenar bölgesinde dev anakonda'yı gören balıkçıların kameraya yansıyan kaçış anını izliyoruz efendim.
Jeff Bezos’un 10 Bin Yıl Çalışacak 42 Milyon Dolarlık Saati! 01:00
Jeff Bezos’un 10 Bin Yıl Çalışacak 42 Milyon Dolarlık Saati! 2.664 izlenme - 2 ay önce Amazon’un kurucusu ve CEO’su Jeff Bezos, dünyanın en uzun süreli çalışacak saati için 42 milyon dolarlık bir fon ayırmıştı. İşte, bu saatin inşaası sonunda başladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçek Anlamda Amazon Kadınları Ve Güzel  Dövüş 01:58
Gerçek Anlamda Amazon Kadınları Ve Güzel Dövüş 79.123 izlenme - 4 yıl önce Gerçek Anlamda Amazon Kadınları - Güzel Dövüş Kadınlar Çok Sert
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 02:44
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 33.896 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca meşhur sanal alışveriş merkezi amazon'u bilmeyen yoktur sanırım. Günümüze yakın bir zamanda bu şirketin depolarında teslimatları nasıl düzenlediğine dair bir içeriği sizinle paylaşmak istedim. Robotik kollardan tutun da yerdeki tag barkodlarından yollarını şaşırmadan karınca gibi çalışan yüzlerce Kiva robotlar depo içerisinde günde 30 km'den fazla mesafe katetmektedir.
Sinop Amazon Kadınlar İle Tanıtılacak 01:33
Sinop Amazon Kadınlar İle Tanıtılacak 13.703 izlenme - 1 yıl önce Sinop'ta faaliyet gösteren Telvin Sanat Akademisi bünyesinde oluşturulan Amazon Kadınlar Dans Grubu Topluluğu, İstanbul'da düzenlenecek EMITT Fuarı'nda sahneleyecekleri gösteriyle kentin tanıtımını yapacak.
Kusturmalı Jeff Bezos Kahkahası 03:18
Kusturmalı Jeff Bezos Kahkahası 2.990 izlenme - 5 ay önce Amazon' un kurucusu, geçenlerde açıklanan 100 milyar dolar üzerindeki servetiyle dünyanın en zengin kişisi. Diyaframı çalıştıran, tiyatrocuları kıskandıran güçlü kahkahası ile.
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 02:05
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 13.914 izlenme - 2 yıl önce BBC "Tribes, Predators & Me" - Gordon Buchanan, Waorani kabilesine katılarak Ekvador'un Amazon ormanına giderek dev anakonda avına çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Penise Kaçan Balık – Candiru 04:56
Penise Kaçan Balık – Candiru 11.439 izlenme - 2 yıl önce Candiru Amazon Nehrinde yaşayan bir tür balıktır,oldukça saydam yapıya sahip olduğu için suyun içerisinde görünme olasılığı çok düşüktür, nehre işeyen insanların penislerinden içeri girerek kan ile beslendiklerinden bu balıklara vampir balıklarda denmektedir.Böyle bir durumda doktor müdahalesi ile çıkarılmazsa ölüme sebebiyet vermektedirler.
Amazon Go - Kasasız Süpermarket 01:49
Amazon Go - Kasasız Süpermarket 4.523 izlenme - 1 yıl önce Amazon'un son numarası, kasasız süpermarket. Telefonunuzdaki amazon hesabınızı tanımlayan kodu turnikede taradıktan sonra içeri giriyorsunuz ve raflardan istediğiniz ürünü alıp, kasada kuyruk beklemeden, ödeme yapmadan marketten çıkıyorsunuz. Ödeme amazon hesabınıza bağlı karttan kesiliyor. Seçtiğiniz ürünü raftan aldığınızda sepetinize ekleniyor, rafa geri koyduğunuzda sepetinizden geri çıkıyor. Şu anda Seattle, Washington'da test amaçlı kurdukları süpermarket çalışır halde. Diğer noktalara da 2017'nin ilk aylarında yayılmayı hedefliyorlar. Kaynak: https://eksisozluk.com/amazon-go--5243221
38 Yaşındaki Dev Kadın Amanda 03:57
38 Yaşındaki Dev Kadın Amanda 7.109 izlenme - 3 yıl önce 38 Yaşındaki Dev Kadın Amanda, insanların ilgisinden ve bu halinden oldukça memnun.. Cinsel fetiş sektöründe çalışmaktan da oldukça keyif aldıgını beyan etmektende çekinmiyor.
Ormanın Ortasında Kıymalı Börek Tarifi Veren Adam 05:45
Ormanın Ortasında Kıymalı Börek Tarifi Veren Adam 2.720 izlenme - 2 yıl önce Havaların da güzelleşmesiyle kendini doğanın güzelliği ve sessiz sakinliğine atan insanlar için mangal bir vazgeçilmezdir; fakat bu sefer bir börek tarifiyle karşı karşıyayız. Böyle doğa güzelliği içinde bırakın kıymalı böreği, çiğ balık bile yerim.
Ajda Pekkan - Amazon 04:36
Ajda Pekkan - Amazon 7.895 izlenme - 6 yıl önce
30 Kilo Taşaklı Adam 00:47
30 Kilo Taşaklı Adam 6.066 izlenme - 3 yıl önce alkışlarlayasiyorum.com ekibi yine büyük bir başarıya imza attı. Sizler için amazonların balta girmemiş ormanlarında yaşıyan efsaneyi görüntülemeyi başardı. Halk arasında genellikle; ''arkası sağlam''anlamında kullanılan deyimin, ete kemiğe bürünmüş insan hali... Not: Canlar gönül isterdi ki, sizleri daha edepli bir başlıkla karşılayayım. Ama bazı kelimeler vardır ya... Küfür değil kültürdür. Ha işte! buda öyle bir şey, işte öyle bir şey...
konuşan papağan 2 02:43
konuşan papağan 2 10.728 izlenme - 9 yıl önce amazon papağanı konuşuyor
Amazon Nehrinin Dev Yılanları. Hayvanlar Alemi 11:19
Amazon Nehrinin Dev Yılanları. Hayvanlar Alemi 4.815 izlenme - 4 yıl önce Amazon Nehrinin Dev Yılanları. Hayvanlar Alemi - Belgesel
yavru piranhaların saldırısı 2 00:50
yavru piranhaların saldırısı 2 7.509 izlenme - 9 yıl önce vahsi bebek piranhalar...
Aslanların Timsaha Saldırısı Belgeseli 01:25
Aslanların Timsaha Saldırısı Belgeseli 10.535 izlenme - 6 yıl önce Aslanlar timsahlara nasıl saldırıyor?
207 Cm'lik Manken 02:09
207 Cm'lik Manken 4.520 izlenme - 3 yıl önce Şahsi kanaatimce 7/24 yağmur yağan bir memleketin insanı olan ve boyuna göre de çok alakalı vücut ölçüleriyle beni şaşırtan manken ablamızı izliyoruz.
Amazon, Drone ile ilk Teslimatını Gerçekleştirdi 02:05
Amazon, Drone ile ilk Teslimatını Gerçekleştirdi 1.073 izlenme - 1 yıl önce İnternet alışverişi denince akla gelen ilk adreslerden biri olan Amazon‘da yeni bir dönem başlıyor. Amazon, drone’lar ile ilk teslimatını gerçekleştirdi. Henüz test aşamasında olan bu yeni servis Amazon Prime Air ismiyle anılıyor. Bu yeni teslimat yöntemi son zamanların ilgi gören teknolojilerinden drone’ları kullanıyor. Amazon’un uzun zamandır planladığı ilk teslimat Cambridge, İngiltere’de gerçekleştirildi. Civardaki tesislerden yola çıkan paketin müşteriye ulaşması tam 13 dakika sürdü. Deneme süreci için Cambridge‘in seçilme nedeni buraya yakın bir Amazon tesisinin bulunmasıydı. Amazon Prime Air sistemi için gerekli teknolojiyle donatılan merkez şimdilik sadece civardaki birkaç kullanıcıya hizmet veriyor. Zamanla servisin kullanım alanı tesisin etrafındaki alanda daha da genişleyecek. Amazon Prime Air’ın özellikle ilgi uyandıran iki yanı bulunuyor. Öncelikle siparişleri hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırıyor. Bir de teslimat süreci otomatik olarak gerçekleşiyor. Yani teslimat için kullanılan drone’u kimsenin kullanması veya devamlı takip etmesi gerekmiyor. GPS sistemi sayesinde drone’lar kalkış ve varış noktalarını belirliyor. Bu rotanın dışına çıkmadan teslimatı gerçekleştirip, tesise geri dönüyor. Amazon geliştirdikleri bu yeni düzenin ilerleyen yıllarda standart bir teslimat sistemine dönüşmesini umut ediyor. Elbette bu teknolojinin en güzel yanı verdiğimiz siparişlere daha kısa sürede ulaşmak olacak. Bu sebeple umarız Amazon Prime Air hızla yaygınlaşır ve ülkemizde de kullanılır hale gelir.
..::piranha & kurbaga::.. 01:02
..::piranha & kurbaga::.. 6.634 izlenme - 10 yıl önce piranhalar kurbagayı haşamat ediyor:)
Bagcılar Lisesi 11 Tmk Sınıfı 00:56
Bagcılar Lisesi 11 Tmk Sınıfı 9.291 izlenme - 11 yıl önce biz birer cılgındık...
Misk Öküzleri ve Kurtlar Belgeseli 02:15
Misk Öküzleri ve Kurtlar Belgeseli 4.193 izlenme - 6 yıl önce Misk Öküzlerinin sürü hayatı ve kurtlar nedeniyle karşılaştıkları tehlikelerle nasıl başa çıktıklarıyla ilgili belgesel videosunu izleyin.
Metin2 Amazon Ve Lithya 01:05
Metin2 Amazon Ve Lithya 5.288 izlenme - 9 yıl önce metin2 dans show..
sarı enseli amazon 05:55
sarı enseli amazon 1.991 izlenme - 7 yıl önce konuşan amazon papağanı
Mortal Kombat Hatunları - Mileena Sonya Kitana 03:20
Mortal Kombat Hatunları - Mileena Sonya Kitana 3.574 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır oynadığımız dövüş oyununun amazon kadınları bu sefer gerçek hayatta canlandırılmış. Milf Sindel in olmayışı bende hayal kırıklığı yaratsa da, başarısı yadsınamaz. Sözün özü , Mortal Kombat 9 un vahşi güzelleri karşınızda. İyi seyirler .
Amazon'dan Nasıl Para Kazanılır? Amerika Amazon Fba Deposu 05:18
Amazon'dan Nasıl Para Kazanılır? Amerika Amazon Fba Deposu 385 izlenme - 5 ay önce DETAYLI BİLGİ VE PROGRAMA KAYIT OLMAK İÇİN: https://www.amazonfbaegitimi.com/ Sevgili arkadaşlar Amazon Satış Eğitimiyle ilgili Facebook grubumuza bu linkten üye olabilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/353949891724515/ Amazon'da ürün satmak ve para kazanmak size hiç de uzak değil. Ürünlerinizi dünya devi Amazon'da satabilir ve 24 saat çalışan mağazanızla uyurken bile para kazanabilirsiniz. Keyifli seyirler. ABONE OL VİDEOLARDAN HABERDAR OL :) https://goo.gl/nZKf6t İlkay ZAMAN Uygulaması Apple Store: http://izl.sn/c36grz İlkay ZAMAN Uygulaması Android Google Play: http://izl.sn/9z7f7d Sosyal Medyada Beni Takip Edin: Instagram: https://www.instagram.com/ilkayzaman Facebook: https://www.facebook.com/ilkayzamanofficial Twitter: https://twitter.com/ilkayzaman YouTube: http://www.youtube.com/c/ilkayzaman YouNow: https://www.younow.com/ilkayzaman
11 Tmk Sınıfı 3 00:53
11 Tmk Sınıfı 3 8.354 izlenme - 11 yıl önce sınıfta cig köfte
Cannibal Ferox - Fragman (+18) 04:18
Cannibal Ferox - Fragman (+18) 2.686 izlenme - 3 yıl önce 31 ülkede yasaklanan filmin konusu tezi için yamyamlığın gerçek mi mit mi olduğunu araştıran antropoloji öğrencisi genç kız abisi ve hoppa kız arkadaşıyla birlikte Amazon'nun balta girmemiş ormanda yerlilerden kaçan 2 adama rastlarlar adamlar yamyamlar tarafından işkenceye uğradıklarını söylerler lakin olaylar tam tersidir ve avdan dönen kabile savaşçıları suçlu suçsuz diye ayırmadan intikamlarını alırlar
Tasha the Amazon - Die Every Day 03:41
Tasha the Amazon - Die Every Day 466 izlenme - 5 ay önce Tasha the Amazon - Die Every Day [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Produced by: Bass and Bakery (Tasha the Amazon Danthrax) Tasha the Amazon - Watch it Burn - Official Music Video Director and Editor: Colin G Cooper Cinematography: Ian MacMillan Producer: Colin G Cooper & Danthrax Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Tasha the Amazon - Die Every Day” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Tasha the Amazon - Die Every Day”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!