Hoşgeldiniz!

Ambalajlama Makinaları Videoları İzle

shrink makinası ambalaj makinası paketleme makinası ambalajlama makinaları 06:13
shrink makinası ambalaj makinası paketleme makinası ambalajlama makinaları 741 izlenme - 6 yıl önce Shrink Makinesi Özçetin Makine 0 212 282 45 56 / 0 532 678 55 23 http://www.ozcetinmakine.com
ASETON DOLUM 01:21
ASETON DOLUM 116 izlenme - 1 yıl önce
KOLONYA DOLUM MAKİNASI 1KG 02:08
KOLONYA DOLUM MAKİNASI 1KG 50 izlenme - 1 yıl önce KOLONYA ÜRETİMİ İÇİN ÜRETİLEN SIVI DOLUM MAKİNASIDIR .MAKİNA ŞİŞELERİN İÇERİSİNE GEREKLİ OLAN GRAMAJDAKİ KOLONYAYI ENJEKTE EDER.
ÇÖREK OTU YAĞI DOLUM KAPATMA ETİKETLEME HATTI 03:16
ÇÖREK OTU YAĞI DOLUM KAPATMA ETİKETLEME HATTI 27 izlenme - 1 yıl önce KÜÇÜK AMBALAJLAR İÇİN HASSAS DOLUM KAPATMA VE ETİKETLEME MAKİNASI DIR.BU MAKİNA HASSAS VE SERİ OLARAK YÜKSEK KAPASİTELİ ÜRETİMLERDE KULLANILIR
KOLONYA DOLUM MAKİNASI 02:08
KOLONYA DOLUM MAKİNASI 25 izlenme - 1 yıl önce KOLONYA ÜRETİMİ İÇİN ÜRETİLEN SIVI DOLUM MAKİNASIDIR .MAKİNA ŞİŞELERİN İÇERİSİNE GEREKLİ OLAN GRAMAJDAKİ KOLONYAYI ENJEKTE EDER.
KOLONYA KAPAK KAPATMA MAKİNASI 00:31
KOLONYA KAPAK KAPATMA MAKİNASI 20 izlenme - 1 yıl önce .MAKİNA ŞİŞELERİN İÇERİSİNE GEREKLİ OLAN GRAMAJDAKİ KOLONYAYI ENJEKTE EDER.DAHA SONRA OTOMATİK OLARAK DİZİLEN KEPEKLAR KAPATILIR.
KONİK AMBALAJ ETİKETLEME MAKİNASI 00:57
KONİK AMBALAJ ETİKETLEME MAKİNASI 18 izlenme - 1 yıl önce
KOLONYA DOLUM VE OTOMATİK KAPAK KAPATMA MAKİNASI 02:26
KOLONYA DOLUM VE OTOMATİK KAPAK KAPATMA MAKİNASI 17 izlenme - 1 yıl önce KOLONYA ÜRETİMİ İÇİN ÜRETİLEN SIVI DOLUM MAKİNASIDIR .MAKİNA ŞİŞELERİN İÇERİSİNE GEREKLİ OLAN GRAMAJDAKİ KOLONYAYI ENJEKTE EDER.DAHA SONRA OTOMATİK OLARAK DİZİLEN KEPEKLAR KAPATILIR.
ISLAK MENDİL KAPAK YAPIŞTIRMA ROBOTU 01:41
ISLAK MENDİL KAPAK YAPIŞTIRMA ROBOTU 14 izlenme - 1 yıl önce SÜREKLİ VE HER ALANDA KULLANDIĞIMIZ ISLAK MENDİL PAKETLERİNİN ÜZERİNDE BULUNAN KAPAKLARIN UYGUN OLAN KISMA HIZLI DÜZGÜN VE HAVA ALMAYACAK ŞEKİLDE TUTKALLAYARAK YAPIŞTIRMA ROBOTUDUR.
ISLAK MENDİL KAPAK TAKMA ROBOTU 01:03
ISLAK MENDİL KAPAK TAKMA ROBOTU 14 izlenme - 1 yıl önce SÜREKLİ VE HER ALANDA KULLANDIĞIMIZ ISLAK MENDİL PAKETLERİNİN ÜZERİNDE BULUNAN KAPAKLARIN UYGUN OLAN KISMA HIZLI DÜZGÜN VE HAVA ALMAYACAK ŞEKİLDE TUTKALLAYARAK YAPIŞTIRMA ROBOTUDUR.
BEZ AĞDA MAKİNASI 00:58
BEZ AĞDA MAKİNASI 12 izlenme - 1 yıl önce KOLAY KULLANIM İÇİN YENİ BİR TEKNOLOJİ OLAN İKİ PARÇA BEZİN ARASINA AĞDA SÜRÜLEREK İKİ BEZ BİRBİRİYLE BULUŞTURULARAK İSTENİLEN BOYDA KESİLEREK PAKETLEME İŞLEMİ YAPILIR.
CAM ŞİŞE KAPAK KAPATMA MAKİNASI 02:01
CAM ŞİŞE KAPAK KAPATMA MAKİNASI 10 izlenme - 1 yıl önce KAPAK KAPATMA İŞLEMLERİNDE ÇAM ŞİŞE KAPATILIRKEN RİSK FAKTÖRÜ YÜKSEKTİR .ŞİŞE HER AN KIRILABİLİR . BU YÜZDEN HASSAS BİR KAPATMA MAKİNASI GEREKLİDİR.
KOLONYA DOLUM HATTI 05:08
KOLONYA DOLUM HATTI 9 izlenme - 1 yıl önce KOLONYA ÜRETİMİ İÇİN DOLUM KAPATMA ETİKETLEME VE TOPLAMA TEPSİSİNDEN OLUŞAN KOMPLE BİR ÜRETİM HATTIDIR.
AYAKABI BOYASI ELCEK SÜNGER YAPIŞTIRMA MAKİNASI 02:28
AYAKABI BOYASI ELCEK SÜNGER YAPIŞTIRMA MAKİNASI 8 izlenme - 1 yıl önce STANDARTTA OLMAYAN ÖZEL BİR ÇALIŞMA İLE TALEBE GÖRE DİZAYN EDİLMİŞ BİR MONTAJ MAKİNASIDIR .AYAKKABI BOYASI ÜRETİMİNDE KULLANILMAK İÇİN ÜRETİLEN BU MAKİNA BEREKETSAN TASARIMI OLUP ÜRETİMDE SON DERECE GEREKLİ VE HIZLI BİR ÜRETİM SAĞLAMAKTADIR.BOYADA FIRÇA GÖREVİ GÖREN SÜNGER VE TUTAMAK KISMININ BİRBİRİNE TUTKAL İLE YAPIŞTIRILMASINI SAĞLAMAKTADIR.
EL SABUNU DOLUM HATTI 01:03
EL SABUNU DOLUM HATTI 5 izlenme - 1 yıl önce
ISLAK MENDİL KAPAK MAGAZİNİ 00:47
ISLAK MENDİL KAPAK MAGAZİNİ 4 izlenme - 1 yıl önce SÜREKLİ VE HER ALANDA KULLANDIĞIMIZ ISLAK MENDİL PAKETLERİNİN ÜZERİNDE BULUNAN KAPAKLARIN UYGUN OLAN KISMA HIZLI DÜZGÜN VE HAVA ALMAYACAK ŞEKİLDE TUTKALLAYARAK YAPIŞTIRMA ROBOTUDUR.
ENDÜSTÜRİYEL DOLUM HATTI 01:30
ENDÜSTÜRİYEL DOLUM HATTI 4 izlenme - 1 yıl önce ENDÜSTRİYEL ALANDA KULLANILMAK İÇİN EKONOMİK ÜRÜNLER ÜRETİLMEKTEDİR BUNUN İÇİN YÜKSEK GRAMAJLARDA AĞIR MALLAR İÇİN ÜRETİLEN DOLUM MAKİNASIDIR
ALT ETİKETLEME MAKİNASI 00:49
ALT ETİKETLEME MAKİNASI 4 izlenme - 1 yıl önce
KAĞIT AĞDA MAKİNASI 01:37
KAĞIT AĞDA MAKİNASI 3 izlenme - 1 yıl önce
AYAKABI BOYASI OTOMATİK DOLUM VE KAPAK KAPATMA HATTI 01:03
AYAKABI BOYASI OTOMATİK DOLUM VE KAPAK KAPATMA HATTI 3 izlenme - 1 yıl önce BOYA ÜRETİMİ İÇİN GEREKLİ OLAN KREM DOLUM MAKİNASIDIR.BOYA KAVONOZLARINA İSTENİLEN GRAMAJDA BOYA DOLDURULUR VE KAPAK OTOMATİK OLARAK DİZİLEREK KAVANOZA VİDALANIR.
ERNET ÜST ETİKETLEME MAKİNASI 01:03
ERNET ÜST ETİKETLEME MAKİNASI 2 izlenme - 1 yıl önce
AYKABI BOYASI ETİKET DOLUM KAPATMA FULL HAT2 01:23
AYKABI BOYASI ETİKET DOLUM KAPATMA FULL HAT2 2 izlenme - 1 yıl önce BOYA ÜRETİMİ İÇİN GEREKLİ OLAN KREM DOLUM MAKİNASIDIR.BOYA KAVONOZLARINA İSTENİLEN GRAMAJDA BOYA DOLDURULUR VE KAPAK OTOMATİK OLARAK DİZİLEREK KAVANOZA VİDALANIR.DAHA SONRA DOLUMU YAPILMIŞ KAPAĞI KAPATILMIŞ AMBALAJLARIN ETRAFINA SİLİNDİRİK OLARAK ETİKETLEME İŞLEMİ GERÇEKLEŞİR.
GENEL TEMİZLİK HATTI 01:45
GENEL TEMİZLİK HATTI 1 izlenme - 1 yıl önce ÇEŞİTLİ TEMİZLİK KİMYASALLARININ ÜRETİMİ İÇİN DOLUM KAPATMA ETİKETLEME VE TOPLAMA TEPSİSİNDEN OLUŞAN KOMPLE BİR ÜRETİM HATTIDIR.
FUARIMIZDAN BİR KESİT 01:28
FUARIMIZDAN BİR KESİT 1 izlenme - 1 yıl önce SATIŞ PAZARLAMA AĞIMIZI GELİŞTİREREK DAHA ÇOK MÜŞTERİ KİTLESİNE ULAŞMAK İÇİN YURTDIŞINDA KATILIMCI OLDUĞUMUZ BİR FUARDA YÖRESEL TV NİN ÇEKİM SIRASINDA STANDIMIZIN TANITIMI
CİFT YÜZEY ETİKETLEME MAKİNASI 01:21
CİFT YÜZEY ETİKETLEME MAKİNASI 1 izlenme - 1 yıl önce BİRÇOK AMBALAJIN ÖN YÜZÜNDE MARKASI ARKA YÜZÜNDE İSE KİMYASALLARI VE FİRMA BİLGİLERİ YER ALMAKTADIR BU YÜZDEN AMBALAJIN HER İKİ YÖNÜNE ETİKETLEME YAPILMASI GEREKMEKTEDİR BU YÜZDEN ÇİFT TARAFLI ETİKETLEME MAKİNASI GELİŞTİRİLMİŞTİR.
ASETON ETİKETLEME MAKİNASI 02:04
ASETON ETİKETLEME MAKİNASI 1 izlenme - 1 yıl önce BEREKETSAN MAKİNA ÇEŞİTLİ ETİKETLEME MAKİNALARINDA GEREKLİ ARGESİNİ BİTİTREREK SORUNSUZ BİR ETİKETLEME SİSTEMİ GELİŞTİRMİŞ OLUP ETİKETLEMEDE BAŞARI SAĞLAMIŞTIR.ETİKETLEME İŞLEMİ KOLAY BİR UYGULAMA DEĞİLDİR BURADA AMBALAJ ETİKET VE ETİKETLEME MAKİNASI BİRBİRİNE UYUMLU OLMALIDIR.BU ÜÇÜ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE OLUŞTURULURSA SORUNSUZ BİR ÜRETİM SAĞLANIR.