Hoşgeldiniz!

Ambarlı Videoları İzle

İzmir Güzelbahçe'de Batan Vapur - 2017 00:49
İzmir Güzelbahçe'de Batan Vapur - 2017 1.614 izlenme - 4 ay önce izmirde yıllarca hizmet vermiş Kordon (ambarlı) vapuru protokol gemisi yapılmak üzere tadilata girmişti geçtiğimiz yıl. sonra tadilat süresi uzayınca kordon vapuru 810 bin lira değer biçilerek çeşme belediyesine hibe edilmişti. işletme bedeli yüksek gelince çeşme belediyesi işin kolayına kaçıp vapuru batırma yoluna gitti. tutulan taşeron gemi söküm şirketi resif olmaya uygun şekilde hafif söküm yapacakken gemiyi güzelbahçe balıkçı barınagında söküme başladı. sembolik bir ceza alan firma daha sonra işi ilerletim gemiyi komple söktü. kalan bölüm de geçen hafta itibariyle güzelbahçe balıkçı barınağında battı. şu an denize mazot ve sintine karışmakta, havada yokun kimyasal kokusu var. çeşme belediyesi de ben bu şekilde bu vapuru istemem diyerek o şekilde terketti. yani özetle sapa sağlam olan vapur ki sağlam olmasa büyükşehir protokol vapuru yapılmak istenmez hiç edilmiş hem birilerine rant sağlanmı hem de çevre katliamına yol açmıştır. #izmirkorfezitemizkalsin
İzmir Earth Tv Görüntüsü 00:30
İzmir Earth Tv Görüntüsü 157 izlenme - 5 ay önce İzmir'de yok edilen deniz kültürünün en güzel hatırası earth tv tarafından kaydedilmiş. konak iskelesine yanaşan vapurlar şimdi yok edilmiş, batırılmış ve jilet edilmiştir. deniz otobüsleri hizmet vermeye başlamıştır.
Ambarli Yayla Senlikleri 02:01
Ambarli Yayla Senlikleri 1.013 izlenme - 7 yıl önce ambarlı yaylasıı
M/S Ambarlı (Kordon) Vapuru 00:31
M/S Ambarlı (Kordon) Vapuru 89 izlenme - 10 ay önce 1991 Yılında Konak iskeleye yanaşmakta olan Ambarlı yeni adıyla Kordon vapuru videosu. Yeni model kapalı kutu katamaranlar geldikten sonra bir bir batırılan ve parçalanan vapurlardan kalan son iki vapurdan biri olan Ambarlı da uzun süre tadilat için Bostanlı iskelesinde beklemişken yakında Aliağa'ya gideceği için şimdiden üzüntü yaratmaktadır. İzmir'de rahmetli Ahmet Piriştina'dan başka deniz seven bir belediye başkanı başa gelmediği için vapurlar bir bir telef olmuş, imbat ve meltemiyle ünlü izmir körfezinde 30 trilyona adeti alınan kuzey iskandinav tipi vapurlara vatandaş zorlanmıştır.
Anıran Çocuk 00:16
Anıran Çocuk 316 izlenme - 8 yıl önce kulağına kağıt gelince eşşek gibi anıran çocuk