Hoşgeldiniz!

ambulance

Robocar Poli ile trafik lambalarını öğrenelim. 03:00
Robocar Poli ile trafik lambalarını öğrenelim. 98.116 izlenme - 2 yıl önce Haydi bebeürk çocukları sabır ve enerji yaratan oyunumuzu kaçırmayın.Robocar Poli Ambulans Amber ve Roy Trafik lambasını öğreniyor. Nasıl mı? Tabiki kendileri için oluşturulmuş trafik ve yol platformunda.Trafik işaretlerini öğrenelim. Bu bölümde en önemli ve keyifli trafik işareti olan trafik lambasını öğreniyoruz.
Arabalar - Polis Arabası Robocar Poli ve Ambulans Amber ilk tanışması 04:10
Arabalar - Polis Arabası Robocar Poli ve Ambulans Amber ilk tanışması 22.072 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak arabalar ile oynamaya seviyormusun? O zaman bu filmi hemen izle! Nail Baba ve Maria arabalarla çok güzel bir oyun oynuyor. Şirin karekter Amber sokakta gezinti yapartken Poli ile tanışır. Çok yoğun çalışan bir ekipte olan Poli Amber e kucak açıyor ve onu ekibine alıyor. Çocuklar çizgi film izlemeyi ve oyun oynamayı çok sever! Bu video çocuklar için! : . .
Çizgi film - Robocar Poli - Polis arabası, Helikopter, Temizlik arabası (Renkleri öğreniyoruz) 03:29
Çizgi film - Robocar Poli - Polis arabası, Helikopter, Temizlik arabası (Renkleri öğreniyoruz) 15.391 izlenme - 3 yıl önce Robocar Poli ve kurtarma ekibi Türkiye ye geldi! Eğer arabaları seviyorsanız çok eğleneceksiniz. Helikopter Helly, polis arabası Robocar Poli ve temizlik arabası Cleany sizi bekliyorlar! Onları renklendirelim ve renkleri beraber soyleyelim. . . .
Çizgi film - Robocar Poli - Amber, Mini, Okul servisi School be (    ) 02:59
Çizgi film - Robocar Poli - Amber, Mini, Okul servisi School be ( ) 10.751 izlenme - 3 yıl önce Robocar Poli ve kurtarma ekibi Türkiye ye geldi! Eğer arabaları seviyorsanız çok eğleneceksiniz. Bu bölümde Amber, Mini ve Okul servisi Skulbi yi renklendirmek istedik. Helikopter Helly, polis arabası Robocar Poli ve temizlik arabası Cleany sizi bekliyorlar! Arabaları renklendirelim ve renkleri beraber soyleyelim. ! !
Gta Vice City - Ambulans Görevi 10:00
Gta Vice City - Ambulans Görevi 1.745 izlenme - 1 yıl önce Vice City'nin bitmek tükenmek bilmeyen hastalarını taşıma telaşını izliyoruz. (çekim bana aittir)
Robocar Poli Arabalar - Kurtarma merkezinde Ambulans Amber şov 01:17
Robocar Poli Arabalar - Kurtarma merkezinde Ambulans Amber şov 5.695 izlenme - 3 yıl önce Sevgili anne babalar Bir yaşa geçiş döneminin başlarında dokunmayla tatmayla hareket ettirip aktivasyon vermeyle nesneleri tanıyıp gelecek dönemde oluşacak bilgi kalıplarının temellerini oluşturuyorlar. Çocuklarla oyun oynarken yönlendirme yapılması onların oyun şevklerini azaltmasının yanında öğrenmelerininde önüne geçiyor.Renkler nesneler ve kıvamını cinsiyet farklılıklarıyla eşleştirmek gelecek dönem bilgi kalıbının temelini sarsıyor. Robocar poli ve ekibinde farklı renk ve biçim farklılığıyla her iki cinsiyete de hitap eden arabalarvevcut. Bunun içindir ki tüm çocuklar robocar poli ekibini çok seviyor.Helly nin heliport undan herkese eğlenceli oyunlar.
Ambulance Joke Kamera Şakası:) 00:33
Ambulance Joke Kamera Şakası:) 5.262 izlenme - 10 yıl önce ambulance joke___kamera şakası:)
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver, Hayat Kurtar! 01:15
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver, Hayat Kurtar! 1.333 izlenme - 3 yıl önce Hangimiz hayat kurtarmak istemeyiz ki? Gördüğümüz ambulansın bir gün bizim için lazım olabileceğini düşünmemiz yeterli.
GTA 5 PC MODS - PARAMEDIC/AMBULANS MOD - RECEP İVEDİK MOD DOKTOR OLURSA! (GTA 5 Mods Gameplay) 12:13
GTA 5 PC MODS - PARAMEDIC/AMBULANS MOD - RECEP İVEDİK MOD DOKTOR OLURSA! (GTA 5 Mods Gameplay) 468 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da Recep İvedik ile Gta5 Paramedic/Ambulans Modu bir araya getirdik ve eğlenceli görevler yaptık. Recep bu ne beklersin hayat öpücüğü vs :D Umarım beğeneceksiniz. İzlenmelerin ve videoların artması için like ve paylaşımı unutmayın... Buna ihtiyacımız var :) Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! goo.gl/IA6wp5 kWhane Uygulamsı İçi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.kwhaneofficial CLANSY: https://clansy.tv/kWhane YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Arap Ambulance 00:06
Arap Ambulance 541 izlenme - 10 yıl önce
Sexyko Ambulance Part 2 09:14
Sexyko Ambulance Part 2 168 izlenme - 4 yıl önce Pk Movie
Djburakulus - Steve Aoki Emergency Ambulance Culo Clap Remix 2014 02:51
Djburakulus - Steve Aoki Emergency Ambulance Culo Clap Remix 2014 167 izlenme - 4 yıl önce Djburakulus - Steve Aoki Emergency Ambulance Culo Clap Remix - Mix 2014
Törkiş Ambulance 01:05
Törkiş Ambulance 135 izlenme - 4 yıl önce Welcome to Turkey. Burada kaza yapmadan ilerlemek bir dert kaza yapsan ayrı bir dert, bir de kaza yapıp yaralı k urtulursan ilk yardım ekiplerinin seni yaralaması ayrı bir dert, ambülans'ın kapısı nasıl açık unutulur? welkam to törki...
Ambulance Mp3 01:01
Ambulance Mp3 73 izlenme - 6 yıl önce
Ambulans Kazaları 03:36
Ambulans Kazaları 16 izlenme - 1 yıl önce Ambulans Kazaları / Geçiş üstünlüğünü doğru kullanmamak ve ambulansın geçiş üstünlüğüne dair bilgisizlik. Kazaya karışan ambulanslardaki sebepler bunlar gibi görünüyor. Bütün dünyada "AMBULANSLARIN GEÇİŞ ÜSTÜNLÜĞÜ vardır! Bu üstünlüğü de, doğru kullanmak gerekir...
Ambukans Saldırıları Wwe Top 10 04:32
Ambukans Saldırıları Wwe Top 10 2 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ambulans saldırılarını derledim.iyi seyirler :)