Hoşgeldiniz!

amca

Müziğin Ritmine Dişleri Dayanamayan Müzisyen 00:30
Müziğin Ritmine Dişleri Dayanamayan Müzisyen 583.544 izlenme - 6 yıl önce Yerel bir TV'de türkü söylerken takma dişleri başını alıp giderken, amcanın onlara ne kadar hakim olduğunu ve nasıl başarılı bir şekilde ağzında tutabildiğini izleyeceğiz.
Akp Seçim Aracının Önünü Kesen Amca 01:46
Akp Seçim Aracının Önünü Kesen Amca 214.164 izlenme - 7 yıl önce Akp Seçim Aracının Önünü Kesen Amca
Motorda Artistlik Yapan Amcanın Hazin Sonu 00:32
Motorda Artistlik Yapan Amcanın Hazin Sonu 176.422 izlenme - 8 yıl önce Motorda Artistlik Yapan Amcanın Hazin Sonu
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayının Yıllar Önceki Hali (2013) 00:10
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayının Yıllar Önceki Hali (2013) 48.200 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılında tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün 9 yaşındaki oğlu Can ile Baba Oğul Çelebiler isimli belgeselde Üsküdar tanıtılırken bakın ekrana kim geliyor.
65 Yaş Üstü Olduğu İçin Otobüse Alınmayan Amcanın Mahçubiyeti 00:38
65 Yaş Üstü Olduğu İçin Otobüse Alınmayan Amcanın Mahçubiyeti 10.580 izlenme - 1 yıl önce Amcayı dışarıda gezmemesi için uyarırken amca da hastaneden geldiğini anlatıyor ve mahcup bir şekilde otobüse alınmadığını söylüyor.
Varyemez Amca - Trt Dublaj (Tam Bölüm) 22:16
Varyemez Amca - Trt Dublaj (Tam Bölüm) 59.084 izlenme - 6 yıl önce Nostaljiye devam, 80'lerin sevilen çizgi filmlerinden Varyemez Amca. Varyemez Amca kimdir? Kendisi dünyanın en cimri ördeğidir. İskoç asıllıdır. Donald duck’ın da amcasıdır aynı zamanda. Servetini altına hücum günlerinde çıkarmaya başlamış. Aslında ilk parasını çocukken ayakkabı boyacılığı yaparak, limonata falan satarak kazanmış, sonra da onu saklayıp uğur parası yapmıştır. Boş vakitlerinde küçük yeğenlerini de toplayıp yeni maceralara koşar. Cadı mistik devamlı bunun uğurlu parasını çalmaya çalışır. Ezeli rakibi olan para babası paytak ile kim daha fazla servet edinecek diye yarışırlar. Tek centin bile hesabı tutulur.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.407 izlenme - 5 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 00:07
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 31.637 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz kurban bayramında kalma hoş bir anı içeren video karşımızda. Herkes aldığı kurbanlığı benimser ve sever ama amcamızın sevgisi biraz farklı.
Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı 00:44
Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı 34.703 izlenme - 4 yıl önce Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı NİLOYA / POLİS TOSPİK AMCA ŞARKISI Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bakkal Amcanın Chesterfield Sigarası ile İmtihanı (Küfür İçerir) 01:19
Bakkal Amcanın Chesterfield Sigarası ile İmtihanı (Küfür İçerir) 8.272 izlenme - 1 yıl önce Bakkala girip amcadan telaffuzu zor olan bir sigara markası istemiş. Bakkal amca gence yardımcı olmak istese de bir yere kadar sabretmiş.
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 03:07
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 41.427 izlenme - 6 yıl önce Türkiye sokaklarında karşılaşılan bir olay. Amcamız gerçekten çok asabi bu Ramazan gününde. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amcasının Tacizine Uğradığını Söyleyen Kız Yardım İstedi 00:59
Amcasının Tacizine Uğradığını Söyleyen Kız Yardım İstedi 10.882 izlenme - 3 yıl önce Öz amcasının tacizine uğradığını iddia eden 18 yaşındaki Bahar Doğrul isimli genç kız, sosyal medyadan yayınladığı videoyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek yardım istedi.
Karısının Yanında Başka Hatuna Sarkan Dede 00:09
Karısının Yanında Başka Hatuna Sarkan Dede 16.729 izlenme - 4 yıl önce Dayı yanındaki karısını görmezden gelip genç bir hatunla gönül eğlendiriyor. Yalnız teyze para mı kızdı yoksa dayının eğlenmesine mi? Orası muamma...
Jandarma Aramasından Kaçmak İçin Gizlenen Amca 01:04
Jandarma Aramasından Kaçmak İçin Gizlenen Amca 3.293 izlenme - 1 yıl önce Türkiye genelinde 65 yaş ve üstü olanlar ile kronik rahatsızlığı bulunanların ikametlerinden dışarı çıkmaları yasaklandı. Bu uyarıyı dikkate almayıp bir gencin arabasına binen amca yakalanmamak için gizlenmiş.
Zenci Mahallesinde Gezen Hacı Amcayı Dövmek 00:49
Zenci Mahallesinde Gezen Hacı Amcayı Dövmek 5.295 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasından inen imanlı dayımıza saldıran bir grup siyahi hayvan, amcanın durumu kötü olunca para ve arabasının anahtarını da alarak gözden kaybolmuş halen aranıyorlarmış
Gösterdiği Yerden Su Çıkan Amca 01:07
Gösterdiği Yerden Su Çıkan Amca 5.243 izlenme - 2 yıl önce Batman'da susuz kalan bölgelerden elindeki tahta çubukla su bulan dayı halkın su kahramanı olmuş....
Devletten Eş İsteyen Urfalı Amca 01:40
Devletten Eş İsteyen Urfalı Amca 8.384 izlenme - 2 yıl önce 31 Mart seçimleri yaklaşırken halkın nabzını yoklamak için Şanlıurfa'da bir sokak röportajı yapılmış. Sokak röportajına yalnızlıktan olukça dertli bir amca denk gelmiş.
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 25:23
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 36.690 izlenme - 5 yıl önce Ebeveynleri yaz tatilini geçirmeleri için ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ı babalarının amcası olan Harika Amca Stan'ın yanına Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls),Oregon'a gönderir. Dipper bir gün ormanda Gizemli Kulübenin tabelalarını asarken Esrarengiz Kasaba'daki gariplik ve gizemleri anlatan 30 yıllık bir günlük bulur. Çizgi film, Dipper ve Mabel'ın yaşadıkları maceralarla devam eder. Bu sırada Harika Amcaları Stan onlara bunların yalan olduğunu söyleyerek esrarengiz olayları çocuklardan saklamaya çalışır -ama bu işin içindedir- ve bu olayların hayal gücü eseri olduklarını savunur. Ama Dipper ve Mabel Pines bunların gerçek olduklarını savunurlar ve en sonunda Harika Amca Stan'ın de bu işin içinde olduğu ve kardeşini kurtarmaya çalıştığını öğrenirler. Childrens Channel Türkiye'nin websitesine de bak http://childrenschannelturkiye.weebly.com/ Childrens XD'nin websitesine de bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 31.917 izlenme - 5 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Devrekli Amca En Yeni 2009 02:59
Devrekli Amca En Yeni 2009 33.581 izlenme - 12 yıl önce dikkat ömrünüzde pek nadir incelikte duyduğunuz kelimeler devrekli amcadan facabook armağan
Orospu Mustafa Amca 00:45
Orospu Mustafa Amca 16.049 izlenme - 5 yıl önce Her şey kucuk cocugun oynayacak tahta arabasi olmamasiyla baslar, marangoza gidilmesiyle olaylar gelisir. Boyle cocukluk anisi dusman basina.
Roman Havasını Yeni Bir Boyuta Taşıyan Amca 00:39
Roman Havasını Yeni Bir Boyuta Taşıyan Amca 13.918 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı adamın roman kızlarıyla çılgın düğünü büyük adam harika süper oynuyor harika kıvrak danslar adam kızla karşılıklı oynuyor kız erkek karşılıklı düğün oynuyor karşılıklı halay çekmek adam inanılmaz oryantal oynuyor yaşlı adam şov yapıyor.
Kedi Besleyen Amcaya Saldıran Kadın 04:45
Kedi Besleyen Amcaya Saldıran Kadın 14.305 izlenme - 5 yıl önce Olay İzmir/Balçova'da gerçekleşmiş. Evinin önüne kedilere mama bırakılmasını istemeyen kadın yaşlı amcaya kaldırım taşıyla saldırmış.
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 00:48
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 15.820 izlenme - 4 yıl önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı. Köylü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.
Anlaşılamayan Amca - Müge Anlı 02:05
Anlaşılamayan Amca - Müge Anlı 16.644 izlenme - 7 yıl önce Hanımlar, beyefendiler sitenin hemen sağ üstünde beliren gönderdiklerim ibaresine tıklayıp son gönderdiğim videoya baktım, uzun bir zaman geçmiş aradan.Bu sebepten dolayı sizlere arşivimin kapılarını araladım.Bu videodaki olay geçen sene (2010 veya 2009 tam hatırlamıyorum) Müge Anlı'nın sabah kuşağı programı olarak nitelendirebileceğimiz programında geçiyor.Amcayla konuşmaya, anlaşmaya çalışıyorlar ama ne dediğini bir türlü anlamıyorlar.
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayıdan Dolar Yorumu 02:37
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayıdan Dolar Yorumu 10.958 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajı sırasında insanların araya girmesi ile sinirlenerek "Bak vallahi 155'i ararım. Seni öldürürüm. Biz burada kürtaj yapiye" deyip tepkisini ortaya koyan hacı dayı bu sefer dolar hakkındaki düşüncelerini dile getirmiş.
Kırmızı Balık 00:06
Kırmızı Balık 18.391 izlenme - 6 yıl önce Çocuklar İçin ; Kırmızı Balık Şarkısı...
Yaşlı Amcanın Karantina ile İmtihanı 01:36
Yaşlı Amcanın Karantina ile İmtihanı 2.430 izlenme - 1 yıl önce Kahramanmaraş’ta karantina altına alınan bir vatandaş sağlık çalışanlarına zorluk çıkarmış. Sağlık çalışanları amcaya uzun süre dil dökmüş.
Durduk Yere Ağacı Söken Amca 00:42
Durduk Yere Ağacı Söken Amca 1.880 izlenme - 1 yıl önce Kaldırımda yürüyen adam dikili olan ağacı yerinden söküp atmış. Amcanın bu davranışı niçin yaptığını bilen yok...
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 11.710 izlenme - 6 yıl önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.