Hoşgeldiniz!

amca

Müziğin Ritmine Dişleri Dayanamayan Müzisyen 00:30
Müziğin Ritmine Dişleri Dayanamayan Müzisyen 583.653 izlenme - 7 yıl önce Yerel bir TV'de türkü söylerken takma dişleri başını alıp giderken, amcanın onlara ne kadar hakim olduğunu ve nasıl başarılı bir şekilde ağzında tutabildiğini izleyeceğiz.
Akp Seçim Aracının Önünü Kesen Amca 01:46
Akp Seçim Aracının Önünü Kesen Amca 214.270 izlenme - 8 yıl önce Akp Seçim Aracının Önünü Kesen Amca
Motorda Artistlik Yapan Amcanın Hazin Sonu 00:32
Motorda Artistlik Yapan Amcanın Hazin Sonu 176.438 izlenme - 9 yıl önce Motorda Artistlik Yapan Amcanın Hazin Sonu
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayının Yıllar Önceki Hali (2013) 00:10
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayının Yıllar Önceki Hali (2013) 48.234 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında tiyatro sanatçısı Özgür Özgülgün 9 yaşındaki oğlu Can ile Baba Oğul Çelebiler isimli belgeselde Üsküdar tanıtılırken bakın ekrana kim geliyor.
Uçmasına Az Kalan Hintli Amca 00:07
Uçmasına Az Kalan Hintli Amca 6.877 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da zıplama konusunda yetenekli olan amca, hünerlerini sergilerken inanılmaz bir zıplayışa imza atmış.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.481 izlenme - 6 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
65 Yaş Üstü Olduğu İçin Otobüse Alınmayan Amcanın Mahçubiyeti 00:38
65 Yaş Üstü Olduğu İçin Otobüse Alınmayan Amcanın Mahçubiyeti 10.604 izlenme - 2 yıl önce Amcayı dışarıda gezmemesi için uyarırken amca da hastaneden geldiğini anlatıyor ve mahcup bir şekilde otobüse alınmadığını söylüyor.
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 00:07
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 32.045 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz kurban bayramında kalma hoş bir anı içeren video karşımızda. Herkes aldığı kurbanlığı benimser ve sever ama amcamızın sevgisi biraz farklı.
Bakkal Amcanın Chesterfield Sigarası ile İmtihanı (Küfür İçerir) 01:19
Bakkal Amcanın Chesterfield Sigarası ile İmtihanı (Küfür İçerir) 12.761 izlenme - 2 yıl önce Bakkala girip amcadan telaffuzu zor olan bir sigara markası istemiş. Bakkal amca gence yardımcı olmak istese de bir yere kadar sabretmiş.
Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı 00:44
Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı 34.932 izlenme - 5 yıl önce Niloya - Polis Tospik Amca Şarkısı NİLOYA / POLİS TOSPİK AMCA ŞARKISI Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 03:07
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 41.528 izlenme - 7 yıl önce Türkiye sokaklarında karşılaşılan bir olay. Amcamız gerçekten çok asabi bu Ramazan gününde. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karısının Yanında Başka Hatuna Sarkan Dede 00:09
Karısının Yanında Başka Hatuna Sarkan Dede 16.738 izlenme - 5 yıl önce Dayı yanındaki karısını görmezden gelip genç bir hatunla gönül eğlendiriyor. Yalnız teyze para mı kızdı yoksa dayının eğlenmesine mi? Orası muamma...
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 33.101 izlenme - 7 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 25:23
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 37.549 izlenme - 6 yıl önce Ebeveynleri yaz tatilini geçirmeleri için ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ı babalarının amcası olan Harika Amca Stan'ın yanına Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls),Oregon'a gönderir. Dipper bir gün ormanda Gizemli Kulübenin tabelalarını asarken Esrarengiz Kasaba'daki gariplik ve gizemleri anlatan 30 yıllık bir günlük bulur. Çizgi film, Dipper ve Mabel'ın yaşadıkları maceralarla devam eder. Bu sırada Harika Amcaları Stan onlara bunların yalan olduğunu söyleyerek esrarengiz olayları çocuklardan saklamaya çalışır -ama bu işin içindedir- ve bu olayların hayal gücü eseri olduklarını savunur. Ama Dipper ve Mabel Pines bunların gerçek olduklarını savunurlar ve en sonunda Harika Amca Stan'ın de bu işin içinde olduğu ve kardeşini kurtarmaya çalıştığını öğrenirler. Childrens Channel Türkiye'nin websitesine de bak http://childrenschannelturkiye.weebly.com/ Childrens XD'nin websitesine de bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/
Orospu Mustafa Amca 00:45
Orospu Mustafa Amca 16.106 izlenme - 6 yıl önce Her şey kucuk cocugun oynayacak tahta arabasi olmamasiyla baslar, marangoza gidilmesiyle olaylar gelisir. Boyle cocukluk anisi dusman basina.
Anlaşılamayan Amca - Müge Anlı 02:05
Anlaşılamayan Amca - Müge Anlı 16.652 izlenme - 8 yıl önce Hanımlar, beyefendiler sitenin hemen sağ üstünde beliren gönderdiklerim ibaresine tıklayıp son gönderdiğim videoya baktım, uzun bir zaman geçmiş aradan.Bu sebepten dolayı sizlere arşivimin kapılarını araladım.Bu videodaki olay geçen sene (2010 veya 2009 tam hatırlamıyorum) Müge Anlı'nın sabah kuşağı programı olarak nitelendirebileceğimiz programında geçiyor.Amcayla konuşmaya, anlaşmaya çalışıyorlar ama ne dediğini bir türlü anlamıyorlar.
Sabri Amca İzdivaç’a Damgasını Vurdu! 05:32
Sabri Amca İzdivaç’a Damgasını Vurdu! 23.408 izlenme - 13 yıl önce zuhal topal’ın sunduğu İzdivaç programına 70 yaşındaki sabri amca damga vurdu...
Kırmızı Balık 00:06
Kırmızı Balık 18.833 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar İçin ; Kırmızı Balık Şarkısı...
Roman Havasını Yeni Bir Boyuta Taşıyan Amca 00:39
Roman Havasını Yeni Bir Boyuta Taşıyan Amca 13.937 izlenme - 5 yıl önce Yaşlı adamın roman kızlarıyla çılgın düğünü büyük adam harika süper oynuyor harika kıvrak danslar adam kızla karşılıklı oynuyor kız erkek karşılıklı düğün oynuyor karşılıklı halay çekmek adam inanılmaz oryantal oynuyor yaşlı adam şov yapıyor.
Kedi Besleyen Amcaya Saldıran Kadın 04:45
Kedi Besleyen Amcaya Saldıran Kadın 14.309 izlenme - 6 yıl önce Olay İzmir/Balçova'da gerçekleşmiş. Evinin önüne kedilere mama bırakılmasını istemeyen kadın yaşlı amcaya kaldırım taşıyla saldırmış.
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 00:48
Güldüren Tartışma: Ola Hani Kablo 15.915 izlenme - 5 yıl önce Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyodik köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerce tıklanma aldı. Köylü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.
Zenci Mahallesinde Gezen Hacı Amcayı Dövmek 00:49
Zenci Mahallesinde Gezen Hacı Amcayı Dövmek 5.411 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda arabasından inen imanlı dayımıza saldıran bir grup siyahi hayvan, amcanın durumu kötü olunca para ve arabasının anahtarını da alarak gözden kaybolmuş halen aranıyorlarmış
Devletten Eş İsteyen Urfalı Amca 01:40
Devletten Eş İsteyen Urfalı Amca 8.410 izlenme - 3 yıl önce 31 Mart seçimleri yaklaşırken halkın nabzını yoklamak için Şanlıurfa'da bir sokak röportajı yapılmış. Sokak röportajına yalnızlıktan olukça dertli bir amca denk gelmiş.
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 11.803 izlenme - 7 yıl önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
Dizi İzlerken Kendinden Geçen Amca (Küfür İçerir) 01:57
Dizi İzlerken Kendinden Geçen Amca (Küfür İçerir) 8.125 izlenme - 7 yıl önce Evde ses olmasın diye kulaklık ile dizisini izleyen amca; kendi sesini hesaba katmadan sessizce favori dizisini izler. Biz de yaşlanınca böyle dizi mi izleyeceğiz lan?
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayıdan Dolar Yorumu 02:37
Laiklik Elden Gidiyeah Diyen Dayıdan Dolar Yorumu 11.012 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajı sırasında insanların araya girmesi ile sinirlenerek "Bak vallahi 155'i ararım. Seni öldürürüm. Biz burada kürtaj yapiye" deyip tepkisini ortaya koyan hacı dayı bu sefer dolar hakkındaki düşüncelerini dile getirmiş.
Jandarma Aramasından Kaçmak İçin Gizlenen Amca 01:04
Jandarma Aramasından Kaçmak İçin Gizlenen Amca 3.297 izlenme - 2 yıl önce Türkiye genelinde 65 yaş ve üstü olanlar ile kronik rahatsızlığı bulunanların ikametlerinden dışarı çıkmaları yasaklandı. Bu uyarıyı dikkate almayıp bir gencin arabasına binen amca yakalanmamak için gizlenmiş.
Kırmızı Balık 00:06
Kırmızı Balık 15.891 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar İçin : Kırmızı Balık şarkısı ...
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri 05:09
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri 21.462 izlenme - 7 yıl önce Kazım abimiz gene facebook, bayram ve huzurevi gündemini bizlerle paylaşmış. İzliyoruz efendim.
Amca Sizin Köyü Basmışlar 01:28
Amca Sizin Köyü Basmışlar 14.983 izlenme - 10 yıl önce Amca sizin köyü basmışlar