Hoşgeldiniz!

amele

21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 00:18
21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 170.465 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da, 21 tane tuğlayı başının üzerine koyarak düşürmeden taşıyan çocuk görenleri hayrete düşürdü.
Amele Rezaleti 01:49
Amele Rezaleti 9.995 izlenme - 4 ay önce Mühendislerin belirlediği noktaların yerine kendi kafasına göre noktalar koyarak binanın dengesini bozan amelenin pişkin pişkin konuşmasını izliyoruz.
zekalıyım ama amele olmak istiyorum 02:12
zekalıyım ama amele olmak istiyorum 43.174 izlenme - 6 yıl önce
Batman Arkham Asylum - Amele Titanlar - Bölüm 9 29:57
Batman Arkham Asylum - Amele Titanlar - Bölüm 9 44.968 izlenme - 2 yıl önce 2008 yılının ödüllere doymayan filmi "The Dark Knight" ile birlikte Batman tazelenmiş bir popülerliğe kavuştu. Tabiki bunun ardından süper kahramanın film, çizgi film ve karikatürlerini takip eden hayranları gelişmiş grafiklere ve güzel bir hikayeye sahip, oynanılabilirliği yüksek bir bilgisayar oyunu bekliyordu. İşte merakla beklenen Yarasa Adam oyunu karşınızda. Gelişmiş grafikler, mükemmel bir hikaye, Joker ve diğer orjinal Batman karakterleri ile zorlu bir savaş sizi bekliyor.
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 00:58
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 26.640 izlenme - 2 yıl önce Tam olarak neresi olduğunu bilmiyorum ama abiler "Al amınagoyum al al" frizbi oynamaya çalışmışlar. Sonuçta eğlenmişler gibi. Görüntüler Bosna'dan.
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 00:35
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 6.308 izlenme - 5 ay önce Adana'da Güvenlik Filesi yapan bir şirketin çalışanları sözde reklam amaçlı güvenlik ağının ne kadar kaliteli olduğunu göstermek için şuursuzca file üzerine atlıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 01:17
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 3.144 izlenme - 5 ay önce Bir inşaatta inşaat işçiliği yapan Mehmet Amca patronun oğlu tarafından Eskişehir'de pavyona götürülmüş. Yaşadığı bu tecrübeyi kamera karşısına geçip büyük bir hevesle anlatmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İç Gıcıklayıcı Şap Atımı 08:38
İç Gıcıklayıcı Şap Atımı 6.716 izlenme - 1 yıl önce Yüksek gişeli iş makinası videoları kadar olmasada film arası çıkan sevdiğimiz reklam kadar mutluluk veren adeta ekmeğe şokella sürer gibi, leğende çamaşır çitiler gibi düşünceleri içimizde uyandıran deneyimli inşaat ustalarımızıdan şap atım teknikleri, bi 5 e 10 olaydı iyiydi.
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 02:10
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 5.759 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da temizlik işçisi 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak tarlada çalışırken güneş altında uzun süre kalınca vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. Erzurum şehirlerarası otogarda temizlik işçisi olarak çalışan 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak yevmiye 50 lira karşılığında tarlada çalışırken güneşten yandı. İKİNCİ DERECE YANIK OLUŞTU Bostanda terlememek ve daha rahat hareket edebilmek için gömleğini çıkarıp gün boyu güneşin altında çalıştığını anlatan Uçan'ın vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. "KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARDIK" Gece yanıklar nedeniyle uyuyamayan Uçan'ın gittiği hastanede vücudu kremlenerek sarıldı. Yüzeysel yanıklar oluşan Bülent Uçan, "Kaş yapalım derken göz çıkardık" dedi.
Game of Mods #24 Amele Olduk ! [Modlu Survival] 25:19
Game of Mods #24 Amele Olduk ! [Modlu Survival] 12.002 izlenme - 2 yıl önce Oyunları orijinal oynayın ! - https://oyunhesabi.com Oyunu indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Daha hızlı video gelmesini istiyorsanız Like atmayı unutmayın. Batunun kanalı - http://goo.gl/jMz9pU İletişim Bilgileri Turkfem Hesabım : http://turkfem.com/bugrakazanci Facebook Sayfamız : http://facebook.com/minecraftevi Kişisel İnternet Sitem : http://bugrakazanci.com Twitter Hesabım : http://twitter.com/bugrakazanci
amele kolbastı 01:55
amele kolbastı 22.804 izlenme - 9 yıl önce valla hala öğrenemedim çalışmalarım sürüyor:
Deliloy Deliloy Amele Style 01:20
Deliloy Deliloy Amele Style 6.541 izlenme - 5 yıl önce Cok Yakında Yeni Videolarda Karsınızdayızz amele Stylee 2012
Bir Garip Ameleden Hayat Dolu Sözler 03:00
Bir Garip Ameleden Hayat Dolu Sözler 1.673 izlenme - 1 yıl önce Abimiz öyle konuşmuşki gerçekten insanın içini ferahlatıyor. Adam daha doğrusu şeyimden aşşa kasımpaşa modunda ve kimsenin hayatını yaşamını takmıyorum diyor. Akşam eve ekmek götürebilirsem ne mutlu bana gerisinin koy bitarafına diyor kısaca
Köstebek Oyunu Oynayan İnşaat İşçileri 00:43
Köstebek Oyunu Oynayan İnşaat İşçileri 2.157 izlenme - 1 yıl önce İnşaat ustası abiler kendi aralarında eğlenmiş,mutlu olmuşlar.
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 01:13
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 2.570 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işine gönül vermiş Kürt kardeşlerimizin iş güvenliğine verdikleri aşırı önemi dikkatle izleyelim efem.
Kolbastı Amele 01:03
Kolbastı Amele 9.506 izlenme - 9 yıl önce yavaş yavaş oluyor galiba
Amele Pavyon 01:51
Amele Pavyon 9.227 izlenme - 10 yıl önce amele müzisyenleri 3
İşçi Robot - Geleceğin İnşaat Teknolojisi 03:44
İşçi Robot - Geleceğin İnşaat Teknolojisi 1.000 izlenme - 1 yıl önce Gelecekte robotlar insanlığı kontrol altına alacak tartışmaları bir yana dursun... Yakın gelecekte amelelik mesleğini yok edecekleri sugötürmez bir gerçek gibi duruyor.. İyi seyirler.
Hababam Sınıfı - Tuncay 00:56
Hababam Sınıfı - Tuncay 2.134 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı'nın kadrosunda yer almasa da belki de tüm izleyenlerin kalbinde alaycı gülüşüyle yer edinmiştir Tuncay. Tuncay Akça, o yıllarda gülüşüyle bütün görülüp Hababam Sınıfı dışında başka filmlerde(Gülen Gözler) de boy göstererek tatlı gülüşünü bizlerden esirgememiştir.
Amele Necmi (1993) - Flash TV 01:41
Amele Necmi (1993) - Flash TV 1.128 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin marjinal kanalı Flash TV'nin ilk zamanlarında oynattığı bir dizi olan "Amele Necmi" 1993 yılında yayınlanmış. Dizi heralde bir amelenin maceralarını anlatıyor, elde sadece introsu bulunmakta. Ve Zagor TV'ye teşekkürler..
Amele Çıglık 00:25
Amele Çıglık 3.890 izlenme - 9 yıl önce bu kez harc yaparken yakalanan çıglık kurbanını oldurmeden once harcı kardı
Direk Dansı Yapan İnşaat Ustası 00:49
Direk Dansı Yapan İnşaat Ustası 909 izlenme - 1 yıl önce yoğun iş temposu mu,şaklabanlık mıdır çözemediğimiz abimiz,direk dansı yaparak dikkatleri üzerine çekiyor. iyi seyirler
Zekalıyım Ama Amele Olmak İstiyorum 04:34
Zekalıyım Ama Amele Olmak İstiyorum 2.086 izlenme - 3 yıl önce Tabii ki herkesin idealleri vardır, kimse kimsenin idealine hedefine karışamaz birşey diyemez ama arkadaşların bunu tasviri müthiş. Özellikle Mehmet Can Çeltik'in sebep sonuç ilişkisine dayanan açıklamaları kafalarda hiç soru bırakmıyor ve insan bazen düşünüyor, acaba amele mi olsam harbiden kolay işmiş diyor. Araba tamirciliği ve amelelik arasındaki ince çizgide tercih yaparken geçlerimize ileriki hayatlarında başarılar diler, hedeflerini gerçekleştirmede önlerine çıkan bütün engelleri birer birer yıkmalarını dilerim. Bazen de hedefleri küçük tutmak lazım, biz büyük tuttuk da noldu diyorum sizi vidyoyla başbaşa bırakıyorum.
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 00:17
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 1.368 izlenme - 2 yıl önce İki demiri birbirine tutturmanın ne kadar zor olduğunu bilen bilir. Tel kopar, gevşek bağlanır, parmaklar acır, pense kesmeyiverir vs. Bu alet bu işi ne kadar pratik ve zevkli hale dönüştürüyor izleyelim.
Amele Ünlüler:) 03:36
Amele Ünlüler:) 3.591 izlenme - 9 yıl önce beyaz,kadir cöpdemir,özgü,namal,azra akın,
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 854 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.
06 Amele Pavyon 2 01:51
06 Amele Pavyon 2 4.053 izlenme - 10 yıl önce ağır abinin amele versiyonu
Ben Sudi, 29 Yaşındayım, Ameleyim 00:06
Ben Sudi, 29 Yaşındayım, Ameleyim 962 izlenme - 2 yıl önce Sanki daha yeni izlemişim gibi geliyor bu filmi ama neredeyse on yıl olmuş, İnşaat filmini izleyenlerin aklında kalan en önemli replikti bu. Sudi iyi adamdı, paskalya’ya pastalya derdi, iyi sıva yapardı, 29 yaşındaydı, ameleydi. Şevket Çoruh’u ilk olarak Çiçek Taksi’de çamur şevket olarak tanıdık fakat çoğumuz için o Sudi olarak kaldı. Dinlenmesi şiddetle önerilen parça : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75928/donsuz-sudi-insaat-film-muzigi
ademin kafa bi milyon 00:39
ademin kafa bi milyon 2.661 izlenme - 9 yıl önce sopanın etrafında 10 tur atıp yere düşüyor
Askere Gidecem 00:56
Askere Gidecem 2.371 izlenme - 9 yıl önce süper yaff