Hoşgeldiniz!

amele

21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 00:18
21 Tuğlayı Böyle Taşıdı 170.534 izlenme - 5 yıl önce Hindistan'da, 21 tane tuğlayı başının üzerine koyarak düşürmeden taşıyan çocuk görenleri hayrete düşürdü.
zekalıyım ama amele olmak istiyorum 02:12
zekalıyım ama amele olmak istiyorum 43.229 izlenme - 7 yıl önce
Batman Arkham Asylum - Amele Titanlar - Bölüm 9 29:57
Batman Arkham Asylum - Amele Titanlar - Bölüm 9 45.274 izlenme - 3 yıl önce 2008 yılının ödüllere doymayan filmi "The Dark Knight" ile birlikte Batman tazelenmiş bir popülerliğe kavuştu. Tabiki bunun ardından süper kahramanın film, çizgi film ve karikatürlerini takip eden hayranları gelişmiş grafiklere ve güzel bir hikayeye sahip, oynanılabilirliği yüksek bir bilgisayar oyunu bekliyordu. İşte merakla beklenen Yarasa Adam oyunu karşınızda. Gelişmiş grafikler, mükemmel bir hikaye, Joker ve diğer orjinal Batman karakterleri ile zorlu bir savaş sizi bekliyor.
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 00:58
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 26.700 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak neresi olduğunu bilmiyorum ama abiler "Al amınagoyum al al" frizbi oynamaya çalışmışlar. Sonuçta eğlenmişler gibi. Görüntüler Bosna'dan.
Amele Rezaleti 01:49
Amele Rezaleti 10.055 izlenme - 12 ay önce Mühendislerin belirlediği noktaların yerine kendi kafasına göre noktalar koyarak binanın dengesini bozan amelenin pişkin pişkin konuşmasını izliyoruz.
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 00:35
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 7.157 izlenme - 12 ay önce Adana'da Güvenlik Filesi yapan bir şirketin çalışanları sözde reklam amaçlı güvenlik ağının ne kadar kaliteli olduğunu göstermek için şuursuzca file üzerine atlıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İç Gıcıklayıcı Şap Atımı 08:38
İç Gıcıklayıcı Şap Atımı 6.744 izlenme - 2 yıl önce Yüksek gişeli iş makinası videoları kadar olmasada film arası çıkan sevdiğimiz reklam kadar mutluluk veren adeta ekmeğe şokella sürer gibi, leğende çamaşır çitiler gibi düşünceleri içimizde uyandıran deneyimli inşaat ustalarımızıdan şap atım teknikleri, bi 5 e 10 olaydı iyiydi.
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 02:10
Güneş Acemi Çiftçiyi Yaktı 5.862 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'da temizlik işçisi 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak tarlada çalışırken güneş altında uzun süre kalınca vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. Erzurum şehirlerarası otogarda temizlik işçisi olarak çalışan 39 yaşındaki Bülent Uçan, ek iş olarak yevmiye 50 lira karşılığında tarlada çalışırken güneşten yandı. İKİNCİ DERECE YANIK OLUŞTU Bostanda terlememek ve daha rahat hareket edebilmek için gömleğini çıkarıp gün boyu güneşin altında çalıştığını anlatan Uçan'ın vücudunda ikinci derecede yanık oluştu. "KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARDIK" Gece yanıklar nedeniyle uyuyamayan Uçan'ın gittiği hastanede vücudu kremlenerek sarıldı. Yüzeysel yanıklar oluşan Bülent Uçan, "Kaş yapalım derken göz çıkardık" dedi.
Game of Mods #24 Amele Olduk ! [Modlu Survival] 25:19
Game of Mods #24 Amele Olduk ! [Modlu Survival] 12.004 izlenme - 3 yıl önce Oyunları orijinal oynayın ! - https://oyunhesabi.com Oyunu indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Daha hızlı video gelmesini istiyorsanız Like atmayı unutmayın. Batunun kanalı - http://goo.gl/jMz9pU İletişim Bilgileri Turkfem Hesabım : http://turkfem.com/bugrakazanci Facebook Sayfamız : http://facebook.com/minecraftevi Kişisel İnternet Sitem : http://bugrakazanci.com Twitter Hesabım : http://twitter.com/bugrakazanci
Amele Kolbastı 01:55
Amele Kolbastı 22.808 izlenme - 9 yıl önce valla hala öğrenemedim çalışmalarım sürüyor:
İnşaatta Oynaşan Eşcinsel Ameleler 00:40
İnşaatta Oynaşan Eşcinsel Ameleler 482 izlenme - 2 ay önce Eli kazma kürek tutan amele abiler inşaatta birbirlerine karşı hissettiklerini hareketlerle de dile getirmiş.
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 01:17
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 3.265 izlenme - 1 yıl önce Bir inşaatta inşaat işçiliği yapan Mehmet Amca patronun oğlu tarafından Eskişehir'de pavyona götürülmüş. Yaşadığı bu tecrübeyi kamera karşısına geçip büyük bir hevesle anlatmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Deliloy Deliloy Amele Style 01:20
Deliloy Deliloy Amele Style 6.549 izlenme - 5 yıl önce Cok Yakında Yeni Videolarda Karsınızdayızz amele Stylee 2012
Bir Garip Ameleden Hayat Dolu Sözler 03:00
Bir Garip Ameleden Hayat Dolu Sözler 1.686 izlenme - 2 yıl önce Abimiz öyle konuşmuşki gerçekten insanın içini ferahlatıyor. Adam daha doğrusu şeyimden aşşa kasımpaşa modunda ve kimsenin hayatını yaşamını takmıyorum diyor. Akşam eve ekmek götürebilirsem ne mutlu bana gerisinin koy bitarafına diyor kısaca
Kolbastı Amele 01:03
Kolbastı Amele 9.506 izlenme - 9 yıl önce yavaş yavaş oluyor galiba
Amele Pavyon 01:51
Amele Pavyon 9.228 izlenme - 11 yıl önce amele müzisyenleri 3
Köstebek Oyunu Oynayan İnşaat İşçileri 00:43
Köstebek Oyunu Oynayan İnşaat İşçileri 2.169 izlenme - 2 yıl önce İnşaat ustası abiler kendi aralarında eğlenmiş,mutlu olmuşlar.
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 01:13
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 2.622 izlenme - 2 yıl önce İnşaat işine gönül vermiş Kürt kardeşlerimizin iş güvenliğine verdikleri aşırı önemi dikkatle izleyelim efem.
Hababam Sınıfı - Tuncay 00:56
Hababam Sınıfı - Tuncay 2.528 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı'nın kadrosunda yer almasa da belki de tüm izleyenlerin kalbinde alaycı gülüşüyle yer edinmiştir Tuncay. Tuncay Akça, o yıllarda gülüşüyle bütün görülüp Hababam Sınıfı dışında başka filmlerde(Gülen Gözler) de boy göstererek tatlı gülüşünü bizlerden esirgememiştir.
İşçi Robot - Geleceğin İnşaat Teknolojisi 03:44
İşçi Robot - Geleceğin İnşaat Teknolojisi 1.028 izlenme - 2 yıl önce Gelecekte robotlar insanlığı kontrol altına alacak tartışmaları bir yana dursun... Yakın gelecekte amelelik mesleğini yok edecekleri sugötürmez bir gerçek gibi duruyor.. İyi seyirler.
Amele Çıglık 00:25
Amele Çıglık 3.890 izlenme - 10 yıl önce bu kez harc yaparken yakalanan çıglık kurbanını oldurmeden once harcı kardı
Zekalıyım Ama Amele Olmak İstiyorum 04:34
Zekalıyım Ama Amele Olmak İstiyorum 2.235 izlenme - 3 yıl önce Tabii ki herkesin idealleri vardır, kimse kimsenin idealine hedefine karışamaz birşey diyemez ama arkadaşların bunu tasviri müthiş. Özellikle Mehmet Can Çeltik'in sebep sonuç ilişkisine dayanan açıklamaları kafalarda hiç soru bırakmıyor ve insan bazen düşünüyor, acaba amele mi olsam harbiden kolay işmiş diyor. Araba tamirciliği ve amelelik arasındaki ince çizgide tercih yaparken geçlerimize ileriki hayatlarında başarılar diler, hedeflerini gerçekleştirmede önlerine çıkan bütün engelleri birer birer yıkmalarını dilerim. Bazen de hedefleri küçük tutmak lazım, biz büyük tuttuk da noldu diyorum sizi vidyoyla başbaşa bırakıyorum.
Amele Ünlüler:) 03:36
Amele Ünlüler:) 3.593 izlenme - 10 yıl önce beyaz,kadir cöpdemir,özgü,namal,azra akın,
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 00:17
İnşaat Demiri Bağlama Makinesi 1.497 izlenme - 3 yıl önce İki demiri birbirine tutturmanın ne kadar zor olduğunu bilen bilir. Tel kopar, gevşek bağlanır, parmaklar acır, pense kesmeyiverir vs. Bu alet bu işi ne kadar pratik ve zevkli hale dönüştürüyor izleyelim.
06 Amele Pavyon 2 01:51
06 Amele Pavyon 2 4.053 izlenme - 11 yıl önce ağır abinin amele versiyonu
Direk Dansı Yapan İnşaat Ustası 00:49
Direk Dansı Yapan İnşaat Ustası 951 izlenme - 2 yıl önce yoğun iş temposu mu,şaklabanlık mıdır çözemediğimiz abimiz,direk dansı yaparak dikkatleri üzerine çekiyor. iyi seyirler
Amele Necmi (1993) - Flash TV 01:41
Amele Necmi (1993) - Flash TV 1.179 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin marjinal kanalı Flash TV'nin ilk zamanlarında oynattığı bir dizi olan "Amele Necmi" 1993 yılında yayınlanmış. Dizi heralde bir amelenin maceralarını anlatıyor, elde sadece introsu bulunmakta. Ve Zagor TV'ye teşekkürler..
Motorlu El Arabası - Az Yakar Çok Kaçar 00:56
Motorlu El Arabası - Az Yakar Çok Kaçar 1.320 izlenme - 3 yıl önce İnşaat sektörüne yeni bir soluk getirecek mucizevi buluş.. Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak..
Ben Sudi, 29 Yaşındayım, Ameleyim 00:06
Ben Sudi, 29 Yaşındayım, Ameleyim 1.094 izlenme - 2 yıl önce Sanki daha yeni izlemişim gibi geliyor bu filmi ama neredeyse on yıl olmuş, İnşaat filmini izleyenlerin aklında kalan en önemli replikti bu. Sudi iyi adamdı, paskalya’ya pastalya derdi, iyi sıva yapardı, 29 yaşındaydı, ameleydi. Şevket Çoruh’u ilk olarak Çiçek Taksi’de çamur şevket olarak tanıdık fakat çoğumuz için o Sudi olarak kaldı. Dinlenmesi şiddetle önerilen parça : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75928/donsuz-sudi-insaat-film-muzigi
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 901 izlenme - 2 yıl önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.