Hoşgeldiniz!

American Beauty Videoları İzle

American Beauty (Fragman) 02:59
American Beauty (Fragman) 42.940 izlenme - 3 yıl önce American Beauty (1999) Fragman
Amerikan Güzeli (1999) - Mastürbasyon Sahnesi 02:48
Amerikan Güzeli (1999) - Mastürbasyon Sahnesi 9.840 izlenme - 2 yıl önce 1999 yapımı, başrollerinde bu film ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ını kazanan usta oyuncu Kevin Spacey ve Annette Bening'in bulunduğu American Beauty (Amerikan Güzeli) filminden mastürbasyon sahnesidir.İzliyoruz.
Annie Lennox - Don't Let It Bring You Down (American Beauty). Subtitulada 03:36
Annie Lennox - Don't Let It Bring You Down (American Beauty). Subtitulada 4.442 izlenme - 5 yıl önce
Fall Out Boy - American Beauty / American Psycho 03:41
Fall Out Boy - American Beauty / American Psycho 1.883 izlenme - 2 yıl önce Fall Out Boy - American Beauty / American Psycho (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): [Chorus:] She's an American beauty I'm an American psycho She's an American beauty I'm an American I'm an American American Psycho (Woah Woah Woah) I'm an American I'm an American I'm, I'm, I'm an American psycho I think I fell in love again Maybe I just took too much cough medicine I'm the best worst thing that hasn't happened to you yet The best worst thing (Woah) You take the full, full truth, then you pour some out You take the full, full truth, then you pour some out And you can kill me, kill me or let God sort ‘em out And you can kill me, kill me or (Woah) [Chorus] (Woah Woah Woah) I'm an American I'm an American I'm, I'm, I'm an American psycho I wish I dreamt in the shape of your mouth But it's your thread count I really care about Stay up 'til the lights go out Stay up, Stay up You take the full, full truth, then you pour some out You take the full, full truth, then you pour some out And as we're drifting off to sleep All those dirty thoughts of me They were never yours to keep, keep (Woah) Altered boys, altered boys We’re the things that love destroyed (I'm an American, I'm an American) You, me, us, them We’re just resurrection men (I'm an American, I'm an American) Us, we were only there, to make you live again (I'm an American, I'm an American) Us, we were pity sex, nothing more and nothing less (I'm an American) [Chorus:] She's an American beauty I'm an American psycho She's an American beauty I'm an American I'm an American American Psycho (Woah Woah Woah) I'm an American I'm an American I'm, I'm, I'm an American psycho (Woah Woah Woah) I'm an American I'm an American I'm, I'm, I'm an American psycho
Kevin Spacey - Oscar Konuşması (2000 - Amerikan Güzeli) 03:59
Kevin Spacey - Oscar Konuşması (2000 - Amerikan Güzeli) 184 izlenme - 5 ay önce Film dünyasının en iyilerinden biri olan Kevin Spacey'nin, American Beauty (Amerikan Güzeli) filmindeki rolüyle, 2000 yılında düzenlenen Akademi Ödülleri Töreni'nde, Russell Crowe, Sean Penn, Richard Farnsworth ve Denzel Washington gibi rakiplerine karşı En İyi Erkek Oyuncu dalında kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir.Kendimce çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
American Beauty - Poşet Sahnesi 02:53
American Beauty - Poşet Sahnesi 541 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Güzeli, 1999 yapımı ABD filmi. Yönetmenliğini Sam Mendes, yapımcılığını Bruce Cohen ve Dan Jinks üstlenmiştir. Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch, Wes Bentley, Mena Suvari, Chris Cooper, Peter Gallagher ve Allison Janney'nin rol aldığı film Akademi Ödüllerine 8 dalda aday olmuş. En İyi Film dahil 5 dalda ödül almıştır.
American Beauty - Any Other Name 04:04
American Beauty - Any Other Name 1.126 izlenme - 9 yıl önce american beauty filminin en güzel müziği sizlerle...thomas newman'dan any other name
Amerikan Güzeli - Uçan Torba Sahnesi 03:06
Amerikan Güzeli - Uçan Torba Sahnesi 367 izlenme - 2 yıl önce 1999 yapımı En İyi Film dahil 5 dalda Oscar kazanan harika bir film, Amerikan Güzeli ve filme ait şiirsel torba sahnesi "Any Other Name" eşliğinde; İzliyoruz. "Kar yağışına dakikalar kalan günlerden biriydi. Hava elektrik yüklüydü. Neredeyse duyabiliyordun ve bu torba oradaydı. benimle dans ediyordu oynamam için yalvaran küçük bir çocuk gibi, 15 dakika için. işte o gün fark ettim. her şeyin ardında hayat ve iyilik dolu, inanılmaz bir güç vardı . korkmak için hiç bir neden olmadığına inanmamı istiyordu. hem de hiç. video, zavallı bir bahane, biliyorum ama hatırlamama yardim ediyor. hatırlamaya ihtiyacım var. bazen öyle çok güzellik var ki dünyada dayanamayacağımı hissediyorum."
American Beauty Fragman 02:59
American Beauty Fragman 195 izlenme - 3 yıl önce Var gibi yapan ama aslında olmayan dışarıdaki genç ve güzellikte, sahip olmadığı yaşamı bulduğunu sanan Lester & genç ve yaramaz Angela Seni daha zayıf, daha güzel, daha kaslı, daha zengin, daha komik ve daha başarılı gösteren, yalancı, sirk aynasıdır aldatma.
american beauty 1 fragmanı 02:52
american beauty 1 fragmanı 261 izlenme - 6 yıl önce lester burnham kevin spacey bir magazin dergisinde çalışmaktadır. kentin lüks banliyölerinden birinde karısı ve kızıyla yaşayan lester orta yaş bunalımının eşiğine kadar gelmiştir. emlakçılık yapan karısı carolyn annette bening ona karşı ilgisiz ve soguk rndavranır. lise öğrencisi olan kızı jane de thora birch onu küçük görmekte saygısız davranışlarını günden güne arttırmaktadır. bütün bunların üstüne bir de gazetedeki patronunun onu gerizekalı yerine koymasıyla kabusu daha da artar.