Hoşgeldiniz!

American Dream

MKTO - American Dream 03:46
MKTO - American Dream 1.261 izlenme - 4 yıl önce MKTO - American Dream - Yeni Video Klip 2014 İlk Kez İzlesene Com'da Şarkı Sözleri (Lyrics)
Amerikan Rüyası Belgeseli - Türkçe Altyazılı Bölüm 1 15:03
Amerikan Rüyası Belgeseli - Türkçe Altyazılı Bölüm 1 448 izlenme - 5 yıl önce The American Dream, Amerikan Devlet Yönetimini, Bankacılık Sistemini Ve Paranın Basımını Ele Alan 30 Dakikalık Belgeseldir. Bankacılık Sisteminin Ve Merkez Bankalarının İşleyişini Gözler Önüne Seren Bir Belgesel.
Amerikan Rüyası Belgeseli - Türkçe Altyazılı Bölüm 2 15:00
Amerikan Rüyası Belgeseli - Türkçe Altyazılı Bölüm 2 247 izlenme - 5 yıl önce The American Dream, Amerikan Devlet Yönetimini, Bankacılık Sistemini Ve Paranın Basımını Ele Alan 30 Dakikalık Belgeseldir. Bankacılık Sisteminin Ve Merkez Bankalarının İşleyişini Gözler Önüne Seren Bir Belgesel.
The American Dream Dünya Kimler tarafından nasıl yönetiliyor? 29:49
The American Dream Dünya Kimler tarafından nasıl yönetiliyor? 172 izlenme - 6 yıl önce
Jakatta - American Dream 03:30
Jakatta - American Dream 53 izlenme - 3 yıl önce Bazen evimi bok götürüyor, bulaşıklar birikiyor her yer pislik içinde oluyor. Çevreme bakıyorum eşyalar bana bakıyor ama yapıcak bir şey yok sike sike temizliyorum. Bazen de cebimde tek kuruş metelik kalmıyor, akbilim de yok haliyle. Okula yetişmek için kalkıp Mecidiyeköy'den, Bebek'e kadar yürüyorum anasını satayım. Bu anlarda mp3'ümden cıyak cıyak sesi yükselen şarkı hep bu oluyor. İnanılmaz rahatlatıcı etkisi var. Jakatta'nın 90ların sonunda bilhassa 2000lerin başında büyük sükse yapan parçasını klibi olmadan dinlemenizi tavsiye ederim. Bir ormanda yürüme hissi uyandırıyor. Klip ise parçanın ruhuna sıçmış durumda. Dave Lee'nin eli mahsülü, house müziğin güzide şarkısı pekoş pekzel valla. Mutlaka bulaşık yıkarken ya da amaçsızca yürüken dinleyin, dinlettirin beyler...
Jakatta - American Dream (After Life Remix) 04:06
Jakatta - American Dream (After Life Remix) 8 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Lounging Çıkış Tarihi: 14.12.2010 Dance