Hoşgeldiniz!

America's Got Talent

Ukulele Çalarak Jürinin Aklını Alan Genç Kız 05:23
Ukulele Çalarak Jürinin Aklını Alan Genç Kız 4.806 izlenme - 4 ay önce Grace VanderWaal isimli 12 yaşındaki yetenek Amerika Yetenek Yarışması’nda sergilediği performansıyla hayran bıraktı. Ukulele çalarak seslendirdiği parça izleyenler tarafından da büyük alkış topladı. İşte o performans.
Merdivenle Bütünleşen Adam 03:11
Merdivenle Bütünleşen Adam 8.096 izlenme - 1 yıl önce Uzeyer Novruzov adlı Las Vegas'lı adam, America's Got Talent'ta Charlie Chaplin'i muıhteşem bir şekilde taklit etti.
Jüri ağzı açık onu izledi! İnanılmaz performans.. 03:57
Jüri ağzı açık onu izledi! İnanılmaz performans.. 3.484 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın ünlü yetenek programı America's Got Talent yarışmasında Kenichi Ebina, performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.
Dünya Bu Yeteneği Konuşuyor! 05:32
Dünya Bu Yeteneği Konuşuyor! 2.055 izlenme - 2 yıl önce Amerikanın Yetenek Sizsiniz Yarışmasında Bu Dans Gösterisi Geceye Damga Vurdu.
Yeteneksiniz: Önce Dalga Geçtiler Ama Sonra.. İnanılmaz! 04:55
Yeteneksiniz: Önce Dalga Geçtiler Ama Sonra.. İnanılmaz! 1.489 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz, America's Got Talent
Jüri'nin Ağzını Açık Bırak İlizyonist! 04:52
Jüri'nin Ağzını Açık Bırak İlizyonist! 560 izlenme - 1 yıl önce America's Got Talent yarışmasında juri üyelerine yaptığı mentalist gösterisi ile ağızları açık bırakan ilizyonist zihin okuma numarası ile salonda ki izleyicileri şaşırttı.
America's Got Talent'a Damga Vuran İlizyon Gösterisi 04:58
America's Got Talent'a Damga Vuran İlizyon Gösterisi 71 izlenme - 3 ay önce America's Got Talent'a yarışmasına katılan, Jon Dorenbos isimli yarışmacı'nın beyin yakan ilizyon gösterisini izliyoruz. Gösteriyi kısaca özet geçmek gerekirse. Jüri üyelerinden kağıtlara istedikleri cisimleri çizmesini istiyor. Daha öncede şişenin içine yerleştirmiş olduğu kağıtlar ile jüri'nin aklını alan abimiz bu sıradışı gösterisinde tebriklerimizi borç biliyoruz.
Küçük Kızdan Muhteşem Performans 06:08
Küçük Kızdan Muhteşem Performans 325 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın 'Yetenek Sizsiniz' yarışması America's Got Talent'a katılan beş yaşındaki sevimli kız sergilediği performansla büyük beğeni kazandı. Küçük kızı performansı sonrası bütün salon ayakta alkışladı.
Jüri'nin Ağzını Açık Bırakan İllüzyonist 06:34
Jüri'nin Ağzını Açık Bırakan İllüzyonist 446 izlenme - 2 yıl önce Yetenek yarışmasına katılan genç, seyircileri ve jüri üyelerini büyük bir şoka uğrattı. Genç adam bu akıl almaz gösterisi ile diğer yarışmacılara fark atmayı başardı.
One Direction - America's Got Talent 2013 04:49
One Direction - America's Got Talent 2013 287 izlenme - 3 yıl önce If you can hear the performance over the screaming girls, check out boy band One Direction perform their hit "Best Song Ever" on the America's Got Talent Sta...
Küçük Kızdan Muhteşem Performans 01:30
Küçük Kızdan Muhteşem Performans 116 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın 'Yetenek Sizsiniz' yarışması America's Got Talent'a katılan beş yaşındaki sevimli kız sergilediği performansla büyük beğeni kazandı. Küçük kızı performansı sonrası bütün salon ayakta alkışladı.
America's Got Talent -  Projeksiyon ile Mavi Yolculuk - Radiohead 05:32
America's Got Talent - Projeksiyon ile Mavi Yolculuk - Radiohead 143 izlenme - 1 yıl önce Yetenek Sizsinizin Amerika versiyonu olan America's Got Talent programında muhteşem bir düş yolculuğu vardı. Projeksiyon dansı ile mavi yolculuk herkesi büyüledi. Arka plandaki şarkıyı merak edenlere de: radiohead street spirit
Japon Grubun Fütüristik Performansı 04:10
Japon Grubun Fütüristik Performansı 60 izlenme - 1 yıl önce America's Got Talent 2015 yarışmasında; Japon dans grubu Techno Mime, optik illüzyonlarla yarattıkları görsel şov ile izleyenleri adeta büyülüyorlar. 12.08.2015 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Japon Grubun Fütüristik Performansı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Howard Stern ve 7 Yaşındaki Rapçi - America's Got Talent 06:36
Howard Stern ve 7 Yaşındaki Rapçi - America's Got Talent 62 izlenme - 1 yıl önce 7 yaşındaki minik rapçimiz 'Mir Money' adlı şarkısını söylemeye çıkar 2:00 .Şarkıyı söyledikten bi süre sonra sesi hafif gider 2:53 ve bunun üzerine jüriler önlerindeki butona basarlar.Fakat daha sonra jürilerden biri artık ne dediyse çocuğu ağlatır 3:40 ve yanına gidip onu teselli eder.
8 Yaşında ki Yetenek Jüri'yi Şaşkına Çevirdi! 04:16
8 Yaşında ki Yetenek Jüri'yi Şaşkına Çevirdi! 70 izlenme - 2 yıl önce 8 Yaşında ki Yetenek Jüri'yi Şaşkına Çevirdi!
Provada Dehşet! İçi su dolu kabinden çıkamadı 00:28
Provada Dehşet! İçi su dolu kabinden çıkamadı 17 izlenme - 1 yıl önce America's Got Talent programında yıldızı parlayan illüzsyonist Spencer Horsman, su dolu küpten çıkma numarasını prova ederken herkesi şoke eden bir kaza yaşandı. Kutunun içinde kilitli kalan Horsman, baygınlık geçirirken, set ekibi ve illüzyon dünyasının tanınan ismi Chris Angel yardıma koştular. Prova sırasında yaşanan olay çalışanlara ve iki illüzyoniste korku dolu anlar yaşattı.