Hoşgeldiniz!

amerikalılar

Korku Filmlerinde Amerikalılar vs. Turkler 00:06
Korku Filmlerinde Amerikalılar vs. Turkler 35.064 izlenme - 3 yıl önce Korku Filmlerinde Amerikalılar vs. Turkler
Amerikalılar Türkiye Hakkında Neler Biliyor? 10:46
Amerikalılar Türkiye Hakkında Neler Biliyor? 862 izlenme - 3 ay önce Amerikalı vatandaşlar türkiye hakkında neler biliyor sokaktan öğrenelim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Barfiks İle Dalga Geçen Amerikalılar 05:07
Barfiks İle Dalga Geçen Amerikalılar 13.527 izlenme - 3 yıl önce Barfiks İle Dalga Geçen Amerikalılar 30.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Barfiks İle Dalga Geçen Amerikalılar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Amerikalılar Roman Havası Oynarsa 02:31
Amerikalılar Roman Havası Oynarsa 2.096 izlenme - 6 ay önce Roman Havasını duyan Amerikalılar ortama ve müziğe uyum sağlamak için ellerinden geleni yapmışlar. Ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Amerikalıların Gözünden Türkiye  06:24
Amerikalıların Gözünden Türkiye 3.763 izlenme - 8 ay önce Acaba Amerikalılar Türkiye'nin hakkında neler biliyor? Bir çok yabancı ülkede yapılan röportajda ''Türkiye denilince aklınıza ne geliyor?'' sorusuna bakın gelen cevabı neler olmuş. Üçüncü dakikada konuşan genç acaba Türkiyede ağaç kesmenin bi hobi olduğunu da biliyor mudur ? :)
amerikalılar karadenizde muhteşem frikikler 02:21
amerikalılar karadenizde muhteşem frikikler 14.108 izlenme - 6 yıl önce amerikalılar karadenizde 2 filminden harika sahneler
amerikalılar karadenizde 2 fragman 02:16
amerikalılar karadenizde 2 fragman 8.041 izlenme - 8 yıl önce amerikalılar karadenizde 2 fragman
Amerikalılar Karadenizde 2 Fragman 02:16
Amerikalılar Karadenizde 2 Fragman 3.003 izlenme - 3 yıl önce Amerikalılar Karadenizde 2
Amerikalılara Bomba Şakası Yapmak 02:20
Amerikalılara Bomba Şakası Yapmak 677 izlenme - 10 ay önce Son zamanlarda terör saldırılarından iyice korkan Amerikalıları tiye alan bir video yayınlandı. Amerika’da çekilen videoda Arap kıyafetli bir kişinin siyah çanta ile insanlara yaptığı bomba şakası sosyal medyada izlenme rekoru kırdı.
Adriana Lima Amerikalılara Gerçek Futbolu Tanıtıyor 00:47
Adriana Lima Amerikalılara Gerçek Futbolu Tanıtıyor 1.018 izlenme - 2 yıl önce Adriana Lima Olursa O Futbol Oynanmazmı
Minecraft  Türkler Vs Amerikalılar [komik] 06:13
Minecraft Türkler Vs Amerikalılar [komik] 977 izlenme - 2 yıl önce Minecraft Türkler VS Amerikalılar
amerikalılar da hoptek kolbastı oynar 06:47
amerikalılar da hoptek kolbastı oynar 2.570 izlenme - 8 yıl önce hoptek kolbastının unu amerıkaya kadar ulaştı:)
Rus Kızların Amerikalılardan Şikayetleri (Altyazılı) 02:36
Rus Kızların Amerikalılardan Şikayetleri (Altyazılı) 504 izlenme - 2 yıl önce Altyazıyı kendim çevirdim. Basit bir dili var videonun, ama yine de böyle izlemenin daha keyifli olacağını düşündüm. Hatam varsa affola. Rus kızlarının Amerika'da hayatlarını sürdürürken, birnevi yaşadıkları zorlukları içeren videoyu izliyoruz efendim. İyi seyirler.
Minecraft  Türkler VS Amerikalılar 2 [Komik] [HD] 05:09
Minecraft Türkler VS Amerikalılar 2 [Komik] [HD] 357 izlenme - 2 yıl önce Minecraft Türkler Amerikalılar 2
Minecraft : Türkler Vs Amerikalılar 2 05:09
Minecraft : Türkler Vs Amerikalılar 2 362 izlenme - 2 yıl önce Oyuncularda Gürel = KyS38. Bu Video Kötüleme Amaçlı Değildir. Güldürmek ve eğlendirme amaçlıdır. Unutmayın bu sadece bir oyun. Dislike için gelenler videoyu kapatsın.
Amerikalılar, Müslümanlar Hakkıında Ne Düşünüyor 08:59
Amerikalılar, Müslümanlar Hakkıında Ne Düşünüyor 222 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bir adam sakallarını kesip sokağa çıkıyor ve Amerikalılara Müslümanlar hakkında ne düşündüklerini soruyor.
Minecraft : Türkler Vs Amerikalılar 3 06:31
Minecraft : Türkler Vs Amerikalılar 3 170 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda minecraft oyunundaki oynayış stili olarak Türkler ve Amerikalıları karşılaştırdık. İzlerlerken bizler çok güldük.
Minecraft: Türkler Vs Amerikalılar 06:13
Minecraft: Türkler Vs Amerikalılar 163 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda Türklerle Amerikalıların minecraft oynayış stillerini karşılaştırtık. Bizler izlerken çok güldük.
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 05:52
Türkler mi Yoksa Amerikalılar mı Daha Yardımsever 76 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde amerika da ''açım ve evsizim'' diye pankart açan bir gence sadece bir kişinin yardım etmesi. türklerde ise aynı deneyde bir çok kişinin yardım ettiği gösterilmiştir.
Amerikalılar Ve Türklerin Sarılma Şekli 00:07
Amerikalılar Ve Türklerin Sarılma Şekli 100 izlenme - 2 yıl önce Amerikalılar Ve Türklerin Sarılma Şekli
Aptal Amerikalılar 01:31
Aptal Amerikalılar 288 izlenme - 8 yıl önce
Amerikalılar Türk Bayrağını Neye Benzetti? 2 03:11
Amerikalılar Türk Bayrağını Neye Benzetti? 2 50 izlenme - 1 yıl önce Amerikalilar Türk bayragini neye benzetti #2 Los Angeles Venice Beach.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Amerikalılar Türkiye Hakkında Neler Biliyor Acaba? 10:46
Amerikalılar Türkiye Hakkında Neler Biliyor Acaba? 46 izlenme - 2 yıl önce Amerikalılar Türkiye Hakkında Neler Biliyor Acaba?
Bacılı Gardaşlı Girişen Amerikalılar 00:56
Bacılı Gardaşlı Girişen Amerikalılar 9 izlenme - 5 ay önce Görüntüler Amerika'dan bir kavga anı kavga eden aileler,bacılı kardeşli kavga ediyolar,ailenin büyükleri yok neyse bu bacılı gardaşlı kavga eden Amerikalıları izliyoruz.
İNGİLİZLER ALMANLAR FRANSIZLAR AMERİKALILAR RUSLAR NATO AVRUPA HEPSİ ERDOĞANIN ÖLDÜRÜLMESİNİ İSTİYOR 01:16
İNGİLİZLER ALMANLAR FRANSIZLAR AMERİKALILAR RUSLAR NATO AVRUPA HEPSİ ERDOĞANIN ÖLDÜRÜLMESİNİ İSTİYOR 8 izlenme - 2 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Amerikalılar Ve Türklerin Oturuşu 00:15
Amerikalılar Ve Türklerin Oturuşu 52 izlenme - 2 yıl önce Amerikalılar Ve Türklerin Oturuşu
Oz Gangster - Afrika Kökenli Amerikalılar 04:44
Oz Gangster - Afrika Kökenli Amerikalılar 49 izlenme - 2 yıl önce Hbo Kanalında 1997-2003 Yılları Arasında Yayınlanmış Ülkemizde'de Cine5 Kanalında Bizle Buluşmuş Hapishane Dizisinde Neo Nazilerin, Afrika Kökenli Amerikalılar'ın, Motorcuların, Sicilya Mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin Ve Diğerlerinin Etrafında Dönen Bu Dizide Şimdi Afrika Kökenli Amerikalıların Yaşadıklarını Anlatan Kısa Bir Video
CCTV America - What is Chapulling? 02:42
CCTV America - What is Chapulling? 70 izlenme - 3 yıl önce Amerikalılar Chapulling kelimesinin anlamını Taksim'de öğrenmeye çalıştı.
en saf amerikalılar 01:34
en saf amerikalılar 129 izlenme - 7 yıl önce nee ya kalın öyle
 İşte çılgın Amerikan sporları 01:03
İşte çılgın Amerikan sporları 57 izlenme - 3 yıl önce ABD'de, geleneksel spor dallarından farklı olarak düzenlenen etkinlikler büyük ilgi çekiyor. Televizyonlarda yayınlanan spor müsabakalarını seyretmekten bıkan Amerikalılar, ekstrem eğlence ve spor faaliyetlerine yöneliyor.Bunlardan biri, "Havaya Fırlatma". Bu sporda, metrelerce yüksekteki kişi, sudaki hava yastığının üzerine atlıyor. Düştüğünde ise, hava yastığının öbür ucundaki kişi metrelerce havaya fırlıyorlayarak suya düşüyor.Diğer bir spor dalı da havada topaç çevirme. Sporcu dev topacı bir ip sayesinde büyük bir ustalıkla kontrol ederek topaca istediği hareketi yaptırıyor.Yumak sektirmece ise özellikle gençler arasında oldukça popüler. Tenis topu büyüklüğünde sıkı bir ip yumağıyla sıradışı hareket yapan insanlar, yumağı dakikalarca düşürmeden sektirebiliyor.