Hoşgeldiniz!

Amerikan Futbol Videoları İzle

Bulldozer Lakaplı Amerikan Futbolu Oyuncusu Ben Tameifuna 03:27
Bulldozer Lakaplı Amerikan Futbolu Oyuncusu Ben Tameifuna 4.014 izlenme - 2 ay önce Amerikan Futbolu denince akla gelen ilk isimlerden olan Yeni Zelandalı Ben Tameifuna ülkesinde çok seviliyor.Bu işe küçük yaşlarda başladığını söyleyen ünlü futbolcu Buldozer lakabı ile anılıyor.Kendisini yıkmak oldukça güç görünüyor.İzliyoruz
Kadınların Amerikan Futbol Maçında Saç Baş Yolmalı Kavga 02:01
Kadınların Amerikan Futbol Maçında Saç Baş Yolmalı Kavga 3.611 izlenme - 6 ay önce Amerikan futbolun karşı karşıya gelen, iki bayan takım hakemlerin gözü önünde saç baş bir birlerine girdiler. Lafı hiç dolandırmadan videomuzu izliyoruz efendim.
Uzayda röveşata keyfi! 01:12
Uzayda röveşata keyfi! 3.050 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşan Dünya Kupası öncesi Alman ve Amerikan astronotlar uzaydan mesaj gönderdi...
ne güçlü adam be 00:29
ne güçlü adam be 6.708 izlenme - 9 yıl önce
Superbowl'da Yayınlanan Reklam Herkesi Büyüledi 00:54
Superbowl'da Yayınlanan Reklam Herkesi Büyüledi 2.227 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Amerikan futbolu ligi National Football League'in şampiyonluk maçı Superbowl'da yayınlanan bu reklam filmi izleyenleri büyüledi.
Amerikan Futbolu 00:13
Amerikan Futbolu 2.865 izlenme - 10 yıl önce YA BENCE BU AMERİKAN FUTBOLU ÇOK TEHLİKELİ Bİ SPOR ZAVALLI ADAM...
Amerikan Futbolu ve Etkileri 06:15
Amerikan Futbolu ve Etkileri 545 izlenme - 1 yıl önce Tüylerimi diken diken eden yeşil sahalara inip amerikan futbolu oynama isteği uyandıran video Müzik : Lil jon - Throw it up
Kusursuz Organizasyon - Amerikan Futbolu 00:26
Kusursuz Organizasyon - Amerikan Futbolu 485 izlenme - 2 yıl önce Amerikan futbolu ile çok ilgilenmesekte izleyip bir tebessüm edeceğimiz bir organizasyonu sizlerle paylaşmak istedim, iyi seyirler.
Marshawn Lynch Vitesi 5e Taktı 00:06
Marshawn Lynch Vitesi 5e Taktı 498 izlenme - 2 yıl önce Marshawn Lynch sahada arabayla gezi yaptı.... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Oyuncusuna kafa attı, kafası yarıldı! 00:25
Oyuncusuna kafa attı, kafası yarıldı! 229 izlenme - 1 yıl önce ABD'de Colquitt Lisesi Amerikan Futbolu takımının koçluğunu yapan Rush Propst, sinirlendiği oyuncusuna kafa attı. Oyuncusunun kaskı takılı olduğu anda kafa atan Propst'un alnı yarıldı.
Gerçekçi Amerikan Futbol Topu Pastası Yapımı 16:15
Gerçekçi Amerikan Futbol Topu Pastası Yapımı 76 izlenme - 6 ay önce 2016 NFL sezonunun açılışına özel Yolanda Gampp bu hafta özel bir pasta yapımıyla karşımızda. Yolanda, tüm detaylarıyla bir Amerikan futbol topu şeklinde pasta yapımını anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Abd Fubolu 02:40
Abd Fubolu 907 izlenme - 10 yıl önce abd futbolu serttır acıdır hatta olumculdur
Kusursuz Organizasyon - Amerikan Futbolu 00:26
Kusursuz Organizasyon - Amerikan Futbolu 387 izlenme - 4 yıl önce Amerikan futbolu ile çok ilgilenmesekte izleyip bir tebessüm edeceğimiz bir organizasyonu sizlerle paylaşmak istedim, iyi seyirler.
Amerikan Futbolu Taraftarlarının Kızılderili Marşı - Warchant 02:33
Amerikan Futbolu Taraftarlarının Kızılderili Marşı - Warchant 95 izlenme - 1 yıl önce Takım armanaları kızılderili kafası olan takımın taraftarlarının ahenk içindeki uyumlarını izliyoruz
Gençlerin Yamuk Topla İmtihanı 00:38
Gençlerin Yamuk Topla İmtihanı 177 izlenme - 2 yıl önce 2009 da gösterime giren,kanımca vasat sayılan "Ay Lav Yu" filminden bir sahne.Ellerine geçen bir amerikan futbol topuyla normal futbol oynamaya çalışan çılgın gençlik pas olacağı yerde taca giden yamuk topa daha fazla dayanamazlar.Aralarından bir kardeşimizde topa güzelce bi sövüp rahatlar..
Marshawn Lynch Vitesi 5e Taktı 00:06
Marshawn Lynch Vitesi 5e Taktı 94 izlenme - 2 yıl önce Marshawn Lynch sahada arabayla gezi yaptı.... Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Süvariler 02:59
Süvariler 262 izlenme - 8 yıl önce anadolu yakasının tek amerikan futbol takımı İstanbul amerikan futbol kulübü cavaliers
Rakip Takım Tribününde Hunharca Sevinç Yaşamak 01:01
Rakip Takım Tribününde Hunharca Sevinç Yaşamak 147 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle Amerikalıların saygıda en az bizden 50 yıl önde olduğunu gösteren bir video. Küfür etmekten başka işi aşırıya kaçıran bir Allah'ın kulu yok. Türkiye'de olsa, cenazesi bu öğlen namazına mütakip kaldırılabilirdi bu arkadaşın. Efendim, Amerikan Futbol Ligi'nde gerçekleşen olayda rakip tribününe giren adam, takımının attığı gole hunharca sevinmiş, ortaya da böyle güzel görüntüler çıkmış. İyi seyirler.
Amerikan Futbol Maçı 01:05
Amerikan Futbol Maçı 45 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/amerikanfutbolmaci.htm Amerikan futbol maçı oyunumuza bir takım seçerek başlayabilirsiniz. Takıma taktik vererek topu rakip kaleye gol olarak yazdırmalısınız. Bunun için mouse'unuzu veya boşluk tuşunuzu kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Adamı Düşüren Atış 00:29
Adamı Düşüren Atış 212 izlenme - 9 yıl önce
Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life 00:13
Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life 33 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life Amerikan Futbol Trollemesi Thug Life
Mizzou Amerikan Futbol Takımı 2012 03:12
Mizzou Amerikan Futbol Takımı 2012 60 izlenme - 4 yıl önce Amerikan Üniversite takımlardan Mizzou'nun 2012 sezonu öncesi takım antremanları.
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 1/7) 07:39
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 1/7) 72 izlenme - 5 yıl önce Tim Tebow: The Chosen One (Bölüm 1/7)
David Beckham Şampiyonlukla Veda Etti 01:03
David Beckham Şampiyonlukla Veda Etti 42 izlenme - 4 yıl önce Amerikan Futbol Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Los Angeles Galaxy, maçlarını oynadığı statta kutlama töreni düzenledi.
Tim Tebow 2011 'Tebow Zamanı' Tanıtım 02:28
Tim Tebow 2011 'Tebow Zamanı' Tanıtım 35 izlenme - 5 yıl önce Tim Tebow 2011 'Tebow Zamanı' Tanıtım
Çocuğunu Döven Oyuncuya 1 Yıl Spordan Men Cezası 01:00
Çocuğunu Döven Oyuncuya 1 Yıl Spordan Men Cezası 19 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Futbolu Ligi takımlarından Minnesota Vikings oyuncusu Adrian Peterson, 4 yaşındaki çocuğunu dövdüğü için NFL yönetimi tarafından sezon sonuna kadar spordan men edildi.
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 6/7) 06:32
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 6/7) 28 izlenme - 5 yıl önce Tim Tebow: The Chosen One (Bölüm 6/7)
Oyuncusuna kafa attı, kafası yarıldı! 00:25
Oyuncusuna kafa attı, kafası yarıldı! 6 izlenme - 1 yıl önce ABD'de Colquitt Lisesi Amerikan Futbolu takımının koçluğunu yapan Rush Propst, sinirlendiği oyuncusuna kafa attı. Oyuncusunun kaskı takılı olduğu anda kafa atan Propst'un alnı yarıldı.
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 2/7) 07:15
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 2/7) 29 izlenme - 5 yıl önce Tim Tebow: The Chosen One (Bölüm 2/7)
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 7/7) 06:22
Tim Tebow The Chosen One (Bölüm 7/7) 23 izlenme - 5 yıl önce Tim Tebow: The Chosen One (Bölüm 7/7)