Hoşgeldiniz!

Amerikan Güzeli

Amerikan Güzeli (1999) - Mastürbasyon Sahnesi 02:48
Amerikan Güzeli (1999) - Mastürbasyon Sahnesi 19.464 izlenme - 2 yıl önce 1999 yapımı, başrollerinde bu film ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ını kazanan usta oyuncu Kevin Spacey ve Annette Bening'in bulunduğu American Beauty (Amerikan Güzeli) filminden mastürbasyon sahnesidir.İzliyoruz.
amerikan güzeli 01:01
amerikan güzeli 2.212 izlenme - 8 yıl önce amerikan güzeli
American Beauty - Poşet Sahnesi 02:53
American Beauty - Poşet Sahnesi 790 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Güzeli, 1999 yapımı ABD filmi. Yönetmenliğini Sam Mendes, yapımcılığını Bruce Cohen ve Dan Jinks üstlenmiştir. Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch, Wes Bentley, Mena Suvari, Chris Cooper, Peter Gallagher ve Allison Janney'nin rol aldığı film Akademi Ödüllerine 8 dalda aday olmuş. En İyi Film dahil 5 dalda ödül almıştır.
Nazan Öncel - Manzaralı Oda Amerikan Güzeli 03:27
Nazan Öncel - Manzaralı Oda Amerikan Güzeli 1.284 izlenme - 8 yıl önce "amerikan güzeli" filminden görüntüler eşliğinde nazan öncel'den "manzaralı oda"--http//asimetriksilsile.blogspot.com/
Amerikan Güzeli - Uçan Torba Sahnesi 03:06
Amerikan Güzeli - Uçan Torba Sahnesi 474 izlenme - 3 yıl önce 1999 yapımı En İyi Film dahil 5 dalda Oscar kazanan harika bir film, Amerikan Güzeli ve filme ait şiirsel torba sahnesi "Any Other Name" eşliğinde; İzliyoruz. "Kar yağışına dakikalar kalan günlerden biriydi. Hava elektrik yüklüydü. Neredeyse duyabiliyordun ve bu torba oradaydı. benimle dans ediyordu oynamam için yalvaran küçük bir çocuk gibi, 15 dakika için. işte o gün fark ettim. her şeyin ardında hayat ve iyilik dolu, inanılmaz bir güç vardı . korkmak için hiç bir neden olmadığına inanmamı istiyordu. hem de hiç. video, zavallı bir bahane, biliyorum ama hatırlamama yardim ediyor. hatırlamaya ihtiyacım var. bazen öyle çok güzellik var ki dünyada dayanamayacağımı hissediyorum."
Amerikan Güzeli Fragman 03:04
Amerikan Güzeli Fragman 230 izlenme - 4 yıl önce Lester Burnham (Kevin Spacey) bir magazin dergisinde çalışmaktadır. Kentin lüks banliyölerinden birinde karısı ve kızıyla yaşayan Lester orta yaş bunalımının eşiğine kadar gelmiştir. Emlakçılık yapan karısı Carolyn (Annette Bening) ona karşı ilgisiz ve soğuk davranır. Lise öğrencisi olan kızı Jane de (Thora Birch) onu küçük görmekte, saygısız davranışlarını günden güne arttırmaktadır. Bütün bunların üstüne bir de gazetedeki patronunun onu gerizekalı yerine koymasıyla kabusu daha da artar.
Amerikan Güzeli  2007 00:41
Amerikan Güzeli 2007 363 izlenme - 9 yıl önce
Amerikan Güzeli (Tanıtım) 01:54
Amerikan Güzeli (Tanıtım) 316 izlenme - 4 yıl önce ''Amerikan Güzeli'' isimli tv programı demosunun fragmanıdır. Erkan Can & Umut Kurt
Amerikan Güzeli - Uçan Torba Sahnesi 03:06
Amerikan Güzeli - Uçan Torba Sahnesi 266 izlenme - 5 yıl önce 1999 yapımı En İyi Film dahil 5 dalda Oscar kazanan harika bir film, Amerikan Güzeli ve filme ait şiirsel torba sahnesi "Any Other Name" eşliğinde; İzliyoruz. "Kar yağışına dakikalar kalan günlerden biriydi. Hava elektrik yüklüydü. Neredeyse duyabiliyordun ve bu torba oradaydı. benimle dans ediyordu oynamam için yalvaran küçük bir çocuk gibi, 15 dakika için. işte o gün fark ettim. her şeyin ardında hayat ve iyilik dolu, inanılmaz bir güç vardı . korkmak için hiç bir neden olmadığına inanmamı istiyordu. hem de hiç. video, zavallı bir bahane, biliyorum ama hatırlamama yardim ediyor. hatırlamaya ihtiyacım var. bazen öyle çok güzellik var ki dünyada dayanamayacağımı hissediyorum."
american beauty 1 fragmanı 02:52
american beauty 1 fragmanı 265 izlenme - 7 yıl önce lester burnham kevin spacey bir magazin dergisinde çalışmaktadır. kentin lüks banliyölerinden birinde karısı ve kızıyla yaşayan lester orta yaş bunalımının eşiğine kadar gelmiştir. emlakçılık yapan karısı carolyn annette bening ona karşı ilgisiz ve soguk rndavranır. lise öğrencisi olan kızı jane de thora birch onu küçük görmekte saygısız davranışlarını günden güne arttırmaktadır. bütün bunların üstüne bir de gazetedeki patronunun onu gerizekalı yerine koymasıyla kabusu daha da artar.