Hoşgeldiniz!

amerikan müzik ödülleri

Shakira - Amerikan Müzik Ödülleri 03:45
Shakira - Amerikan Müzik Ödülleri 44.831 izlenme - 8 yıl önce Give It Up To Me
Jennifer Lopez Amerika Müzik Ödüllerinde 04:44
Jennifer Lopez Amerika Müzik Ödüllerinde 4.203 izlenme - 4 yıl önce Jennifer Lopez Amerikan müzik ödülleri gecesinde göz doldurdu.
Amerikan Müzik Ödülleri'nde 'bieber' Damgası 00:51
Amerikan Müzik Ödülleri'nde 'bieber' Damgası 1.656 izlenme - 5 yıl önce 40. Amerikan Müzik Ödülleri'nde Justin Bieber geceyi tam üç ödülle kapatarak büyük başarı elde etti. Yılın önemli müzik ödülü organizasyonlarından Amerikan Müzik Ödülleri 40. kez Los Angeles'ta sahiplerini buldu. Son iki yılın en tartışmalı isimlerinden olan ‘çocuk yıldız' Justin Bieber'ın ‘Yılın Sanatçısı', ‘En iyi erkek pop şarkıcısı' ve ‘Yılın Pop/Rock albümü' dallarında tam 3 ödülle ayrıldığı törende öne çıkan bir diğer isim Maroon 5 oldu. ‘En iyi ikili ya da grup' kategorisinde geçen yıl olduğu gibi yine ödülü kucaklayan isim olan Maroon 5'ın sahne performansı da şüphesiz gecenin en başarılı enstantaneleri arasındaydı. ‘Call Me Maybe' şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Carly Rae Jepsen'ın ‘En iyi yeni sanatçı' ödülünü aldığı gecede Kathy Perry ise beklendiği üzere ‘En iyi kadın pop şarkıcısı' dalının kazananı oldu. Gecenin en önemli kategorilerinden olan ‘Yılın Soul / R|B albümü' ödülünü havaya kaldıran isimse Rihanna oldu. Soul / R|B klasmanında Beyonce ‘En iyi kadın şarkıcı', Usher ise ‘En iyi erkek şarkıcı' ödüllerinin sahibi oldular. Alternatif rock klasmanında yüzü gülen grup Linkin Park olurken, Shakira ‘En iyi Latin sanatçı' ödülünün sahibi oldu. Son üç yıl içerisinde hem albümleri hem de başarılı sahne performanslarıyla kariyerinde hızlı bir yükseliş kaydeden Nicki Minaj da geceyi iki ödülle kapattı. Şarkıcı hem ‘En iyi Rap / Hip Hop albüm' hem de ‘En iyi Rap/Hip Hop kadın şarkıcı' dallarında ipi göğüslemeyi başardı. 2012 yılının ödül organizasyonları böylelikle tamamlanırken, müzikseverleri daha şimdiden Grammy heyecanı sarmış durumda. Adayların yakında açıklanacağı 55. Grammy Ödülleri 10 Şubat 2013 tarihinde sahiplerini bulacak.
Justin Bieber Amerikan Müzik Ödülleri 2011 05:24
Justin Bieber Amerikan Müzik Ödülleri 2011 1.538 izlenme - 6 yıl önce
Kesha We R Who We R Amerikan Music Awards 04:13
Kesha We R Who We R Amerikan Music Awards 1.102 izlenme - 7 yıl önce kesha take it off & we r who we r amerikan müzik ödüllerikesha amerikan top 100 listesinde 1. sıradakesha aynı zamandada türkiye yabancı top listelerindede 1.sırada ve zirvede kalmaya devam ediyor.
Amerikan Müzik Ödülleri'nin Unutulmaz Performansları - Cumartesi Sürprizi 09:43
Amerikan Müzik Ödülleri'nin Unutulmaz Performansları - Cumartesi Sürprizi 1.342 izlenme - 4 yıl önce Dünyada en çok izleyici çeken müzik dünyası ödülleri arasında yer alan amerikan müzik ödülleri sahiplerini buldu. taylor swift yılın sanatçısı, yılın pop sanatçısı ve yılın country sanatçısı ödüllerini aldı. ariana grande ise yılın yeni sanatçısı seçildi.
Michael Jackson - Amerikan Müzik Ödülleri (1984) 40:12
Michael Jackson - Amerikan Müzik Ödülleri (1984) 715 izlenme - 3 yıl önce Arşivden yine seçme ve özel bir video ile birlikteyiz. Süresi oldukça uzundu, ama sizler için özenle kesip biçtim ve sadece Michael'a odaklı bölümleri montajladım. Ama yine de sizin sürpriz bir şarkıyı bıraktım. Eminim şarkıyı ve perfoamansı çok seveceksiniz. Sürpriz olsun, söylemeyeyim. Abla güzel moonwalk yapıyor yalnız. Yeterince kırptım ama yine de 40 dakikayı buldu, rahmetli o kadar ilgi görmüş ki, daha kısa bir video mümkün değild. Michael o gece hemen tüm ödülleri kapmış. Hatta bazı ödüllerde kendisi ile yarışmış. Hatırlatayım; Michael henüz BAD ve DANGEROUS albümlerini yayınlamamış, solo turnelerine çıkmamıştı. Yani henüz çıkışının başındaydı ama hakettiği onurlandırmayı görmüş. Artık bu da nostalji değilse ve anasayfayı haketmiyorsa, size diyecek bir şeyim yok admin efendiler... Gençler izlesin; o zamanlar hangi şarkı ve şarkıcılar, ne tür müzikler ödül alıyormuş. Aslında çok daha kaliteli görüntü ile yüklemiştim, ancak sitenin salaklığından yükleme sonrası dosya kayboldu, kaliteyi düşürmek zorunda kaldım. Hoş sitenin kalitesi zaten düşmüş, video kalitesi düşse ne olur. Galiba meme olmayınca site kabul etmiyor... Bunu da kabul etmezse daha da yüklemem zati...
Jennifer Lopez - Booty Ft. Iggy Azalea (Canlı Performans) 03:34
Jennifer Lopez - Booty Ft. Iggy Azalea (Canlı Performans) 443 izlenme - 3 yıl önce Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty - 2014 Amerikan Müzik Ödülleri Canlı Performans