Hoşgeldiniz!

amerikan salatası

Mayonezli Rus Salatası Tarifi - Amerikan Salatası Yapımı 03:00
Mayonezli Rus Salatası Tarifi - Amerikan Salatası Yapımı 12.317 izlenme - 3 yıl önce Bu tarifte sizlere aslında iki tane ismi olan mayonezli salata tarifi olan rus salatası tarifi ve amerikan salatası tarifi vereceğiz. Bu leziz mayonezli salata tarifini denedikten sonra evde sürekli deneyeceksiniz. Mayonezli salata tarifleri içinde en lezzetli olanları heralde bu amerikan salatası ile rus salatasıdır. Aslında pekte salata sayılmazlar. İsimlerinde her ne kadar salata tarifi geçiyor olsa da salata dendiğinde insanın aklına şöyle yeşillikli hafif bir tarif geliyor. Fakat yinede günlerin vazgeçilmez tarifi olan amerikan salatası pek lezzetlidir. Bizim tarifimizi dikkatli incelediyseniz rus salatası tarifimizde mayonez yerine daha çok yoğurt kullandığımızı göreceksiniz. Aslında bu tarifteki amaç biraz olsun bu leziz aperatif tarifinin kalorisini azaltmaktır. Eğer sizde amerikan salatasında bizim yaptığımız gibi mayonez miktarını azaltıp yerine süzme yoğurt katarsanız hem yinede lezzetli olabildiğini ve aynı zamanda çok daha az kalorili olduğunu göreceksiniz. Unutmayın sıktığınız mayonez tamamen yağ! Mayonezin içeriği yumurta sarısı ve sıvı yağdan oluşuyor. Ev yemeği tarifleri olarak bizim size önerimiz kesinlikel rus salatası tarifini bir miktar yoğurt kullanarak yapmanız. Amerikan Salatası Malzemeleri 1 adet yufka 250gram garnitür konservesi 100gr kornişon konserve turşu 50gr mayonez 100gr süzme yoğurt 2 yemek kaşığı mısırözü yağı
Mayonezli Patates Salatası Tarifi 06:05
Mayonezli Patates Salatası Tarifi 11.698 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Mayonezli Patates Salatası Tarifi
Rus Salatası mı Amerikan Salatası mı? (Rus Muhabir İçerir) 01:09
Rus Salatası mı Amerikan Salatası mı? (Rus Muhabir İçerir) 2.487 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır süregelen bir geyiktir "Rus salatası mı Amerikan salatası mı?" geyiği. Bu sorunun gerçek cevabını öğreten ve Türk halkının da görüşünü almak isteyen bir Rus muhabir hatunumuz düşüyor yollara. Karşısında kanlı canlı manken gibi Rus muhabiri gören vatandaşımızın dumur hali ise görülmeye değer. Eli ayağı titreyenden yavşayanına, Rus olup olmadığını sorana kadar türlü insan manzaraları izleyeceğiz.
Çatlak Komedi - Rus Salatası Mı Amerikan Salatası Mı ? :)) 01:09
Çatlak Komedi - Rus Salatası Mı Amerikan Salatası Mı ? :)) 222 izlenme - 4 yıl önce Çatlak Komedi - Rus Salatası Mı Amerikan Salatası Mı ? :))
Rus Salatasını Nasıl Bilirdiniz? 01:09
Rus Salatasını Nasıl Bilirdiniz? 108 izlenme - 5 yıl önce Böyle bir hikaye de varmış :) Amerika'nın adı Rus'un tadı hesabı :)