Hoşgeldiniz!

amfi tiyatro

Dövizini Bozduranın Adı YYÜ'deki Amfi Tiyatroya Verilecek 01:59
Dövizini Bozduranın Adı YYÜ'deki Amfi Tiyatroya Verilecek 2.504 izlenme - 1 yıl önce YYÜ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal 15 Temmuz gecesinde emellerine ulaşamayan bazı güçlerin son dönemde Türkiye'nin ekonomisi üzerinde büyük oyunlar oynamaya başladıklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı sonrası başlatılan döviz bozdurma kampanyasına destek vermek istediklerini anlatan Retör Prof.Dr. Battal, şöyle dedi:"Üniversitemizin idari ve akademik personelimizden 20 bin üzerinde euro veya dolar bozduran 5 arkadaşlarımız yurt dışına çıktığı zaman bizim Bilimsel Araştırma Projeleri fonumuzdan onları destekleyeceğiz. Diğerlerine de teşekkür belgesi vereceğiz. Teşekkür belgesi akademik seyirde farklı bir anlam ifade ediyor. Yine 500 bin euro veya dolar bozdurarak, Türk Lirası'nda kaldığını ispat edenin adını da üniversitedeki amfi tiyatroya vereceğiz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları biz bozdukça hem ülkemiz güçlü konuma geliyor, hem de bizim üzerimizde oyun oynayanlar bundan sonraki oyunlarının tutmayacağını ve bizim ülkemizin, vatandaşlarımızın, milletimizin el ele vermek suretiyle güçlü bir şekilde geleceğe taşıdığını görecekler" dedi.
Erdal Sari Zeybek Ayvalik 00:55
Erdal Sari Zeybek Ayvalik 1.043 izlenme - 9 yıl önce
Amfi Tiyatro Hilesi 03:41
Amfi Tiyatro Hilesi 201 izlenme - 4 yıl önce Kutucukları İşaretlemeyi Unutmayalım :))
Tarihe Meydan Okuyor. 00:58
Tarihe Meydan Okuyor. 97 izlenme - 3 yıl önce Tunus'un El-Cem kentinde bulunan ve bilinen en eski Amfitiyatro Colosseum, bozulmayan mimari güzellikleri ile tarihe meydan okuyor.
Mehter - İlk Konserimiz 1 55:07
Mehter - İlk Konserimiz 1 100 izlenme - 5 yıl önce Sitemizi ziyaret edin... http://www.gedizmehter.com/
Mehter - İlk Konserimiz 2 04:10
Mehter - İlk Konserimiz 2 94 izlenme - 5 yıl önce Gediz Amfi Tiyatroda Verdiğimiz 2007'deki İlk Konserimizdir... Sitemizi ziyaret edin... http://www.gedizmehter.com/