Hoşgeldiniz!

Amfibi Videoları İzle

Amfibi Komando 05:34
Amfibi Komando 2.280 izlenme - 5 yıl önce afganistan kabil barış gücü
TSK'nın Hendek Canavarı 01:50
TSK'nın Hendek Canavarı 765 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının teröristlerin kazdığı hendek ve kurduğu barikatları süpürmek için kullandığı amfibi zırhlı muharebe istihkam iş makinesi "Kunduz," Cizre, Silopi ve Sur ilçelerinin güvenlik güçlerinin stratejik silahı oldu.
Amfibi 04:06
Amfibi 1.499 izlenme - 5 yıl önce Amfibi,tugay,izmir foça
Türk Ordusu Neden Kıbrıs'a Çıktı? 05:02
Türk Ordusu Neden Kıbrıs'a Çıktı? 147 izlenme - 9 ay önce Özetlemek gerekirse Kıbrıs'ta Türklere karşı kıyım yapan Eoka ve Rum devleti iyice kaşınıyodu aynı bu günkü eşşek dürtenler gibi Türkler gelsinde bizi kaşısın diye uğraşyordu. Adadaki Türk halkına türlü işkenceler yapan bu fareler ordunun müdahale edemeyeceğini sanıp istedikleri gibi at koşturuyordu. Haçlı gavatlarda bunların yanındaydı sürekli Türkiyeyi tehdit ediyor adaya çıkmasını engelliyordu az biraz ingilizce varsa ülkelerin tavrını anlarsınız zaten. Bizimkiler İngiltere'de sürekli görüşmeler yapıyor ama nafile bizi oyalıyorlar işte o zaman kendi küçük taşakları büyük başbakan Bülent Ecevit milli güvenlik toplantısında olan ülke yönetimine telefon açıyor ve ''Ayşe tatile çıksın'' diyerek harekatı başlatıyor. Türk komandoları 20 Temmuz 1974 sabahı havadan yağmur oldu aktı aynı zamanda denizden amfibi harekatı yapan Şanlı Ordumuz adayı kısa kürede ele geçirdi. Kıbrıs Türklerini kurtaran ordumuz aynı zamanda farelerin hayallerini suya düşürdü. Harekata katılan tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun.
Efes Tatbikatı 2016 - Amfibi Harekat 04:29
Efes Tatbikatı 2016 - Amfibi Harekat 81 izlenme - 11 ay önce Efes 2016 Müşterek Fiilî Atışlı tatbikatı çerçevesinde yapılan Amfibi Harekâta Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının yanı sıra çeşitli ülkelerin askeri personeli de katıldı.
semender 01:37
semender 297 izlenme - 6 yıl önce amfibi
semender 00:51
semender 216 izlenme - 6 yıl önce
Amfibiler 03:59
Amfibiler 325 izlenme - 8 yıl önce
triturus karelinii 03:14
triturus karelinii 124 izlenme - 6 yıl önce amfibi oyuncak
Amfibix Amfibi Ekskavator Amfibious Excavator ErkeGroup İzmir Turkey www amfibix com 04:27
Amfibix Amfibi Ekskavator Amfibious Excavator ErkeGroup İzmir Turkey www amfibix com 40 izlenme - 2 yıl önce Amfibix, Amfibi Ekskavator, Amfibious Excavator, ErkeGroup , İzmir, Turkey, www.amfibix.com
Hatay Hatırası Amfibiler Mesut Osman 08:59
Hatay Hatırası Amfibiler Mesut Osman 81 izlenme - 5 yıl önce hatay hatırası amfibiler mesut şişman ---- osman akgeyik
Sesame Street: Conan O'Brien: Amphibian | Susam Sokağı: Conan O'Brien: Amfibi 02:51
Sesame Street: Conan O'Brien: Amphibian | Susam Sokağı: Conan O'Brien: Amfibi 26 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar için eğitimli: Sesame Street: Conan O'Brien: Amphibian | Susam Sokağı: Conan O'Brien: Amfibi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Paludaryum 01:36
Paludaryum 59 izlenme - 4 yıl önce Paludaryumumun tarihçesi
Haliç'e yüzen otobüs 02:08
Haliç'e yüzen otobüs 48 izlenme - 4 yıl önce Haliç'in iki yakası Amfibi model (karada ve suda giden taşıt) otobüs ile bağlanacak.