Hoşgeldiniz!

amigo orhan

Bando Es-Es Euro 2016 Türkiye Marşı 05:00
Bando Es-Es Euro 2016 Türkiye Marşı 1.219 izlenme - 4 ay önce 'Bize anlı şanlı Türkler demişler. Türkler bitti demedikçe bitmez bu işler, saldır Türkiye, saldır Türkiye' Euro 2016 Tribünde yerini alacak ve her maçta ve maçtan önce taraftarlarımızı coşturacak bandoeses 2006 yılında uğur kürkçüoğlu ve ali ulusoy tarafında kurulmuştur. Amigo Orhan'dan gelen tribün geleneğini ileri taşıyarak devam ettirmişlerdir ve 15 kişilik ekiple fransada bizi coşturacak. Sadece Türk Ezgilerini seslendirecekler. Bando es-es A milli takıma seçilme nedeni tesadüf değildir Amigo Orhanın milli takıma Amigo olarak çağrılması ve bando es-es'inde euro 2016 davet edilmesi Eskişehir tribünlerinin kült bir yapıda olmasıdır. not: Ali dayı benim kirvemdir ve bende isviçreden yanına giderek bütün imkanlarım kendisin yanında olacağım.
Amigo Orhan vs Mustafa Denizli 00:15
Amigo Orhan vs Mustafa Denizli 2.315 izlenme - 1 yıl önce Vakti zamanında maç sonrası Mustafa Denizliye Mr. Bison edası ile attığı kafa ile anılan Amigo Orhan. Hala unutamadık, mr bison edası hareketlerini..
Türk İşi GTA Wasted 01:54
Türk İşi GTA Wasted 390 izlenme - 2 yıl önce Internette gezinirken karsilastigim ve cok guldugum Wasted giflerini/videolarini bizim Türk işi videolara uygulayayim dedim. Tabiki eklenecek cok icerik var ama simdilik ilk aklima gelenlere yaptim. Umarim begenirsiniz.
Amigo Orhan'ın Mustafa Denizli'ye Uçarak Attığı Kafa 00:15
Amigo Orhan'ın Mustafa Denizli'ye Uçarak Attığı Kafa 296 izlenme - 3 yıl önce Amigo Orhan'ın Mustafa Denizli'ye Uçarak Attığı Kafa
Celebrity Deathmatch Amigo Orhan Vs Mustafa Denizli 00:15
Celebrity Deathmatch Amigo Orhan Vs Mustafa Denizli 87 izlenme - 5 yıl önce
Beşiktaşlı Amigo Orhan'ın Mustafa Denizli'ye Saldırması 05:17
Beşiktaşlı Amigo Orhan'ın Mustafa Denizli'ye Saldırması 10 izlenme - 11 ay önce Yıllar önce milli maç sonrası Mustafa Denizli'ye saldırı anı Beyaz Futbol ekranlarında getirildi. Amigo Okan lakaplı kişinin saldırısına uğrayan Mustafa Denizli olay sonrası hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor.