Hoşgeldiniz!

Amir Çiçek Videoları İzle

yozgat tanıtım 05:16
yozgat tanıtım 178 izlenme - 7 yıl önce yozgat tgrt tanıtım programı
Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları 02:22
Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları 57 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları- Menteşe Yaraş Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen yarışlara 30 ilden yaklaşık 350 sporcu katılıyor Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları, 30 ilden yaklaşık 350 sporcunun katılımıyla Muğla'da gerçekleştiriliyor.
Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları 01:58
Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları 63 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları- Menteşe Yaraş Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen ve 30 ilden yaklaşık 350 sporcunun katıldığı şampiyona tamamlandı Muğla'da gerçekleştirilen Türkiye Liselerarası Oryantiring Yarışları, ödül töreniyle sona erdi.
Kaunos Antik Kenti'ne Ziyaretçi İlgisi 03:09
Kaunos Antik Kenti'ne Ziyaretçi İlgisi 26 izlenme - 2 yıl önce Kaunos antik kenti- Kentteki tarihi yapılar- Kenti gezen ziyaretçiler- Kazı başkanı Prof. Dr. Cengiz Işık'ın sunumu Kaunos Antik Kenti'ne ziyaretçi ilgisi- Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi'nde etrafı kaya mezarları ile çevrili 3 bin yıllık tarihe sahip antik kent, yerli ve yabancı ziyaretçilerden ilgi görüyor- Vali Çiçek: - "Antik kent, Muğla'da en çok ziyaret edilen ilk 3 ören yeri arasında bulunuyor" Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi'nde bulunan Kaunos Antik Kenti, yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
Muğla Valisi: Saldırıya 37 Asker Katıldı 25'i Yakalandı 06:58
Muğla Valisi: Saldırıya 37 Asker Katıldı 25'i Yakalandı 4 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele saldırdıktan sonra 2 polisi şehit ederek kaçan darbeci askerin yakalanması için operasyonlara devam edildi. Muğla Valisi Amir Çiçek de gelişmeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Otel saldırısına 37 darbeci askerin katıldığını söyleyen Vali Amir Çiçek, “İhanet çetesinin Marmaris’e gelerek Cumhurbaşkanımızın kaldığı yerde inme yapan, havadan indirilen kişi sayısı 37’dir. Şu ana kadar da 25 kişi yakalandı. 20’si tutuklu, 5’i hakkında gözaltı işlemi devam ediyor” dedi.
Vali Amir Çiçek'in Okul Ziyaretleri 02:50
Vali Amir Çiçek'in Okul Ziyaretleri 3 izlenme - 6 ay önce Muğla Valisi Amir Çiçek, Marmaris'te Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle Milli Eğitim Bakanlığına devredilen ve 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ilçede şehit olan polisler Mehmet Çetin ile Nedip Cengiz Eker'in adlarının verildiği okulda incelemelerde bulundu.
Emniyetten Sürücülere 02:44
Emniyetten Sürücülere "Şeker Molası" 3 izlenme - 9 ay önce Trafik ekiplerinin şeker ve lokum dağıtması -Vali Amir Çiçek'in sürücülerle bayramlaşması -Vali Amir Çiçek'in konuşması Muğla'da trafik ekipleri, sürücülere kolonya ve şeker ikram etti Muğla Valisi Amir Çiçek, uygulama yapan polis ekiplerini ziyaret ederek, tatile gelen vatandaşlarla bayramlaştı Vali Çiçek: "Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi için tüm ekiplerimizle yoğun çaba sarf ediyoruz" Ramazan Bayramı dolayısıyla trafiğin yoğunlaştığı Muğla-Denizli, Muğla-Aydın, Milas-Bodrum, Gökova-Marmaris ve Fethiye-Dalaman güzergahında polis ekipleri, sürücülere kolonya, lokum ve şeker ikram etti.
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 04:03
Rıdvan Dilmen'den Teknik Direktörlüğe Yeşil Işık 6 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Gençlerle çalışabileceğim üç-dört yıllık proje olursa sahalara dönebilirim." dedi.
Eroğlu: 02:06
Eroğlu: "Türkiye Genelinde 45 Hava Aracımız Çalışmalara Başladı" 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun gelişi- Bakan'ın işçilerle selamlaşması- Bakan'ın fidana aşı yapması- Bakan Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: -"Orman yangınlarıyla mücadele için Türkiye genelinde 45 hava aracımız çalışmalara başladı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu yıl orman yangınlarıyla mücadele kapsamında, ülke genelinde 45 hava aracının çalışmalara başladığını bildirdi.