Hoşgeldiniz!

amud

Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 01:26
Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 1.114 izlenme - 4 yıl önce Amut hareketini yapmakta zorlanıyor musunuz? Uzmanımız İsmail Berk Çavuşoğlu sizler için 5 egzersiz hazırladı. Bu egzersizleri düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde çok daha kolay amuda kalkabileceksiniz.
Bu İlk Kez Oluyor :d 00:26
Bu İlk Kez Oluyor :d 281 izlenme - 10 yıl önce az biraz karadeniz işi ama idare eder sanırım :d
Amuduma Kalkar, Yorganımı Dikerim 00:33
Amuduma Kalkar, Yorganımı Dikerim 132 izlenme - 3 yıl önce Artvinli yorgancı canı sıkıldığı zamanlar amuda kalkıyor ve başlıyor dikmeye. Bir değişiklik olsun diye bu işi yaptığından bahseden güzel insan, bazen asma köprüden elleri üzerinde yürüyerek bazen de ayakları dışarda minibüs kullanarak iş stresinden uzaklaşıyor. Senin iş de zor be aağğğbi!
Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Sinema Amude (Amud Sineması) 10:46
Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Sinema Amude (Amud Sineması) 314 izlenme - 5 yıl önce Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Sinema Amude (Amud Sineması) - Antolojiya Dengbejen Kurd Diwan-1 (Kürt Dengbej Antolojisi-1) - Kürtçe Müzik
Merdiven İniyor. 00:22
Merdiven İniyor. 204 izlenme - 9 yıl önce adamin bİrİ amuda kalkmiŞ merdİven İnİyor :)) bİr bakin baksana kardeŞ.
Topun Üstünde Amuda Kalkıyor 00:52
Topun Üstünde Amuda Kalkıyor 96 izlenme - 8 yıl önce ilginç bi yönetem iyi kayıp düşmüyo ne kafa kalcak ne göz:))
Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 01:26
Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 34 izlenme - 2 yıl önce Amut hareketini yapmakta zorlanıyor musunuz? Uzmanımız İsmail Berk Çavuşoğlu sizler için 5 egzersiz hazırladı. Bu egzersizleri düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde çok daha kolay amuda kalkabileceksiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."