Hoşgeldiniz!

Amud Videoları İzle

Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 01:26
Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 990 izlenme - 3 yıl önce Amut hareketini yapmakta zorlanıyor musunuz? Uzmanımız İsmail Berk Çavuşoğlu sizler için 5 egzersiz hazırladı. Bu egzersizleri düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde çok daha kolay amuda kalkabileceksiniz.
Bu İlk Kez Oluyor :d 00:26
Bu İlk Kez Oluyor :d 281 izlenme - 9 yıl önce az biraz karadeniz işi ama idare eder sanırım :d
Amuduma Kalkar, Yorganımı Dikerim 00:33
Amuduma Kalkar, Yorganımı Dikerim 97 izlenme - 2 yıl önce Artvinli yorgancı canı sıkıldığı zamanlar amuda kalkıyor ve başlıyor dikmeye. Bir değişiklik olsun diye bu işi yaptığından bahseden güzel insan, bazen asma köprüden elleri üzerinde yürüyerek bazen de ayakları dışarda minibüs kullanarak iş stresinden uzaklaşıyor. Senin iş de zor be aağğğbi!
Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Sinema Amude (Amud Sineması) 10:46
Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Sinema Amude (Amud Sineması) 310 izlenme - 4 yıl önce Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Sinema Amude (Amud Sineması) - Antolojiya Dengbejen Kurd Diwan-1 (Kürt Dengbej Antolojisi-1) - Kürtçe Müzik
Merdiven İniyor. 00:22
Merdiven İniyor. 204 izlenme - 8 yıl önce adamin bİrİ amuda kalkmiŞ merdİven İnİyor :)) bİr bakin baksana kardeŞ.
amuda kalkış:) 00:04
amuda kalkış:) 121 izlenme - 9 yıl önce yorum sizin
Topun Üstünde Amuda Kalkıyor 00:52
Topun Üstünde Amuda Kalkıyor 96 izlenme - 8 yıl önce ilginç bi yönetem iyi kayıp düşmüyo ne kafa kalcak ne göz:))
Amuda Kalkarken Yapılan 5 Yanlış 01:49
Amuda Kalkarken Yapılan 5 Yanlış 20 izlenme - 2 yıl önce Amut hareketini doğru yapıyor musunuz? Uzmanımız İsmail Berk Çavuşoğlu sizler için en çok yapılan yanlışları gösteriyor. Videomuzu izleyerek en nizami şekilde amuda kalkabilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 01:26
Amuda Kolay Kalkabilmek İçin 5 Egzersiz 19 izlenme - 2 yıl önce Amut hareketini yapmakta zorlanıyor musunuz? Uzmanımız İsmail Berk Çavuşoğlu sizler için 5 egzersiz hazırladı. Bu egzersizleri düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde çok daha kolay amuda kalkabileceksiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Duran adam'dan sonra amudda duran adam 01:06
Duran adam'dan sonra amudda duran adam 28 izlenme - 4 yıl önce Taksim'de bir yoga öğretmeni amuda kalkarak Duran Adam eylemlerine destek verdi