Hoşgeldiniz!

amuda kalkmak

Amuda Kalkarak Soyunan Kadın 00:50
Amuda Kalkarak Soyunan Kadın 174 izlenme - 1 hafta önce Ellerini kullanmadan tepe takla donunu çıkartan hanım kızımız bu büyük gayretinden dolayı bir alkış hak ediyor.
Amuda Kalkıp Ayakları İle Araba Yıkayan Hatun 00:27
Amuda Kalkıp Ayakları İle Araba Yıkayan Hatun 356 izlenme - 4 ay önce Bu gözler ne araba yıkayan hatunlar gördü ancak bu hepsinden farklı. Amuda kalktığı yetmiyormuş gibi bir de o şekilde yürüyerek ayakları ile araba yıkamış.
Amuda Kalkarak Yürüyen Merdivenden Çıkmak 00:25
Amuda Kalkarak Yürüyen Merdivenden Çıkmak 477 izlenme - 8 ay önce Bir AVM içerisinden bulunan yürüyen merdivenden canı sıkılan adrenalin tutkunu güzel amuda kalkarak çıkmış. Yürüyen merdiveni eğlence amaçlı kullanan kızın görüntüleri amatör kameraya böyle yansımış
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Güzeli 01:15
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Güzeli 1.941 izlenme - 3 yıl önce Japon kızımız aylaklıktan olsa gerek koymuş kamerayı karşısına bir bir anlatmış amuda kalkıp kolayı içicem diyo hedefim bu diyo.Uygulamada karşılaştığı sorunla sesinde ve hareketlerinde meydana gelen yumuşama ve şekerlik kendisini alıp vitrine koyduracak cinsten.
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Kız 01:15
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Kız 1.107 izlenme - 4 yıl önce Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Kız
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 01:17
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 600 izlenme - 3 yıl önce Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nın yeni bir konusu var: Jiff. ABD, Los Angeles'ta yaşayan ve dünyanın en inanılmaz köpeklerinden olan Jiff, hem ön hem de arka ayakları üzerinde metrelerce yürüyebiliyor. Ayrıca ilgi görmeyi de çok seviyor. Arka ayakları üzerinde, 6,56 saniyede 10 metre ilerleyen Jiff, ön ayakları üzerinde ise 7,76 saniyede 5 metre yürüyor. Eylül ayında yayınlanacak olan Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nda yer alacak olan rekortmen Jiff için, Guinness bir de video hazırladı. İşte Jiff'in neler yaptığını kendi gözlerinizle görün...
 Yonja Kızı Olmak 02:18
Yonja Kızı Olmak 673 izlenme - 5 yıl önce Amuda kalksaydın keşke..
Japon Kız Amuda Kalkarak Kola İçmeye Kalkıştı 01:15
Japon Kız Amuda Kalkarak Kola İçmeye Kalkıştı 287 izlenme - 3 yıl önce Japon Kız Amuda Kalkarak Kola İçmeye Kalkıştı Tek amacının 'amuda kalkarak kola içebilmek' olduğunu söyleyen japon kız, boğulmaktan son anda kurtulsa da hedefine ulaştı. Kameranın karşısına geçip amuda kalkarak kola içeceğini açıklayan genç kız amacına ulaştı. Başarılı şekilde ayaklarına havaya dikerek pipetle kola içen genç kız boğulmaktan son anda kurtulsa da sonunda kendisini alkışladı.
Amuda kalktı, sarı kart gördü! 00:47
Amuda kalktı, sarı kart gördü! 370 izlenme - 3 yıl önce Al Nasr ile Al Sharjah takımları arasında oynanan karşılaşmada bir anda amuda kalkan Ibrahima Toure'nin bu hareketi tepki topladı.
Amuda Kalkarak Yürüyen Değişik Köpek 00:03
Amuda Kalkarak Yürüyen Değişik Köpek 26 izlenme - 3 ay önce Hayır durduk yere buna ne gerek vardı ki sevgili dostum? İçindeki yeteneği mi keşfedemediler onu göstermeye çalışıyorsun?
Amuda Kalkarak Baraj Kurmak 00:08
Amuda Kalkarak Baraj Kurmak 266 izlenme - 2 yıl önce Lechia Gdansk ve Korona Kielce takımları arasında oynanan maçta Gdansk takımında forma giyen Abdou Razack Traore rakip takımın serbest vuruşu sırasında amuda kalkarak kurduğu tek kişilik barajı ile yeşil sahalarda ilginç bir görüntüye de sebep oldu. Her ne kadar baraj başarılı olmasada kendisini tebrik ediyoruz efenim.
Kesin İp Vardır  -) 01:03
Kesin İp Vardır -) 724 izlenme - 9 yıl önce denge harika
Amuda Kalkarak İşeyen Köpek 01:16
Amuda Kalkarak İşeyen Köpek 199 izlenme - 2 yıl önce Bu ufacık tefecik köpekcik pek yetenekli abicim o nasıl stildir öyle amuda kalkarak hem yürüyor hem işiyor. bende evet diyorum 3 evetle uğurluyoruz.
Amuda Kalkarak Bira İçmeye Çalışan Adamın Sonu 00:40
Amuda Kalkarak Bira İçmeye Çalışan Adamın Sonu 188 izlenme - 3 yıl önce Amuda kalkarak ters durarak bira içmeye çalışan adamın sonu feci bitti. Diğer videolar için Tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Maç İçindeki Tüm Taçları Amuda Kalkarak Atmak 01:09
Maç İçindeki Tüm Taçları Amuda Kalkarak Atmak 155 izlenme - 3 yıl önce Kirin Cup'ta Japonya ile İzlanda arasında oynanan karşılaşmada Steinthor Freyr Thorsteinsson'un kullandığı taç atışlarıyla maça damgasını vurdu. Adeta amuda kalkarak kullandığı taç atışlarıyla gündeme oturan oyuncu seyirciden de büyük destek alıyor... Zamanında giresun'dan: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1757/dunyanin-en-acayip-tac-atisi
Amuda Kalkan Kızın Hazin Sonu 00:21
Amuda Kalkan Kızın Hazin Sonu 30 izlenme - 5 ay önce Evinin bahçesine çıkıp yoga hareketlerini yaparak kendisini kameraya alan kız sıra amuda kalkmaya gelince ortalığı yıkıp geçiyor.
Amuda Kalkmak İsteyen Türk Kızı 00:13
Amuda Kalkmak İsteyen Türk Kızı 223 izlenme - 5 yıl önce Amuda Kalkmak İsteyen Türk Kızı
koşu bandına amuda kalkmak :)) 00:29
koşu bandına amuda kalkmak :)) 288 izlenme - 8 yıl önce bu adam çıldırmış olmalı :))
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 01:17
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 108 izlenme - 2 yıl önce Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nın yeni bir konusu var: Jiff. ABD, Los Angeles'ta yaşayan ve dünyanın en inanılmaz köpeklerinden olan Jiff, hem ön hem de arka ayakları üzerinde metrelerce yürüyebiliyor. Ayrıca ilgi görmeyi de çok seviyor. Arka ayakları üzerinde, 6,56 saniyede 10 metre ilerleyen Jiff, ön ayakları üzerinde ise 7,76 saniyede 5 metre yürüyor. Eylül ayında yayınlanacak olan Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nda yer alacak olan rekortmen Jiff için, Guinness bir de video hazırladı. İşte Jiff'in neler yaptığını kendi gözlerinizle görün...
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 01:17
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 140 izlenme - 3 yıl önce Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nın yeni bir konusu var: Jiff. ABD, Los Angeles'ta yaşayan ve dünyanın en inanılmaz köpeklerinden olan Jiff, hem ön hem de arka ayakları üzerinde metrelerce yürüyebiliyor. Ayrıca ilgi görmeyi de çok seviyor. Arka ayakları üzerinde, 6,56 saniyede 10 metre ilerleyen Jiff, ön ayakları üzerinde ise 7,76 saniyede 5 metre yürüyor. Eylül ayında yayınlanacak olan Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nda yer alacak olan rekortmen Jiff için, Guinness bir de video hazırladı. İşte Jiff'in neler yaptığını kendi gözlerinizle görün...
Hoverboard Da Amuda Kalkmak Ve Sonuç 00:05
Hoverboard Da Amuda Kalkmak Ve Sonuç 33 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Top Üzerinde Amuda Kalkmak 00:15
Top Üzerinde Amuda Kalkmak 59 izlenme - 3 yıl önce Sınır Tanımayanlar
Akrobatik Dede Coşkun 00:34
Akrobatik Dede Coşkun 59 izlenme - 2 yıl önce Dedemiz 60- 65 yaşlarında gençlerin normalde yapamadigini amuda kalkma hareketini apartmanın en üst katında yapiyor. Dedeyi o yaşta genclere taş çıkartmasından dolayı tebrik ediyor, aynı hareketi siz alkışlarlayaşıyorum üyelerinin denememesi gerektikği uyarısını yapmaktan kendimi alamiyorum.
Düşünen İnsanın İlk Sorduğu Soru? 00:23
Düşünen İnsanın İlk Sorduğu Soru? 99 izlenme - 3 yıl önce ''Dünyanın en büyük filozofları bebekler ve çocuklardır ''derler. Sebebi ise felsefenin temelinde ''neden?'' sorusunu sormanın öneminde yatar. İşte sizi bebeklik günlerinize götürecek, istemsiz olarak, ansızın kendinizi ''PEKİ NEDEN?'' derken bulacağınız mucize kayıt. Bu videoyu izlerken hiç kimsenin yağmurun bile sizden küçük elleri olmayacak. alkışlarlayaşıyorum.com - filozofların buluşma adresi
Genç Kız Amuda Kalkarak Ayaklarıyla Ok Attı 00:51
Genç Kız Amuda Kalkarak Ayaklarıyla Ok Attı 81 izlenme - 3 yıl önce Yurtdışında bir yarışma programına katılan genç kız, amuda kalkıp ayaklarını kullanarak ok attı. Bu ilginç anlar ilginizi çekecek.
18 Halter Barını Üst Üste Koyup Amuda Kalkan Sporcu 00:49
18 Halter Barını Üst Üste Koyup Amuda Kalkan Sporcu 12 izlenme - 6 ay önce 18 adet halter barını üst üste koyan sporcu amuda kalkarak nefesleri kesti.
Ölümün Kıyısında Amuda Kalkan Genç Sporcu 00:46
Ölümün Kıyısında Amuda Kalkan Genç Sporcu 72 izlenme - 4 yıl önce İngiltereli ekstrem sporcusu 25 yaşındaki Scott Young, çıktığı 40 katlı binanın çatısında elleri üzerinde amuda kalkarak adeta ölüme meydan okudu. İngiltereli adrenalin düşkünü Scott Young, akılalmaz bir gösteriye imza attı. Geçtiğimiz ay Hindistan'da metruk bir binanın çatısının kenarında amuda kalkarak ölüme meydan okuyan Scott Young, çıtayı yükseltti. Young, bu kez de Çin'in Shanghai kentinde 40 katlı binanın çatısına çıktı. Çatının kenarında hiçbir güvenlik ekipmanı olmadan ellerinin üzerine muda kalkan ekstrem sporcucusu, yaklaşık yarım dakika boyunca bu şekilde durdu.
Amuda kalktı sarı kart gördü 00:47
Amuda kalktı sarı kart gördü 66 izlenme - 3 yıl önce Al Nasr ile Al Sharjah takımları arasında oynanan karşılaşmada bir anda amuda kalkan Ibrahima Toure'nin bu hareketi tepki topladı.
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 01:17
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 59 izlenme - 3 yıl önce Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nın yeni bir konusu var: Jiff. ABD, Los Angeles'ta yaşayan ve dünyanın en inanılmaz köpeklerinden olan Jiff, hem ön hem de arka ayakları üzerinde metrelerce yürüyebiliyor. Ayrıca ilgi görmeyi de çok seviyor. Arka ayakları üzerinde, 6,56 saniyede 10 metre ilerleyen Jiff, ön ayakları üzerinde ise 7,76 saniyede 5 metre yürüyor. Eylül ayında yayınlanacak olan Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nda yer alacak olan rekortmen Jiff için, Guinness bir de video hazırladı. İşte Jiff'in neler yaptığını kendi gözlerinizle görün...
İnsanları oyuncağı haline getiren genç! 06:08
İnsanları oyuncağı haline getiren genç! 89 izlenme - 5 yıl önce Elleri üzerinde insanların üzerinden geçen genç, pekte bir tepki almadı.