Hoşgeldiniz!

Amy Ryan

Sahtekar Fragman 02:13
Sahtekar Fragman 51.583 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Angelina Jolie'in yer aldığı Sahtekar filminin resmi fragmanı.
Yeşil Bölge (Green Zone) 02:27
Yeşil Bölge (Green Zone) 511 izlenme - 8 yıl önce irak savaşında kaosun hüküm sürdüğü, hiç kimsenin birbirine güvenmediği, alınan her kararın beklenmedik sonuçlara yol açabileceği ilk günlerde geçiyor. 2003 yılında abd önderliğinde bağdat%u2019ın işgali sırasında, tebligat çavuşu roy miller (damon) ve ordu müfettişlerinden oluşan ekibi, irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silahlarını bulmak üzere görevlendirilir. bubi tuzaklı bir bölgeden diğerine geçen askerler, ölümcül kimyevi maddelerin peşine düşerler.
Goosebumps Film Fragmanı 02:46
Goosebumps Film Fragmanı 94 izlenme - 3 yıl önce İsmi hatırlanmayan korku dizisi film olma yolunda :) Zach Cooper (Dylan Minnette), New York'tan Maryland'in Greendale kasabasına taşındığında ilk başta çok mutlu değildir. Ancak yeni komşusu Hannah (Odeya Rush) ve Champ (Ryan Lee) ile kısa sürede arkadaş olur. Hannah'nın babası RL Stine ünlü Goosebumps serisinin yazarıdır. Ama bir gün Champ ve Zach, Stine'ın evinin bodrumundaki kütüphanede kilitli tuttuğu gerçekdışı canavarları yanlışlıkla serbest bırakınca amansız bir mücadele başlar. Canavarları durdurabilmek için kitaplardan bildikleri tüm ipuçlarını kullanmak zorunda kalacaklardır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26566/ismi-hatirlanmayan-korku-dizisi-goosebumps http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/172678/ismi-hatirlanmayan-korku-dizisi-goosebumps-jenerik-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26568/goosebumps-korku-dizisi-muzigi
Merkezi İstihbarat - Central Intelligence - Türkçe Altyazılı Fragman 01:42
Merkezi İstihbarat - Central Intelligence - Türkçe Altyazılı Fragman 59 izlenme - 2 yıl önce Film, eski bir dostuyla uzun bir aradan sonra Facebook aracılığıyla yeniden bir araya gelen bir muhasebecinin kendisini uluslarası casusluk dünyasının tam göbeğinde bulmasını konu alıyor. Rawson Marshall Thurber'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Kevin Hart paylaşıyor.