Hoşgeldiniz!

Amymarie Gaertner

Amymarie Gaertner (Justin Timberlake - Mirrors) 00:06
Amymarie Gaertner (Justin Timberlake - Mirrors) 91.375 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner'in bodrumunda dans ederek çektiği vine videoları büyük ilgi görüyor. "Twerk'e Hayır!" sloganıyla başladığı bu serüvende binlerce takipçiye ulaştı. Bu vine videosunda kullandığı şarkı ise Justin Timberlake'den Mirrors.
Amymarie Gaertner (Robot Dansı) 00:06
Amymarie Gaertner (Robot Dansı) 89.884 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner dans ederek videoları çekmeye devam ediyor. Fakat bu sefer bodrumundan çıkmış.
Amymarie Gaertner (Drop Like An Earthquake) 00:06
Amymarie Gaertner (Drop Like An Earthquake) 55.693 izlenme - 4 yıl önce Bu sefer bodrumundan farklı bir yerde vine videosunu çeken Amymarie Gaertner şarkı olarak "Drop Like An Earthquake" i seçmiş.
Twerk'e Hayır Sloganıyla Amymarie Gaertner 00:06
Twerk'e Hayır Sloganıyla Amymarie Gaertner 52.446 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor.
Amymarie Gaertner (Radioactive) 00:06
Amymarie Gaertner (Radioactive) 47.084 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor. İşte onlardan biri.
Amymarie Gaertner (Usher - You Make Me Wanna Dance) 00:05
Amymarie Gaertner (Usher - You Make Me Wanna Dance) 44.215 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor. Bu sefer kullandığı şarkı Usher 'dan You Make Me Wanna Dance.
Amymarie Gaertner (Gas Pedal) 00:06
Amymarie Gaertner (Gas Pedal) 6.561 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner ve Sydney Collins 'in birlikte dans ederek çektikleri bu vine videosu için kullandıkları şarkı Gas Pedal.
Amymarie Gaertner (Justin Timberlake - TKO) 00:06
Amymarie Gaertner (Justin Timberlake - TKO) 2.507 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor. Bu sefer kullandığı şarkı Justin Timberlake 'den TKO.
Amymarie Gaertner - (Chris Brown - Deuces) 00:06
Amymarie Gaertner - (Chris Brown - Deuces) 1.972 izlenme - 4 yıl önce Bu sefer Chris Brown - Deuc'ta dans ederek çekiyor vine videosunu. Amymarie Gaertner 'ın bodrumunda kendini dans ederken çektiği vine videolarından biri.
Amymarie Gaertner (Sweet Talk) 00:06
Amymarie Gaertner (Sweet Talk) 1.500 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor.
Amymarie Gaertner - (Dark Horse) 00:06
Amymarie Gaertner - (Dark Horse) 1.241 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bu seferki vine videosunda Dark Horse şarkısında dans ediyor.
Amymarie Gaertner (Jagg Remix) 00:06
Amymarie Gaertner (Jagg Remix) 1.172 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor. Bu videoda ise 6 sn gibi kısa bir zamanda ceewalk, wave ve tutting figürlerini sergiliyor. Kullandığı şarkı ise Jagg Remix.
Amymarie Gaertner (The Neig) 00:06
Amymarie Gaertner (The Neig) 1.027 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor.
Amymarie Gaertner (Higher) 00:06
Amymarie Gaertner (Higher) 1.024 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor. Bu seferkinde ise robot figürleri ile beğeni topluyor.
Amymarie Gaertner (I Can't Stop) 00:06
Amymarie Gaertner (I Can't Stop) 933 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner popping figürleri sergilediği bu vine videosunda şarkı olarak "I Can't Stop" 'ı kullanıyor.
Amymarie Gaertner (Love Them Leggingz) 00:06
Amymarie Gaertner (Love Them Leggingz) 746 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner bodrumunda dans ederek vine videoları çekmeye devam ediyor. Bu sefer kullandığı şarkı Love Them Leggingz.
Amymarie Gaertner'dan Popping ve Wave Figürleri 00:06
Amymarie Gaertner'dan Popping ve Wave Figürleri 645 izlenme - 4 yıl önce Ants Şarkısında Popping Ve Wave Figürleri. Amymarie Gaertner'ın Bodrumunda Kendini Dans Ederken Çektiği Vine Videolarından Biri.
Amymarie Gaertner - Michael Jackson'ın Yıldızı Üstünde 00:06
Amymarie Gaertner - Michael Jackson'ın Yıldızı Üstünde 616 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner Hollywood Bulvarı'nda Michael Jackson'ın yıldızı üzerinde dans ederek çekiyor bu sefer vine videosunu. Kamera açısını güzel ayarlayarak videonun sonunda hareketini daha da etkili sunuyor.
Amymarie Gaertner'dan Popping ve Wave Figürleri 00:06
Amymarie Gaertner'dan Popping ve Wave Figürleri 584 izlenme - 4 yıl önce Ants şarkısında popping ve wave figürleri. Amymarie Gaertner'ın bodrumunda kendini dans ederken çektiği vine videolarından biri.
Amymarie Gaertner'dan Tutting Ve Locking Figürleri 00:06
Amymarie Gaertner'dan Tutting Ve Locking Figürleri 545 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner 'ın bodrumunda kendini dans ederken çektiği vine videolarından biri.
Bu Kıza Dans Etmek Yakışıyor 00:06
Bu Kıza Dans Etmek Yakışıyor 428 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner 'ın bodrumunda kendini dans ederken çektiği vine videolarından biri.
Amymarie Gaertner'ın Müthiş Dansı 00:06
Amymarie Gaertner'ın Müthiş Dansı 220 izlenme - 4 yıl önce Amymarie Gaertner'ın Müthiş Dansı