Hoşgeldiniz!

An Gelir Videoları

Selda Bağçan - An Gelir 03:09
Selda Bağçan - An Gelir 18.774 izlenme - 3 yıl önce An gelir Paldir küldür yikilir bulutlar Gökyüzünde anlasilmaz bir heybet O eski, o eski heyecan ölür An gelir biter muhabbet. Sarkilar susar heves kalmaz Sataraban ölür. Sarabin gazabindan kork Çünkü fena kirmizidir Kan tutar, tutan ölür Sokaklar kusatilmis Karakollar taranir Yagmurda bir militan ölür. An gelir Ömrünün hirsizidir Her ölen pisman ölür Hep yanlis anlasilmistir Hayalleri yasaklanmis An gelir simsek yalar Masmavi dehsetiyle siyaset meydanini Direkler çatirdar yalnizliktan. Sehpada pir sultan ölür Son umut kirilmistir Kaf dagi' nin ardindaki Ne selam artik ne sabah Kimseler bilmez nerdeler Namli masal sevdalilari Evvel zaman içinde Kalbur saman ölür Kubbelerde uguldar Baki Çesmelerden akar Sinan An gelir La ilahe illAllah Kanuni Süleyman ölür. Görünmez bir mezarliktir zaman Sairler dolasir saf saf Tenhalarinda siir söyleyerek Kim duysa korkudan ölür Tahrip gücü yüksek Saatli bir bombadir patlar An gelir Attila ilhan ölür.
usur olum bile - ahmet kaya - an gelir 04:40
usur olum bile - ahmet kaya - an gelir 16.667 izlenme - 8 yıl önce usur olum bile - ahmet kaya - an gelir
Attila İlhan - Deli Asaf 09:18
Attila İlhan - Deli Asaf 1.902 izlenme - 2 yıl önce 1925 İzmir doğumlu şair, Nazım şiirleriyle yakalanıp ilk tutuklanmasını yaşadığında 16 yaşındaydı. roman, şiir, deneme dallarında bir çok eser icra eden şair, köşe yazarlığı ve eleştirmenlikte yapmıştır. yaşamının büyük çoğunluğunu paris, izmir, istanbul üçgeninde geçirir. hemen hemen her yazısında, şiirinde izmir özlemininden bahsetmiştir. 2005 senesinde de geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etmiştir. Şiirleri bir çok sanatçı tarafından bestelenip seslendirilmiştir. Çok fazla şiirden haz etmememe rağmen dinlemekten ve okumaktan vazgeçemediğim ender şairlerdendir. Deli Asaf da çok bilinen şiirlerinden olmasa da kendi sesinden okumasında, insanın içine işleyen en nadide eserlerindendir. kendi sesinden okudugu şiirlerinin yer aldığı " an gelir " albümünde yer almıştır. An geldi, Attila İlhan öldü.
Atilla İlhan - An Gelir 03:32
Atilla İlhan - An Gelir 3.058 izlenme - 5 yıl önce Attila İlhan'ın kendi sesinden An Gelir adlı şiiri. an gelir paldır küldür yıkılır bulutlar gökyüzünde anlaşılmaz bir heybet o eski heyecan ölür an gelir biter muhabbet çalgılar susar heves kalmaz şatârâbân ölür şarabın gazabından kork çünkü fena kırmızıdır kan tutar / tutan ölür sokaklar kuşatılmış karakollar taranır yağmurda bir militan ölür an gelir ömrünün hırsızıdır her ölen pişman ölür hep yanlış anlaşılmıştır hayalleri yasaklanmış an gelir şimşek yalar masmavi dehşetiyle siyaset meydanını direkler çatırdar yalnızlıktan sehpada pir sultan ölür son umut kırılmıştır kaf dağı'nın ardındaki ne selam artık ne sabah kimseler bilmez nerdeler namlı masal sevdalıları evvel zaman içinde kalbur saman ölür kubbelerde uğuldar bâkî çeşmelerden akar sinan an gelir lâ ilâhe illallah kanunî süleyman ölür görünmez bir mezarlıktır zaman şairler dolaşır saf saf tenhalarında şiir söyleyerek kim duysa / korkudan ölür tahrip gücü yüksek saatlı bir bombadır patlar an gelir attilâ ilhan ölür
Moral - An Gelir 2011 [video Klip] 03:47
Moral - An Gelir 2011 [video Klip] 1.907 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Attila İlhan - An Gelir (Kendi Sesinden) 03:32
Attila İlhan - An Gelir (Kendi Sesinden) 767 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri / Şiir Sözleri: an gelir paldır küldür yıkılır bulutlar gökyüzünde anlaşılmaz bir heybet o eski heyecan ölür an gelir biter muhabbet çalgılar susar heves kalmaz şatârâbân ölür şarabın gazabından kork çünkü fena kırmızıdır kan tutar / tutan ölür sokaklar kuşatılmış karakollar taranır yağmurda bir militan ölür an gelir ömrünün hırsızıdır her ölen pişman ölür hep yanlış anlaşılmıştır hayalleri yasaklanmış an gelir şimşek yalar masmavi dehşetiyle siyaset meydanını direkler çatırdar yalnızlıktan sehpada pir sultan ölür son umut kırılmıştır kaf dağı'nın ardındaki ne selam artık ne sabah kimseler bilmez nerdeler namlı masal sevdalıları evvel zaman içinde kalbur saman ölür kubbelerde uğuldar bâkî çeşmelerden akar sinan an gelir -lâ ilâhe illallah- kanunî süleyman ölür görünmez bir mezarlıktır zaman şairler dolaşır saf saf tenhalarında şiir söyleyerek kim duysa / korkudan ölür -tahrip gücü yüksek- saatli bir bombadır patlar an gelir Attila İlhan ölür Attila İlhan
Ahmet Kaya - An Gelir 03:29
Ahmet Kaya - An Gelir 430 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Kaya - An Gelir (1986) an gelir paldır küldür yıkılır bulutlar gökyüzünde anlaşılmaz bir heybet o eski, o eski heyecan ölür an gelir biter muhabbet. şarkılar susar heves kalmaz şataraban ölür. şarabın gazabından kork çünkü fena kırmızıdır kan tutar / tutan ölür sokaklar kuşatılmış karakollar taranır yağmurda bir militan ölür. an gelir ömrünün hırsızıdır her ölen pişman ölür hep yanlış anlaşılmıştır hayalleri yasaklanmış an gelir şimşek yalar masmavi dehşetiyle siyaset meydanını direkler çatırdar yalnızlıktan. sehpada pir sultan ölür son umut kırılmıştır kaf dağı'nın ardındaki ne selam artık ne sabah kimseler bilmez nerdeler namlı masal sevdalıları evvel zaman içinde kalbur saman ölür kubbelerde uğuldar Baki çeşmelerden akar Sinan an gelir -la ilahe illallah- kanuni süleyman ölür. görünmez bir mezarlıktır zaman şairler dolaşır saf saf tenhalarında şiir söyleyerek kim duysa / korkudan ölür -tahrip gücü yüksek- saatli bir bombadır patlar an gelir attila ilhan ölür. Söz: Attila İlhan Müzik: Ahmet Kaya An Gelir (1986) - GAM MÜZİK __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Özge Çelikırmak - An Gelir 04:16
Özge Çelikırmak - An Gelir 296 izlenme - 11 ay önce Özge Çelikırmak'ın, MA Production etiketiyle yayınlanan "An Gelir" albümünde yer alan "An Gelir" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Moral - An Gelir 2011 03:47
Moral - An Gelir 2011 679 izlenme - 6 yıl önce moral - an gelir 2011
Ahmet Kaya - Sokak Röportajları 3 02:31
Ahmet Kaya - Sokak Röportajları 3 282 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya'nın 10. ölüm yıldönümü dolayısıyla 11 Aralık 2010'da İstanbul'da düzenlenen "An Gelir - Onsuz On Yıl" gecesi için Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde sokak röportajları yapıldı. Görüldü ki, kimse onu ve ona yapılanları unutmamıştı.
Nadi Macit - Atilla İlhan - An Gelir 05:32
Nadi Macit - Atilla İlhan - An Gelir 1.290 izlenme - 7 yıl önce
Moral - An Gelir 03:47
Moral - An Gelir 809 izlenme - 6 yıl önce
Moral - An Gelir 03:47
Moral - An Gelir 725 izlenme - 6 yıl önce
Atilla İlhan - An Gelir 03:32
Atilla İlhan - An Gelir 161 izlenme - 2 yıl önce İzmir, 1925 doğumlu şairin en bilinen eserlerindendir. Şiir, Ahmet Kaya tarafından da bestelenip, sanatçının albümüne de ismini vermiştir. Kendi sesinden yorumu lezizdir.
Moral - An Gelir - [2011] - [orijinal Video Klip] 03:47
Moral - An Gelir - [2011] - [orijinal Video Klip] 468 izlenme - 6 yıl önce moral - an gelir - [2011] - [orijinal video klip] - [alisayar]
Sokak Röportajları - Ahmet Kaya Kimdir? 08:45
Sokak Röportajları - Ahmet Kaya Kimdir? 161 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya'nın 11. ölüm yıldönümü dolayısıyla 11 Aralık 2010'da İstanbul'da düzenlenen "An Gelir - Onsuz On Yıl" gecesi için Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde sokak röportajları yapıldı, şimdi bu röportajları izleyeceksiniz.
Tolga Tabu - An Gelir 01:47
Tolga Tabu - An Gelir 178 izlenme - 3 yıl önce ...owen... Tolga Tabu - An Gelir
Attila ilhan - Beni Bir Kere Dövdüler (Kendi Sesinden) 02:15
Attila ilhan - Beni Bir Kere Dövdüler (Kendi Sesinden) 188 izlenme - 2 yıl önce Türk edebiyatının büyük "kaptan"ı , şiir,sanat,siyaset,roman,köşe yazarlığı,tarih.. Hangi alandan bakarsanız bakın tek başına bir üniversitedir Attila İlhan.. Özlenendir,yıllar geçtikçe her şey bayağılaştıkça değeri daha çok anlaşılandır Attila İlhan. Alkışlarla yaşıyorsun..
Selda Bağcan - An Gelir 03:08
Selda Bağcan - An Gelir 128 izlenme - 2 yıl önce Atilla İlhan'ın bu güzel şiirini, meğer Selda Bağcan'da bestlemiş, keyifle dinleyelim. Şiirdeki Siyaset Meydanı, Ali Kırca'nın açık oturum alanı değil, idam sehpasının kurulduğu alandır.
Ahmet Kaya - An Gelir 03:32
Ahmet Kaya - An Gelir 92 izlenme - 2 yıl önce Paldır küldür yıkılır bulutlar Gökyüzünde anlaşılmaz bir heybet O eski, o eski heyecan ölür An gelir biter muhabbet Şarkılar susar heves kalmaz Şataraban ölür. Şarabın gazabından kork Çünkü fena kırmızıdır Kan tutar & tutan ölür Sokaklar kuşatılmış Karakollar taranır Yağmurda bir militan ölür. An gelir; Ömrünün hırsızıdır Her ölen pişman ölür Hep yanlış anlaşılmıştır Hayalleri yasaklanmış An gelir şimşek yalar Masmavi dehşetiyle siyaset meydanını Direkler çatırdar yalnızlıktan Sehpada pir sultan ölür Son umut kırılmıştır Kaf dağı' nın ardındaki Ne selam artık ne sabah Kimseler bilmez nerdeler Namlı masal sevdalıları Evvel zaman içinde Kalbur saman ölür Kubbelerde uğuldar baki Çeşmelerden akar sinan An gelir -la ilahe illallah- Kanuni süleyman ölür Görünmez bir mezarlıktır zaman Şairler dolaşır saf saf Tenhalarında şiir söyleyerek Kim duysa & korkudan ölür -tahrip gücü yüksek- Saatli bir bombadır patlar An gelir; Attila ilhan ölür.
Oktay An Gelir 02:16
Oktay An Gelir 342 izlenme - 7 yıl önce an gelir şiir yazan oktay seslendirme oktay
Moral - An Gelir 03:50
Moral - An Gelir 198 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Kafadaki Her Şey Çıkış Tarihi: 12.12.2011 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Bir baktım ki bomboş Parklar sokaklar meydanlar Çekmiş gitmiş eski dostlar Paraya satılmış hayatlar Bense burda yalnız Boş vermişim hayata inat Pembe düşlere dalmış Ve sarhoş seni anmaktayım Öyle gülmedim çok zamandır Öyle ağlamadım hıçkırarak Öyle anlamadım içtiğimden Konuşmadım uzun uzun An gelir döner kuşlar Günbatımında susar rüzgar Bir gün kulağın çınlar An gelir diner yağmurlar Biter bu yalancı sonbahar Gözlerin beni arar
Özge Çelikırmak - An Gelir 04:16
Özge Çelikırmak - An Gelir 82 izlenme - 1 yıl önce Özge Çelikırmak - An Gelir Özge Çelikırmak - An Gelir (2015) Single Albüm Özge Çelikırmak - An Gelir Özge Çelikırmak - An Gelir
An Gelir Moral 03:47
An Gelir Moral 218 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Kaya - An Gelir 03:29
Ahmet Kaya - An Gelir 92 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: An Gelir (1986) - GAM MÜZİK Söz: Attila İlhan Müzik: Ahmet Kaya an gelir paldır küldür yıkılır bulutlar gökyüzünde anlaşılmaz bir heybet o eski, o eski heyecan ölür an gelir biter muhabbet. şarkılar susar heves kalmaz şataraban ölür. şarabın gazabından kork çünkü fena kırmızıdır kan tutar / tutan ölür sokaklar kuşatılmış karakollar taranır yağmurda bir militan ölür. an gelir ömrünün hırsızıdır her ölen pişman ölür hep yanlış anlaşılmıştır hayalleri yasaklanmış an gelir şimşek yalar masmavi dehşetiyle siyaset meydanını direkler çatırdar yalnızlıktan. sehpada pir sultan ölür son umut kırılmıştır kaf dağı'nın ardındaki ne selam artık ne sabah kimseler bilmez nerdeler namlı masal sevdalıları evvel zaman içinde kalbur saman ölür kubbelerde uğuldar Baki çeşmelerden akar Sinan an gelir -la ilahe illallah- kanuni süleyman ölür. görünmez bir mezarlıktır zaman şairler dolaşır saf saf tenhalarında şiir söyleyerek kim duysa / korkudan ölür -tahrip gücü yüksek- saatli bir bombadır patlar an gelir attila ilhan ölür. Ahmet Kaya Resmi Web Sayfaları www.ahmetkaya.com facebook.com/AhmetKayaGam twitter.com/AhmetKayaGam youtube.com/AhmetKayaGam
Büyük Yolların Haydutu - Attilâ İlhan Belgeseli 01:29:06
Büyük Yolların Haydutu - Attilâ İlhan Belgeseli 88 izlenme - 1 yıl önce Ölümünden sonra hazırlanan ilk Attilâ İlhan belgeseli - Büyük Yolların Haydutu. Belgeseli Attilâ İlhan'ın ölümüne kadar 10 yıl boyunca asistanlığını yapan Belgin Sarmaşık hazırlamıştır.
Hani Bir An Gelir Kazandım Sanırsın 02:48
Hani Bir An Gelir Kazandım Sanırsın 179 izlenme - 5 yıl önce Hani Bir An Gelir, Kazandım Sanırsın
moral an gelir [video klip] [hd] 03:45
moral an gelir [video klip] [hd] 215 izlenme - 6 yıl önce moral an gelir [video klip] [hd]
Atilla İlhan - Kaptan 11:38
Atilla İlhan - Kaptan 35 izlenme - 2 yıl önce Türk edebiyatındaki yeri tartışılmaz şairin, Paris yılları sırasında yazdığı eserlerinden biridir.5 leme olarak yazıdıgı şiir, kendi sesiyle okudugu an gelir albümünde yer alır. Nazım hayranı olan şairin bestelenmeyen nadir şiirlerindendir.
moral - an gelir 03:46
moral - an gelir 101 izlenme - 5 yıl önce moral - an gelir 2011 video klip izle