Hoşgeldiniz!

Ana Ocağı

Ana Ocağı 01:47
Ana Ocağı 27.277 izlenme - 3 yıl önce This is "ANA OCAĞI'NDA BU HAFTA" by karga film production on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Ana Ocağı TRT 1 00:49
Ana Ocağı TRT 1 4.368 izlenme - 3 yıl önce This is "ANA OCAĞI TRT 1" by karga film production on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Defol Ulen İt! - Ana Ocağı (Restorasyonlu) 00:38
Defol Ulen İt! - Ana Ocağı (Restorasyonlu) 1.364 izlenme - 7 ay önce
Ana Ocağı - Aman Aman (Klip) 02:37
Ana Ocağı - Aman Aman (Klip) 4.508 izlenme - 3 yıl önce Amacı şehir yaşamının karmaşasında özlenen köy hayatını izleyenlere anımsatıp,onlarla birlikte yarışmacılara unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatmak olan Ana Ocağı hafta içi her gün TRT 1’de ekranlara geliyor. Birbirinden zorlu şartlarda yarışan genç kızların yaşadıkları bir klip halinde izleyicilerimizle paylaşılıyor. Çekimlerinin Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki 50 dönümlük bir arazi üzerine kurulu kendi çiftliğinde gerçekleştiği Ana Ocağı’nda yarışmacılara köydeki yaşamı, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi öğretecek üç eğitmen anne de yer alıyor. Köy evlerinde, kışın çetin şartlarına karşı hayat sürdürmeye çalışan gençler,teknolojiden uzak bir yaşam sürerken bir yandan da hayat boyu kendilerine yardımcı olacak birçok bilgi edinebilme şansı yakalıyorlar.Her hafta Ana Ocağı’na misafir olacakların kimi zaman eğlenceli kimi zaman zorlu yaşamlarının izleneceği programda, haftanın en başarılı misafiri de dört bilezikle ödüllendiriliyor. Başvurularınız için: www.anaocagi.tv
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 17:57
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 2.505 izlenme - 2 yıl önce Program hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bir kaç yıl önce tvde denk gelmiştim bu programa kokoş kokoş gızlara iş yaptırıyordı ve sivil hayatta kedi görse aay çok korktum ayy piss diyen kızlar, para hırsıyla doğuştan donanımlı oldukları için mevzu altın olduğu için tezek mezek demeden yardırıp çalıyorlar kısacası entresan bir program (survivordan eğitici en azından çocuklar inek nasıl sağılır onu görür ) Birde bu programda tv üslübüyla temizlenen inekler vardır efendim onlar zehirlenmiş bu bölümde izliyoruz. Kadının bayılması efsane...
Ana Ocağı 2. Hafta Tanıtımı 01:51
Ana Ocağı 2. Hafta Tanıtımı 2.622 izlenme - 3 yıl önce This is "ANA OCAĞI 2.HAFTA TANITIMI" by karga film production on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Ana Ocağı Ünlüler - Yeni Hafta (Fragman) 00:53
Ana Ocağı Ünlüler - Yeni Hafta (Fragman) 1.484 izlenme - 3 yıl önce 1 Haziran 2015'ten itibaren hafta içi her gün trt1 ekranlarında olacak Ana Ocağı Ünlüler'de bu hafta Bahar Süer, Tatsyana Tsikeviç, Merve Sevi, Begüm Öner yarışıyor.
Ana Ocağı 2. Hafta Fragmanı 00:43
Ana Ocağı 2. Hafta Fragmanı 686 izlenme - 3 yıl önce This is "ANA OCAĞI 2.HAFTA FRAGMANI" by karga film production on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Dört Şehirli Kız Tarafından Sağılan İneğin Dramı 04:09
Dört Şehirli Kız Tarafından Sağılan İneğin Dramı 827 izlenme - 2 yıl önce Ahırların Efendisi Ümmiye Anne, bulduğu 4 şehirli kıza gözünün nuru Kehribar'ı sağdırıyor. Hayatlarında ilk defa inek sağan kızları Kehribar başlarda yadırgasa da zamanla alışıyor. Tepkisini dışkılayarak ortaya koyan Kehribar, başa gelen çekilir diyerek sükunetini korumaya çalışıyor. Zaman zaman canı yanan Kehribar, belki de hayatı boyunca kendisinde kalıcı izler bırakacak bir travma yaşıyor. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, kariyerinin geri kalanında başarılar diliyorum. Not: Bu sefer not yok.
ANA OCAĞI 2 ARALIK 2015 07:56
ANA OCAĞI 2 ARALIK 2015 429 izlenme - 2 yıl önce ANA OCAĞI- 2 ARALIK 2015
Ana Ocağı - Anneler Herşeyi Düşünür 01:34
Ana Ocağı - Anneler Herşeyi Düşünür 549 izlenme - 4 yıl önce Ana Ocağı - Anneler Herşeyi Düşünür
Dört Şehirli Kız Küçükbaş Hayvan Otlatırsa 05:00
Dört Şehirli Kız Küçükbaş Hayvan Otlatırsa 392 izlenme - 2 yıl önce Dört adet Şehirli kız Ümmiye Anne'nin gazıyla küçükbaş hayvan otlatmaya çalışıyor. Bir ara Counter Strike'a bağlayıp bayağı gaza gelerek "önü koruyun, arkayı kollayın" gibisinden cümleler kurmaya başlıyorlar.
Odun Kırarken Eli Uf Olan Kızın Dramı 04:03
Odun Kırarken Eli Uf Olan Kızın Dramı 363 izlenme - 2 yıl önce Toprak Tanrıçası Ümmiye Anne bulduğu 4 şehirli kıza sobada yakmak maksatlı odun kırdırıyor. Ancak bir talihsizlik yaşanıyor ve E. Z.'nin eli uf oluyor. Ağlamaklı olan E. Z.'ye Ümmiye Anne'den müdahale gecikmiyor. Uf olan eli öperek olaya el koyan Ümmiye Anne sorunun bir nebze de olsa yatışmasını sağlıyor. Olay sırasında Ö. Y., ağlayınca çok çirkin oluyorsun diyerek E. Z.'yi teselli etmeye çalışırken, M. Y'nin de uf olan bölgeyi tespit maksatlı çalışmaları gözden kaçmıyor. Ş. G.'nin ise olaya müdahil olmadığı, tarafsız ve kayıtsız kaldığı gözleniyor. Sakarya'nın Serdivan beldesinde sular durulmayacağa benziyor. Not: Hakaret ve aşağılama görmek istemiyorum.
Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler 17:57
Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler 262 izlenme - 2 yıl önce Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler Ana Ocağı İnekler Zehirlendi Ölümden Döndüler
Ana Ocağında Yarın ! 01:34
Ana Ocağında Yarın ! 448 izlenme - 3 yıl önce This is "Ana Ocağı'nda Yarın !" by karga film production on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Bir Eşşeğe Sahip Çıkamayan Dört Şehirli Kız 05:53
Bir Eşşeğe Sahip Çıkamayan Dört Şehirli Kız 247 izlenme - 2 yıl önce Dört şehirli kız sobada yakmak maksatlı odun toplamak amacıyla Karakaçan ile birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu yolculukta onları bir takım sürprizler beklemektedir... Karakaçan isminin hakkını vermiş. Eğer ekipten biri bilerek o eşşeğin iplerini çözmediyse ben de birşey bilmiyorum.
Ana Ocağı 231.Bölüm Tanıtımı 00:37
Ana Ocağı 231.Bölüm Tanıtımı 192 izlenme - 2 yıl önce Ana Ocağı ikinci sezonuna yeniliklerle başlıyor. Elli dönüm arazi içine kurulu, Sakarya Serdivan’ın Beşevler köyü’ndeki Ana Ocağı, bu sene oldukça renkli olacak. Baştan aşağı yenilediğimiz Ana Ocağı’nda bu sezon sadece acemi genç kızları değil, yeni evlileri ve çiçeği burnunda çiftleri de ağırlayacağız. Üstelik ödüllerimiz de çok değişti. Geçen sene 10 gün süren maratonda toplamda 10 altın bilezik ve bir beşi bir yerde armağan ederken, bu sene sadece 5 gün yarışacak çiftlerimiz 15 altın bilezik ve bir beşi bir yerde kazanma şansına sahip olacak. Hem kazanacaklar, hem de annelerimizin zorlu ama bir o kadar da keyifli görevlerinde eğlenecekler. Ana Ocağı hepimizin özlem duyduğu köy hayatını ekranlara taşırken, bir yandan da genç çiftlerimize unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatarak kültürümüzü yaşatmamızı sağlıyor. Evlerinden çok uzakta ayakta kalmaya çalışan yarışmacılarımız köy yaşamını
Ana Ocağı -  Evlatları İçin Sırtında Yük Taşır 03:26
Ana Ocağı - Evlatları İçin Sırtında Yük Taşır 190 izlenme - 4 yıl önce Ana Ocağı - Evlatları İçin Sırtında Yük Taşır