Hoşgeldiniz!

anadolu gençlik derneği

Ateistleri İmana Getiren Origami 05:25
Ateistleri İmana Getiren Origami 6.227 izlenme - 3 yıl önce Efenim olay Nevşehir'in Avanos ilçesinde meydana gelmiş. Kuran'dan ayetler göstermek yerine kağıtlardan bir şeyler oluşturup, genç dimağları imana getirmeye çalışan adamın dramını istifadelerinize sunuyorum.
Liseli Gençler Anlattı: Erbakan Demek 02:07
Liseli Gençler Anlattı: Erbakan Demek 1.564 izlenme - 2 yıl önce Ülke genelinde öğrenci çalışmaları başta olmak üzere pek çok sahada faaliyetlerini sürdüren Anadolu Gençlik Derneği'nin Bayrampaşa şubesi bir video yayınlayarak liseli gençlerin gözünden merhum Milli Görüş lideri Necmeddin Erbakan'ı anlatan bir video çalışması yayınladı.
Saadet Partisi'nin  Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 06:25
Saadet Partisi'nin Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 3.274 izlenme - 3 yıl önce AGD TV'deki arkadaşlar güzel bir çalışma yapmış. Saadet Partisi'nin seçim barajı sorununa yaklaşımı esprili ve bir o kadar da keyifli bir video ile anlatılmış. Anlatılan her ne kadar doğru ifadeler içerse de hukuk devleti olmadığımız için ancak ütopya olarak kalabiliyor bu söylemler, maalesef.
Kudüs Mitingi (6 Eylül 1980) 00:57
Kudüs Mitingi (6 Eylül 1980) 1.409 izlenme - 2 yıl önce İsrail hükümeti, 23 Temmuz 1980’de Kudüs'ü İsrail'in ebedi başkenti olarak ilan etti. Söz konusu kararın 30 Temmuz 1980 tarihinde İsrail parlamentosu Knesset'te onaylanması üzerine 28 Ağustos 1980’de Türkiye, tepki olarak Kudüs'teki Başkonsolosluğu kapatıp İsrail ile ilişkilerini maslahatgüzarlık seviyesine indirdi. Ancak muhafazakar çevrelerin söz konusu karar dolayısıyla İsrail’e tepkisi bununla sınırlı kalmadı. Milli Selamet Partisi Genel Merkezi, kendisine yakın çevrelerin bu tepkisini dile getirebilmesine olanak tanımak için 6 Eylül 1980’de Konya’da bir "Kudüs'ü Kurtarma Mitingi" düzenlemeye karar verdi. Konya Belediye Başkanı MSP'li Mehmet Keçeciler'in önderliğindeki Tertip Komitesi'nin hazırladığı ve MSP Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın da katıldığı mitinge, Konya ve çevre illerden gelen yaklaşık 100 bin kişi katıldı. Büyük çoğunluğu sarık, cübbe ve şalvar giyen bu kalabalık içinde yer alan bazı kimseler çevredeki binalara yeşil renkli boyalarla slogan yazmaya başladılar. Mitingden sonra[değiştir | kaynağı değiştir] Mitingten sonra Necmettin Erbakan mitingi partilerinin değil Konya Belediyesi'nin düzenlediğini söyledi: "Konya Mitingi'ni MSP olarak biz yapmadık. Bütün partilerin sahip çıkması için bir tertip heyeti düzenlendi ve önemine binaen, bütün partileri ve liderleri davet etti." [1] Ancak dönemin MSP'li Konya Belediye Başkanı Mehmet Keçeciler, mitingin MSP tarafından düzenlendiğini, hatta kendisinin mitingden önce Necmettin Erbakan ve Oğuzhan Asiltürk ile Ankara'da MSP Genel Merkezi'nde bu mitingi iptal ettirmek için görüştüğünü, iptal ettiremeyince MSP'den istifa ettiğini, fakat bunun da kabul edilmediğini yıllar sonra belirtir.[2] Mitingin ardından Konya Cumhuriyet Başsavcılığı, Siyasi Partiler Kanunu açısından MSP hakkında soruşturma başlattı. Özellikle İstiklâl Marşı'nın protesto edilmesi, dönemin başbakanı Süleyman Demirel'i bile kızdırdı.[3] Bu mitingin, mitingten 6 gün sonra gerçekleşen 12 Eylül Darbesi'nin gerekçelerinden biri olduğu, Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Haydar Saltık tarafından, 29 Ekim 1980 tarihinde yapılan bir basın toplantısında dile getirilmiş ve "Konya mitingi 12 Eylül'e gelinmesinde bardağı taşıran son damla olmuştur” değerlendirmesini yapmıştı.(wikipedia) EK: Bu miting, İstiklal marşının KASTEN oturulara dinlenmesi ile akıllarda kalmıştır. Kadir Mısırlıoğlu o günlerde Mehmet Akif Ersoy'un kadın satıcısı olduğunu iddia etmiştir.
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 2.569 izlenme - 4 yıl önce Öncesinde Çav Bella Mücahit veya AGD versiyonlarını gördüğümüz müziğin muslim versionunu bu sefer minik dimağlara enjekte etmişler, hatta yıkamışlar, hem de camiide caaamide caamide caaa caaa caaa.
Çav Bella Mücahit Versiyon 02:00
Çav Bella Mücahit Versiyon 1.974 izlenme - 5 yıl önce Anadolu Gençlik Derneği üyesi öğrenciler, sol görüşün Çav Bella'sını kendilerince yorumladılar.
Ateistleri İmana Getiren Origami 05:25
Ateistleri İmana Getiren Origami 696 izlenme - 5 yıl önce Efenim olay Nevşehir'in Avanos ilçesinde meydana gelmiş. Kuran'dan ayetler göstermek yerine kağıtlardan bir şeyler oluşturup, genç dimağları imana getirmeye çalışan adamın dramını istifadelerinize sunuyorum.
Anadolu Gençlik Derneği Cerrah Temsilciliği 05:23
Anadolu Gençlik Derneği Cerrah Temsilciliği 253 izlenme - 8 yıl önce anadolu gençlik derneği cerrah temsilciliği şuur sohbetleri muzafer kartal hocamızın sohbetinden bir bölüm.
Mekke'nin Fethi Belgesel - 2014 13:56
Mekke'nin Fethi Belgesel - 2014 229 izlenme - 4 yıl önce Mekke'nin Fethi Belgesel - 2014
Anadolu Gençlik 03:30
Anadolu Gençlik 125 izlenme - 8 yıl önce güzel gelecek için agd ye gelin
Mehmet Gökçe  - Ey Sevgili 05:15
Mehmet Gökçe - Ey Sevgili 103 izlenme - 3 yıl önce Anadolu gençlik derneği proglamından Mehmet Gökçe Ey Sevgili ezgisi.
Adil Avaz - Delikanlı! 08:48
Adil Avaz - Delikanlı! 78 izlenme - 3 yıl önce Adil Avaz Delikanlı! Şiiri Anadolu Gençlik Derneği'nin düzenlemesi ile sizlerle...
Ölümü Öldürenler AGD İZMİR ÜNİKOM 04:31
Ölümü Öldürenler AGD İZMİR ÜNİKOM 72 izlenme - 3 yıl önce Ölümü Öldürenler AGD İZMİR Üniversite Komisyonu tarafından organize edilip güzel bir kareografi ile Anadolu Gençlik Derneğinin genel merkezin gerçekleştirmiş olduğu toplantıdan önce genel başkan Salih Turhan a süpriz yapmış oldukları ezgi...
AGD Ladik'ten Kutlu Doğum Programı || Kanal 42 Haber Merkezi 03:19
AGD Ladik'ten Kutlu Doğum Programı || Kanal 42 Haber Merkezi 15 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Gençlik Derneği Ladik Temsilciliği Kutlu Doğum Haftası Münasebetince düzenlediği anma programında cemaate hitap eden Muhaddis İbrahim Anar, toplumun ihya olması gerektiğini vurguladı.
6. Geleneksel Kırkbadalları Çıkma Yarışması 01:57
6. Geleneksel Kırkbadalları Çıkma Yarışması 1 izlenme - 4 yıl önce 6. Geleneksel Kırkbadalları Çıkma YarışmasıTOKAT (AA) - Anadolu Gençlik Derneği Tokat Şubesi'nce 6. Geleneksel "Kırkbadalları Çıkma Yarışması" düzenlendi.