Hoşgeldiniz!

anadolu grubu

mariachi’den, ben olsaydım öperdim! 01:02
mariachi’den, ben olsaydım öperdim! 12.157 izlenme - 7 yıl önce mariachi’den hafızalardan silinmesi zor olacak, ben olsaydım mutlaka öperdim video’su benolsaydimoperdim.com
Git Git Anadolu Grubu - Gerze Halk Direniş Korosu 04:38
Git Git Anadolu Grubu - Gerze Halk Direniş Korosu 38 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Grubu'nun Sinop Gerze'de kurmak istediği kömürlü termik santrale karşı mücadele eden Gerzelilerin kurduğu 142 kişilik Gerze Halkı Direniş Koro'sundan Tuncay Özilhan'a hediye. Gerzeliler "bu daha başlangıç, sürprizlerle geleceğiz" diyorlar.
İpek Tuncay - Anadolu Grubu 00:54
İpek Tuncay - Anadolu Grubu 23 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Grubu'nda mutluluğu çalışanlarımızdan dinleyin. McDonald's İnsan Kaynakları Uzmanı İpek Tuncay anlatıyor.
kömür bu kapağın altındadır 02:39
kömür bu kapağın altındadır 84 izlenme - 5 yıl önce www.gencyorum.net // greenpeace akdeniz // anadolu grubu türkiye'nin en büyük holdinglerinden birisi. holdingin bayrak markası efes pilsen'in sadece reklam bütçesi yıllık 50 milyon dolardan fazla. www.varsayilan.com şimdi bu sansüre cevap olarak milyonların gerze'ye destek olması bu videoyu paylaşması gerekiyor. lütfen sansüre sessiz kalma ve sen de videoyu paylaşan milyonlarca kişiden biri ol. dev holdinglerin çevreyi istedikleri gibi talan edemeyeceklerini bir kez daha göstermenin zamanı ge
Merve Yaşar, #AnadoluGrubundaMutluluku anlatıyor 01:01
Merve Yaşar, #AnadoluGrubundaMutluluku anlatıyor 17 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Isuzu Üretim Planlama ve Stok Kontrol Uzmanı Merve Yaşar, #AnadoluGrubundaMutluluk, “Değer verildiğini hissetmek ve güven duymaktır” diyor.
Anadolu Grubu Tanıtım 05:58
Anadolu Grubu Tanıtım 15 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Grubu Tanıtım
Duygu Nice Tokatlı  00:33
Duygu Nice Tokatlı 14 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Grubu'nda mutluluğu çalışanlarımızdan dinleyin. Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Başkanlığı İnsan Kaynakları Uzmanı Duygu Nice Tokatlı anlatıyor.
Gökhan Taşdıvar #AnadoluGrubundaMutluluku anlatıyor 00:40
Gökhan Taşdıvar #AnadoluGrubundaMutluluku anlatıyor 8 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Efes Spor Kulübü Sportif Faaliyetler ve Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Gökhan Taşdıvar, “Anadolu Grubu’nda mutluyum çünkü zafer yolculuğunda birlikte hareket eden bir ailenin parçasıyım” diyor.