Hoşgeldiniz!

anadolu lisesi

Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi - My Immortal - Evanescence 04:07
Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi - My Immortal - Evanescence 2.110 izlenme - 2 yıl önce Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Evanescence'nden My Immortal şarkısıyla katıldı.
Fethiye Fatih Anadolu Lisesi - Aces High - Iron Maiden 03:57
Fethiye Fatih Anadolu Lisesi - Aces High - Iron Maiden 2.099 izlenme - 2 yıl önce Fethiye Fatih Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine metal müziğin babalarından Iron Maiden'den Aces High şarkısıyla katıldı.
Sarıkamış Şbbk 11/c Rep Şemame Müthiş Komik.. 00:39
Sarıkamış Şbbk 11/c Rep Şemame Müthiş Komik.. 4.377 izlenme - 8 yıl önce bizim kankilerle 15 tatile girerken son oyun..anki hepsi taktir almış da dınyaa ımrında değilll..
AYTEN KEMAL AKINAL ANADOLU LİSESİ - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 03:10
AYTEN KEMAL AKINAL ANADOLU LİSESİ - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 2.078 izlenme - 3 yıl önce “Ölümüne kadar Akınal” pankartları açan fanatik destekçileriyle Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi, Pentagram’dan Şeytan Bunun Neresinde şarkısıyla sahnede!
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica	04:04
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica 2.039 izlenme - 3 yıl önce Çorlu IMKB Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Metallica’nın aynı isimli Hemingway romanından ilham aldığı For Whom The Bell Tolls şarkısıyla katıldı.
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 07:59
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 2.599 izlenme - 3 yıl önce Bugün mezun olan Yalova Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmeleri ile birlikte okula veda klibi çekti. Yalova Anadolu Lisesi Müdür Rıdvan Acar'ın yanı sıra öğretmen, memur, temizlik ve güvenlik görevlilerinin rol aldığı klibe, bugün mezun olan 12. sınıf öğrencileri de destek verdi. Öğrenimi sona eren 12. sınıf öğrencilerine seslenmek üzere kamera karşınına geçen okul müdürü Rıdvan Acar, "Sevgili 12. sınıflar Yalova lisesinin 45. mezunları oluyorsunuz diye üzüldüğümüzü sanmayın." dedikten sonra büyük bir gözlük takarak PSY'nin Gangnam Style müziği eşliğinde dans etmeye başlıyor. Daha sonra ona okulda eğitim veren öğretmenlerin yanı sıra memur ve görevliler de eşlik ediyor.
Okulumuz 11-A Sınıfının Düzenlediği Münazara 04:01
Okulumuz 11-A Sınıfının Düzenlediği Münazara 2.118 izlenme - 7 yıl önce okulumuz 11-a sınıfımızdaki öğrencilerimiz türkiye avrupa birliğine girmelimi? girmemelimi? konulu münazara düzenledi...
Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi - Show Must Go On - Queen 03:55
Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi - Show Must Go On - Queen 1.959 izlenme - 2 yıl önce Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Queen'den Show Must Go On şarkısıyla katıldı.
menemen anadolu lisesi 10:54
menemen anadolu lisesi 151 izlenme - 5 ay önce menemen anadolu lisesi
Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 03:27
Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 1.894 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Haluk Levent'ten Sevenler Ağlarmış şarkısıyla katıldı.
Barış Akarsu 02:57
Barış Akarsu 4.390 izlenme - 9 yıl önce barış akarsu anısına
HEZARFEN AHMET ÇELEBİ  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU 13:01
HEZARFEN AHMET ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU 707 izlenme - 11 ay önce HEZARFEN AHMET ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU
suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman 01:26
suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman 2.484 izlenme - 7 yıl önce suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman
Büyükçekmece Anadolu Lisesi - In Bloom - Nirvana 04:11
Büyükçekmece Anadolu Lisesi - In Bloom - Nirvana 1.843 izlenme - 3 yıl önce Büyükçekmece Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine amerikalı rock müzik topluluğu Nirvana'dan In Bloom şarkısıyla katıldı.
Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi - Still Loving You - Scorpions 03:49
Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi - Still Loving You - Scorpions 1.788 izlenme - 2 yıl önce Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Scorpions'dan Still Loving You şarkısıyla katıldı.
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 03:44
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 2.079 izlenme - 3 yıl önce Yıldırım Gürses’in Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda şarkısını seçen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi diğer gruplardan ayrışmak için bu şarkıyı seçti!
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - New York Groove - Ace Freehley 03:07
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - New York Groove - Ace Freehley 1.805 izlenme - 3 yıl önce Adnan Menderes Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Kiss grubunun solisti olarak tanıdığımız Ace Frehley'den New York Groove şarkısıyla katıldı.
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 01:06
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 5.435 izlenme - 8 yıl önce grup askolis Şırnak anadolu lisesi konser resimleri 2009
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:41
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.760 izlenme - 2 yıl önce Semih Tınay Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy'dan bir Ferdi Tayfur coverı olan Ben de Özledim şarkısıyla katıldı.
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 05:24
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 2.301 izlenme - 7 yıl önce gaziantep hayvanat bahçesi gezimiz
Ersin Bacaksız Anadolu Lisesi Tanıtım 07:11
Ersin Bacaksız Anadolu Lisesi Tanıtım 2.578 izlenme - 6 yıl önce ersin bacaksız anadolu lisesi tanıtım
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:04
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.744 izlenme - 2 yıl önce Muğla Gazi Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy’dan bir Ferdi Tayfur coveri olan Ben De Özledim şarkısıyla katıldı.
Suruç Anadolu Lisesi 2010 Tanıtım Videosu 10:15
Suruç Anadolu Lisesi 2010 Tanıtım Videosu 2.245 izlenme - 6 yıl önce suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosudur
Öğrencinin Karnesine 'Allah Islah Etsin' Yazan Öğretmen 03:06
Öğrencinin Karnesine 'Allah Islah Etsin' Yazan Öğretmen 999 izlenme - 2 yıl önce Gezi direnişi derken, hayat devam ediyor. Öğrenciler karne aldı. Mardin'in Midyat İlçesi'ndeki Midyat Anadolu Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi B.T.A.'nın karnesindeki, 'Düşünceler' bölümünde, sınıf öğretmeni M.H.'nin, "Ne diyeyim, Allah ıslah etsin''demiş. Öğrencileriyle iki kere davalık olmuş ve davayı da kaybetmiş bir öğretmen olarak, öğretmenin ruh halini ve öğrencinin ne halt ettiğini fena halde merak etmiş durumdayım. Bir de, öğrenciyle olay bu noktaya gelmişken, veliyle ve ya okul idaresiyle hiç konuşmamış olması da ayrı bir hikaye.
Sarıgöl Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi Fotoğraf Slaytı 03:01
Sarıgöl Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi Fotoğraf Slaytı 2.085 izlenme - 5 yıl önce
Kemal Pireci Anadolu Lisesi - Sweet’ Child O Mine - Guns’n Roses 04:00
Kemal Pireci Anadolu Lisesi - Sweet’ Child O Mine - Guns’n Roses 1.706 izlenme - 2 yıl önce Kemal Pireci Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Amerikalı rock müzik topluluğu Guns’n Roses’ten Sweet Child’O Mine şarkısıyla katıldı.
Düzce Farabi Anadolu Lisesi 04:24
Düzce Farabi Anadolu Lisesi 2.207 izlenme - 6 yıl önce http//www.farabi-dokuzd.tr.gg düzce farabi anadolu lisesi foto klip
kçal kadriye çalık anadolu lisesi 07:55
kçal kadriye çalık anadolu lisesi 3.543 izlenme - 8 yıl önce kçal kadriye çalık anadolu lisesi 2008 kahramanmaraş
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ - Haydar Haydar-Haluk Levent 04:11
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ - Haydar Haydar-Haluk Levent 1.679 izlenme - 3 yıl önce Yarışmaya geçtiğimiz sene de katılan Gaziantep Anadolu Lisesi Haluk Levent’ten Haydar Haydar şarkısıyla sahnede!
TEB Ataşehir Anadolu Lisesi	- Hysteria - Muse 03:31
TEB Ataşehir Anadolu Lisesi - Hysteria - Muse 1.652 izlenme - 3 yıl önce TEB Ataşehir Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Muse'den Hysteria şarkısıyla katıldı.