Hoşgeldiniz!

anadolu lisesi

Bodrum Anadolu Lisesi	- Hayatı Tesbih Yapmışım - Özkan Özcan - Hüseyin Kağıt 03:37
Bodrum Anadolu Lisesi - Hayatı Tesbih Yapmışım - Özkan Özcan - Hüseyin Kağıt 2.351 izlenme - 4 yıl önce Elemeler için 1.5 ay çalışan Bodrum Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Özkan Özcan ve Hüseyin Kağıt'tan Hayatı Tesbih Yapmışım şarkısıyla katıldı.
İzmir İnönü Anadolu Lisesi	- Sarı Çizmeli Mehmet Ağa - Kurban 04:09
İzmir İnönü Anadolu Lisesi - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa - Kurban 2.324 izlenme - 4 yıl önce İzmir İnönü Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Kurban'dan Sarı Çizmeli Mehmet Ağa şarkısıyla katıldı.
Yüksel Kemal Behzetoğlu Anadolu Lisesi - Shape Of My Hearth-Sting 04:03
Yüksel Kemal Behzetoğlu Anadolu Lisesi - Shape Of My Hearth-Sting 2.343 izlenme - 4 yıl önce Yüksel Kemal Behzetoğlu Anadolu Lisesi kendine çok güvenli! Sahnede harikaydık diyen grup, Shape of My Heart ile seyircileri kendine hayran bıraktı!
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 01:06
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 5.436 izlenme - 9 yıl önce grup askolis Şırnak anadolu lisesi konser resimleri 2009
Kadıköy Anadolu Lisesi - Crazy Train - Ozzy Osbourne 04:01
Kadıköy Anadolu Lisesi - Crazy Train - Ozzy Osbourne 2.294 izlenme - 4 yıl önce Kadıköy Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Ozzy Osbourne'den Crazy Train şarkısıyla katıldı.
Düzce Farabi Anadolu Lisesi 04:24
Düzce Farabi Anadolu Lisesi 2.373 izlenme - 7 yıl önce http//www.farabi-dokuzd.tr.gg düzce farabi anadolu lisesi foto klip
Sarıgöl Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi Fotoğraf Slaytı 03:01
Sarıgöl Anadolu Lisesi Mezuniyet Gecesi Fotoğraf Slaytı 2.262 izlenme - 7 yıl önce
Fethiye Fatih Anadolu Lisesi - Aces High - Iron Maiden 03:57
Fethiye Fatih Anadolu Lisesi - Aces High - Iron Maiden 2.240 izlenme - 4 yıl önce Fethiye Fatih Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine metal müziğin babalarından Iron Maiden'den Aces High şarkısıyla katıldı.
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 05:24
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 2.310 izlenme - 8 yıl önce gaziantep hayvanat bahçesi gezimiz
Suruç Anadolu Lisesi 2010 Tanıtım Videosu 10:15
Suruç Anadolu Lisesi 2010 Tanıtım Videosu 2.284 izlenme - 8 yıl önce suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosudur
Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi - My Immortal - Evanescence 04:07
Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi - My Immortal - Evanescence 2.218 izlenme - 4 yıl önce Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Evanescence'nden My Immortal şarkısıyla katıldı.
Kçal Kadriye Çalık Anadolu Lisesi 07:55
Kçal Kadriye Çalık Anadolu Lisesi 3.576 izlenme - 9 yıl önce kçal kadriye çalık anadolu lisesi 2008 kahramanmaraş
MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ - Yalnız-Şebnem Ferah 03:42
MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ - Yalnız-Şebnem Ferah 2.216 izlenme - 4 yıl önce En büyük hayalleri Duman’la sahneye çıkmak olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi, yarışmaya Şebnem Ferah’ın Yalnız şarkısıyla katıldı!
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 07:59
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 2.643 izlenme - 5 yıl önce Bugün mezun olan Yalova Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmeleri ile birlikte okula veda klibi çekti. Yalova Anadolu Lisesi Müdür Rıdvan Acar'ın yanı sıra öğretmen, memur, temizlik ve güvenlik görevlilerinin rol aldığı klibe, bugün mezun olan 12. sınıf öğrencileri de destek verdi. Öğrenimi sona eren 12. sınıf öğrencilerine seslenmek üzere kamera karşınına geçen okul müdürü Rıdvan Acar, "Sevgili 12. sınıflar Yalova lisesinin 45. mezunları oluyorsunuz diye üzüldüğümüzü sanmayın." dedikten sonra büyük bir gözlük takarak PSY'nin Gangnam Style müziği eşliğinde dans etmeye başlıyor. Daha sonra ona okulda eğitim veren öğretmenlerin yanı sıra memur ve görevliler de eşlik ediyor.
Özel Gaziantep Bahçeşehir Fen Ve Anadolu Lisesi - Stand By Me-Ben E.king 03:12
Özel Gaziantep Bahçeşehir Fen Ve Anadolu Lisesi - Stand By Me-Ben E.king 2.520 izlenme - 4 yıl önce Şarkıya hep beraber karar veren Özel Gaziantep Bahçeşehir Fen ve Anadolu Lisesi Ben E. King’in klasikleşen eseri Stand By Me ile sahnedeydi!
Ataköy Anadolu Lisesi'nde Dehşet Anlarının Kameraya Yansıması 01:45
Ataköy Anadolu Lisesi'nde Dehşet Anlarının Kameraya Yansıması 145 izlenme - 4 ay önce Ataköy'de inşaat işçilerinin önceki gün liseli kız öğrencilere laf atmasıyla başlayan olaylar devam ediyormuş. Okul yönetimine şikayet edilmesine rağmen iddiaya göre herhangi tedbir alınmayan lisede, bugün de inşaat işçileriyle öğrenciler birbirine girmiş. İnşaat işçileri bir öğrenciyi tornavida ile yaralarken, bir öğrenci de elini cama vurarak elini kesmiş.
Taskopru Anadolu Lisesi Resim Sergisi 02:17
Taskopru Anadolu Lisesi Resim Sergisi 3.388 izlenme - 11 yıl önce kastamonu taskopru sergi 9-C dokuz cee taskopru anadolu lisesi murat kenan irem hande müco kübra gökhan vb...
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica	04:04
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica 2.137 izlenme - 4 yıl önce Çorlu IMKB Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Metallica’nın aynı isimli Hemingway romanından ilham aldığı For Whom The Bell Tolls şarkısıyla katıldı.
Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi - Show Must Go On - Queen 03:55
Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi - Show Must Go On - Queen 2.094 izlenme - 4 yıl önce Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Queen'den Show Must Go On şarkısıyla katıldı.
Öğretmenin Liseli Öğrencilere Sıra Dayağı Atması 00:34
Öğretmenin Liseli Öğrencilere Sıra Dayağı Atması 348 izlenme - 7 ay önce SİVAS'ta bir lisede öğretmen tahtaya kaldırdığı 4 öğrenciye sırayla tokat attı. O anlar bir öğrencinin cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Olay yaklaşık 10 gün önce Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde meydana geldi.
Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 03:10
Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 2.115 izlenme - 4 yıl önce “Ölümüne kadar Akınal” pankartları açan fanatik destekçileriyle Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi, Pentagram’dan Şeytan Bunun Neresinde şarkısıyla sahnede!
Bursa Anadolu Lisesi - MFÖ - Sakın Gelme 03:55
Bursa Anadolu Lisesi - MFÖ - Sakın Gelme 1.229 izlenme - 3 yıl önce 18. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul Elemeleri Performansı. #lmy2015. MFÖ - Sakın Gelme
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:41
Semih Tınay Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 2.079 izlenme - 4 yıl önce Semih Tınay Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy'dan bir Ferdi Tayfur coverı olan Ben de Özledim şarkısıyla katıldı.
Okulumuz 11-A Sınıfında Düzenlenen Münazara 01:08
Okulumuz 11-A Sınıfında Düzenlenen Münazara 2.194 izlenme - 8 yıl önce okulumuz 11-a sınıfımızdaki öğrencilerimiz türkiye avrupa birliğine girmelimi? girmemelimi? konulu münazara düzenledi...
Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 03:27
Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 2.015 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Haluk Levent'ten Sevenler Ağlarmış şarkısıyla katıldı.
E.c.a. Elginkan Anadolu Lisesi - Kara Sevda 03:45
E.c.a. Elginkan Anadolu Lisesi - Kara Sevda 1.150 izlenme - 3 yıl önce Daha önce internette gezinirken karşılaşmış olduğum Muallim'li tanıtım videosundan sonra keşfettiğim Kara Sevda videosu da aynı formatta.Yine bıyıklı öğretmenler, ordan oraya koşuşturan liseliler ve psikopatça tanıtımın 2. bölümü... İlk bölüm için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63337/eca-elginkan-anadolu-lisesi-muallim
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:04
Muğla Gazi Anadolu Lisesi - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.936 izlenme - 4 yıl önce Muğla Gazi Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy’dan bir Ferdi Tayfur coveri olan Ben De Özledim şarkısıyla katıldı.
Bursa Özlüce Anadolu Lisesi - Toto - Hold The Line 04:23
Bursa Özlüce Anadolu Lisesi - Toto - Hold The Line 1.416 izlenme - 3 yıl önce 18. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul Elemeleri Performansı. #lmy2015. Toto - Hold The Line
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 03:44
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 2.219 izlenme - 4 yıl önce Yıldırım Gürses’in Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda şarkısını seçen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi diğer gruplardan ayrışmak için bu şarkıyı seçti!
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - Rock You Like A Hurricane Cover 03:48
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - Rock You Like A Hurricane Cover 1.725 izlenme - 3 yıl önce Esra/Ceyda olsun, Bıyıklı Ergen Kız olsun, Dünyanın en güçlü adamı olsun, Veysel olsun yüzlerce özgüvenine sahip kişi video'su izledim, ama böylesini görmedim. Liseler arası müzik yarışmasında ünlü grup "Scorpions"ın "Rock you like a hurricane" adlı parçasını cover olarak yorumlamak isteyen Adnan Menderes Lisesi öğrencilerinin, özgüveni yüksek bir vokal ile yarışması, o lisenin bu güne kadar yaşadığı en büyük darbe olduğunun kanıtı olabilir sanırım.