Hoşgeldiniz!

anadolu lisesi

Hayko Cepkin Ve Şebnem Ferah Hatay(Videoların Bi K 05:03
Hayko Cepkin Ve Şebnem Ferah Hatay(Videoların Bi K 7.292 izlenme - 8 yıl önce hatay kırıkhan m.kemal üniversitesi hayko cepkin ve şepnem ferah konseri
FETHİYE FATİH ANADOLU LİSESİ - Aces High - Iron Maiden 03:57
FETHİYE FATİH ANADOLU LİSESİ - Aces High - Iron Maiden 2.044 izlenme - 2 yıl önce Fethiye Fatih Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine metal müziğin babalarından Iron Maiden'den Aces High şarkısıyla katıldı.
AYTEN KEMAL AKINAL ANADOLU LİSESİ - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 03:10
AYTEN KEMAL AKINAL ANADOLU LİSESİ - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 2.074 izlenme - 2 yıl önce “Ölümüne kadar Akınal” pankartları açan fanatik destekçileriyle Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi, Pentagram’dan Şeytan Bunun Neresinde şarkısıyla sahnede!
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica	04:04
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica 2.019 izlenme - 2 yıl önce Çorlu IMKB Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Metallica’nın aynı isimli Hemingway romanından ilham aldığı For Whom The Bell Tolls şarkısıyla katıldı.
sarıkamış şbbk 11/c rep şemame müthiş komik.. 00:39
sarıkamış şbbk 11/c rep şemame müthiş komik.. 4.376 izlenme - 8 yıl önce bizim kankilerle 15 tatile girerken son oyun..anki hepsi taktir almış da dınyaa ımrında değilll..
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 07:59
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 2.594 izlenme - 3 yıl önce Bugün mezun olan Yalova Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmeleri ile birlikte okula veda klibi çekti. Yalova Anadolu Lisesi Müdür Rıdvan Acar'ın yanı sıra öğretmen, memur, temizlik ve güvenlik görevlilerinin rol aldığı klibe, bugün mezun olan 12. sınıf öğrencileri de destek verdi. Öğrenimi sona eren 12. sınıf öğrencilerine seslenmek üzere kamera karşınına geçen okul müdürü Rıdvan Acar, "Sevgili 12. sınıflar Yalova lisesinin 45. mezunları oluyorsunuz diye üzüldüğümüzü sanmayın." dedikten sonra büyük bir gözlük takarak PSY'nin Gangnam Style müziği eşliğinde dans etmeye başlıyor. Daha sonra ona okulda eğitim veren öğretmenlerin yanı sıra memur ve görevliler de eşlik ediyor.
NARLIDERE CAHİDE AHMET DALYANOĞLU ANADOLU LİSESİ - Show Must Go On - Queen 03:55
NARLIDERE CAHİDE AHMET DALYANOĞLU ANADOLU LİSESİ - Show Must Go On - Queen 1.925 izlenme - 2 yıl önce Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Queen'den Show Must Go On şarkısıyla katıldı.
HEZARFEN AHMET ÇELEBİ  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU 13:01
HEZARFEN AHMET ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU 626 izlenme - 9 ay önce HEZARFEN AHMET ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU
MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 03:27
MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 1.880 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Haluk Levent'ten Sevenler Ağlarmış şarkısıyla katıldı.
okulumuz 11-a sınıfının düzenlediği münazara 04:01
okulumuz 11-a sınıfının düzenlediği münazara 2.117 izlenme - 7 yıl önce okulumuz 11-a sınıfımızdaki öğrencilerimiz türkiye avrupa birliğine girmelimi? girmemelimi? konulu münazara düzenledi...
Büyükçekmece Anadolu Lisesi - In Bloom - Nirvana 04:11
Büyükçekmece Anadolu Lisesi - In Bloom - Nirvana 1.837 izlenme - 2 yıl önce Büyükçekmece Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine amerikalı rock müzik topluluğu Nirvana'dan In Bloom şarkısıyla katıldı.
Barış Akarsu 02:57
Barış Akarsu 4.390 izlenme - 9 yıl önce barış akarsu anısına
suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman 01:26
suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman 2.482 izlenme - 7 yıl önce suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - New York Groove - Ace Freehley 03:07
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - New York Groove - Ace Freehley 1.793 izlenme - 2 yıl önce Adnan Menderes Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Kiss grubunun solisti olarak tanıdığımız Ace Frehley'den New York Groove şarkısıyla katıldı.
ŞEHİT ERKAN ÖZCAN ANADOLU LİSESİ - Still Loving You - Scorpions 03:49
ŞEHİT ERKAN ÖZCAN ANADOLU LİSESİ - Still Loving You - Scorpions 1.760 izlenme - 2 yıl önce Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Scorpions'dan Still Loving You şarkısıyla katıldı.
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 03:44
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 2.053 izlenme - 2 yıl önce Yıldırım Gürses’in Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda şarkısını seçen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi diğer gruplardan ayrışmak için bu şarkıyı seçti!
SEMİH TINAY ANADOLU LİSESİ - Ben de Özledim - Ogün Sanlısoy 03:41
SEMİH TINAY ANADOLU LİSESİ - Ben de Özledim - Ogün Sanlısoy 1.736 izlenme - 2 yıl önce Semih Tınay Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy'dan bir Ferdi Tayfur coverı olan Ben de Özledim şarkısıyla katıldı.
Öğrencinin Karnesine 'Allah Islah Etsin' Yazan Öğretmen 03:06
Öğrencinin Karnesine 'Allah Islah Etsin' Yazan Öğretmen 973 izlenme - 2 yıl önce Gezi direnişi derken, hayat devam ediyor. Öğrenciler karne aldı. Mardin'in Midyat İlçesi'ndeki Midyat Anadolu Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi B.T.A.'nın karnesindeki, 'Düşünceler' bölümünde, sınıf öğretmeni M.H.'nin, "Ne diyeyim, Allah ıslah etsin''demiş. Öğrencileriyle iki kere davalık olmuş ve davayı da kaybetmiş bir öğretmen olarak, öğretmenin ruh halini ve öğrencinin ne halt ettiğini fena halde merak etmiş durumdayım. Bir de, öğrenciyle olay bu noktaya gelmişken, veliyle ve ya okul idaresiyle hiç konuşmamış olması da ayrı bir hikaye.
MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:04
MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.708 izlenme - 2 yıl önce Muğla Gazi Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy’dan bir Ferdi Tayfur coveri olan Ben De Özledim şarkısıyla katıldı.
Kemal Pireci Anadolu Lisesi - Sweet’ Child O Mine - Guns’n Roses 04:00
Kemal Pireci Anadolu Lisesi - Sweet’ Child O Mine - Guns’n Roses 1.695 izlenme - 2 yıl önce Kemal Pireci Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Amerikalı rock müzik topluluğu Guns’n Roses’ten Sweet Child’O Mine şarkısıyla katıldı.
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 01:06
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 5.433 izlenme - 7 yıl önce grup askolis Şırnak anadolu lisesi konser resimleri 2009
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 05:24
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 2.297 izlenme - 6 yıl önce gaziantep hayvanat bahçesi gezimiz
suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosu 10:15
suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosu 2.239 izlenme - 6 yıl önce suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosudur
sarıgöl anadolu lisesi mezuniyet gecesi fotoğraf slaytı 03:01
sarıgöl anadolu lisesi mezuniyet gecesi fotoğraf slaytı 2.078 izlenme - 5 yıl önce
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ - Haydar Haydar-Haluk Levent 04:11
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ - Haydar Haydar-Haluk Levent 1.678 izlenme - 2 yıl önce Yarışmaya geçtiğimiz sene de katılan Gaziantep Anadolu Lisesi Haluk Levent’ten Haydar Haydar şarkısıyla sahnede!
menemen anadolu lisesi 10:54
menemen anadolu lisesi 73 izlenme - 2 ay önce menemen anadolu lisesi
PINAR MADENCİLİK ANADOLU LİSESİ - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 03:11
PINAR MADENCİLİK ANADOLU LİSESİ - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 1.661 izlenme - 2 yıl önce Pınar Madencilik Anadolu Lisesi yarışmaya Türk filmlerinin vazgeçilmez sesi Belkıs Özener’in Artık Sevmeyeceğim şarkısıyla katıldı!
ersin bacaksız anadolu lisesi tanıtım 07:11
ersin bacaksız anadolu lisesi tanıtım 2.493 izlenme - 6 yıl önce ersin bacaksız anadolu lisesi tanıtım
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi - The Decieved - Trivium 03:51
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi - The Decieved - Trivium 1.640 izlenme - 2 yıl önce Yarışma için biraraya gelen Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Trivium’dan The Decieved ile katıldı!
düzce farabi anadolu lisesi 04:24
düzce farabi anadolu lisesi 2.156 izlenme - 5 yıl önce http//www.farabi-dokuzd.tr.gg düzce farabi anadolu lisesi foto klip