Hoşgeldiniz!

anadolu lisesi

ÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR FEN VE ANADOLU LİSESİ - Stand By Me-Ben E.King 03:12
ÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR FEN VE ANADOLU LİSESİ - Stand By Me-Ben E.King 2.500 izlenme - 2 yıl önce Şarkıya hep beraber karar veren Özel Gaziantep Bahçeşehir Fen ve Anadolu Lisesi Ben E. King’in klasikleşen eseri Stand By Me ile sahnedeydi!
Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi - My Immortal - Evanescence 04:07
Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi - My Immortal - Evanescence 2.080 izlenme - 2 yıl önce Göcek Süleyman Şatır Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Evanescence'nden My Immortal şarkısıyla katıldı.
AYTEN KEMAL AKINAL ANADOLU LİSESİ - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 03:10
AYTEN KEMAL AKINAL ANADOLU LİSESİ - Şeytan Bunun Neresinde-Pentagram 2.066 izlenme - 2 yıl önce “Ölümüne kadar Akınal” pankartları açan fanatik destekçileriyle Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi, Pentagram’dan Şeytan Bunun Neresinde şarkısıyla sahnede!
HEZARFEN AHMET ÇELEBİ  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU 13:01
HEZARFEN AHMET ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU 550 izlenme - 7 ay önce HEZARFEN AHMET ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TANITIM VİDEOSU
FETHİYE FATİH ANADOLU LİSESİ - Aces High - Iron Maiden 03:57
FETHİYE FATİH ANADOLU LİSESİ - Aces High - Iron Maiden 1.995 izlenme - 2 yıl önce Fethiye Fatih Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine metal müziğin babalarından Iron Maiden'den Aces High şarkısıyla katıldı.
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica	04:04
Çorlu IMKB Anadolu Lisesi - For Whom The Bell Tolls - Metallica 1.994 izlenme - 2 yıl önce Çorlu IMKB Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Metallica’nın aynı isimli Hemingway romanından ilham aldığı For Whom The Bell Tolls şarkısıyla katıldı.
Hayko Cepkin Ve Şebnem Ferah Hatay(Videoların Bi K 05:03
Hayko Cepkin Ve Şebnem Ferah Hatay(Videoların Bi K 7.292 izlenme - 8 yıl önce hatay kırıkhan m.kemal üniversitesi hayko cepkin ve şepnem ferah konseri
NARLIDERE CAHİDE AHMET DALYANOĞLU ANADOLU LİSESİ - Show Must Go On - Queen 03:55
NARLIDERE CAHİDE AHMET DALYANOĞLU ANADOLU LİSESİ - Show Must Go On - Queen 1.903 izlenme - 2 yıl önce Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Queen'den Show Must Go On şarkısıyla katıldı.
MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 03:27
MUSTAFA UŞDU ANADOLU LİSESİ - Sevenler Ağlarmış - Haluk Levent 1.872 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Haluk Levent'ten Sevenler Ağlarmış şarkısıyla katıldı.
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 07:59
Öğretmen ve öğrenciler veda klip çekti 2.584 izlenme - 3 yıl önce Bugün mezun olan Yalova Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmeleri ile birlikte okula veda klibi çekti. Yalova Anadolu Lisesi Müdür Rıdvan Acar'ın yanı sıra öğretmen, memur, temizlik ve güvenlik görevlilerinin rol aldığı klibe, bugün mezun olan 12. sınıf öğrencileri de destek verdi. Öğrenimi sona eren 12. sınıf öğrencilerine seslenmek üzere kamera karşınına geçen okul müdürü Rıdvan Acar, "Sevgili 12. sınıflar Yalova lisesinin 45. mezunları oluyorsunuz diye üzüldüğümüzü sanmayın." dedikten sonra büyük bir gözlük takarak PSY'nin Gangnam Style müziği eşliğinde dans etmeye başlıyor. Daha sonra ona okulda eğitim veren öğretmenlerin yanı sıra memur ve görevliler de eşlik ediyor.
sarıkamış şbbk 11/c rep şemame müthiş komik.. 00:39
sarıkamış şbbk 11/c rep şemame müthiş komik.. 4.375 izlenme - 8 yıl önce bizim kankilerle 15 tatile girerken son oyun..anki hepsi taktir almış da dınyaa ımrında değilll..
Büyükçekmece Anadolu Lisesi - In Bloom - Nirvana 04:11
Büyükçekmece Anadolu Lisesi - In Bloom - Nirvana 1.828 izlenme - 2 yıl önce Büyükçekmece Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine amerikalı rock müzik topluluğu Nirvana'dan In Bloom şarkısıyla katıldı.
okulumuz 11-a sınıfının düzenlediği münazara 04:01
okulumuz 11-a sınıfının düzenlediği münazara 2.111 izlenme - 6 yıl önce okulumuz 11-a sınıfımızdaki öğrencilerimiz türkiye avrupa birliğine girmelimi? girmemelimi? konulu münazara düzenledi...
Öğrencinin Karnesine 'Allah Islah Etsin' Yazan Öğretmen 03:06
Öğrencinin Karnesine 'Allah Islah Etsin' Yazan Öğretmen 959 izlenme - 1 yıl önce Gezi direnişi derken, hayat devam ediyor. Öğrenciler karne aldı. Mardin'in Midyat İlçesi'ndeki Midyat Anadolu Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi B.T.A.'nın karnesindeki, 'Düşünceler' bölümünde, sınıf öğretmeni M.H.'nin, "Ne diyeyim, Allah ıslah etsin''demiş. Öğrencileriyle iki kere davalık olmuş ve davayı da kaybetmiş bir öğretmen olarak, öğretmenin ruh halini ve öğrencinin ne halt ettiğini fena halde merak etmiş durumdayım. Bir de, öğrenciyle olay bu noktaya gelmişken, veliyle ve ya okul idaresiyle hiç konuşmamış olması da ayrı bir hikaye.
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - New York Groove - Ace Freehley 03:07
Adnan Menderes Anadolu Lisesi - New York Groove - Ace Freehley 1.782 izlenme - 2 yıl önce Adnan Menderes Anadolu Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Kiss grubunun solisti olarak tanıdığımız Ace Frehley'den New York Groove şarkısıyla katıldı.
ŞEHİT ERKAN ÖZCAN ANADOLU LİSESİ - Still Loving You - Scorpions 03:49
ŞEHİT ERKAN ÖZCAN ANADOLU LİSESİ - Still Loving You - Scorpions 1.744 izlenme - 2 yıl önce Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Scorpions'dan Still Loving You şarkısıyla katıldı.
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 03:44
SAİME SALİH KONCA ANADOLU LİSESİ - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda-Yıldırım Gürses 2.036 izlenme - 2 yıl önce Yıldırım Gürses’in Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda şarkısını seçen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi diğer gruplardan ayrışmak için bu şarkıyı seçti!
SEMİH TINAY ANADOLU LİSESİ - Ben de Özledim - Ogün Sanlısoy 03:41
SEMİH TINAY ANADOLU LİSESİ - Ben de Özledim - Ogün Sanlısoy 1.715 izlenme - 2 yıl önce Semih Tınay Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy'dan bir Ferdi Tayfur coverı olan Ben de Özledim şarkısıyla katıldı.
Barış Akarsu 02:57
Barış Akarsu 4.390 izlenme - 8 yıl önce barış akarsu anısına
Kemal Pireci Anadolu Lisesi - Sweet’ Child O Mine - Guns’n Roses 04:00
Kemal Pireci Anadolu Lisesi - Sweet’ Child O Mine - Guns’n Roses 1.688 izlenme - 2 yıl önce Kemal Pireci Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Amerikalı rock müzik topluluğu Guns’n Roses’ten Sweet Child’O Mine şarkısıyla katıldı.
MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 03:04
MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ - Ben De Özledim - Ogün Sanlısoy 1.682 izlenme - 2 yıl önce Muğla Gazi Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Ogün Sanlısoy’dan bir Ferdi Tayfur coveri olan Ben De Özledim şarkısıyla katıldı.
suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman 01:26
suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman 2.481 izlenme - 6 yıl önce suruç anadolu lisesi kız voleybol takımı antrenman
Tekirdağ Opet Anadolu Lisesi Mezuniyet Filmi 12-A 14:33
Tekirdağ Opet Anadolu Lisesi Mezuniyet Filmi 12-A 225 izlenme - 4 ay önce Nota Film, Nesil ATEŞ tarafından kurulmuştur. "meyfilm" Görüntü yönetmenliği sertifikası mevcuttur. Düğün ve düğün hikayesi, tanıtım filmi, fotoğraf çekimi, internet sitesi, grafik tasarım vb.. aklınıza gelecek tasarım işlerinizde profesyonel destek sağlamaktadır. İletişim : 0541 744 50 12 Düğün filmi Kısa Film Reklam ve Tanıtım Filmi Ouadcopter Çekimleri Fotoğraf ve Video Çekimleri Montaj Photoshop Davet ve Organizasyon
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ - Haydar Haydar-Haluk Levent 04:11
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ - Haydar Haydar-Haluk Levent 1.675 izlenme - 2 yıl önce Yarışmaya geçtiğimiz sene de katılan Gaziantep Anadolu Lisesi Haluk Levent’ten Haydar Haydar şarkısıyla sahnede!
PINAR MADENCİLİK ANADOLU LİSESİ - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 03:11
PINAR MADENCİLİK ANADOLU LİSESİ - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 1.653 izlenme - 2 yıl önce Pınar Madencilik Anadolu Lisesi yarışmaya Türk filmlerinin vazgeçilmez sesi Belkıs Özener’in Artık Sevmeyeceğim şarkısıyla katıldı!
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi - The Decieved - Trivium 03:51
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi - The Decieved - Trivium 1.635 izlenme - 2 yıl önce Yarışma için biraraya gelen Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Trivium’dan The Decieved ile katıldı!
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 01:06
Grup Askolis Şırnak Anadolu Lisesi Konser Resimler 5.432 izlenme - 7 yıl önce grup askolis Şırnak anadolu lisesi konser resimleri 2009
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 05:24
suruç anadolu lisesi sodes gaziantep hayv bahçesi 2.297 izlenme - 6 yıl önce gaziantep hayvanat bahçesi gezimiz
TEB Ataşehir Anadolu Lisesi	- Hysteria - Muse 03:31
TEB Ataşehir Anadolu Lisesi - Hysteria - Muse 1.589 izlenme - 2 yıl önce TEB Ataşehir Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Muse'den Hysteria şarkısıyla katıldı.
suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosu 10:15
suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosu 2.236 izlenme - 6 yıl önce suruç anadolu lisesi 2010 tanıtım videosudur