Hoşgeldiniz!

Anadolu Partisi

Osman Pamukoğlu - Eski Kaşarlarla Parti Kurulmaz 04:03
Osman Pamukoğlu - Eski Kaşarlarla Parti Kurulmaz 430 izlenme - 3 yıl önce Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Manisa'da bir gazetecinin, "Yeni kurulan Anadolu Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz '" sorusuna, "Dilekçe verme ile parti kurulur mu' Sen onu bana sor hemşehrim. Bu işler öyle bildiğin gibi değil. Bir de şu var; bir partiyi sakın eski kaşarlarla kurma olur mu, akrep gibi döner seni sokarlar" yanıtını verdi.
Anadolu Partisi Tanıtım Videosu (Power Point İçerir) 03:25
Anadolu Partisi Tanıtım Videosu (Power Point İçerir) 177 izlenme - 2 yıl önce Emine Ülker Tarhan'ın liderliğinde yeni kurulan Anadolu Partisi'nin tanıtım videosunu izliyoruz. Ben daha kaliteli işler beklerdim fakat yine de bu millete çok bile. Yeni siyasi yaşamında başarılar dilerim.
Anadolu Partisi Kurucu Genel Başkanı Tarhan, Aa'ya Konuştu (2) 05:45
Anadolu Partisi Kurucu Genel Başkanı Tarhan, Aa'ya Konuştu (2) 176 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Partisi Kurucu Genel Başkanı Tarhan, AA'ya konuştu: -"CHP'nin bölünmesi söz konusu ise bunun sorumlusu kim herkes biliyor, hangi kararlar, hangi dışlayıcı tutumlar, hangi disiplin tehditleri, hangi çifte standartlar, hangi hesap hataları... Bir hesap uzmanı bu kadar hesap hatası yapar mı? Yaptı işte"- "MİT'in iktidarın silahı gibi kullanılıp, diğer partileri izlemesi elbette kabul edilemez. Buna çok sert ve somut bir karşılık vermek, kuşkusuz gereklidir.
Partisini Kapatan Tarhan: Para Lazımmış Bulamadık 02:05
Partisini Kapatan Tarhan: Para Lazımmış Bulamadık 61 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimlerinde yüzde 0,06 oy aldıktan sonra Anadolu Partisi'ni kapatma kararı alan Emine Ülker Tarhan, "Para lazımmış bulamadık, daha çok inanç lazımmış yeterince aşılayamadık" dedi.
Emine Ülker Tarhan'ın 31 Mayıs 2015 tarihli, Seçim Propaganda Konuşması 09:49
Emine Ülker Tarhan'ın 31 Mayıs 2015 tarihli, Seçim Propaganda Konuşması 88 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Sayın Emine Ülker Tarhan'ın 31 Mayıs 2015 tarihli, 25. Dönem Milletvekili Seçimi Radyo ve Televizyon propaganda konuşması.
Cinsiyetimizi Değiştirir Partimizi Değiştirmeyiz 01:18
Cinsiyetimizi Değiştirir Partimizi Değiştirmeyiz 70 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, seçim çalışmalarına memleketi Mersin'de başladı. Tarhan, partisinin ilçe teşkilat binasını hizmete açmak üzere parti binasına yürürken bir grup, ''Cinsiyetimizi değiştiririz, partimizi değiştirmeyiz" yazılı pankart açtı. Pankartı fark eden polisin uzaklaştırdığı protestoculara bazı partililer tepki gösterdi.
Tarhan'ın Anadolu Partisi Kapatılabilir! 01:41
Tarhan'ın Anadolu Partisi Kapatılabilir! 90 izlenme - 3 yıl önce Eski DYP İstanbul Milletvekili Yılmaz Hastürk, Emine Ülker Tarhan tarafından kurulan Anadolu Partisi ismine itiraz ederek YSK'ya başvurdu.
Emine Ülker Tarhan Meydan Okudu: Fırtınalar Sakin Rüzgarlarla Başlar 00:25
Emine Ülker Tarhan Meydan Okudu: Fırtınalar Sakin Rüzgarlarla Başlar 41 izlenme - 3 yıl önce CHP'den ayrılarak Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan, 2015 seçimleri öncesi rakip partilere meydan okudu.
Emine Ülker Tarhan, Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu 01:38
Emine Ülker Tarhan, Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu 34 izlenme - 3 yıl önce Tarihi Uzun Çarşı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan ziyaretleri Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan, Hatay'da- Emine Ülker Tarhan, STK temsilcileriyle bir araya gelip, esnafı ziyaret etti Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Hatay'da sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle buluşup, esnafı ziyaret etti.
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 02:21
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 18 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan: - "Partiye bu kadar emek vermiş bir milletvekilinin ihracını da mı MİT istedi?
Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan Açıklaması 01:58
Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan Açıklaması 4 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan: - "(HDP) Irkçılığın dibine vurmuş bu insanların şimdi sanki demokrasi havarisi, sevgi kelebeği falan. Seçilmelerini ben gerçekten ilgi ve ibretle izliyorum.