Hoşgeldiniz!

Anakin Videoları İzle

Darbecilerden Kurtulan Senatör Palpatine'in Yükselişi 04:16
Darbecilerden Kurtulan Senatör Palpatine'in Yükselişi 1.754 izlenme - 4 ay önce Jediların darbesinden halk çocuğu Anakin Skywalker'ın ışın kılıcının altına yatmasıyla kurtulan Senatör Palpatine, darbe sonrası "sınırsız güç"e sahip olmuştur. Hükmüne Return of the Jedi'da yine halk tarafından son verilmiştir.
AnakinTv'den acayipli Oxi Fıkrası ! 00:20
AnakinTv'den acayipli Oxi Fıkrası ! 4.035 izlenme - 2 yıl önce Anakin Tv sizlerle bu fıkrada buluşuyor. Buyurun izleyin.
Darth Vader'in Uyanışı 01:24
Darth Vader'in Uyanışı 3.807 izlenme - 2 yıl önce Şimdi Darth Vader Maskesini Takarken Yapılanları İzleyelim :D Star Wars, Darth Sidious, Darth Vader, Droid, savaş, sith, karalık, karanlık taraf, Anakin Skywalker Vs Obiwan Kenobi Ulrich Stanley
Darth Sidious - Power Unlimited Power 00:20
Darth Sidious - Power Unlimited Power 2.094 izlenme - 2 yıl önce Star Wars - revenge of the sith filmindeki en güzel sahnelerden bir tanesi. Kötülüğün ve karanlığın gizlice kök salarak, uyanışı var bu sahnede. Ilık ve ezik jediler, gücü etkili şekilde kullanamazken, üstadın güce olan hakimiyetine de tanık oluyoruz. iyi seyirler.
Darth Vader'ın Doğuşu - Star Wars Episode III 03:07
Darth Vader'ın Doğuşu - Star Wars Episode III 2.486 izlenme - 2 yıl önce Şahsi kanaatimce sinema tarihinin en iyi kurguyla işlenmiş özünde iyi fakat kötü karakteri olan Darth Vader'ın doğuşunu izliyoruz. Diğer bir deyişle Anakin Skywalker halinden Darth Vader haline geçişini izliyoruz. İzleyeceğimiz sahne Star Wars Episode III - Revenge of Sith filminden bunu da belirtelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63774/darth-vader-nefes
Star Wars - You Were My Brother Sahnesi 01:07
Star Wars - You Were My Brother Sahnesi 692 izlenme - 12 ay önce Öncelikle videomuz Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith filminden. Belki de Star Wars serisinin en duygusal anlarından birine sahiplik ediyor. Sözü daha da fazla uzatmadan izliyoruz.
star wars anakin ws obi-wan [game and movie]kotf 05:20
star wars anakin ws obi-wan [game and movie]kotf 1.228 izlenme - 8 yıl önce başları kötü ama devamı güzel umarım beğenirdiniz...
Star Wars Theme 02:14
Star Wars Theme 343 izlenme - 2 yıl önce Her dinleyende ''Ahh lan bir Jedi olsam'' dedirten, insanın içindeki kahramanlığı uyandıran, efsane film, Star Wars' un harika müziği. Hazır cnbc-e de bu seriyi tekrardan yayınlarken, may the force be with you...
Star Wars Anakin ve Obiwan Thug Life 00:48
Star Wars Anakin ve Obiwan Thug Life 310 izlenme - 2 yıl önce Ulrich Stanley'den yeni Star Wars Thug Life videosu! Daha fazla video için izlesene.com da ki kanalımı ziyaret edin. İyi eğlenceler...
Facebook Look Back - Darth Vader 01:02
Facebook Look Back - Darth Vader 241 izlenme - 2 yıl önce Star Wars serisinin efsane karakteri Darth Vader ın, Facebook look back videosunu izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/173434/facebook-look-back-walter-white
Star Wars - Duel of  The Fates 04:14
Star Wars - Duel of The Fates 297 izlenme - 2 yıl önce Kült film serisi Star Wars'ın "Phantom Menace" bölümünün Londra senfoni orkestrası ile yaratılan tüyler ürperten müziği.
Star Wars: Bölüm II - Klonlar´ın Saldırısı (3D) Fragmanı 02:16
Star Wars: Bölüm II - Klonlar´ın Saldırısı (3D) Fragmanı 993 izlenme - 4 yıl önce Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones (2013) I'm pretty sure Ill end up catching this one remastered in 3D. Thumbs up if you will too!
Harry Potter vs Star Wars 03:07
Harry Potter vs Star Wars 399 izlenme - 2 yıl önce YouTube kanallarında yaptıkları video efektlerini paylaşan "RackaRacka" adlı kullanıcı bu sefer Harry Potter ile Star Wars karakterlerinin kapıştığı bir video yayınlamış. Güzel editlemiş bebeler. Sonundaki güzel hareketi de görmemezlikten gelemedim şahsen.. Tebrikler.
Star Wars Gizli Tehlike'de AyYıldıza Rastladım 00:38
Star Wars Gizli Tehlike'de AyYıldıza Rastladım 209 izlenme - 2 yıl önce STAR WARS 2015 SEZONU Ulrich Stanley ile Yıldız Savaşlarında eğlen. Daha fazla video için abone ol.
Anakin's Betrayal 02:25
Anakin's Betrayal 280 izlenme - 10 yıl önce Anakinin ihaneti...:(
Star Wars Bölüm 1 Yarış Sahnesi (Phantom Menace) 11:38
Star Wars Bölüm 1 Yarış Sahnesi (Phantom Menace) 199 izlenme - 2 yıl önce Star wars bölüm 1'den en sevdiğim sahne! Pod race... Anakin sebulba'ya karşı! Müthiş ses ve görsel efektler! Oyunu da vardı bunun, "Star Wars Episode 1 Racer" sene '99! Aldığım ilk orijinal bilgisayar oyunuydu, hey gidi günler! Tam 15 yıl öncesi!
John Williams Anakin Vs. Obi-Wan 01:42
John Williams Anakin Vs. Obi-Wan 214 izlenme - 5 yıl önce john williams anakin vs. obi-wan
Dj Karakin Dark Life 02:22
Dj Karakin Dark Life 92 izlenme - 7 yıl önce zorunlu isim değişikliği..