Hoşgeldiniz!

anakonda

Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 02:26
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 179.549 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde dev bir anakonda yuttuğu ineği sindiremediği için kusuyor. Civarda yaşayan çiftçilere ait olduğu sanılan ineği arkasında bırakan dev yılan hızla uzaklaşıyor. Dünyanın en büyük yılan türü olan anakondaların boyu 10 metreyi, kalınlıkları ise 1 metreyi bulabiliyor. Genellikle timsah geyik ve diğer memeliler ile beslenen anakondalar avlarını boğarak öldürdükten sonra bütün olarak yutuyor.
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 02:05
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 12.252 izlenme - 1 ay önce BBC "Tribes, Predators & Me" - Gordon Buchanan, Waorani kabilesine katılarak Ekvador'un Amazon ormanına giderek dev anakonda avına çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 00:44
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 51.372 izlenme - 10 ay önce brezilya'da dev anakonda yakalandı. işte korkutan dev yılan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendini Anacondaya Yem Eden Adamın Görüntüleri Yayınlandı 02:44
Kendini Anacondaya Yem Eden Adamın Görüntüleri Yayınlandı 68.115 izlenme - 1 yıl önce Discovery Channel'da Eaten Alive programında Paul Rosolie adlı programcı kendi hazırlattığı kostümü giyerek kendini anacondaya yem etmişti, işte o merak edilen görüntüler discovery channelda yayınlandı. Devamı için spoiler vermeyeyin izleyelim efendim
Anakonda doğum yaparken videsu www.erdemcansivas.tr.gg 02:26
Anakonda doğum yaparken videsu www.erdemcansivas.tr.gg 144.325 izlenme - 4 yıl önce http//erdemcansivas.tr.gg daha fazlası için
dev yılan kızı nasılda yutuyor 00:09
dev yılan kızı nasılda yutuyor 222.589 izlenme - 6 yıl önce
anakonda yutuyor:) 00:03
anakonda yutuyor:) 134.081 izlenme - 8 yıl önce anakonda yutuyor:)
Anakonda Timsaha Acımadı 01:37
Anakonda Timsaha Acımadı 34.971 izlenme - 2 yıl önce Anakonda timsah kapışmasında kazanan anakonda oldu.
Kendini Anakondaya Yem Etti 00:34
Kendini Anakondaya Yem Etti 34.247 izlenme - 1 yıl önce Doğa bilimci Paul Rosie, anakondaya yem oldu. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Anakonda'nın özelliği. Anakonda yılanlarıavlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.Doğa bilimci Paul Rosie, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Paul Rosie adlı doğa bilimci, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Yılan geçirmez kostüm giyen Rosie'nin bu hareketi çok eleştirildi. Discovery Channel'da 7 Aralık'ta yayınlanacak program için kendi ürettiği özel kıyafeti giyen ve kameralar karşısına geçen Paul Rosie, programın tanıtım filminin yayınlanması sonucu geniş yankı uyandırdı. Yayınlanan tanıtım filminde, Rosie'nin kıyafetini giyerek Amazon ormanlarındaki bir anakondaya yaklaştığı ana dair görüntüler yayınlandı. Tanıtım filminin ekranlarda görünmesinin ardından birçok hayvan sever yılana eziyet yapıldığını gerekçe göstererek Rosie'ye tepki gösterdi. Paul Rosie ise tepkiler sonrası yaptığı açıklamada, “Beni tanıyanlar, hayvanlara zarar vermeyeceğimi bilir” dedi. Boyları 8-9 metreye kadar uzanan ve avlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.
Dev Anakonda İnek Kustu 01:41
Dev Anakonda İnek Kustu 43.271 izlenme - 3 yıl önce Anakonda Yuttuğu İneği Geri Çıkardı. İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 01:37
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 31.901 izlenme - 3 yıl önce Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 17.071 izlenme - 2 yıl önce Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 02:44
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 14.653 izlenme - 1 yıl önce Özel bir kıyafetle anakondanın içine girmeye çalışan Paul Rosolie deneyinde fazla başarılı olamadı. Bir önceki yazısında tamamen anakondanın içine girmeye çalışacağını söyleyen Rosolie yem olacağı esnada daha fazla dayanamayıp arkadaşlarından yardım istedi. İyi seyirler..
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 01:37
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 30.140 izlenme - 3 yıl önce Timsah ve Anakonda ölüm kalım Savaşında
Dev anakonda inek kustu! 01:41
Dev anakonda inek kustu! 24.244 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'nın balta girmemiş ormanlarında kaydedilen görüntüler insanın kanını donduruyor
İşte Dünyanın En Büyük Anakondası 03:14
İşte Dünyanın En Büyük Anakondası 779 izlenme - 1 ay önce BBC Documentary kanalı Amazon'un derinliklerinde çekim yaparken 5,18 metre boyu ile dünyanın en uzun anakondasını görüntüledi. İşte dünyanın en büyük anakondası.
anaconda's word. 02:43
anaconda's word. 66.489 izlenme - 9 yıl önce gerçekten ürpertici...
anakonda 02:47
anakonda 35.535 izlenme - 7 yıl önce yok böyle bir yılan
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 6.212 izlenme - 12 ay önce anakonda yılanının karnını çatıklarında gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. dev yılan pitbull cinsi köpeği yemiş
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:36
Dünyanın En Büyük Yılanı 3.510 izlenme - 7 ay önce Sosyal medya sitelerine düşen bu görüntüler izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Yılan o kadar büyük ki araba çekicisine konmuş.
İnek Yiyen Anakonda 01:42
İnek Yiyen Anakonda 16.465 izlenme - 3 yıl önce Anakonda İneği Yiyor
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 01:23
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 1.958 izlenme - 4 ay önce Anakonda_: Anakonda, yeşil anakonda, Iguaçu anakondası, nehir anakondası vb. türlerden oluşup, Venezuela, Brezilya gibi yerlerde yaşayan yılandır. Boyu 8-10 metre olabilir. Dünyanın en büyük ve en uzun yılanıdır. Kalınlığı 1 metreyi aşar. Genellikle timsah, geyik, memeliler veya başka anakondalar ile beslenir.İnsan yediği hakkında bir bilgi yoktur. Avı bir timsah ise avını enlemesine sarar ve sıkar, avı boğularak ölür ve yem olur. Sadece karada değil suda da tehlikeli bir hayvandır. Genellikle çiftleşme mevsiminde suda yaşar.
anaconda 00:23
anaconda 30.776 izlenme - 9 yıl önce anacondalara baak
Anakonda, Pitbull Köpeğini Yuttu 01:57
Anakonda, Pitbull Köpeğini Yuttu 950 izlenme - 3 ay önce Daha önce başka hayvanları yutması ile haber olan anakondanın son kurbanı pitbull cinsi köpek oldu. Vahşi doğanın en acımasız avcılarından biri olarak bilinen ve avlarını boğarak öldürmesi ile tanınan anakondanın son kurbanı pitbull köpeği oldu. Köpeğinin yutulduğunu son anda fark eden adam, anakondayı öldürüp köpeği karnından çıkardı ama iş işten geçmişti.
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 00:25
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 3.354 izlenme - 1 yıl önce Dev yılanının içinden başka dev bir yılan çıktı. Doğa gezintisi yapan bir grup, yeni beslendiği anlaşılan karnı şişkin bir yılan yakaladı. Hareket edemeyen yılanın karnını açan avcılar, içinden çıkan karşısında şok oldu. Zira dev yılanın içinde kendi gibi dev bir yılan vardı.
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 02:57
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 7.467 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir tekneyle nehirde gezintiye çıkan insanlar dev bir anakondaya rastlıyorlar. Yürek yemiş adamlar bir de anakondayı kuyruğunda tutarak çekmeye çalışıyor.
anakonda timsahı böyle yuttu 01:36
anakonda timsahı böyle yuttu 18.105 izlenme - 6 yıl önce anakonda timsahı böyle yuttu
Anakonda timsah kavgası 01:00
Anakonda timsah kavgası 11.899 izlenme - 4 yıl önce
Anakondanın Midesinden Yılan Çıktı 00:52
Anakondanın Midesinden Yılan Çıktı 1.997 izlenme - 10 ay önce Brezilya'da ormanlık bir alan içindeki su yatağında, yeryüzündeki en iri yılan türlerinden biri olan anakondanın midesinden yılan çıktı. Anakondanın, ineği kusma görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı.
Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi 00:25
Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi 5.139 izlenme - 2 yıl önce Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi