Hoşgeldiniz!

Anakonda Videoları İzle

En Dehşet Verici 9 Anakonda Yılan Saldırısı (Video) 07:30
En Dehşet Verici 9 Anakonda Yılan Saldırısı (Video) 2.885 izlenme - 2 yıl önce Snakes are terrifying and very deadly, but snakes attack humans especially when they provoke them. Some snakes such Anacondas are not that aggressive, but when humans put themselves in a dangerous situation, such as provoking one or intruding their natural habitat resulting to humans being on the losing end. SUBSCRIBE NOW: https://goo.gl/NktkX7 Don't forget to click LIKE, SUBSCRIBE and COMMENT Below! Donate My Channel With PAYPAL: https://goo.gl/bc5vL7 Contact sxcelik@gmail.com Follow Me On Facebook http://www.facebook.com/sxmscelik Instagram https://instagram.com/sxmscelik Twitter http://www.twitter.com/sxmscelik Youtube http://www.youtube.com/sxmscelik Google http://plus.google.com/ sxmscelik Pinterest http://www.pinterest.com/sxmscelik First Music Title: "Black Vortex" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... First Track Direct URL: http://incompetech.com/music/royalty-... Second Music Title: "Full On" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Second Track Direct URL: http://incompetech.com/music/royalty-... Third Music Title: "Hitman" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Third Track Direct URL: http://incompetech.com/music/royalty-...
Breziya'da Bulunan 10 Metre Uzunluğundaki Dev Anakonda 01:05
Breziya'da Bulunan 10 Metre Uzunluğundaki Dev Anakonda 956 izlenme - 9 ay önce Brezilya'nın Altimira kentindeki bir inşaatta 10 metre uzunluğunda ve 400 kilo ağırlığında bir anakonda bulundu. Bir mağarada gerçekleştirilen patlamanın ardından ele geçirilen yılanı zincirleyen işçiler daha sonra yılanı böyle görüntüledi.
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 01:23
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 3.086 izlenme - 2 yıl önce Anakonda_: Anakonda, yeşil anakonda, Iguaçu anakondası, nehir anakondası vb. türlerden oluşup, Venezuela, Brezilya gibi yerlerde yaşayan yılandır. Boyu 8-10 metre olabilir. Dünyanın en büyük ve en uzun yılanıdır. Kalınlığı 1 metreyi aşar. Genellikle timsah, geyik, memeliler veya başka anakondalar ile beslenir.İnsan yediği hakkında bir bilgi yoktur. Avı bir timsah ise avını enlemesine sarar ve sıkar, avı boğularak ölür ve yem olur. Sadece karada değil suda da tehlikeli bir hayvandır. Genellikle çiftleşme mevsiminde suda yaşar.
Dev Yılanlar - Hd Türkçe Dublaj Belgesel 40:55
Dev Yılanlar - Hd Türkçe Dublaj Belgesel 426 izlenme - 9 ay önce Dünya'nın en uzun yılanları olan pitonlar 8 metreye kadar uzayabilirler. Dünya'nın en büyük yılanları ise 130 kg'a kadar uzayabilen yeşil anakondalardır. Belgeselde bu iki dev yılan türü ayrıntılı olarak inceleniyor.
Sopayla Anakondayı Dürtmenin Sonu Kötü Bitti! 00:39
Sopayla Anakondayı Dürtmenin Sonu Kötü Bitti! 1.351 izlenme - 1 yıl önce En büyük yılan türlerinden biri olan anakondayla karşılaşan kişi koca yılanı elindeki sopayla dürtmek isterken beklemediği bir sonla karşılaştı.
Anakonda İnsana Saldırıyor Anakonda Adamın Poposunu Koparmış 00:35
Anakonda İnsana Saldırıyor Anakonda Adamın Poposunu Koparmış 415 izlenme - 9 ay önce Anakonda insana saldırıyor anakonda adamın poposunu koparmış anakonda adamı suda boğuyor anaconda attacking people Dev Anaconda ve En Çok Izlenen Amatör Videolar İnsanların korkulu rüyası anakonda türü yılanlar, insanlara öyle bir saldırıyor
Anakonda Köpeğe Saldırıyor 00:41
Anakonda Köpeğe Saldırıyor 218 izlenme - 9 ay önce anakonda köpeğe saldırıyor Anakonda Yılanının Elinden Köpeği Zor Kurtardılar Brezilya'da dev bir anakonda yılanı suya çektiği köpeğe fena saldırdı
Anakonda Doğum Yaparken Videosu 02:26
Anakonda Doğum Yaparken Videosu 4.446 izlenme - 5 yıl önce Anakonda doğum yaparken videosu
Dev Yılan Kızı Nasılda Yutuyor 00:09
Dev Yılan Kızı Nasılda Yutuyor 227.622 izlenme - 7 yıl önce
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 00:44
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 55.196 izlenme - 2 yıl önce brezilya'da dev anakonda yakalandı. işte korkutan dev yılan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendini Anakondaya Yem Etti 00:34
Kendini Anakondaya Yem Etti 37.676 izlenme - 3 yıl önce Doğa bilimci Paul Rosie, anakondaya yem oldu. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Anakonda'nın özelliği. Anakonda yılanlarıavlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.Doğa bilimci Paul Rosie, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Paul Rosie adlı doğa bilimci, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Yılan geçirmez kostüm giyen Rosie'nin bu hareketi çok eleştirildi. Discovery Channel'da 7 Aralık'ta yayınlanacak program için kendi ürettiği özel kıyafeti giyen ve kameralar karşısına geçen Paul Rosie, programın tanıtım filminin yayınlanması sonucu geniş yankı uyandırdı. Yayınlanan tanıtım filminde, Rosie'nin kıyafetini giyerek Amazon ormanlarındaki bir anakondaya yaklaştığı ana dair görüntüler yayınlandı. Tanıtım filminin ekranlarda görünmesinin ardından birçok hayvan sever yılana eziyet yapıldığını gerekçe göstererek Rosie'ye tepki gösterdi. Paul Rosie ise tepkiler sonrası yaptığı açıklamada, “Beni tanıyanlar, hayvanlara zarar vermeyeceğimi bilir” dedi. Boyları 8-9 metreye kadar uzanan ve avlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.
Timsah ve Anakonda Ölüm-Kalım Savaşında 01:37
Timsah ve Anakonda Ölüm-Kalım Savaşında 2.014 izlenme - 4 yıl önce Timsah ve Anakonda Ölüm-Kalım Savaşında
Dünyanın En Uzun Yılanı 00:21
Dünyanın En Uzun Yılanı 10.311 izlenme - 7 yıl önce Dünyanın en uzun yılanına yaklaşmaya cesaret edebilen adamın sonu...
İşte Dünyanın En Büyük Anakondası 03:14
İşte Dünyanın En Büyük Anakondası 950 izlenme - 1 yıl önce BBC Documentary kanalı Amazon'un derinliklerinde çekim yaparken 5,18 metre boyu ile dünyanın en uzun anakondasını görüntüledi. İşte dünyanın en büyük anakondası.
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 02:57
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 10.031 izlenme - 3 yıl önce Küçük bir tekneyle nehirde gezintiye çıkan insanlar dev bir anakondaya rastlıyorlar. Yürek yemiş adamlar bir de anakondayı kuyruğunda tutarak çekmeye çalışıyor.
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 02:26
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 187.331 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde dev bir anakonda yuttuğu ineği sindiremediği için kusuyor. Civarda yaşayan çiftçilere ait olduğu sanılan ineği arkasında bırakan dev yılan hızla uzaklaşıyor. Dünyanın en büyük yılan türü olan anakondaların boyu 10 metreyi, kalınlıkları ise 1 metreyi bulabiliyor. Genellikle timsah geyik ve diğer memeliler ile beslenen anakondalar avlarını boğarak öldürdükten sonra bütün olarak yutuyor.
Anakonda Doğum Yaparken Videsu 02:26
Anakonda Doğum Yaparken Videsu 145.808 izlenme - 5 yıl önce http//erdemcansivas.tr.gg daha fazlası için
Anakondanın Domuz Avı 03:10
Anakondanın Domuz Avı 1.765 izlenme - 2 yıl önce Anakondanın Domuz Avı Sürüngenler aleminin en tehlikeli en güçlü hayvanı olan anakonda, domuzu bakın nasıl avlıyor.Domuzun hali vahim.
Dev Anakonda İnek Kustu - Hayvanlar Alemi Haber 7 Tv 01:42
Dev Anakonda İnek Kustu - Hayvanlar Alemi Haber 7 Tv 4.652 izlenme - 4 yıl önce Dev Anakonda İnek Kustu - Hayvanlar Alemi Haber 7 Tv
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 01:37
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 31.828 izlenme - 4 yıl önce Timsah ve Anakonda ölüm kalım Savaşında
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 17.571 izlenme - 3 yıl önce Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 01:37
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 32.082 izlenme - 4 yıl önce Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı
Anakonda'nın beklenmedik saldırısı 00:17
Anakonda'nın beklenmedik saldırısı 239 izlenme - 2 yıl önce Rahat rahat anakonda'yı çeken adam hiç beklemediği bir saldırı ile karşılaşıyor.
Ölumcul Yılanlar - Halil İbrahim Gebiç Belgesel 08:59
Ölumcul Yılanlar - Halil İbrahim Gebiç Belgesel 209 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Yeryüzünün En Ölümcül Yılanları 02:46
Yeryüzünün En Ölümcül Yılanları 209 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Anakondanın Midesinden Yılan Çıktı 00:52
Anakondanın Midesinden Yılan Çıktı 2.135 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da ormanlık bir alan içindeki su yatağında, yeryüzündeki en iri yılan türlerinden biri olan anakondanın midesinden yılan çıktı. Anakondanın, ineği kusma görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı.
Siyah Jaguar Dev Anakondayı Öldürene Kadar Bırakmıyor 02:58
Siyah Jaguar Dev Anakondayı Öldürene Kadar Bırakmıyor 1.649 izlenme - 3 yıl önce Siyah Renkli Jaguar İle Anakondanın Mücadelesi. Jaguar Anakondayı Kuyruğundan Yakalıyor. Suya Doğru Kaçmak İsteyen Anakondanın Arkasından Gidiyor Ve Mücadele...
Anakonda Ve Kuş...!! 00:16
Anakonda Ve Kuş...!! 5.466 izlenme - 8 yıl önce kuştaki cesarete bakın bir
Dünyanın En Büyük Anakonda'sı Küçük Tekneye Saldırdı 01:56
Dünyanın En Büyük Anakonda'sı Küçük Tekneye Saldırdı 873 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da Bir Nehirde Tekneyle Gezen Grup, Bugüne Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda'yı Gördüler Ve İnanılmaz Bir Soğukkanlılıkla Kaçmak Yerine Yılanın Üstüne Gittiler.
Nicki Minaj - Anaconda 04:49
Nicki Minaj - Anaconda 2.190 izlenme - 3 yıl önce Nicki Minaj - Anaconda