Hoşgeldiniz!

anakonda

Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 00:44
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 49.834 izlenme - 8 ay önce brezilya'da dev anakonda yakalandı. işte korkutan dev yılan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 02:26
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 176.029 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde dev bir anakonda yuttuğu ineği sindiremediği için kusuyor. Civarda yaşayan çiftçilere ait olduğu sanılan ineği arkasında bırakan dev yılan hızla uzaklaşıyor. Dünyanın en büyük yılan türü olan anakondaların boyu 10 metreyi, kalınlıkları ise 1 metreyi bulabiliyor. Genellikle timsah geyik ve diğer memeliler ile beslenen anakondalar avlarını boğarak öldürdükten sonra bütün olarak yutuyor.
Kendini Anacondaya Yem Eden Adamın Görüntüleri Yayınlandı 02:44
Kendini Anacondaya Yem Eden Adamın Görüntüleri Yayınlandı 67.911 izlenme - 1 yıl önce Discovery Channel'da Eaten Alive programında Paul Rosolie adlı programcı kendi hazırlattığı kostümü giyerek kendini anacondaya yem etmişti, işte o merak edilen görüntüler discovery channelda yayınlandı. Devamı için spoiler vermeyeyin izleyelim efendim
Anakonda doğum yaparken videsu www.erdemcansivas.tr.gg 02:26
Anakonda doğum yaparken videsu www.erdemcansivas.tr.gg 143.847 izlenme - 4 yıl önce http//erdemcansivas.tr.gg daha fazlası için
dev yılan kızı nasılda yutuyor 00:09
dev yılan kızı nasılda yutuyor 220.482 izlenme - 6 yıl önce
Anakonda Timsaha Acımadı 01:37
Anakonda Timsaha Acımadı 33.083 izlenme - 2 yıl önce Anakonda timsah kapışmasında kazanan anakonda oldu.
anakonda yutuyor:) 00:03
anakonda yutuyor:) 132.393 izlenme - 7 yıl önce anakonda yutuyor:)
Kendini Anakondaya Yem Etti 00:34
Kendini Anakondaya Yem Etti 32.206 izlenme - 1 yıl önce Doğa bilimci Paul Rosie, anakondaya yem oldu. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Anakonda'nın özelliği. Anakonda yılanlarıavlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.Doğa bilimci Paul Rosie, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Paul Rosie adlı doğa bilimci, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Yılan geçirmez kostüm giyen Rosie'nin bu hareketi çok eleştirildi. Discovery Channel'da 7 Aralık'ta yayınlanacak program için kendi ürettiği özel kıyafeti giyen ve kameralar karşısına geçen Paul Rosie, programın tanıtım filminin yayınlanması sonucu geniş yankı uyandırdı. Yayınlanan tanıtım filminde, Rosie'nin kıyafetini giyerek Amazon ormanlarındaki bir anakondaya yaklaştığı ana dair görüntüler yayınlandı. Tanıtım filminin ekranlarda görünmesinin ardından birçok hayvan sever yılana eziyet yapıldığını gerekçe göstererek Rosie'ye tepki gösterdi. Paul Rosie ise tepkiler sonrası yaptığı açıklamada, “Beni tanıyanlar, hayvanlara zarar vermeyeceğimi bilir” dedi. Boyları 8-9 metreye kadar uzanan ve avlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.
Dev Anakonda İnek Kustu 01:41
Dev Anakonda İnek Kustu 42.733 izlenme - 3 yıl önce Anakonda Yuttuğu İneği Geri Çıkardı. İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 01:37
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 31.843 izlenme - 3 yıl önce Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 02:44
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 13.944 izlenme - 11 ay önce Özel bir kıyafetle anakondanın içine girmeye çalışan Paul Rosolie deneyinde fazla başarılı olamadı. Bir önceki yazısında tamamen anakondanın içine girmeye çalışacağını söyleyen Rosolie yem olacağı esnada daha fazla dayanamayıp arkadaşlarından yardım istedi. İyi seyirler..
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 16.801 izlenme - 2 yıl önce Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 01:23
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 1.472 izlenme - 2 ay önce Anakonda_: Anakonda, yeşil anakonda, Iguaçu anakondası, nehir anakondası vb. türlerden oluşup, Venezuela, Brezilya gibi yerlerde yaşayan yılandır. Boyu 8-10 metre olabilir. Dünyanın en büyük ve en uzun yılanıdır. Kalınlığı 1 metreyi aşar. Genellikle timsah, geyik, memeliler veya başka anakondalar ile beslenir.İnsan yediği hakkında bir bilgi yoktur. Avı bir timsah ise avını enlemesine sarar ve sıkar, avı boğularak ölür ve yem olur. Sadece karada değil suda da tehlikeli bir hayvandır. Genellikle çiftleşme mevsiminde suda yaşar.
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 01:37
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 29.553 izlenme - 3 yıl önce Timsah ve Anakonda ölüm kalım Savaşında
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:36
Dünyanın En Büyük Yılanı 3.253 izlenme - 4 ay önce Sosyal medya sitelerine düşen bu görüntüler izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Yılan o kadar büyük ki araba çekicisine konmuş.
Dev anakonda inek kustu! 01:41
Dev anakonda inek kustu! 23.889 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'nın balta girmemiş ormanlarında kaydedilen görüntüler insanın kanını donduruyor
anaconda's word. 02:43
anaconda's word. 66.422 izlenme - 8 yıl önce gerçekten ürpertici...
anakonda 02:47
anakonda 35.480 izlenme - 7 yıl önce yok böyle bir yılan
İnek Yiyen Anakonda 01:42
İnek Yiyen Anakonda 16.312 izlenme - 3 yıl önce Anakonda İneği Yiyor
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 4.225 izlenme - 9 ay önce anakonda yılanının karnını çatıklarında gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. dev yılan pitbull cinsi köpeği yemiş
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 00:25
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 3.315 izlenme - 10 ay önce Dev yılanının içinden başka dev bir yılan çıktı. Doğa gezintisi yapan bir grup, yeni beslendiği anlaşılan karnı şişkin bir yılan yakaladı. Hareket edemeyen yılanın karnını açan avcılar, içinden çıkan karşısında şok oldu. Zira dev yılanın içinde kendi gibi dev bir yılan vardı.
anaconda 00:23
anaconda 30.758 izlenme - 8 yıl önce anacondalara baak
Dev Anakonda Koca İneği Yedi 01:42
Dev Anakonda Koca İneği Yedi 1.286 izlenme - 4 ay önce Dev Anakonda Koca İneği Yedi
Anakondanın Midesinden Yılan Çıktı 00:52
Anakondanın Midesinden Yılan Çıktı 1.962 izlenme - 7 ay önce Brezilya'da ormanlık bir alan içindeki su yatağında, yeryüzündeki en iri yılan türlerinden biri olan anakondanın midesinden yılan çıktı. Anakondanın, ineği kusma görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı.
Anakondanın Domuz Avı 03:10
Anakondanın Domuz Avı 800 izlenme - 2 ay önce Anakondanın Domuz Avı Sürüngenler aleminin en tehlikeli en güçlü hayvanı olan anakonda, domuzu bakın nasıl avlıyor.Domuzun hali vahim.
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 02:57
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 6.870 izlenme - 1 yıl önce Küçük bir tekneyle nehirde gezintiye çıkan insanlar dev bir anakondaya rastlıyorlar. Yürek yemiş adamlar bir de anakondayı kuyruğunda tutarak çekmeye çalışıyor.
anakonda timsahı böyle yuttu 01:36
anakonda timsahı böyle yuttu 18.092 izlenme - 6 yıl önce anakonda timsahı böyle yuttu
Anakonda timsah kavgası 01:00
Anakonda timsah kavgası 11.717 izlenme - 4 yıl önce
Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi 00:25
Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi 5.074 izlenme - 2 yıl önce Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi
30 metre dev anakonda yılan 00:48
30 metre dev anakonda yılan 9.691 izlenme - 4 yıl önce Ben yakaladım :)