Hoşgeldiniz!

anakonda

Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 02:26
Anakonda Yuttuğu İneği Böyle Kustu 182.592 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde dev bir anakonda yuttuğu ineği sindiremediği için kusuyor. Civarda yaşayan çiftçilere ait olduğu sanılan ineği arkasında bırakan dev yılan hızla uzaklaşıyor. Dünyanın en büyük yılan türü olan anakondaların boyu 10 metreyi, kalınlıkları ise 1 metreyi bulabiliyor. Genellikle timsah geyik ve diğer memeliler ile beslenen anakondalar avlarını boğarak öldürdükten sonra bütün olarak yutuyor.
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 00:44
Brezilya'da Dev Anakonca Yakalandı 52.319 izlenme - 1 yıl önce brezilya'da dev anakonda yakalandı. işte korkutan dev yılan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anakonda doğum yaparken videsu www.erdemcansivas.tr.gg 02:26
Anakonda doğum yaparken videsu www.erdemcansivas.tr.gg 144.746 izlenme - 4 yıl önce http//erdemcansivas.tr.gg daha fazlası için
Kendini Anacondaya Yem Eden Adamın Görüntüleri Yayınlandı 02:44
Kendini Anacondaya Yem Eden Adamın Görüntüleri Yayınlandı 68.379 izlenme - 2 yıl önce Discovery Channel'da Eaten Alive programında Paul Rosolie adlı programcı kendi hazırlattığı kostümü giyerek kendini anacondaya yem etmişti, işte o merak edilen görüntüler discovery channelda yayınlandı. Devamı için spoiler vermeyeyin izleyelim efendim
dev yılan kızı nasılda yutuyor 00:09
dev yılan kızı nasılda yutuyor 223.728 izlenme - 7 yıl önce
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 02:05
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 12.715 izlenme - 6 ay önce BBC "Tribes, Predators & Me" - Gordon Buchanan, Waorani kabilesine katılarak Ekvador'un Amazon ormanına giderek dev anakonda avına çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
anakonda yutuyor:) 00:03
anakonda yutuyor:) 135.052 izlenme - 8 yıl önce anakonda yutuyor:)
Anakonda Timsaha Acımadı 01:37
Anakonda Timsaha Acımadı 36.500 izlenme - 2 yıl önce Anakonda timsah kapışmasında kazanan anakonda oldu.
Dev Anakonda İnek Kustu 01:41
Dev Anakonda İnek Kustu 43.512 izlenme - 4 yıl önce Anakonda Yuttuğu İneği Geri Çıkardı. İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv
Kendini Anakondaya Yem Etti 00:34
Kendini Anakondaya Yem Etti 35.508 izlenme - 2 yıl önce Doğa bilimci Paul Rosie, anakondaya yem oldu. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Anakonda'nın özelliği. Anakonda yılanlarıavlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.Doğa bilimci Paul Rosie, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Paul Rosie adlı doğa bilimci, Discovery Channel'ın Eaten Alive adlı programında, ürettiği yılan geçirmez adlı kostümü giyerek kendisini yılana yem etti. Göz göre göre kendini anakondaya yem etti! Yılan geçirmez kostüm giyen Rosie'nin bu hareketi çok eleştirildi. Discovery Channel'da 7 Aralık'ta yayınlanacak program için kendi ürettiği özel kıyafeti giyen ve kameralar karşısına geçen Paul Rosie, programın tanıtım filminin yayınlanması sonucu geniş yankı uyandırdı. Yayınlanan tanıtım filminde, Rosie'nin kıyafetini giyerek Amazon ormanlarındaki bir anakondaya yaklaştığı ana dair görüntüler yayınlandı. Tanıtım filminin ekranlarda görünmesinin ardından birçok hayvan sever yılana eziyet yapıldığını gerekçe göstererek Rosie'ye tepki gösterdi. Paul Rosie ise tepkiler sonrası yaptığı açıklamada, “Beni tanıyanlar, hayvanlara zarar vermeyeceğimi bilir” dedi. Boyları 8-9 metreye kadar uzanan ve avlarını boğarak öldüren anakondalar, genellikle yakaladıkları avları bütün olarak yutmalarıyla tanınıyor.
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 01:37
Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı 31.972 izlenme - 4 yıl önce Timsah ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşı
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 17.264 izlenme - 3 yıl önce Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 01:37
Timsah Ve Anakonda Ölüm Kalım Savaşında 30.692 izlenme - 4 yıl önce Timsah ve Anakonda ölüm kalım Savaşında
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 02:44
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 15.306 izlenme - 2 yıl önce Özel bir kıyafetle anakondanın içine girmeye çalışan Paul Rosolie deneyinde fazla başarılı olamadı. Bir önceki yazısında tamamen anakondanın içine girmeye çalışacağını söyleyen Rosolie yem olacağı esnada daha fazla dayanamayıp arkadaşlarından yardım istedi. İyi seyirler..
Dev anakonda inek kustu! 01:41
Dev anakonda inek kustu! 24.462 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın balta girmemiş ormanlarında kaydedilen görüntüler insanın kanını donduruyor
anaconda's word. 02:43
anaconda's word. 66.614 izlenme - 9 yıl önce gerçekten ürpertici...
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 01:57
Pitbull Yiyen Anakonda Yılanı 9.468 izlenme - 1 yıl önce anakonda yılanının karnını çatıklarında gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. dev yılan pitbull cinsi köpeği yemiş
anakonda 02:47
anakonda 35.573 izlenme - 7 yıl önce yok böyle bir yılan
İnek Yiyen Anakonda 01:42
İnek Yiyen Anakonda 16.629 izlenme - 3 yıl önce Anakonda İneği Yiyor
anaconda 00:23
anaconda 30.795 izlenme - 9 yıl önce anacondalara baak
Dünyanın En Büyük Yılanı 00:36
Dünyanın En Büyük Yılanı 3.982 izlenme - 12 ay önce Sosyal medya sitelerine düşen bu görüntüler izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Yılan o kadar büyük ki araba çekicisine konmuş.
anakonda timsahı böyle yuttu 01:36
anakonda timsahı böyle yuttu 18.114 izlenme - 7 yıl önce anakonda timsahı böyle yuttu
Anakonda timsah kavgası 01:00
Anakonda timsah kavgası 12.185 izlenme - 5 yıl önce
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 02:57
Şimdiye Kadar Görülmüş En Büyük Anakonda 8.346 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir tekneyle nehirde gezintiye çıkan insanlar dev bir anakondaya rastlıyorlar. Yürek yemiş adamlar bir de anakondayı kuyruğunda tutarak çekmeye çalışıyor.
Sopayla Anakondayı Dürtmenin Sonu Kötü Bitti! 00:39
Sopayla Anakondayı Dürtmenin Sonu Kötü Bitti! 1.264 izlenme - 4 ay önce En büyük yılan türlerinden biri olan anakondayla karşılaşan kişi koca yılanı elindeki sopayla dürtmek isterken beklemediği bir sonla karşılaştı.
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 01:23
Timsahı Gafil Avlayan Dev Anakonda 2.419 izlenme - 9 ay önce Anakonda_: Anakonda, yeşil anakonda, Iguaçu anakondası, nehir anakondası vb. türlerden oluşup, Venezuela, Brezilya gibi yerlerde yaşayan yılandır. Boyu 8-10 metre olabilir. Dünyanın en büyük ve en uzun yılanıdır. Kalınlığı 1 metreyi aşar. Genellikle timsah, geyik, memeliler veya başka anakondalar ile beslenir.İnsan yediği hakkında bir bilgi yoktur. Avı bir timsah ise avını enlemesine sarar ve sıkar, avı boğularak ölür ve yem olur. Sadece karada değil suda da tehlikeli bir hayvandır. Genellikle çiftleşme mevsiminde suda yaşar.
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 00:25
Dev Yılanının Karnından Çıkan Şok Etti ! 3.391 izlenme - 2 yıl önce Dev yılanının içinden başka dev bir yılan çıktı. Doğa gezintisi yapan bir grup, yeni beslendiği anlaşılan karnı şişkin bir yılan yakaladı. Hareket edemeyen yılanın karnını açan avcılar, içinden çıkan karşısında şok oldu. Zira dev yılanın içinde kendi gibi dev bir yılan vardı.
Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi 00:25
Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi 5.213 izlenme - 3 yıl önce Kocaman Anakonda Timsahı Boyle Yedi
30 metre dev anakonda yılan 00:48
30 metre dev anakonda yılan 10.029 izlenme - 4 yıl önce Ben yakaladım :)
anakonda adamı kaptı 00:49
anakonda adamı kaptı 26.437 izlenme - 9 yıl önce işi bırakır artık